Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) szilva01 válasza ƬΛЯΛ (#44200) üzenetére


szilva01
őstag

Igy akarjon az ember jot... Egyebkent meg faradt goz reszlegen szakmai totyik? Minden nap tanul valami haszontalanat az ember. Mostmar ha lesz bananos kiwis monster mindenkepp hozz egyet, egy szazassal tobbet adok, ne legyen felesleges a tisztogatas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44202) mdani01 válasza ƬΛЯΛ (#44200) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nem szabad valóban szakmai topicban hirdetni :(

iPhone 6S SpaceGray

(#44203) Bjørgersson válasza mdani01 (#44202) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A fáradt gőz kurvára nem szakmai, az adott hozzászólás pedig még mindig hirdetés volt. Ez már a gyökérség és olvasni nem tudás netovábbja. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44204) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki próbálta már ezt új designos watt-t?Ugyanaz mint a sima orig watt, vagy másabb?

[ Szerkesztve ]

(#44205) Ventur@ válasza ToBeY (#44204) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jó barátom múlthéten vett egyet és azt mondta, hogy csont ugyanaz, mint a régi, csak a doboz lett csicsás.

Más:

Milyen lenne az ideális e-drink kérdésre reagálok :D :

- olcsó. Értsd: a 0.25-ös lenne 100 Ft, a 0.5-ös meg 170 Ft.
- legyen benne taurin :D .
- minden olyan ízben legyen, ami kint van. Ha 300 fajta íz van, akkor 300 legyen :D .
- támogatom a R* és Monster ízek hazai változatát elkészíteni. Mindegy melyik gyártó.
- felejtsük el az édesítőszerrel pumpált e-drinkeket. Cukrot a népnek :D .

Talán ennyi elég lesz :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#44206) szilva01 válasza Ventur@ (#44205) üzenetére


szilva01
őstag

Akkor mar a postas hozza minden reggel ingyen a hatos pakkot. :C

(#44207) mdani01 válasza ToBeY (#44204) üzenetére


mdani01
aktív tag

Tegnap és ma ittam egyet, ugyanolyan mint a sima.

iPhone 6S SpaceGray

(#44208) ƬΛЯΛ válasza szilva01 (#44201) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

:C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#44209) ƬΛЯΛ válasza Bjørgersson (#44203) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Még mindig hirdetés?! :U

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#44210) Bjørgersson válasza ƬΛЯΛ (#44209) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy nem kimaradt, értelemszerűen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44216) Zsac


Zsac
újonc

Kiderült van egy régebbi Nickem is, ami nem akart eddig beengedni, ezért csináltam egy újat, amit kitiltottak, ez pedig hirtelen megjavult. Magic :)

Nagyon kedvesek vagytok, hogy Hell méretűnek lettem titulálva, de a valóság ennél sokkal egyszerűbb.

Egy barátommal beszélgettünk tekintélyes mennyiségű ital elfogyasztása után, hogy mi lenne menő. Felmerült, hogy legyen saját energiaitalunk. Szót szó követett, szeretjük a lehetetlennek tűnő helyzeteket. Fogadtunk Én meg teljesen elakadtam a gondolat kísérletünkben, hogy mi lenne a jó, mitől lenne más, mint az összes száz ftos kommersz amik annyira egyformák, hogy megse jegyzem, mikor melyiket iszom. Erre rákerestem, hogy vannak-e energiaitalos forumok, erre akadtam, és most itt vagyok, érdeklődöm tapasztalt fogyasztóktól ki mit szeret.

Rendben van ez így? :)

Egyáltalán nem garantált, hogy össze fog jönni, de ha igen, isten szerzek minden forumozónak egy kostolót (remélem nem vagytok ezren :) )

Én három változót látok, ebben a sorrendben:

Design
Iz
Hatás

Számomra az ideális energiaital jól néz ki (nem üvölt róla, hogy 5 perc alatt photoshoppal készítette vmi indiai)
Nem túl édes - ha brutálisan sok benne a cukor és összetapad a szám, akkor szomjas leszek, elveszti a szomjoltó funkcióját
És hatásában élénkséget ad (lehetőleg sokáig), de nem remegős idegességet. Azért iszom, hogy jobban teljesítsek, ha fáradt vagyok. Ha ettől remegősen ideges leszek, akkor ugyanúgy hibázni fogok, ezért nem nő a teljesítőképességem.

Ami bennem dilemma az a szénsav. Nekem a Monster szénsavmentes változatában kifejezetten bejön, hogy meg lehet gyorsan inni, és nincs a folyamatos szénsav büfi utána :)

Nektek?

(#44217) ƬΛЯΛ válasza Zsac (#44216) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Az edrink b*zik mindig is a design-t fogják először nézni (többek közt én is). Ez után jön az olvasgatás, hogy miféle ízeket kevertek bele és, ha ez is meg van csak utána jön a kóstolás. Személy szerint én nem az élénkítő hatása miatt iszom így nem is nagyon tudok erről beszélni. Íz alapján sokkal jobban szeretem a különlegesen édes de javarészt savanyú ízeket (Lásd: Watt Natura). Szerintem a legideálisabb energy 330ml-es kiszerelésű lenne. Így egyszerre nem is túl sok, nem is túl kevés. A szénsav pedig szvsz elengedhetetlen. (Utálom is a monster teát ;] ) Így első gondolatra ennyit tudtam felsorolni, remélem segítettem :R

u.i.: A design legyen matt, nekem azok sokkal jobban bejönnek, mint a már nagyrészt elterjedt fényes dobozok :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#44218) Zsac válasza Ventur@ (#44205) üzenetére


Zsac
újonc

Szia!

Taurin az adó miatt nincs benne. Már nem emlékszem mennyi, de valami viccesen sokba kerül taurint rakni bele. Tehát a taurin és a 100ftos kis doboz egyszerre nem megy :)

Azon persze van spekuláció, hogy a taurin hatását mivel lehet kiváltani, de én úgy látom maga a taurin szó marketingerővel bir, és mindegy mennyi van benne, vagy valami más mit tud, maga a szó elsöpör mindent :)

A Rockstarra még nem hangolódtam rá, rálesek az összefoglalóban hol lehet venni és végig próbálom őket.

(#44219) Zsac válasza ƬΛЯΛ (#44217) üzenetére


Zsac
újonc

Ezen a 330on már én is gondolkodtam. Mint az új Coca Cola italok, nem?

(#44220) Zsac válasza szilva01 (#44197) üzenetére


Zsac
újonc

Ugye, hogy sok a cukor?
De ha nem édes, akkor savanyú?

(#44221) ƬΛЯΛ válasza Zsac (#44219) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Hát vagy úgy, vagy a jó kis kövér doboz, mint régebben volt. Bármelyik megoldás feküdne nekem, csak a mennyiség legyen annyi :D

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#44222) Zsac válasza #90933760 (#44193) üzenetére


Zsac
újonc

A B vitamin nem igazán túladagolható - olvastam klinikai kisérleteket kifejezetten magas dozisrol.

Itt pl. B12 vitamint emlit, hogy nem tuladagolható mert vizben oldódik, a felesleg vizelettel távozik
http://stichtingb12tekort.nl/wetenschap/stichting-b12-tekort-artikelen/english/treatment-with-high-dose-vitamin-b12-been-shown-to-be-safe-for-more-than-50-years/

(#44223) Zsac válasza ƬΛЯΛ (#44221) üzenetére


Zsac
újonc

A visszazárható PET palack nem megoldás? Abból annyit iszol amennyit szeretnél...

(#44224) Zsac válasza szilva01 (#44206) üzenetére


Zsac
újonc

Na jah :)

(#44225) szilva01 válasza Zsac (#44220) üzenetére


szilva01
őstag

En is azt szeretem, ha nem gagyi edesitoszer van benne, hanem akkor mar cukor. Viszont emelett en a savanyubb izvilagot szeretem, egyreszt mert csak szeretem, masreszt meg ha valami tul edes nem oltja ugy a szomjat. A doboz dizajnja fontos is meg nem is, ha valami izlik nem erdekel hogyan nez ki a doboza, de ha meg gagyi a doboza akkor legfeljebb altalam ismert italok hianyaban kostolnam meg.

(#44226) ToBeY válasza Zsac (#44216) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az gondolom,hogy USA-ban már ellőtték a legtöbb ízt (még uborkás edrink is van!) és egyéni preferencia hogy kinek mi jön be.Olyat úgy sem tudsz ami mindenkinek jó.

[ Szerkesztve ]

(#44227) Zsac


Zsac
újonc

Mi a baj a PET palackkal? Miért menőbb az alu doboz?

(#44228) Bjørgersson válasza Zsac (#44227) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dobozból finomabb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44229) rbalint88 válasza Zsac (#44227) üzenetére


rbalint88
addikt

-konzervíze van.
-de ez üveg.
-akkor üvegíze van.

amúgy nincs olyan, hogy "a legjobb energiaital", mert bármit megunsz, ha egy hónapig ugyanazt iszod.

(#44230) ToBeY válasza Zsac (#44227) üzenetére


ToBeY
nagyúr

PET palack az edrinkeknél a legalja kategória általában,nem igen szereti senki sem.
Amcsiba a nagyobb kiszerelésü edrinkeket (32fl oz majdnem 1L ) is alu dobozba töltik

(#44231) Ventur@ válasza Zsac (#44218) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ahoj!

Nem tudtam, hogy ilyen terveid vannak és amiket írtam, csak poén volt :) . Na jó, a cukor és a taurin az nem...na jó, meg az ár sem :DDD .

Na, de viccet félretéve én már most jelentkezek, akkor az első tesztpéldányra ;) . Jöhet szénsav mentes is, mert nekem egyébként tetszik - de csak jó hidegen - a Monster Rehab és régen egyszer ittam Semtex-et, na az volt még szénsavmentes. Fura volt elsőre, hogy hol a bubi, de egyébként rendben volt :) .

Ha hazai ízt akarsz, akkor azzal az a baj, hogy már mindent kilőttek, ami idehaza megterem. Szóval a külföldi ízvilágból kell válogatnod :) . Ezt a korábban itt említett banán-kiwi kombót kipróbálnám....ha érted a célzást ;) :D .

Még egy a taurinról: nálam hatásosabb, mint az itthoni koffeines csodák legtöbbje. Hazaiból, ami jó nálam, az a Monster és még a Hell Strong Cola. A többit csak az íze miatt iszom (meg néha vodkával egész jó némelyik :DDD ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#44232) tipuka válasza Bjørgersson (#44179) üzenetére


tipuka
addikt

semmit olyan se találtam még ebben a városban, ami ne lenne a többiben alapból. :D (értsd: 250ml-s rockstarok a többi városban is kaphatóak a dohányobltokban elszórva)

(#44233) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Ez most csak nekem új?! :Y Nem sűrűn járok Coop-ba (itthon :DDD ) , de ilyet még nem láttam.

(#44234) DJ. Ru$y válasza Zsírkrétamen (#44233) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegnapi akciótól vezették be elvileg. Az akciós újságban volt benne először, senki nem tudott róla semmit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44235) #65388800 válasza Zsírkrétamen (#44233) üzenetére


#65388800
törölt tag

és valaki már kóstolta? :DDD

(#44236) Zsírkrétamen válasza DJ. Ru$y (#44234) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Pedig tegnap még nem volt kint a polcon. De köszi, mert az árát nem is néztem :R

kalm007: Holnap bepróbálom :K

(#44237) #90933760 válasza #65388800 (#44235) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az almás egész iható, szerintem ez is az lesz. Gondolom mezei ezerszer ismert cseresznye íz lesz, semmi extra.

(#44238) Ventur@ válasza Zsírkrétamen (#44233) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én először azt hittem, hogy azok bacon csíkok a dobozon :DDD .

Amúgy kifejezetten jók és jó áron is mennek ezek a Coop e-drinkek. Csak ne lenne ilyen rusnya a dobozuk :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#44239) #65388800 válasza Zsírkrétamen (#44236) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha coop fele járok én is kipróbálom :D

(#44240) #65388800 válasza #90933760 (#44237) üzenetére


#65388800
törölt tag

én is arra tippelek. De az is lehet, hogy semmi köze sem lesz a meggyhez. :D Persze ízben mert valódi meggyet csak akkor látott mikor a kamion meggyfa mellett ment el :DDD

(#44241) vwpolopg válasza tipuka (#44232) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hsztengerben előkerül a kecske is :D rég jártal erre :D

(#44242) tipuka válasza vwpolopg (#44241) üzenetére


tipuka
addikt

meeee meeee meeeeeee :D mekk mekk mekk mekk :))

mindig olvasom a topikot, de nem tudok mit írni, mert csak békésen eliszogatom a legelőn napi monsteremet, arra nem hiszem sok ember kíváncsi. :D újat meg, mint látod nem találtam, amiről érdemes lenne beszámolnom. na meg néha egy kis sörike is lemegy. ha már sör. bronzont biztos láttátok a kozel reklámban. én futtattam be, mert nagyon rágta már a fülem, hogy kellene neki valami ismertség...

(#44243) #25954560 válasza callmeakos (#43840) üzenetére


#25954560
törölt tag

a pure zero meg siman rossz. meg csak nem is savanyu.

(#44244) Bjørgersson válasza tipuka (#44232) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor bassza meg, nem is megyek inkabb. :D Koszonom! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44245) Melack válasza Ventur@ (#44231) üzenetére


Melack
veterán

Paradicsom, tök, pörkölt, tojásrántotta szalonnával, túrostészta. Tekintsünk el a megszokottól. Túró rudis edrink szerinted mennyire lenne hungarikum?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44246) #90933760 válasza Melack (#44245) üzenetére


#90933760
törölt tag

Pilóta keksz ízű? Fröccs ízű? Cigi ízű?

(#44247) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]

És igen, megint az energiaital a rossz, mert valaki éveken át napi litert, két litert megivott belőle és mellette ülőmunkát végzett majd jöttek a kilók. Értem?

(#44248) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez az új designos watt original nem jött be,ez már nekem is túl savanyú.

Baltoafarkas.Aki hülye az meg is érdemli! Ilyet a 12 éves kis srácok szoktak,hogy izmozásból megaszik 1L edrinket.

[ Szerkesztve ]

(#44249) szilva01 válasza ToBeY (#44248) üzenetére


szilva01
őstag

Akkor ha talalol megkostolok egyet, hatha nem lesz tul edes. :DDD

(#44250) oriic válasza #90933760 (#44247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp most írtam neki hogy örülhet hogy nem lett komolyabb baja.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.