Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) oriic válasza DJ. Ru$y (#11350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk mit tehetek. :)

Live-Die-Respawn

(#11352) energy4ever válasza oriic (#11346) üzenetére


energy4ever
addikt

1
2
3
Ezek az itthon is kapható pici (150ml-es) nem nagyon elterjedt enitalok, illetve van még Bomba ami 150ml-es,és Red Bull is (185ml-es).Szerintem lehetett még kicsi fanta, vagy valami más Coke termék is(Diet/Light,zero,natúr, és a natúr cipzáros)
Ezeken kívül nagyon még nem láttam itthon kicsi fémdobozos üdítőt, csak ilyen paradicsomos cuccot, de azért nem adtam ki 900ft-ot, úgyhogy arról nincsen képem!

(#11353) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lehet itthon kapni 4move-ot? :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11354) T-unit válasza energy4ever (#11352) üzenetére


T-unit
őstag

Ez ugye vitaminshot. 4move lengyel isotonic ital gyártó cég, vitaminokkal pumpált üditőket gyárt csak, sportolóknak kifejezetten. Mint az idehaza ismertebb powerade, ugyanaz.

üdv.

(#11355) #25954560


#25954560
törölt tag

talaltam egy eitalt, ami nagyon hasonlit a zold monsterre:
zold knockout. talan nem pontosan ugyanaz, de jellegeben nagyon hasonlit. aki csak az ize miatt issza, ez is jo lehetne.
a piros KO meg var kostolasra :)

(#11356) DJ. Ru$y válasza oriic (#11343) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most kaptam két ilyet :D :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11357) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezekről van szó. Tegyem félre ezeket is? Szereztem egy Rise NRG bodzás dobozt is.
Amúgy nem energiaital, hanem vitaminokkal dúsított üdítő. Bitang rossz ízük van. :DDD

szerk:

na bazz nem olvasok vissza. Akkor ez van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11358) DJ. Ru$y válasza oriic (#11357) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól még tedd el nekem! ;) Tudod, hogy bármikor érdekelnek! :D

Nem tudom ezt hogy ittad meg :D Jég hidegen milyen fos... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11359) Eflek


Eflek
tag

4move van Tompa utca 9-es szám alatt nagy 700 ml-esben akit érdekelne.

(#11360) Def26


Def26
félisten

Most írt facebookon a britishatore, hogy megjöttek a rockstar energia italok. Hamarosan kint lesznek a webshopban.
Már csak abban reménykedem, hogy nem csak original és juiced jött, hanem valami különleges is. :)) [link]

Közben írta is, hogy Original, Juiced és Punched jött. :DDD No mindegy Veszek azért pár darabot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11361) oriic válasza Def26 (#11360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor oda is benézünk. :)

Live-Die-Respawn

(#11362) Def26 válasza oriic (#11361) üzenetére


Def26
félisten

600FT egy db. Azért nem az olcsó mizse víz árában mérik. De azt mondta a múltkor, hogy kénytelen rárakni a chipsadót, ami 125ft a 0.5l esetében.

Majd megkérdezem, hogy ha "pult alól" adja akkor is megy e rá áfa... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11363) oriic válasza Def26 (#11362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

OK, te megbeszéled vele, odaadja féláron, te meg egy százassal drágábban árulod majd nekem. :D

:DDD

Te is olcsón jössz ki, én is, plusz te még zsét is keresel. :)

Live-Die-Respawn

(#11364) energy4ever válasza Def26 (#11360) üzenetére


energy4ever
addikt

Így is még több féle is lehet! :K
Van ugye a natúr, akkor ott van amin felül rajta van hogy 1,29£, van Lorenzo-s, meg valamilyen repülős is. +nem teljesen 100%-ban biztos hogy 500ml-ről van szó!
Szóval lehet reménykedni... :DDD

(#11365) Def26 válasza energy4ever (#11364) üzenetére


Def26
félisten

Végül is ez is haladás. Egy srác kérdezte tőlük a monstert is. Azt válaszolták, hogy ha kell hoznak azt is :))

orichalcos:
Á ekkora díler nem vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11366) T-unit válasza energy4ever (#11364) üzenetére


T-unit
őstag

Lorenzo tavalyi doboz és még azt is tudom 2013.01-ig szavidősek mert pont tegnap ittam egyet. :) Repülős meg 2010-es, az végképp kizárt. Ha nem vmi raktár bennragadásról maradtat szereztek, akkor a normál grafika nélküli narancs doboznak kell jönnie, azaz az 1.29-esnek. Angol bolt, csak 500ml-es energyk vannak angliába sztárból.

üdv.

(#11367) Armahun


Armahun
addikt

Tegnap vettem pussy-t.
Ahhoz képest hogy 99 jó magyar forint szerintem nagyon jó.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11368) aXXon válasza DJ. Ru$y (#11274) üzenetére


aXXon
senior tag

Mi vidék vagyunk, erősen. Egyébiránt MOST még lehet, hogy nem konkurencia, de elég nagy sansza van rá, erre próbáltam utalni.

A blokkos dolgot meg ne vedd magadra, nem úgy értettem, hanem úgy, hogy a pénztáros nyilván nem szándékosan vert át és hát sajnos, ha nem nézted meg, akkor mindketten hibásak vagytok... Egyébként, bár gondolom nem vigasztal, tuti, hogy engem is akkor húznak le a tescoban, amikor a rohanás, vagy akármi miatt (mondjuk adott esetben akár én is a kórházba rohanok) nem tudom, csak otthon megnézni.... Ez ilyen Murphy törvény :DDD Béke van, abszolút nem macerálni akartalak. :R

Hogy ON is legyek, járt ma nálunk a bombás képviselő arc, rendes volt, mert amikor megemlítettem neki, hogy olvastam ITT, hogy van meggyes Bomba, akkor gyorsan hozott is be kóstolót :DD Bevágtam a céges hűtőbe, majd frankón betesztelem holnap reggel. Egyébként van velünk szemben egy italnagyker (mi is nagyker vagyunk, ezért nálunk is van pár energy drink, de nem ez a főprofil), de még nem kapható náluk sem sajnos.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#11369) energy4ever válasza Armahun (#11367) üzenetére


energy4ever
addikt

Hol került az annyiba? :Y
A hátulján a szöveg alapból magyar volt, vagy matricán volt magyar felírat, vagy egyik sem? :)

(#11370) T-unit válasza Armahun (#11367) üzenetére


T-unit
őstag

Hihetetlen lesüllyedt már a 100Ft-os katra, emlékszem mikor féléve 400-500 volt még többfele is. :) Ha látnék annyiba, kapásból vennék én is vagy 5db-ot, dehát soha nem látom annyiba Bp-en, ezt is csak itt látom másoktól örökké leírva. Watt 150, ami még sokkal szarabb is...

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11371) Armahun válasza energy4ever (#11369) üzenetére


Armahun
addikt

Matricán volt ragasztva.
Sződligeten a fordított abc-ben, de ma már sajnos nem volt belőle.
Lehet körülnézek az üzletlánc más boltjában is, hátha van még valakinek.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11372) T-unit válasza Armahun (#11371) üzenetére


T-unit
őstag

Pesten én még nem láttam sehol annyiba boltba.

üdv.

(#11373) Armahun válasza T-unit (#11370) üzenetére


Armahun
addikt

A wattot nem szeretem, nagyon savanyú. Hellt szoktam még 160 környékén, de a tacsiba szokott lenni 130-ért akciózva.
De újabban mindig másfélét veszek ha van.
Szerencsére már kezdek ezekről lefelé menni. :)

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11374) T-unit válasza Armahun (#11373) üzenetére


T-unit
őstag

Én meg évek óta csak íz miatt iszom, és ha már megvan a doboza, csak akkor veszem ha jó üzlet csak, vmit mindig ki lehet fogni türelmes ember. :D Nekem is van 1-2 ismerősöm, rendesen kávé helyett használ napi 1-2-t ezekből, értelmét nem látom meg nekem alapból kb soha nem igen használtak ezek, jó erős fekete teát készítek magamnak, kb 10Ft-ból ugyanott vagyok ébrenlét terén...sőt jobban is használ az a vicc.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11375) DJ. Ru$y válasza aXXon (#11368) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Álljatok rá az edrinkre kicsit jobban, kicsit drágábban adod, mint a nagyker és már jól is jársz lesz rendelés ;) :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11376) aXXon válasza DJ. Ru$y (#11375) üzenetére


aXXon
senior tag

Bocsásd meg tudatlanságomat, de engedd meg a kérdést : az mi az? :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#11377) Def26 válasza aXXon (#11376) üzenetére


Def26
félisten

edrink=energia ital

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11378) aXXon válasza Def26 (#11377) üzenetére


aXXon
senior tag

Hjaaaa, én meg már gugliztam és azt hittem, hogy ez valami korszakalkotó új cucc :DDD Néztem is, hogy már vagy 4 éves a cikk, de gondoltam, hogy pont ezért ritkaság :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#11379) looser


looser
addikt

Energiaital egyedi külsővel ;]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11380) T-unit válasza looser (#11379) üzenetére


T-unit
őstag

Néztem már én is ilyen fóliás megoldásokat, kár nem festett. :)
Ha egy 10emberrel mondjuk innen összejönnék, felőlem még állna a Hitler energy megvalósítás, 3000-ért 10db extralimitált meg is érné... :D ;]

üdv.

(#11381) oriic válasza looser (#11379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csináltatok egy Jacko-sat és feldobom vaterára. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11382) T-unit


T-unit
őstag

Kár nincs 946ml-es BFC dobozuk. Lennének itt fasza mintáim rá. :D

üdv.

(#11383) CoDWaW07 válasza Armahun (#11367) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hol vetted 99ért?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11384) T-unit válasza CoDWaW07 (#11383) üzenetére


T-unit
őstag

Írta. Olvass tovább figyelmesebben.

üdv.

(#11385) r4z válasza T-unit (#11380) üzenetére


r4z
nagyúr

Én benne vagyok a hitleresben :DDD

Amúgy csomagom érkezett Németországból: [link] :D:D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11386) T-unit válasza r4z (#11385) üzenetére


T-unit
őstag

Ok, már csak 8 ember kell és mehet a buli... :DDD

Penthous idei széria nekem is megvan, egyik főkedvencek nem véletlen :) , a supermen energy-ből nekem csak az angol van meg, kár nincs belőle cseréd elég über. :)
Koks nálam nagy különlegesség a full fehér színezékkel, mintha meszet innál, de finom is. :D

üdv.

(#11387) szekra válasza T-unit (#11386) üzenetére


szekra
Topikgazda

Kérdés, hogy ez a cég bevállalná-e a Führert :D

(#11388) r4z válasza szekra (#11387) üzenetére


r4z
nagyúr

Már látom magam előtt a címkét:

Führer Energy - Seien SIE der Führer! :))

Aki nem beszél németül: Legyen ÖN a Führer!

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11389) T-unit válasza szekra (#11387) üzenetére


T-unit
őstag

Csak ahogy korábban is írtam már: ha a kubai gyilkos che guevara-t lehet több országban is EU-ban, akkor Der Führer alap. :D
Természetesen SS jel és horogkereszt nélkül, szóval belekötni sem tudnának. ;]
+ alá még én egy "Getrank macht frei" feliratot elviselnék, és teljes is lenne. :D
Ezt meg sztem nem is kell nagyon fordítani. ;]

üdv.

(#11390) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Az a Getrank macht frei úgy emlékszem valami német sörön is szerepel :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11391) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11390) üzenetére


T-unit
őstag

Kb mikor írtam az üzenetet akkor pattant ki fejemből, vigyünk már bele kis humort is a keménykedés mellé. Meg ez durvább, hisz gondolom nem mernék mellé sztárarcnak tenni magát adolfot, mi igen. :DDD

üdv.

(#11392) szekra válasza T-unit (#11391) üzenetére


szekra
Topikgazda

De akkor valami komolyabb grafika kéne :D

(#11393) T-unit válasza szekra (#11392) üzenetére


T-unit
őstag

Volt itt anno egy ötlet photoshop kép is róla, nekem meg is van mert átküldték, csak én azt kibővíteném még picit akkormár, meg nyilván ember kéne még mert 30e nem kevés pénz, kár nem vállalnak be 50db-ot féláron. :D

üdv.

(#11394) T-unit


T-unit
őstag

(#11395) Ace owner válasza T-unit (#11393) üzenetére


Ace owner
addikt

Azthiszem én meg Tobey csináltuk, de nem emlékszem..

Galaxy Fold 4

(#11396) T-unit válasza Ace owner (#11395) üzenetére


T-unit
őstag

Ígyvan.

Ehavi német rendelés lesz emberek? 5.-e van és nagy a csönd ezzel kapcsolatba. No már csak amiatt mert én biztos benne vagyok e hóban is. Ti jöttök.

üdv.

(#11397) xlife11 válasza T-unit (#11396) üzenetére


xlife11
senior tag

Lehet engem is érdekelne, kérdéses még a pénz, meg hogy abból mennyi lenne a posta.5euró körül/ kopf nem?

(#11398) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11396) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem asszem megint hoz haver egy adagot szóval a keret nekem megint elment :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11399) T-unit válasza xlife11 (#11397) üzenetére


T-unit
őstag

Hát pont ez lenne nálam is egyik lényeg, meg konkrétan akkor hány ember is lenne. Nekem ráér, de így hó elején ilyen tájt bőven el is szoktuk korábban is kezdeni infó/ember gyűjtést, azt feltűnően nagy a csönd, ráadásul ugye jött 1-2 új termék is azóta...Gábornak küldtem üzenetet de azóta se kaptam választ tőle.

üdv.

(#11400) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11399) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet neked kéne elkezdeni szervezni, aztán te lennél a "központ".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.