Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Bulitt válasza ViiiiktorOC (#11800) üzenetére


Bulitt
őstag

Szép :K

(#11802) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, a jobb oldalit még nem láttam eddig. Szép.

Live-Die-Respawn

(#11803) Def26


Def26
félisten

Britishstore:

"Ha van rá elegendő érdeklődő, akkor megoldható. Monster Assault, Monster Java (5 féle) 1990 Ft, Monster Nitrous (3 féle) 2590 Ft lenne."

Megkérdeztem, hogy a minimum mennyiség.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11804) DJ. Ru$y válasza Def26 (#11803) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Végre valamelyik bolt tesz is valamit a vásárlókért :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11805) oriic válasza Def26 (#11803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mocskos drágák ezek... :Y

Live-Die-Respawn

(#11806) Def26 válasza DJ. Ru$y (#11804) üzenetére


Def26
félisten

Jah, csak el is fogyjon. Most így hirtelen belegondolva, max. 1-1 kartont látok esélyesnek (12-12db)
De mocskos jó lenne, ha itthon be tudnánk szerezni ezeket a ritkaságokat. Java -ra mondjuk jó sokat rátesz, de a nitrous kb. drink4you árban van. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11807) DJ. Ru$y válasza oriic (#11805) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hivatalosan monopol helyzetben vannak ilyen téren szerintem...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11808) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vettem egy Orbit rágót aminek az illata nagyon hasonlít egy energiaitalra.Íze már nem annyira de azért finom.Sajnos pontos típust nem tudok,mivel csak ciril betűk vannak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#11809) oriic válasza DJ. Ru$y (#11807) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, de akkor is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11810) rolii21


rolii21
aktív tag

Nem akar valaki adni nekem ritkasagnak szamito energia italos palackokat?:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11811) Bulitt válasza rolii21 (#11810) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem itt senki nem azért gyűjti, hogy elajándékozza :DDD

(#11812) rolii21 válasza Bulitt (#11811) üzenetére


rolii21
aktív tag

Aszittem mar ::D en meg kezdo vagyok van kb. 100:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11813) Bulitt válasza rolii21 (#11812) üzenetére


Bulitt
őstag

Nah még akkor 100 és utolérsz :D

(#11814) DJ. Ru$y válasza rolii21 (#11810) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Adok szívesen... fizesd ki... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11815) werner97 válasza Bulitt (#11813) üzenetére


werner97
tag

298

http://energytests.blogspot.com/

(#11816) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Höhö, én meg nem is gyűjtöm csak iszogatok. :D Ha meg lesz akkor passzolom el itteni népeknek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11817) DJ. Ru$y válasza oriic (#11816) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hálásak is vagyunk érte! :D Mi a f@sznak beszélek többesszámban? Nem értem :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11818) rolii21 válasza DJ. Ru$y (#11814) üzenetére


rolii21
aktív tag

Honfitarsak vagyunk vagy mi a franc:D most komolyan kifizettetned velem?:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11819) Bulitt válasza rolii21 (#11818) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem mint a húzat :DDD

(#11820) rolii21 válasza Bulitt (#11819) üzenetére


rolii21
aktív tag

Hova fajult ez az orszag :D Na jo adok erte annyit amennyiert atveszik az *osan*- ban:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11821) DJ. Ru$y válasza rolii21 (#11818) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kenyeret nekem sem adják ingyen... ha valami megveszek akár üresen nem azért teszem, hogy utána hálaajándékként továbbadjam. Gyűjtő vagyok... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11822) oriic válasza rolii21 (#11818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, én sem ingyen adom neki az üres dobozokat. :D

Live-Die-Respawn

(#11823) rolii21 válasza oriic (#11822) üzenetére


rolii21
aktív tag

Ja h ebbol meg lehet elni :O sziasztok sracok van eladoba xD

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11824) T-unit válasza rolii21 (#11823) üzenetére


T-unit
őstag

Nem lehet megélni belőle, a gyűjtés nem erről szól megélj belőle, épp az rengetek lóvéba van.
Nem felvágásból, de csak hogy érezd, nekem kb 500db külföldi különlegesség került üres/teliből cirka 300.000Ft-omba 2év alatt, tehát kb 150k/év. További költséghatékony gyűjtögetést kívánok.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11825) rolii21 válasza T-unit (#11824) üzenetére


rolii21
aktív tag

Te jo eg:D Ennyit azert tulzas bele olni sztem.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11826) oriic válasza rolii21 (#11825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézz meg bármilyen másik gyűjtőt. Akinek ez a hobbija költ rá. És ez mindenkinek a magánügye.

Live-Die-Respawn

(#11827) Def26 válasza rolii21 (#11825) üzenetére


Def26
félisten

Sokak szerint az, de ha belegondolsz Ő gyűjtő. Van aki a pc -t fejlesztgeti, van aki cigarettázik, és vannak akik qrváznak. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11828) T-unit válasza rolii21 (#11825) üzenetére


T-unit
őstag

Én energy dobozokat veszek amikor van rá pénzem, más meg autókat cserélget/gyűjt félévente ezzel több milliókat bukva annyira nem értékállóak. Lehet választani melyik a nagyobb barom akkor, üdvözöllek a pénz világában. [link]

üdv.

(#11829) rolii21 válasza Def26 (#11827) üzenetére


rolii21
aktív tag

Tudom. :D en akk nem is vagyok igazi gyujto:( veszek egyet megiszom es felrakom a polcra:D ennyi xD

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11830) DJ. Ru$y válasza rolii21 (#11829) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

El kellett zúznom különböző okokból, de T-unit is szépen leírta mit miért.

Ezt kocagyűjtésnek nevezik... én is csináltam régen, mikor még a Lidl-ben a "tigrises narancssárga edrink" volt a menő és még ízre is viszonylag jó volt, abból volt vagy 100 darab a polcon... aztán kiszórtam a szemetet és mindenből maradt 1 max 2 db amit nem volt szívem kidobni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11831) rolii21 válasza DJ. Ru$y (#11830) üzenetére


rolii21
aktív tag

Olts meg le:D Amm csak az igenyesebb palackokat rakom ki. Ilyen buldozer 100 ft jo ize van de az kuka xD

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11832) Ace owner válasza rolii21 (#11831) üzenetére


Ace owner
addikt

"Amm" te hány éves vagy? Én 13 évesen írtam így.. ;]

Galaxy Fold 4

(#11833) rolii21 válasza Ace owner (#11832) üzenetére


rolii21
aktív tag

22:) Kossz a pozitiv kritikat:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11834) xlife11 válasza rolii21 (#11833) üzenetére


xlife11
senior tag

Ékezeted nincs? :F

(#11835) rolii21 válasza xlife11 (#11834) üzenetére


rolii21
aktív tag

Van de igy sokkal gyorsabb irni... Es mivel nem hivatalos levelet irok ez is megteszi. Ja es ha megerted akk tokeletes.:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11836) xlife11 válasza rolii21 (#11835) üzenetére


xlife11
senior tag

Szerintem alapvető dolog megtisztelni azzal másokat hogy nem úgy írok hogy nekik kelljen kibogarászni hogy mire gondoltál éppen.

(#11837) Def26 válasza xlife11 (#11836) üzenetére


Def26
félisten

Kivétel amikor melóhelyen vagy, és félszemmel azt lesed, nehogy bejöjjön a főnök az irodába. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11838) oriic válasza Def26 (#11837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztán akkor ciki ha ő is fennt van ugyanott ahol te. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11839) rolii21 válasza xlife11 (#11836) üzenetére


rolii21
aktív tag

En azzal tisztelem meg a tarsaimat h nem csinalok olyan szarvashibakat mint pl: mijen, mien stb. :)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11840) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ebbe azert kar belekotni... ez nagyon regen is igy ment... sokkal gyorsabb igy irni... ebbe ne kossetek bele. Amig nem hejesirasi (tudom hogy LY ;)) hibak vannak addig nem tudom ezt kinek kell bogaraszni. Az agy ugyanugy megerti, mint amikor csak az elso es utolso betu van jo helyen a tobbi pedig osszekeverve.

Szerk.: Ezt azok tudjak akik meg hasznaltak betarcsazos netet :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11841) rolii21 válasza DJ. Ru$y (#11840) üzenetére


rolii21
aktív tag

Fuhh te aztan rohadtul poenos vagy:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11842) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11840) üzenetére


Bulitt
őstag

Höhöhöh jelentkezem, jelentkezem!! :DDD :DDD

Én gyűjtőnek érzem magam, mert elmegyek, felkutatom vagy időt és mások energiáját nem sajnálva - esetleg kapcsolatait - hozatok újabb és újabb darabokat. Persze, én teli dobozokat részesítek előnyben, mert akkor meg is tudom kóstolni, hogy milyen az ital ami benne van. Legyen az 100ft vagy akár 1500ft. Plusz külön élvezet számomra fotózni őket. De ezt többen tapasztalhatták már :DDD

Nem biztos, hogy a gyűjtő mint fogalom, mindenki számára ugyan úgy jelenik meg :K

(#11843) DJ. Ru$y válasza rolii21 (#11841) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem viccnek szántam... de ha problémád van nyugodtan írd privátban nem kell offolni. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11844) rolii21 válasza DJ. Ru$y (#11843) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nem en problemazok azon h nekem ez egyszeru. Ugy irok a h akarok.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11845) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11840) üzenetére


Ace owner
addikt

Én még mindig tárcsázom a netet, JÓ?! ;]

Galaxy Fold 4

(#11846) DJ. Ru$y válasza rolii21 (#11844) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jézusom... téged védtelek édes Istenem... :U csá...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11847) rolii21 válasza DJ. Ru$y (#11846) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nekem nem ugy tunt. Bocs. :R

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#11848) #25954560 válasza Bulitt (#11842) üzenetére


#25954560
törölt tag

en pl mar nem vagyok gyujto. regebben gyujtottem es hoztak is nekem szep szammal innen-onnan. viszont akkoriban sem adtam penzt ures dobozert, tehat nem voltam eleg hardcore. vegul a gyujtemenyt szetosztogattam, talan par kep van mar csak meg. nyug lett. elofordul.

(#11849) T-unit válasza #25954560 (#11848) üzenetére


T-unit
őstag

Amugy viccen kívül kezdek én is belefáradni így bő 2év után már. Elegem lett az állandó hatalmas emnnyiségű pénzölésbe, és ugyis mindig jön új darab. Nem mondom azt nem fogom ezután is gyűjteni de akkárhogy állok anyagilag az fix csak akkor veszek már itt valamit ha nem elborult áron megy és lehetőleg én is már csak telit. Rekordom mikor közel 2000Ft-ot adtam csak ki egy üres dobozra. És az csak egy rohadt üres doboz 500db közül akkor is...idő után vigyázni kell, mert önmagamon vettem észre beteges fóbiává válik a gyűjtés, mintha egy életcél lenne, közbe nem vagy tőle több ember. Vigyázni kell ezzel is és tudni kell az egyéni határokat.
Látom ezt a sok nálam pár évekkel fiatalabb srácot fb gyűjtői körbe is, azt mintha a régi önmagam látnám bennük. Ugyanennyire lázba hozott anno engem is egy-egy újdonság, mostanság kezdek odajutni nem tud felizgatni egy egy jobb új doboz se ha nincs meg és tudom értelmetlenül drágán tudnám csak beszerválni. Akkor inkább hagyom már másnak.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11850) DJ. Ru$y válasza T-unit (#11849) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam a PC fejlesztés volt régen, most meg az autó ilyen...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.