Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) xlife11 válasza T-unit (#11549) üzenetére


xlife11
senior tag

Juiced tényleg sokkal jobb szvsz :K

(#11552) T-unit válasza xlife11 (#11551) üzenetére


T-unit
őstag

Nem is véletlen mért vagyok inkább rockstar mániás. ;] Egyetlen egy monsta üccsi van ami veri nálam ezeket a rockstarokat, és az meg nem más mint a méredrága usa dub edition monster, na az nem csak szép dobozzal rendelkezik, a tartalom is über, inkább savanykásabb trópusi/ szőlő ízek, de pikáns. :K

üdv.

(#11553) DJ. Ru$y válasza Skalci (#11550) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amióta megváltoztatták az ízét... az íz váltás ráfért :D Már tavaly, de lehet, hogy tavaly előtt év végén.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11554) xlife11 válasza T-unit (#11552) üzenetére


xlife11
senior tag

Rockstarból még a Punched nagy kedvencem.:)

(#11555) T-unit válasza xlife11 (#11554) üzenetére


T-unit
őstag

Ár/érték arányban ha lehet ilyet mondani a juiced + punched nekem is a legjobb max 600/db áron. :) Többit hazánkfele meg ugyse igen kapni sajnos, pláne xdurance.

üdv.

(#11556) xlife11 válasza T-unit (#11555) üzenetére


xlife11
senior tag

Jaja, nekem meg netről kell rendelgetnem, mert a közelben nem lehet kapni :(

(#11557) r4z válasza T-unit (#11552) üzenetére


r4z
nagyúr

Olyasmi, mint a MIXXD?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11558) T-unit válasza r4z (#11557) üzenetére


T-unit
őstag

Na azt a monstert meg én nem kostoltam még soha spec. Istené' nem akarják németek levinni árát, 2700-et meg ha lehet is kapni, ki nem adok érte. :(

üdv.

(#11559) Eflek


Eflek
tag

Rockstar X-Durance van Szlovákiában

(#11560) Bulitt


Bulitt
őstag

Aki esetleg megfizethető áron tud szerezni nekem további Rockstar energiaital, mint például Xdurance (látom van belőle több fajta is), Iced, Rehab...stb.

Kérem jelezze :R

(#11561) T-unit válasza Eflek (#11559) üzenetére


T-unit
őstag

Ja. Kb olyan sűrűn mint idehaza a monster abs zero-t. mert hogy nem minden városba van az is fix, lévén 1hete voltam kint és sehol semmi.
Bulitt: Ott a német oldal de mi számít nálad megfizethetőnek? :U

üdv.

(#11562) Bulitt válasza T-unit (#11561) üzenetére


Bulitt
őstag

ez a 400-500ft :DDD

Nem lenne bajom a német rendeléssel se, csak most nem állok úgy egy ideje, hogy nagyobb összeget tudjak fordítani ilyesmire :) Ezért veszem így apránként, mint múltkor is :K

(#11563) T-unit válasza Bulitt (#11562) üzenetére


T-unit
őstag

OK, nem kell itt magyarázkodni, én is ugyanugy szarul állok, és mint az igazi csórók most pláne megnézek én is minden 100Ft muszájból magamnak, remélhetőleg idővel találok én is normális munkahelyet azt nem lesz itt probléma 1500Ft se egy amcsi újdonságra. :)

üdv.

(#11564) Bulitt válasza T-unit (#11563) üzenetére


Bulitt
őstag

Ámen :R

(#11565) Jarod1


Jarod1
addikt

Coopos varázslat:)

[ Szerkesztve ]

(#11566) Eflek válasza Jarod1 (#11565) üzenetére


Eflek
tag

Ennek sincs valami jó íze.

Rockstar X-durance van Szlovákiában gyakori előfordulással. A hátuljára ugyanaz a magyar szöveg van írva, hogy Forgalmazó Fővárosi ásványvíz és üditőipari Zrt.

[ Szerkesztve ]

(#11567) T-unit válasza Eflek (#11566) üzenetére


T-unit
őstag

Selmecbányán aztán hú de gyakori előfordulású volt, és nem egy kis szlovák faluról beszélek...a sima zöld monster is ritka egyes szlovák városokba, megsúgom.

üdv.

(#11568) Eflek válasza T-unit (#11567) üzenetére


Eflek
tag

Akkor gondolom Pozsonyban van leginkább, de több ismerősöm is írta már a napokban, hogy van. :)

(#11569) T-unit válasza Eflek (#11568) üzenetére


T-unit
őstag

Azt tudom erre írni amit korábban is, ha van is olyan sűrűn kb mint idehaza a rockstarokat. Meg ne írják akkor, hanem bizonyítsák be és hozzák nekünk haza, olcsón. :D

üdv.

(#11570) ToBeY válasza Eflek (#11566) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is tanúsíthatom,hogy Szlovákiában annyira nem könnyű Rockstart találni.Egyik ismerős kint dolgozott,elég sok helyen nézte de sehol sem volt.

(#11571) Eflek válasza ToBeY (#11570) üzenetére


Eflek
tag

Hát gondolom ez is újdonság Szlovákiában, lehet hogy nemrég hozták be

(#11572) T-unit válasza Eflek (#11571) üzenetére


T-unit
őstag

Továbbra is csak a fekete, sárga, lilát mutatja rockstar oldala náluk. Kezdjük ott sárgát se láttam náluk még, nemhogy a kéket.

üdv.

(#11573) Bulitt


Bulitt
őstag

Ismételten csináltam két képet. Most volt időm elszórakozni vele :)

[link] [link]

(#11574) energy4ever válasza Bulitt (#11573) üzenetére


energy4ever
addikt

Szépek... :K

1 2

Ezekhez mint profi mit szólsz? :)
Sajnos csak egy 5mp-es tellóm van fényképezni.

(#11575) Eflek válasza Bulitt (#11573) üzenetére


Eflek
tag

A második kép nagyon jó lett az nagyon tetszik, grat :C

(#11576) DJ. Ru$y válasza energy4ever (#11574) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak az utolsó mondatodra reagálnék pár mondatban.

Nem (csak) a fényképezőgép számít és főleg nem a MP szám. Egy gagyi telefonnal is lehet adott esetben jó képet csinálni egy témáról.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11577) Bulitt válasza energy4ever (#11574) üzenetére


Bulitt
őstag

Én nem vagyok profi, de köszi a bókot :DDD

Az első esetében nem tudom eldönteni, hogy az egy nyomtatott matrica-e, vagy egy doboz extra PS csiszolással. Végeredményben nem rossz :K

A második kép meg... Nem akarlak megbántani, de sehogy nem jó. Az élénk színek nem emelik ki a doboz színét. Főleg nem az UV zöld alap. Mind az UV zöld, mind az UV piros vonzza a tekintetett a dobozról. Sőt már bántóan sok. A dobozt kell hangsúlyozni:[link]

Két dolog:

- Fehér vagy fekete háttér,
- Szemből fotózunk dobozt.

Ha alulról fotózol nagy lesz a doboz, ha fentről kicsi. A perspektivikus torzulásra figyelni kell. Nekem se sikerül minden dobozt pont szemből fényképezni, de törekszek rá. A perspektíva játék akkor nagyon jó, ha művészibb fotót szeretnél csinálni.

Nekem meg 6MP a gépem :))

Nekem az első kép is tetszik :) Olyan felvonulós "sztár"-os, ahogy csillognak a vakuk a háttérben. Vagy mikor a modellek az üveg kifutón vonulnak. Persze idézőjelesen. Mind a két esetben a "Sztár" szisztéma dominál :)

[ Szerkesztve ]

(#11578) ricsi081 válasza T-unit (#11572) üzenetére


ricsi081
tag

Elárulom hogy még 250ml is van.;) Az oldalak meg nem jelentenek semmit, Monsternél is szarnak bele a frissítésbe...

(#11579) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11576) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezt akartam mondani.. Hiába van 9 MP-s kompaktom ha egy 6MP-s DSLR egyszerűen rommá alázza képminőségben..

Galaxy Fold 4

(#11580) T-unit válasza ricsi081 (#11578) üzenetére


T-unit
őstag

Tudom, megvan. Szintén szlovákoknál mint a fehér holló olyan gyakori...

üdv.

(#11581) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gyerekek ezt nem szabad venni. 1-2 éve levették a polcokról, de pár hónapja visszatért és pusztítóbb mint valaha. Nekem e téren elég kicsi az ingerküszöböm, de ez pár napja igencsak kicsapta nálam a biztosítékot. Tényleg nem szabad. Tényleg. De tényleg :D :D

All→M8

(#11582) r4z válasza Bulitt (#11573) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezeket feltölthetnéd valahová, én hátérképnek nagyon szívesen használnám őket :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11583) DJ. Ru$y válasza r4z (#11582) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fel van töltve Picasara.... rámész a letöltésgombra és megkapod ilyen méretben:
2801 x 1434 pixel (4.02 MPixels)

(#11581) noxwill
Nézd már.... :D Ismerős ember :D Változott a doboza az előzőhöz képest vajon? :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11584) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#11583) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:P :P

A doboza semmit nem változott. Bár inkább az változott volna :D

All→M8

(#11585) Bulitt válasza r4z (#11582) üzenetére


Bulitt
őstag

De ha szeretnèd, lemèretezem fullHD-ba őket. :)

(#11586) r4z válasza DJ. Ru$y (#11583) üzenetére


r4z
nagyúr

& Bulitt: Oké, vak vagyok, nem találtam a letöltést :B:R

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11587) energy4ever


energy4ever
addikt

Mostanság elgondolkoztam azon, hogy elégé sok, sőt túl sok a magyar energiaitalos tesztes oldal.És szinte az összes ugyan olyan minőségileg, bár van 1-2 amin lényegesen látszik hogy van az oldallal foglalkozva, és nem egy összecsapott valami akar lenni.
Az én oldalam sem tűnik ki lényegesen a többi közül, pedig nem vagyok ötletlopó, annyi eltérés van, hogy nálam nem csak energiaitalok vannak, hanem pár darab más üdítő is.
Elkezdtem foglalkozni azzal is hogy minőségileg helyt álljon, de mivel nem tudok sok teli italt beszerezni, hogy tesztet írjak róla, így elférne mellém segítség! Szóval hogy ha van valakiben lelkesedés, hogy besegítsen, vagy van valakinek hasonló oldala, akkor még abba is belemennék hogy "egybe legyen olvasztva" a 2 adott oldal. :)

(#11589) energy4ever válasza Eflek (#11588) üzenetére


energy4ever
addikt

Én direkt nem linkeltem... :DDD
De am még mindig kimaradt 4-5db magyar... ;]

(#11590) Bulitt válasza Eflek (#11588) üzenetére


Bulitt
őstag

Ebből két blog aktív csak. A 32mg, meg eital. A többi 2011-ben megállt :K

(#11591) Ace owner válasza energy4ever (#11589) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha Bullit engedi a képeit felhasználhatnád akár fejléc gyanánt, vagy csak úgy is. Vagy megkéred hogy egy adott italt fotózzon be. Ez már elég nagy minőségjavulás lenne.

Galaxy Fold 4

(#11592) T-unit válasza Bulitt (#11590) üzenetére


T-unit
őstag

Tudtommal Kata le is állt a gyűjtésével, nem ismerem a leányzót, illetve csak látásból, de hallottam róla van női gyűjtő is idehaza már 2évvel ezelőtt is, mikor én kezdtem el gyűjteni.
Amúgy a vicc az már bennem is megfordult 5-6évvel ezelőtt is lehet el kéne kezdeni gyűjteni, de 5évvel ezelőtt is még alig volt választék így annyira nem is inspirált a dolog. Aztán a 2010-es év egyértelmű berobbannás volt edrink ügyileg idehaza is. :)

üdv.

(#11593) Eflek válasza T-unit (#11592) üzenetére


Eflek
tag

Tudtommal nem állt le, több mint 1000 doboza van eddig. Facebook-on fent van, ha minden igaz az amerikai útját tervezgeti

(#11594) T-unit válasza Eflek (#11593) üzenetére


T-unit
őstag

Hát én meg a fb-on nem követem, pláne nem azt a klubot bizonyos okok miatt. Kb egy éve nem hallottam róla, multkor is csak petcsi gyűjtő barátomhoz jött, amikor láttam egyből tudtam ő volt az az egyetlen gyűjtők által ismert csaj gyűjtő, lévén ők régóta ismerik egymást, elárulok itt a háta mögött annyit, sztem max ennyi még belefér extraoffba és nem gáz, én ugy tudom petcsi által ugymond miatta kezdte el gyűjteni ő is, (nekem is ugyanugy más gyűjtő miatt borult ki a bili mikor megláttam milyen brutál gyűjteménye van idehaza egyeseknek, azt mondom énis :D ), lévén ő meg közel 20éve gyűjti kb és ugy ahogy mondtam, nem hivatalosan netre feltöltött képekkel, de ennyi idő alatt nála over 3000 energy. :D De dokumentáltba meg ugyis az ismert myenergy-s arc "vezet" ugymond, ha ez számít valakinek.

üdv.

(#11595) Eflek válasza T-unit (#11594) üzenetére


Eflek
tag

Kizártnak tartom most már hogy annak a petcsinek 3000 doboza legyen :N

(#11596) T-unit válasza Eflek (#11595) üzenetére


T-unit
őstag

Nekem küldött képet anno. Mondjuk alapból "összesűrítve" tárolja, mert helye nem lenne 1 szobába kitenni arccal kifelé mindegyiket ahogy láttam. Nem ismered mert nem üzletelsz/kereskedtél annyit vele, én igen. Ja és azért sok fiatal gyűjtő nem igen hall róla, mert nem igen használ fb-ot, ideje nincs rá. :)

üdv.

(#11597) Eflek válasza T-unit (#11596) üzenetére


Eflek
tag

De mikor mondta ő, hogy hány doboza van? Azt a képet ha betennéd ide, megköszönném

Szerk.: Ott van Stan, aki amerikai csomó helyről gyűjti össze a dobozokat és még ő sem tudott összegyűjteni ennyit, pedig Amerikában él.

[ Szerkesztve ]

(#11598) vwpolopg válasza Eflek (#11597) üzenetére


vwpolopg
őstag

Azt se tudod ki az a petcsi, Tomi cseppet jobban ismeri mint te, és ha azt mondja annyi, akkor annyi, neki elhiheted, ő nem egy megbízhatatlan kis tizenéves hazug p*cs mint itt oly sokan...

(#11599) energy4ever válasza Eflek (#11597) üzenetére


energy4ever
addikt

Én is beszéltem a Petcsivel, ismerem is!
Én elhiszek neki hogy 2ezer enitalos doboza van + 3ezer sörös/üdítős. Én erre emlékszek, hogy ezt mondta nekem, és el is hiszem neki!

Én közel ezer különböző fémdobozt összetudtam szedni nem egész egy év alatt, akkor még kevésnek is mondható nála az 5ezer doboz 20 év alatt...

Ja és azért engem is érdekelne az a kép... :Y

(#11600) Eflek válasza vwpolopg (#11598) üzenetére


Eflek
tag

Beszéltem, meg találkoztam vele, csakhát ha ennyire kevés ideje van, nemtom az energiaitalokat hogy tudná ilyen erővel gyűjteni. Akik teljes gőzzel gyűjtik, ők sem tudják előbb-utóbb tartani ezeket a számokat, tényleg nem ismerem annyira petcsit, mint itt pár ember, de akkor is furcsának tűnnek, amiket itt írtok róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.