Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) vwpolopg válasza werner97 (#11949) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez aztán a hozzáállás, gratulálok... és nem, nem szólok le mindenkit, csak aki rászolgált:D És a továbbiakban személyeskedés OFF

[ Szerkesztve ]

(#11952) DJ. Ru$y válasza Eflek (#11950) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Válaszolsz a privátomra? ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11953) Bulitt válasza werner97 (#11945) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem is gáz ez a fordított Monster logó. Valami egyedibb kellene :K

Dj.Ru$y: Jó, ötletes. Te csináltad? És ha igen, milyen obival?

(#11954) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#11953) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Örülnék ha lenne ennyi Wattom :P Watt oldalán találtam míg kerestem a másik képet. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11955) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11954) üzenetére


Bulitt
őstag

Kár :) Érdekelt volna milyen obival készült :K A kit obik ilyen szűk éleséktartományt nem tudnak eredményezni. Általában Makró obinál találkoztam vele, illetve régi orosz objektíveknél :)) Mellesleg most én is egy jó öreg Helios-t nyúzok a Nikonon, portréra mesés :K

[ Szerkesztve ]

(#11956) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#11955) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hiszem, hogy 2-3 képért felcsattintott egy partyfotós egy makróobit... :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11957) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11956) üzenetére


Bulitt
őstag

Lehet benne valami, de akiket ismerek party fotósokat, azok nem 1 géppel járnak. Minimum kettő és abból 1 fix fókuszos obi :) És tényleg, a fix 50mm is tud ilyet :)

(#11958) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#11957) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Muhahaha holnap jön a Canon 50mm :P Végre ideér... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11959) T-unit válasza Eflek (#11938) üzenetére


T-unit
őstag

Jó, magyarán akkor tényleg örülhetünk ha egyáltalán a brittishtore-ba kapni idén...

Srácok: 1-2napig nem zavart a fényképezős téma, de kénytelen vagyok beleszólni, mert már nem az első eset nem energiaitalokról olvasok ha épp felnézek ide, és sajnos hiába írjátok már offba is, nagyon sokadik alkalom, had ne kelljen emiatt szétoffolni megint elég rendesen egy 50hsz-es oldalt, amint én is ugy éreztem korábban a 4-5. alkalommal offoltam, bárkinél megtudtam oldani én is privátba. tegyétek inkább ti is így legyetek szívesek, és hagyjuk már ki mint oviba moderátorokat. Kösz.

üdv.

(#11960) vwpolopg válasza T-unit (#11959) üzenetére


vwpolopg
őstag

oda se magyar fog menni, nem félreérteni:D

(#11961) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11958) üzenetére


Bulitt
őstag

...

[ Szerkesztve ]

(#11962) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

LOL

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11963) oriic válasza DJ. Ru$y (#11962) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És odaírja hogy ritkaság. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11964) ToBeY válasza werner97 (#11945) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Unatkoztam délután,én csináltam egy felíratott.Ez csak kicsit monsteres :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11965) Eflek válasza ToBeY (#11964) üzenetére


Eflek
tag

Kicserélte :D

(#11966) werner97 válasza ToBeY (#11964) üzenetére


werner97
tag

köszi :)

http://energytests.blogspot.com/

(#11967) T-unit válasza vwpolopg (#11960) üzenetére


T-unit
őstag

Hát, felőlem aztán elhiheted, engedném elterjedhetne ugyis itthon hogy hátul magyar matrica. :D Majd 5év múlva visszatérhetünk már talán rá idehaza is. ;]

orichalcos : 1-2hétig elvileg még az is. :) Aztán lehet ez is olyan kacsa terjedés ügyileg mint magyar rehab, sokan mondják ezügybe pesszimista vagyok, nem, csak szeretném én is látni boltban saját szemmel... :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#11968) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok! Nem jár valaki Ázsia Center felé? Állítólag ott kapható SK Hell. Főleg azoktól kérdezem akivel lesz amúgy is bizniszem :) :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11969) r4z válasza DJ. Ru$y (#11968) üzenetére


r4z
nagyúr

Az milyen? :F

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11970) DJ. Ru$y válasza r4z (#11969) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szlovák... De nem ez volt a kérdés :P

https://lh3.googleusercontent.com/-hgDH-nnQUZc/T4puYLggKAI/AAAAAAAAFr0/bBxG_8nkeAQ/s576/HELL%2520SK.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-biWMFri-4-s/TwHuVd6ENkI/AAAAAAAAET4/tjhmf98Wuyk/s576/HELL%2520SK.jpg

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11971) r4z válasza DJ. Ru$y (#11970) üzenetére


r4z
nagyúr

Ja, hogy csak ennyi? Azt hittem, valami különleges széria. :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11972) Eflek válasza DJ. Ru$y (#11968) üzenetére


Eflek
tag

Van a blaha lujza téri aluljáróban és a jászai mari téren egy ázsia diszkont nevű boltban.

(#11973) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#11970) üzenetére


Bulitt
őstag

Oké megnézem :K Azt a helyet is amit Eflek mondott :K

(#11974) DJ. Ru$y válasza r4z (#11971) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elég különleges ahhoz, hogy hiányozzon a szettemből mind a kettő :(

Kösz Bulitt!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11975) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kis AT & T W. logós Hell... na ilyet sem láttam még itthon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11976) xlife11


xlife11
senior tag

Most ahogy így elnézem hogy mindenki hogy rá van kattanva a Hellre, nem értem ezt a lelkesedést...Elég ronda a doboza, maga az ital is elég középszerű, nekem megvannak a magyar boltban kaphatóak, de egy szlovák reklámokkal telecseszett dobozra ráizgulni?LOL

(#11977) ToBeY válasza xlife11 (#11976) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem meg az XL eltűnésével Hell lett ár/érték arányban a nyerő.
Legutóbb valami 120ft vettem auchanban.

(#11978) T-unit


T-unit
őstag

Tényleg egész XL széria elmúlt hónapok alatt teljesen eltűnt a piacról.

Mondjuk ennyire elborult szerencsére már én se vagyok, azért mert rátesznek egy szaros iphone reklámot késztetést érezzek beszerezzem, ugyis nekem csak előlről fontos különbözzön. :)

üdv.

(#11979) DJ. Ru$y válasza xlife11 (#11976) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ettől leszel gyűjtő... nem attól hogy van 2.000 dobozod... hanem, hogyha 1-1 márkából minél több van meg. Akinek ez nem tetszik az minek jár ide... nem értem. :U

Középszerű? Oké, idd a GO-t az finom... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11980) xlife11 válasza DJ. Ru$y (#11979) üzenetére


xlife11
senior tag

Attól leszel gyűjtő hogy megveszed azt a dobozt amin van egy iPhone reklám?Én inkább minőségre megyek, mint mennyiségre, lehet még idén bedobozolom a magyar dobozokat, és csak a külföldieket hagyom kint a polcon, nem akarom hogy olyan legyen a szobám mint a tesco raktár.

A középszerűségről csak annyit hogy 150 forintért minőséget ne várj.A magyar közismert márkák közül akkor már RB vagy Monster, nekem a Hell már túlságosan lónyál.

[ Szerkesztve ]

(#11981) DJ. Ru$y válasza xlife11 (#11980) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor te fizess a RB-ért... ;) Nekem már egy ideje dobozban vannak a dolgaim, még a "ritkák" is meg a műanyagok is, meg minden... kivéve a Hell-t. Nekem az van elöl. Nekem ez a minőség kiválóan megfelel... nem fogok RB-t venni, ha csak úgy inni akarok. :U

Te meg attól leszel gyűjtő, hogy megveszel ez Rockstart amin Lorenzo van? Ahh... hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11982) vwpolopg válasza xlife11 (#11980) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez vicces már ne is haragudj... a redbull egy fos, egy túlárazott, fosízű hulladék... a Hell az egyik legjobb, ha nem a legjobb magyar márka a piacon, nagy választékkal, jó áron... és ezt nem csak én gondolom így.

(#11983) xlife11 válasza DJ. Ru$y (#11981) üzenetére


xlife11
senior tag

Ott a gond hogy csak úgy inni Hellt iszol.Inkább tolok egy kis eviant, de én megőrülnék ha a reggeli edrinken kívül ilyeneket kéne innom egész nap, nem is beszélve az egészségre mért hatásairól. :U Amúgy nincs Lorenzos rockstarom ;]

(#11984) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#11981) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A RB-hoz csak annyit tennék, hogy voltam ugye vásárolgatni pénteken és most nem tudom hirtelen, hogy Tesco vagy Metro volt, de nézem az energiaitalokat és azon akadt meg a szemem, hogy 1590FT mondom mi pi..? Ja, 4-es kiszereléses RB Vettel fejével, még jó, hogy lehet kapni.

(#11983) xlife11
Ember... törődj a saját egészségeddel... majd én foglalkozom a sajátommal. Az meg, hogy mit és mennyit, mikor iszok szintén az én dolgom, de, hogy megnyugodjon a lelked általában reggel iszom egyet (250-333-473-500 ml) aztán ha nagyon fáradok akkor dél után egy kicsi. ;) De 2x írtam csak le eddig... :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11985) xlife11 válasza vwpolopg (#11982) üzenetére


xlife11
senior tag

Ízlések és pofonok, egy biztos, az a "fos" világszerte elismert, nyilván sok a hülye, szar ízlésű ember... ;]

(#11986) vwpolopg válasza xlife11 (#11985) üzenetére


vwpolopg
őstag

Csak a marketing miatt veszik annyian, nem azért mert annyira finom lenne.

(#11987) xlife11 válasza vwpolopg (#11986) üzenetére


xlife11
senior tag

Az azt jelentené, hogy megveszik a marketing miatt egyszer, de mivel ugyebár szar az egész, akkor másodszorra nem vennék meg.És igen, nyilván nincsenek törzsvásárlóik, nyilván csődbe fognak menni.Ezt ugye te se gondoltad komolyan? :DDD

(#11988) vwpolopg válasza xlife11 (#11987) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én nem azt mondtam amit te írtál, ne forgasd ki a szavaim:D De (rajtad kívül) nem ismerek olyan embert aki finomnak tartaná a redbullt...

(#11989) T-unit


T-unit
őstag

Red bullból én csak a 3féle színű editiont szeretem inni...ami persze a normál ízűhöz képest 1000x ritkábban kapható. Red bull amúgy a hatalmas világméretű reklámján kívül nem ér többet 150Ft-nál. Régen jó volt, ma már van sokkal jobb is olcsóbban, az az igazság.

üdv.

(#11990) Bulitt


Bulitt
őstag

Nem tudom miért kell ezen most így felpörögni. Ma már senki ne igyon több edrinket :DDD

Ízlések és pofonok. Szerintem a Red Bull mögött erősen ott a marketing, a Hell pedig a NG és a Maté teás italaival tudott újdonságot mutatni. :K

A három 250ml-es variáns nagyon finom :K

[ Szerkesztve ]

(#11991) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#11988) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha finom is akkor miért fizessek érte 2x annyit mint egy ugyanolyan vagy még finomabbért... :C

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11992) vwpolopg válasza Bulitt (#11990) üzenetére


vwpolopg
őstag

meg a szőlős, almás, ilyenolyan, mindig kitalálnak valami újat! Ritka az ilyen a piacon...

(#11993) T-unit válasza vwpolopg (#11992) üzenetére


T-unit
őstag

Most írtuk rb-ból is ott a 3féle edition ízű, tudod. :) Más kérdés 150-200Ft-os hell almához képest haláldrágán is. :D De nekem mindkét márkából a nem normál tutti íz bejön. Tény magyar energy-k közül mára büszkén mondhatjuk legjobb a hell.

üdv.

(#11994) vwpolopg válasza T-unit (#11993) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én a redbull 3 színes editionjét nem is említettem meg, hiszen hivatalosan nem kapható itthon, csakis szürkeimportból.

(#11995) Eflek válasza T-unit (#11993) üzenetére


Eflek
tag

Szerintem a Watt jobb, mint a Hell, csak nem árulják annyi helyen

(#11996) Bulitt


Bulitt
őstag

Édesapám haza érkezett nyaralásából. És hozott nekem pár italt. :K

[link]

(#11997) Ace owner válasza DJ. Ru$y (#11975) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem azthiszem van..

Galaxy Fold 4

(#11998) DJ. Ru$y válasza Ace owner (#11997) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen kicsi logós aminél a logó a vonalkód fölött van? :D Ez Kazahsztáni kép, csak azért :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11999) xlife11 válasza T-unit (#11993) üzenetére


xlife11
senior tag

Ugye kinek mi, én 99centért veszek szinte minden nap főleg silvert, annyit nekem megér, így heti 5euró megy el arra, a maradékot pedig a tartalék gyűjteménybe nyomom.

(#12000) xlife11 válasza T-unit (#11993) üzenetére


xlife11
senior tag

Dupla. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.