Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) #25954560


#25954560
törölt tag

talalkoztam egy uj Monsta Rehab-bal: narancssarga (zold, kek, sarga, piros volt nekem eddig). a szokasos ice tea, enyhen edesitoszer-izzel. lehutve egeszen kellemes. es jot tesz neki h szensavmentes, mert elvan a hutoben, ha veletlenul megsem akarom egyben meginni.

(#11602) T-unit válasza Eflek (#11600) üzenetére


T-unit
őstag

Ugy hogy csak pesten van bő 10emberes kapcsolata...úgy. Vidékről kb legalább még ennyi.
Mit lehet ilyen nehezen megérteni? Mit ilyen nehéz elfogadni? Mondom, ő közel 20éve gyűjti az energiás dobozokat is, ugy hogy valamikor 1hétig is nem foglalkozik vele 2-3 munkahelyei miatt, ő nem szórakozik. Nincs lehetetlen itt csak tehetetlen, és attól mert nem fészbúkon mutogatja naponta 8x éppen milyen dobozt sikerült szereznie, attól még vannak itt igen komoly magyar gyűjtők amitől pár fb-os ember csak pislogna. Ja és közölném nem is igen izgatja, hány doboza van, ő se számolta le dobozra pontosan, jelenleg cirka 3k-ra tartja, ha egyeseknek ilyen fontos a dobozszám...a minőség helyett. :U Képet se fogok itt mutogatni mert ez nem fizika óra bizonyítsak bármit is itt, bárkinek. Pont ez a lényeg, de látom nehezen értik meg egyesek: van olyan gyűjtő akit már nem érdekel a mások előtt való bizonygatás, magamutogatás, bármilyen fura is, és csak saját örömére gyűjt.

&rew: Remélem eltetted ám nekünk! :)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11603) #25954560 válasza T-unit (#11602) üzenetére


#25954560
törölt tag

el :)

de az uveges cucc sima zold monsta, talan kicsit kevesbe edes. csalodas volt, azthittem elorukkolnak valamivel. de kis tulzassal egy felfujt m-3 doboz. viszont kinyitni... na az mar fele egy ebresztessel. sima sornyito nem bir vele, tul nagy a kupak atmeroje es a pereme is eleg keskeny :)

(#11604) Eflek válasza T-unit (#11602) üzenetére


Eflek
tag

Azért lenne ezt nehéz elhinni, mert Milán, aki orrba-szájba nyomatja, mindenhonnan hoznak neki ismerősei és egyfolytában cserélget mindenkivel a világ összes tájáról és még 800 doboza gyűlt eddig össze, és az is lassan gyűlik, pedig ő aztán tényleg durván nyomja. Szerinte sem lehet ezt így anonymen csinálni, mert ismer 25-30 külföldit, de még egyszer sem hallotta a nevét petcsinek ezekben a körökben. Petcsinél csak 2 évvel később kezdte el a gyűjtést, neki 800, petcsinek 3000, nem valószínű erősen kétlem én is, hogy ekkora legyen a különbség kettőjük között.

(#11605) vwpolopg válasza Eflek (#11604) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lol, azért mert milán egy magamutogató, öntelt, beképzelt hólyag, hát ki a faszom ő, hogy hozzá kell hasonlítgatni bárkit is... igazából mindegy is, téged úgyse lehet meggyőzni, nem is akar senki, nem számít a véleményed senkinek, mi tudjuk amit tudunk, te meg élj tovább a kis világodban:D

(#11606) Eflek válasza vwpolopg (#11605) üzenetére


Eflek
tag

Tegyük fel, hogy petcsi akkor 4-szer hatékonyabban gyűjti, mint Milán, aki mást se csinál. De azt viszont nem értem, hogy Milán miért lenne beképzelt, meg öntelt? Amik dobozai vannak, azokat nem a földről szedte, hanem kemény munkával és nála amúgy sem a mennyiségen van a hangsúly hanem a minőségen. Neki 20 itthoni 2 Ft-os e.doboz megér 1 külföldi Monstert, ha még nincs neki. Attól még hogy képeket mutat az új dobozairól, meg néha a szobájáról, nem biztos hogy beképzelt, jól jön az ismeretség a külföldi gyűjtőknél.

[ Szerkesztve ]

(#11607) T-unit válasza #25954560 (#11603) üzenetére


T-unit
őstag

Köszi. :B Jól hagzanak ezek, na majd talán 10éven belül 1x kijotok én is azt addigra, ugyis kiadják az übermegagiga monstert 6literes aluhordóban. :D

Eflek: Milánnál ne haragudj, de tudtommal még én is idősebb vagyok. :) Tehát milyen 2év könyörgöm? :U 2évesen kezdte el gyűjteni talán a srác? lol :DDD Petcsi egy 30éves kor feletti gyűjtő, lehet azért nem hallot róla senki fészbúk májer, Milán osztva 2-vel majdnem korban, anyuka törölte az orrát, mikor petcsi tizenévesen már gyűjtötte a '90-es évektől. ;)
Ugyanazt tudom erre is csak írni: nincs itt lehetetlen csak tehetetlen, 20év gyűjtést elég nehéz is behozni, azt meghiszem én... :)
Ráadásul még egy másik 35éves gyűjtő csereismerősömnek is több mint 980db-ja van, és 2010 év végén kezdte el gyűjteni, még később mint én... :U

üdv.

(#11608) Eflek válasza T-unit (#11607) üzenetére


Eflek
tag

Okok, ez értem, de a 90-es években ezt nem tudtam tapasztalni, de még nem nagyon voltak energiaitalok. Az utóbbi években lett csak ekkora biznisz.

(#11609) T-unit válasza Eflek (#11608) üzenetére


T-unit
őstag

90-es évek: redbull, dark dog, xtc, flying horse, sitting bull...aki nem mai gyerek, mind tudja volt attól függően, alig-alig került be valami is az országba, kezdjük ott emberek legnagyobb része azt se tudta kb mi az az energy drink meg igény se volt rá amíg nem is ismerték emberek + választék se volt, tény első energy hullám 2000-től indult be, a mai felkapott piaci darabszám meg 2010-től inkább.

üdv.

(#11610) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Akivel biszniszem van megbeszélve kereshet a mai naptól! Nem emlékszem mindenkire!!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11611) Def26 válasza DJ. Ru$y (#11610) üzenetére


Def26
félisten

Miért Te mit tudsz? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11612) DJ. Ru$y válasza Def26 (#11611) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindent... aki tudja miről van szó annak szólt. :U

Bulitt biztos.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11613) oriic válasza DJ. Ru$y (#11612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobozok?

Live-Die-Respawn

(#11614) Def26 válasza DJ. Ru$y (#11612) üzenetére


Def26
félisten

Hát jó fej vagy bmeg... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11615) xlife11


xlife11
senior tag

Watt Cherrynek indiáncseresznye szörp íze van első kóstolásra. :K

(#11616) DJ. Ru$y válasza oriic (#11613) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mehet! Írd privátban a lóvét, meg hogy mivel jövök! ;)

(#11614) Def26
Nem árulok semmit... vásárolok, és nem baszom meg, bocs. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11617) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11618) Eflek válasza DJ. Ru$y (#11617) üzenetére


Eflek
tag

Mi ez honnan van ez a fehér gránát? :Y

(#11619) DJ. Ru$y válasza Eflek (#11618) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én csak feketét, meg rózsaszínt látok... :F

Ja, hogy a papír fehér rajta... :D Feketének rendeltem Vateráról, 1 hónapja, azt hittem meg sem jön már... fele így sem volt a csomagban amit rendeltem, 3 gránát helyett 2 és ilyen...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11620) Eflek válasza DJ. Ru$y (#11619) üzenetére


Eflek
tag

Honnan rendelted Grando-tól?

(#11621) Bulitt válasza Eflek (#11620) üzenetére


Bulitt
őstag

"Feketének rendeltem Vateráról, "

:))

(#11622) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11612) üzenetére


Bulitt
őstag

Így van :R

(#11623) Bulitt


Bulitt
őstag

Láttam korábban volt itt szó oldal rendbe szedésről. Termékfotózást vállalok utómunkával megegyezés szerint :K Budapestiek előnyben természetesen :K

(#11624) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Amit Milánról írtok szerintem sem helytálló, nem hinném, hogy beképzelt, Én beszéltem vele többször, volt bizniszünk is, de nem vettem észre, hogy beképzelt lenne.
Ellenben mindig tud újat mutatni.... :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11625) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11624) üzenetére


T-unit
őstag

Sima gyűjtő ő is mint akárki más is itt, és semmi több, mint ahogy néha itt felhozzák egyesek ami már valóban irritáló tud lenni...remélem le lehet zárni végre az embert és csak energiaitalra térni végre.

Ezekből az akciós feliratú ukrán-orosz hellekből én is elfogadnék, azért az már vmi jel ha a keleti piacra is be tudtak törni.

üdv.

(#11626) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11625) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Se nem ukrán se nem orosz! :D Kazah...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11627) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11626) üzenetére


T-unit
őstag

Istenbe' tudták ezt ottani piacra bejuttatni. Ezután már Mongólia következik :D De meg van mi az a 200TG pénznem legalább mert azt tudtam 100% nem rubel: Tenge... :)) Ellenben betű az cirill ugyanugy, lévén volt CCCP ugyanugy, mert aki tudja olvasni, ordít róla az akciós felirat. :P

üdv.

(#11628) T-unit


T-unit
őstag

És még érdekességképp, Kazahsztánba ez az exportált Hell 250ml kerül 320Ft-ba, most utánaszámoltam. :) Kb pont duplája mint itthon.

üdv.

(#11629) Bulitt válasza T-unit (#11628) üzenetére


Bulitt
őstag

Ehhh...

De a Nitrox felirattal a sugarfree-t akarják rejtegetni? :DDD

(#11630) T-unit válasza Bulitt (#11629) üzenetére


T-unit
őstag

Az a kazah nitroglicerin adalék lesz a cukorpótló mellé. ;]

üdv.

(#11631) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok ha nem voltatok még rosszul edrinktől, akkor a gránátokat hanyagoljátok... a rózsaszín kihozta belőlem az ebédet. :((

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11632) r4z válasza T-unit (#11630) üzenetére


r4z
nagyúr

Neeem, Borat óta tudjuk, hogy a kazahok a kálium rabjai ;]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11633) oriic válasza DJ. Ru$y (#11616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd fizu környékén írok inkább, most minuszban vagyok a számlámon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11634) DJ. Ru$y válasza oriic (#11633) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom már mit beszéltünk amúgy :D Nekem is kéne küldenem valamit? :D Majd beszéljünk privátban :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11635) oriic válasza DJ. Ru$y (#11634) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Küldhetsz valamit ha gondolod: :DDD Ment pm.

Live-Die-Respawn

(#11636) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten


Hogy az a ... :D A Ciprusiak örülhetnek.... :C

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11637) Def26


Def26
félisten

Szerintetek mennyiért lehetne elpasszolni darabját?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11638) DJ. Ru$y válasza Def26 (#11637) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Nitroból lehet érdekelne, ha olcsóbban tudod mind Drink4you, vagy onnan rendelted és továbbadnád?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11639) Def26 válasza DJ. Ru$y (#11638) üzenetére


Def26
félisten

Egy "haverom" küldené Írországból, de egyenlőre csak kérdés szinten megy.

Náluk Monster Nitrous 1200Ft körül megy. Csak qrva drága a posta... meg eléggé fura a srác. No de a kérdés, hogy mennyiért lehetne mondjuk a Nitrous darabját eladni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11640) DJ. Ru$y válasza Def26 (#11639) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erre azt tudom mondani igazából ez edrink szinten is így van... annyiért lehet eladni amennyiért megveszik. Ha ki lehetne hozni 2000 alatt esetleg én lehet, hogy beneveznék mind a 4-re, ha hibátlanok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11641) Def26 válasza DJ. Ru$y (#11640) üzenetére


Def26
félisten

Értem. Akkor gondolom ez általános is lehet. Próbálok vele egyeztetni, csak annyi a baja, hogy kis srác korunkban eléggé zárkózott gyerek volt, és most se sokat változott, de rajta leszek az ügyön.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11642) oriic válasza Def26 (#11637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fölsőkből egy darab érdekelne már csak az íze miatt is, de csak fizukor. :(

Live-Die-Respawn

(#11643) Eflek válasza DJ. Ru$y (#11631) üzenetére


Eflek
tag

Egyik kedvenc italom a Granat Cherry. :D

Sajnos már megszűnt és nem gyártanak újakat, de nagyon sok ember utálja, gondolom ezért.

[ Szerkesztve ]

(#11644) DJ. Ru$y válasza Eflek (#11643) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elárulom, hogy gyártják! LONDON-ban!! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11645) T-unit válasza DJ. Ru$y (#11636) üzenetére


T-unit
őstag

Orosz, kazah, ciprus...hell elkezdte látom az energy ügyileg még nem berobbant keleti országokat felfedezni, meghódítani. Érdekes a nyugati piacon lévő többféle nagyobb gyártó pl. rockstar mellett nem is próbálkoznak új résztvevőként... :)

üdv.

(#11646) Eflek válasza DJ. Ru$y (#11644) üzenetére


Eflek
tag

Jó, de Mo.-n már nem gyártják + forgalmazzák.

(#11647) Lop!N válasza Def26 (#11637) üzenetére


Lop!N
tag

Az alsó sor darabjának ára hogy lesz azt tudod nagyjából?

(#11648) T-unit válasza Def26 (#11637) üzenetére


T-unit
őstag

Hát figy engem is max a loca moca érdekelne ami onnan még nincs meg, az németből 1300, tehát 1200-as darabáron én meg is venném.

üdv.

(#11649) Bulitt


Bulitt
őstag

Én meg idő közben kaptam egy ilyen energiaitalt: [link] :))

(#11650) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#11649) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

PICS@B@! :D Brutál szép! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.