Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) #25954560 válasza T-unit (#11849) üzenetére


#25954560
törölt tag

igy van.
itt ulok a nagy jo kozepen es bazzeg ~400ft-ert megkapok mindent bontatlanul. eloszor is ertelmetlen lenne arra vergodni h nekem milyen dobozaim vannak meg v lehetnek meg. masodszor meg olyan uditoket keresek ami jol nez ki _es_ finom. szoval nem mindent. es tovabbra is a redbull a kedvencem :) meg nehany r* es monsta kaves cucc.
gyujteni addig jo, amig szorakoztat es nem erzed kotelessegednek.

(#11852) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11850) üzenetére


T-unit
őstag

Hálisten, én tökéletes megvagyok elégedve a kis 6éves nissanunkkal. Rájöttem iszonyat menő a tuning meg ilyen hobbik de ugyanakkor köszönöm tökéletesen jól megvagyok nélküle is, és nem tartok rá igényt. Közlekedési eszköz kell nekem városba, nem egy punci nedvesítő versenygép. PC-t ugyszintén tuningoltam én is anno mára az a láz is megszűnt. Jobb így nekem.

üdv.

(#11853) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11850) üzenetére


Bulitt
őstag

De azt legalább lehet mutogatni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11854) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11850) üzenetére


Ace owner
addikt

nekem semmi mert nincs penzem..

Galaxy Fold 4

(#11855) DJ. Ru$y válasza Ace owner (#11854) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nehogy azt gondold, hogy havi 100e-ret költök a kocsira meg edrinkre... 5e-5e-ret elteszek aztán most jön karosszéria lakatoltatás 50e, festés majd egyszer csak 200e alsóhangon stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11856) Def26 válasza Def26 (#11803) üzenetére


Def26
félisten

Azt mondta a srác, hogy 8db a minimum rendelési mennyiség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11857) ricsi081 válasza Def26 (#11856) üzenetére


ricsi081
tag

Kár hogy ilyen drága a nitrous, pedig csak be kéne szerezni, mert a mostani "kupakos" tetejűek el fognak tűnni..:(

(#11858) CoDWaW07 válasza ricsi081 (#11857) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Elfognak? :Y :( Honnan gondolod?

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11859) ricsi081 válasza CoDWaW07 (#11858) üzenetére


ricsi081
tag

Igen, sima teteje lesz, mint most a kanadainak. Biztos forrásból van(amerikai), viszont lesz új íz, cuba librés.:)

(#11860) CoDWaW07 válasza ricsi081 (#11859) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Kár hogy így olcsósítanak rajta :( Épp néztem hogy milyen "bénán" néz ki a kanadai:S A cuba librés viszont jöhet :K Honnan szerzed ezeket az infókat?:) Van még valami egyéb hír?:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11861) werner97 válasza ricsi081 (#11859) üzenetére


werner97
tag

cuba libres nitrous?:D tudsz képet adni?:DD

http://energytests.blogspot.com/

(#11862) ricsi081 válasza CoDWaW07 (#11860) üzenetére


ricsi081
tag

Facebookon van egy amerikai gyűjtő/eladó akinek van monsteres ismerőse. Más nincs, max annyi hogy ugyanúgy októberben jön mint a zero ultra, de ez nekünk úgyse számít annyira.;] :(
werner: nem nitrous, hanem simán cuba librés monster.:D

[ Szerkesztve ]

(#11863) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11855) üzenetére


Ace owner
addikt

Mit hajtasz? Nekem egy Golf 2 az álmom :D De elöbb a jogsit kellene kinyőgni valahogy. Meg úgy elég nehéz ilyen hobbikra költeni amig nincs semmi bevételem.. Melóm nincs, suli is csak viszi a pénzt, zsebpénz meg luxus azért nekünk.. De majd egyszer egy Monster BFC-re beruházok :D

Galaxy Fold 4

(#11864) DJ. Ru$y válasza Ace owner (#11863) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Majdnem azt! Egy III-ast, amit sajnos sikerült megcsattintani és küzdök az "eredeti" állapotáért... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11865) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11864) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát egy hármassal is beérném :D Csak arra sose lesz pénzem :(

Galaxy Fold 4

(#11866) T-unit válasza ricsi081 (#11862) üzenetére


T-unit
őstag

Hát jöhetne már végre vmi kis alkoholos koktélízű monster ígyencség. :)
Ace: Tessék, kemény 60k [link] Ha lesz jogsid is meg addigra megveszed rá a magyar okmányokat. ;] Amúgy meg hány és hány ismerősöm él úgy akkor csak áll az autó ha nincs pénz rá, és addig csak gyűjt rá.

üdv.

(#11867) Ace owner válasza T-unit (#11866) üzenetére


Ace owner
addikt

Bele nem ülnék ebbe a lélekvesztőbe.. Szerintem az alja már ilyen frédibénis lehet..

Galaxy Fold 4

(#11868) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11866) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na ezeket a fostarisznyákat kell elkerülni ha nem bontani akarod hanem használni... mire lepapírozod itthon 2x ennyi csak a papírozás... csak rendszámosat. És akkor még nem költöttél a KOCSIRA :D

Bár már nagyon OFFok vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11869) ricsi081 válasza T-unit (#11866) üzenetére


ricsi081
tag

Alkoholmentes lesz...:D

(#11870) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11868) üzenetére


T-unit
őstag

Ha motorikusan oké, akkor is kemény 150-200k-nál tartunk kb magyar rendszámmal, csak megjegyzem egy jobb új bicikli ennyi manapság. :U
És nem én kezdtem, csak jelezni akartam, rég volt már az elérhetetlenül drága lenne egy cirka 20éves 3-as golf. :)

Ricsi: Sejtettem, de akkor cuba lima helyett tényleg jobb lenne egy kis rumos cuba libre. ;]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11871) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11870) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őőő egy papírok nélküli autót (külföldi papíros) 60k-ból nem teszel magyarrá szerintem... főleg, hogy a környezeti besorolásuk is elég tré.

http://www.autonavigator.hu/sztori/a_regisztracios_ado_tortenete-5463

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11872) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11871) üzenetére


T-unit
őstag

Látom nagyon leragadtunk ennél. Tessék, 213k teljes magyar papírokkal. [link] Cirka +100k a teljes itthoni üzembehelyezése és annyi. Következő ezzel kapcsolatos témát már privátba küldöm annyira elkanyarodtunk.

üdv.

(#11873) werner97


werner97
tag

na ezekkel a dobozokkal együtt 301 dobozom van! ^^

http://energytests.blogspot.com/

(#11874) T-unit válasza werner97 (#11873) üzenetére


T-unit
őstag

Új light adrenalin bolt helyszín koordináták?

üdv.

(#11875) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nem valami jó ez a kobra. :(

Live-Die-Respawn

(#11876) energy4ever válasza oriic (#11875) üzenetére


energy4ever
addikt

De legalább sziszeg amikor kinyitod! ;]

(#11877) Def26 válasza energy4ever (#11876) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11878) werner97 válasza T-unit (#11874) üzenetére


werner97
tag

pesti úti tesco. 97E-vel 1 megálló :) 10 mg/100 ml koffein és 400 mg/100 ml taurin :DDD mountain dew energy olyan ízre mint a sima mountain dew :K :K

http://energytests.blogspot.com/

(#11879) T-unit válasza werner97 (#11878) üzenetére


T-unit
őstag

Ja vágom, 1-2x jártam ott is. Akkor ha 1hó múlva se találok közelebb belőle az lesz, kösz. :D Dew E-t én is ma vettem meg boltunkba, nem tudom mi benne az energy. :D Ja react is elég fos gyenge ízre, nem tudom abba is mi a prémium, mikor sok itthoni 150Ft-os agyonveri, de doboz miatt a tipikus, 1x megérte kat. :)
Csaj eladó miután látta nem tetszett az egyik gyűrött doboz belőle, már csak annyit kérdezett gyűjtő vagyok-e, azt túrtuk egyből megbontott kartonból a maradék szebbeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11880) oriic válasza energy4ever (#11876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, meg ingyé volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11881) energy4ever válasza T-unit (#11879) üzenetére


energy4ever
addikt

Én meg kinyittattam az eladónővel 2 bontatlan Rockstaros kartont is, mert másmilyen volt a nyitófülük... :DDD

(#11882) T-unit válasza energy4ever (#11881) üzenetére


T-unit
őstag

Magába biztos nem borult. :) Am tényleg ennek a m. dew energy-nek annyi az értelme, így van + egy bevételi forrásuk. ;] Semmi energy ízt vagy emelt koffeint nem éreztem benne, mint a sima üdítő.

üdv.

(#11883) werner97 válasza T-unit (#11879) üzenetére


werner97
tag

én amikor mentem megnéztem hűtőbe, hogy van-e de nem volt a hűtő tetején volt 2 react + 1 dew és azoknak nem volt bajuk utána a csaj kereste az árukat :) 18 mg/100 ml miatt energy de ez szerintem nem magas mert 11 mg a pepsinek :) de új doboz a gyűjteménybe :) nekem tetszik ez a 440 ml-es kiszerelés :DDD tőlem nem kérdezte, hogy gyűjtő vagyok-e :(( xd pedig csak energy drink-et veszek ott :DDD (egyszer vettem old jamaican gyömbér"sört" az se ízlett :U :DDD )

http://energytests.blogspot.com/

(#11884) xlife11 válasza werner97 (#11883) üzenetére


xlife11
senior tag

A Ginger Beer nekem is megfeküdte a gyomromat, többet biztos nem veszek.:D

(#11885) T-unit válasza werner97 (#11883) üzenetére


T-unit
őstag

Letettem a kasszájához azt mondtam egyből nyomott a doboza alul fél centit, várjá' nézek másikat, egyből tudta milyen fanatista állattal van dolga. ;]
Az a "sör" a létező legszarabb ízű pont nekem is, azonkívül minden más sör finom amúgy, szal te is belenyúltál mint anno én is. :D

üdv.

(#11886) T-unit


T-unit
őstag

Jöhetne hasonló mód majd a rehab is mostanság budán: [link] Végefele a mami: "nagy a sor, itt valami vágy ákciós, vagy ingyé van, be köll állnom". :D

üdv.

(#11887) Ace owner válasza T-unit (#11886) üzenetére


Ace owner
addikt

Szerintem idei OSG-n is lesz ilyen.. Tavaly mintha lett volna.

Galaxy Fold 4

(#11888) werner97 válasza T-unit (#11886) üzenetére


werner97
tag

jövőhét ;) osg-re én 80 %, hogy megyek majd meglesem :DDD

http://energytests.blogspot.com/

(#11889) xlife11 válasza Ace owner (#11887) üzenetére


xlife11
senior tag

Ott Burn-t adtak, felespohár méretben, meg matricát. :)

(#11890) Ace owner válasza xlife11 (#11889) üzenetére


Ace owner
addikt

Na, akkor idén kinézünk már.

Galaxy Fold 4

(#11891) petcsi


petcsi
csendes tag

Szebbet mindenkinek!

Ujra itt...

Valaki igazan szolhatott volna hogy tema voltam es azert csuklottam mert a vegen meg szivelegtelensegem lesz es mehetek megint bypass mutetre!

Bar regebben irogattam ide is de aki esetleg nem ismerne innen-onnan szoval en lennek az az allitolagos fantomgyujto aki Munchausen baro kalandjain nevelkedve saccpekb. 3e-re saccolja az evek soran osszegyujtott kacathalmat.

Nekem a dobozgyujtes pusztan a sajat szorakoztatasomra szolgal es nem hinnem hogy masoknak barmit is bizonyitanom kellene meg nem is ez a celom tehat az ujdonsult gyujtotarsi hitetlenkedo ketkedoket meg egyszer udvozlom!

Az enitalgyujtes csak ido penz energia es hely fuggvenye persze kinek milyen sorrendben.

A dobozokat vegyesn saccperkb. 25 eve gyujtom. Az enitalosokat kulon sokaig nem szamoltam csak amiota ilyen trendi iparagga notte ki magat es mar boldog-boldogtalan az gyart forgalmaz gyujt tehat fogalmam sincs mikor es melyik volt a legelso darabom.
A gyujtemenyemet csak ido es mennyiseg alapjan becsulom 3e-es darabszamra es nem allitom hogy nem tevedek es lehet hogy csak 2,5e vagy 2e koruli valojaban.
Viszonyitasi alapkent es kiindulasi pont a 2008-as picasas akkor asszem naprakeszen 400 db-os mappa. Es ugye negy ev alatt meg nem kicsit ,,eldurvult,, csak az itthoni helyzet is es emellett rengeteget vettem csereltem kaptam szereztem kintrol is.
Majd ha egyszer annyi idom energiam es ambiciom lesz amennyi nem csak jelenleg hanem sajnos mar evek ota nincs hogy atvalogatva rendet rakjak biztos kiderul pontosan hogy mennyi is az annyi.
Addig a dobozok meg jobb sorsa erdemesen papirdobozokban varjak a megvaltojuk es a dobozkanaan eljovetelet.
Lehet hogy ez stilusosan pont 3000-ben fog bekovetkezni tehat addig boven van raerek.

Az hogy masnak milyen meg mennyi honnan meg milyen modon van verre menoen
nem igazan foglalkoztat mert nem hinnem hogy az szamitana es nekem tok mindegy hogy x eve gyujti vagy epp tegnap kezdte el.
Valamilyen szinten akarki buszke lehet meg akar a nehany darabos gyujtemenyere is mert abba tobb-kevesebb munkaja biztos van csak ugye az alapfeltetelek valtozoak szemelyenkent igy tehat felesleges is parhuzamokat vonni barkinek akarkivel.
Azt meg hogy ezt akarki mas milyen a hozzaallassal es mekkora arccal adja elo plane ha nem kis hatszelet kap ilyen-olyan formaban ebbe talan nem szivesen mennek bele!

De remelem a temat rovidre zartam tehat esetleg csere valaki?
A keptaramban csereket amint tudom frissitem...

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#11892) DJ. Ru$y válasza petcsi (#11891) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

:C :C

Valaki igazan szolhatott volna hogy tema voltam es azert csuklottam mert a vegen meg szivelegtelensegem lesz es mehetek megint bypass mutetre!
Ezen behaltam... a megint azt jelenti, hogy már volt? Rendben vagy?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11893) petcsi válasza DJ. Ru$y (#11892) üzenetére


petcsi
csendes tag

Ja. Az orvosi konziliumomat mar mint onjelolt szakerto en elnoklom es az aprosutemenyes csomag is elore ossze van keszitve. Meg persze az enitalokat is csak stikaban ihatom.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#11894) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Reggel 8 óta nem ittam folyadékot, vezettem, vásároltam etc. nyitok egy Silver Power-t ez volt a hűtőben az új doboza miatt... hát lehet, hogy a bubis vizet kellett volna megmarkolni első körben. :O

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11895) T-unit válasza petcsi (#11891) üzenetére


T-unit
őstag

Üdv. pár év kihagyás után itt, mint mikor a zombik életre kelnek. :)
És valóban ne izgasson hány darabod is van valójában, én bevallom tojok rá hogy most épp 500 vagy 600as a darabszám, nálam ugyis a minőség, kinézet, ritkaság számít csak + hogy tudom vele a szobát díszíteni mint egyfajta házi van múzeum.
Én pl. tudom hogy az ennél több doboznál csak elcsúnyítom az összképet, ezért mára csak a minőségre megyek már idéntől, de te ezt pont tudod is már jó ideje személyesen is tőlem.

üdv.

(#11896) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/energiaital-18//

18 év alattiak készüljenek! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11897) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11896) üzenetére


T-unit
őstag

Amúgy ezt a lépést már jódideje megtettem volna tőlük.
Krvára semmi szüksége a 18év alatti gyerekeknek az energiaitalra meg kávéra, azt 18éves korától meg ugyis annyi ilyet ihat + cigizhet is akár, amibe bele is dögölhet. 18év fölött pont te magad döntesz már az életedről, mert jogilag idehaza nagykorú, felnőttnek számítasz, annyi volt a gyerekkorodnak.
Aki meg gyűjtő ez év kor alatt, az meg vetesse meg ugyanugy nagykorúval a cuccot mint akár a cigit is.

üdv.

(#11898) oriic válasza DJ. Ru$y (#11896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha ez akkora visszatartó erő lenne. Alkoholt is simán adnak ki fiataloknak még ha tilos is akkor is.

Live-Die-Respawn

(#11899) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11896) üzenetére


Bulitt
őstag

Ohh de szípek azok az hűtők :C

(#11900) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#11896) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van benne némi igazság,mert én is rengeteg kiskölköt látok energiaitallal szaladgálni.
Egy 8-10-12éves gyerek ne igyon már ilyeneket.Szvsz olyan 14-16 kor lenne a reális határ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.