Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) ToBeY válasza T-unit (#12248) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Miért is lenne bővítés és új márka,ha újabb és újabb törvényekkel lehetetlenítik el az energiaital piacot magyarországon?
Azon csodálkozom,hogy van még energiaital magyarországon és nem vonult ki az összes gyártó...

[ Szerkesztve ]

(#12252) T-unit válasza ToBeY (#12251) üzenetére


T-unit
őstag

Mért teszed offba ha teljesen onba vagy? Energy= pénz, szal ez nálam ON. :)

Idén is szó volt róla pletykákból, itt is nem 1-2 kisrác mondogatta lesznek újak, persze ez mostmár kb nyilvánvaló nevetséges népferdítés volt csak. :)
Egyelőre tudtommal még nem lépett életbe az új törvény addig meg még szarhatnak bele gyártók, csak beszélik egyelőre a jelentős drágítást, politikusok dobálóznak itt már + 50%-os drágulásról is meg cigit se nagyon akarják 1000/doboz alatt látni idehaza se...segget csinálnak azok is a szájukból, szerintem inkább akkor térjünk erre vissza ha 500Ft lesz a legolcsóbb arginines 250ml-es alap redbull....ugyanis ma mentem auchan-ba is, telibe 300Ft, még olcsóbb mint tavasszal a taurines. ;)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#12253) Ace owner


Ace owner
addikt

Burn is mondta hogy lesz Day, azóta is hozzák befelé..

Galaxy Fold 4

(#12254) ToBeY válasza Ace owner (#12253) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szar a gazdasági helyzet az egész világon,amit a kormányunk tovább tetézz.Szóval lóf@sz se lesz itt nem hogy újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#12255) T-unit válasza ToBeY (#12254) üzenetére


T-unit
őstag

Mondom én, az egyetlen értelmes forrásunk nekünk gyűjtőknek a német rendelésesen kívül, az egyelőre csak a britishstore, akik megoldják szintén külföldről behozva. Itteni cégek lófaszt nem tesznek, vagy nem tudnak tenni az engem már nem igen érdekel.
Annak lehet örülni lett idén idehaza meggy bomba, meg watt cherry, ennyi az eddigi teljesítmény...

üdv.

(#12256) Bulitt válasza T-unit (#12255) üzenetére


Bulitt
őstag

Csak egy - lehet értelmetlen kérdés -, de ebbe belejátszik az is, hogy az itthoni fogyasztok - nem mi gyűjtők -, azokat veszik meg, amit látnak a tv-be. reklámokba. Így természetes, hogy nincs piaca, ha nincs is aki meg vegye. Belőlünk nem fog üzletet csinálni egy nagyvállalat. A britishstore meg egy kivétel ebben a nagyvállalatos világban, aki meghallgatja az igényeket :)

:R

(#12257) ToBeY válasza T-unit (#12255) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És én mint fogyasztó aki nem hajlandó 2k kiadni egy edrinkért, az meg jól megszívta.
Mert marad neki a itthoni fos és az is horor áron.

[ Szerkesztve ]

(#12258) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#12257) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Irány Horvátország, Szerbia, Románia, Ausztria és ha nem éppen a béka segge alatt van a forint akkor hozni befelé... határ mellett élőknek jobb lesz. Ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12259) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#12258) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem nagyon járok külföldre,max 1évben 1x nyaraláskor.De Egyiptom-Tunézia nem éppen energiaital nagyhatalom...

(#12260) T-unit válasza ToBeY (#12257) üzenetére


T-unit
őstag

Mért is szívta meg? :) Mért mit szeretnél, 5féle monster java-t meg 10féle rockstart mint a 100x gazdagabb usába ahol 3x-os a minimálbér is, vagy mit? :D Átlag "usernek" :D ott a bomba sima/megy, hell sima/alma/szőlő, rb + néha a 3féle edition is, burn, watt sima + cherry, új XL, go, 3féle monster, adrenalin, wild devil...
Van ám itt napi ivóknak komoly választék kérem a 100-500pénzes kategóriából is, mi a probléma? ;]

üdv.

(#12261) T-unit


T-unit
őstag

És 3hó után el tudta adni vmi "okosnak" 3000-be, tipikus egy hülye 100-at csinál jó példája. :D [link] Egy olyan jacko-s dobozt, ami ráadásul nem is energy, csak koffeines ital, még taurin sincs benne ha jól emlékszem, anno vettem egyet 900Ft-ba, azt is már sokaltam érte mikor kezembe vettem és kiderült nem is energiás. :D

üdv.

(#12262) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Ausztriában vannak jó energiaitalok?:) A RedBull 3 színesen kívül még mik lehetségesek?:)
SZERK: Bocsánat ha esetleg volt már:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12263) T-unit válasza CoDWaW07 (#12262) üzenetére


T-unit
őstag

Volt már többször is és nincs nagyon más jó jelenleg, én még új piros XXL-t tudtam venni idén és ennyi.

üdv.

(#12264) CoDWaW07 válasza T-unit (#12263) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Rendben,köszönöm:)
Az ilyen fajta Editionok amikben nem színes a bika, lehetnek ott?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12265) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#12264) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagy valószínűséggel csak ilyen van ha van RB Edition ugyanis ez az új fajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12266) CoDWaW07 válasza DJ. Ru$y (#12265) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Tényleg? :Y Eddig úgy tudtam hogyí az egyik a német,másik meg az osztrák változat,de már ezt is tudom:)
Mostani szerzemények,ezúttal is köszönet vwpolopg kollégának :K :R
Rehab lemonade: Kicsit savanyúbb mint az európai(angol) kivitel
Rehab green tea(zöld) : Sima zöldtea ízű, az ananász nemigazán érezhető benne, de lényegében egész finom
Rehab Rojo Tea( piros): eléggé édes, és áfonya-tea keverék, szerintem is ez a legfinomabb:)
Rehab Protean: Számomra ez a legérdekesebb ízű, méz-mentol és kicsit fogkrém ízű, ez annyira nem jött be
Viszont a DUB edition tényleg mindegyiket üti:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12267) T-unit válasza CoDWaW07 (#12266) üzenetére


T-unit
őstag

Csak a noob jön be...
És így a jó: [link]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#12268) Bulitt válasza CoDWaW07 (#12266) üzenetére


Bulitt
őstag

kép nem található :K

(#12269) r4z


r4z
nagyúr

Egy ilyet iszogatok jelenleg, jó szar, de legalább ritka (a képért elnézést, így sikerült :D)

British Store-ba mennék hétfőn, van még a két új Relentlessből és a Rehabból?

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12270) T-unit válasza r4z (#12269) üzenetére


T-unit
őstag

Jó nagy gány a doboz is. :D

Tutira van még mert én meg pénteken voltam, láttam rendeltek ezek most bőven, tanultak azért a kezdeti kevés monster óta, jelenleg csak dew energy nincs de írták is.

üdv.

(#12271) r4z válasza T-unit (#12270) üzenetére


r4z
nagyúr

De így még jobban hasonlít egy elemre, az is matricázva van :DDD

Köszi az infót :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12272) DJ. Ru$y válasza T-unit (#12270) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Emberekről beszélünk.... ők... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12273) T-unit válasza DJ. Ru$y (#12272) üzenetére


T-unit
őstag

Előre tudtam már vki ebbe az iszonyat lényegbe is beleköt, igen úgy van, na ne mond, tudom, én kérek 26x elnézést és én anyámat, térjünk már inkább ON-ra. ;)

üdv.

(#12274) DJ. Ru$y válasza T-unit (#12273) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért javítottalak ki, mert ők is olvassák a fórumot... biztos jól eshet nekik is. :U Ha tudtad akkor miért így írtad? Néha nem értelek...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12275) T-unit válasza DJ. Ru$y (#12274) üzenetére


T-unit
őstag

Mert megtehetem, és ON.

üdv.

(#12276) szekra


szekra
Topikgazda

Lehet, hogy csak azért mert még sosem öntöttem ki palackból, de csak nekem új, hogy a Burn olyan mintha "rostos" lenne? Szóval ilyen darabkák úszkálnak benne. Vagy ez kölcsönzi neki ezt a finom gyümölcsös ízt? A simáról beszélek nem a tropicalról.

[ Szerkesztve ]

(#12277) Bulitt válasza szekra (#12276) üzenetére


Bulitt
őstag

El kell hogy keserítselek. nem úszkálnak darabok benne. Hivatalosan szerintem semmi képen :D Az enyémbe se volt, pedig kiöntöttem pohárba

(#12278) DJ. Ru$y válasza szekra (#12276) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pohárból ittam fesztiválosat hát őőő ki is öntöttem volna ha darabos :P

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12279) szekra


szekra
Topikgazda

Ah, közben rájöttem, bent volt a mélyhűtőben, szerintem annyira lehűlt, hogy már kezdett megkocsonyásodni benne ez a gyümölcsös cucc.

(#12280) T-unit


T-unit
őstag

Mai soros a 710-es original rockstar volt, gyönyörű egy doboz, ajánlom majd mindenkinek a beszerzését akinek gyűjteménybe megy mert ugyan nem a legolcsóbb drink4-ról, de ez az aranyozott kupak nagyon adja. :) Jelenleg így állok belőlük kb: [link]

üdv.

(#12281) energy4ever válasza T-unit (#12280) üzenetére


energy4ever
addikt

Szép! :)
Jósok Rockstarod van, és jól néz ki a hely is ahol tartod! :K

(#12282) szekra válasza T-unit (#12280) üzenetére


szekra
Topikgazda

Ha jól látom xdurance szériából nincs, vagy csak nem pakoltad ki. Ha találok megpróbálok hozni neked :) szerk.: látom kék megvan

[ Szerkesztve ]

(#12283) T-unit válasza energy4ever (#12281) üzenetére


T-unit
őstag

Kösz szépen, nagyon sok munkám, no és persze már fizum... van benne. Ezt az üveglapos vitrint én is imádom, bár lenne belőle mégegy az örökös helyhiányaim miatt. :D

szekra: 3db elől különböző feliratos is látható a képen a kék angolból igen, US féle majd talán nyár végi rendelésbe, ha lesz egyáltalán, mert ígyis megint jópárezrem megy csak a német boltba e hóban is újfent.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#12284) ricsi081 válasza T-unit (#12280) üzenetére


ricsi081
tag

Óó még Burn X-games is van ott!:DDD

(#12285) T-unit válasza ricsi081 (#12284) üzenetére


T-unit
őstag

A többi burn kiadások meg további polcokon, vitrinbe már nem fért az se. :)
Ha tudtam volna anno ez ilyen helyigénnyel jár, én is előbb építek egy garázst, kispolcok, kislétra, azt had szóljon. :D

üdv.

(#12286) T-unit


T-unit
őstag

Amúgy észrevettétek ahogy 1-2éve kezdtek előjönni gyártók energy shotokkal, mára már inkább ugy álltak le velük? :D Idehaza kapható rb shot + burn shot is inkább ment a levesbe egyre ritkábban látok szerencsére, ráadásul ma már monster se nagyon erőlteti belőlük az új típusokat, ellentétben pl a rehab vagy java szériákkal. Belátták sok értelme nincs, persze hogy senki nem szeret 60-90ml-ekért töbsszáz Ft-okat kiadni, én is húztam szám mikor érdekelt ízük azt jó nagyot is csalódtam. Ha most vezetéshez is kell, 250ml-es jóval üdítőbb is, és attól se jön rád a vizelés ha nem iszol többet, ráadásul még általába olcsóbb is + 100x finomabb mint azok kanalasgyógyszer ízűek. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#12287) vwpolopg válasza T-unit (#12286) üzenetére


vwpolopg
őstag

kisteszkó, max shot, 53,- :D:D annyiért is szar :D

(#12288) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Akar valaki most rendelni drink4youról? Aki igen, keressen meg azonnal privátban max holnap 10ig! Csak aki komolyan is gondolja!

[ Szerkesztve ]

(#12289) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Ilyen van magyarban? --> eleje-hátulja

(#12290) DJ. Ru$y válasza Buster17 (#12289) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak "Osztrákiában"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12291) xlife11 válasza DJ. Ru$y (#12290) üzenetére


xlife11
senior tag

Elég jó cucc, nem rég kaptam ilyet, sokkal jobb az íze mint az itthoninak.

(#12292) Buster17 válasza xlife11 (#12291) üzenetére


Buster17
addikt

Igen, nagyon is finom!

(#12293) kataenergia válasza CoDWaW07 (#12262) üzenetére


kataenergia
csendes tag

http://kataenergia.blogspot.hu/2012/07/ausztriai-energiaital-tapasztalatok.html

nincsenek :)

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#12294) werner97


werner97
tag

Yea ;]

http://energytests.blogspot.com/

(#12295) Kocka941


Kocka941
csendes tag

Szép.:D
Honnan van?:D

(#12296) DJ. Ru$y válasza kataenergia (#12293) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Üdv itt ujjmenéses lány :D :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12297) Ace owner


Ace owner
addikt

Kaptam egy olasz Burnt, egy magyar szó sincs rajta, viszont szinte ugyanúgy néz ki.. Holnap fotózom a magyarral összevetve. Meg valami palackos cuccot is kaptam ami nem tudom hogy energia vagy csak valami serkentő, de egész finom. Holnap képek.

Galaxy Fold 4

(#12298) Buster17


Buster17
addikt

Ma pack:

[ Szerkesztve ]

(#12299) Lop!N


Lop!N
tag

Olaszországban mi féle faja ritkaságokra lelhetek majd szerintetek?
Előre is köszi a segítséget

(#12300) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Melyik energiaitalban van most a legtöbb koffein nálunk?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.