Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Viktor0610 válasza mcsm88 (#19100) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, ezt hogy sikerült. :DDD
Néha hajlamos vagyok erősebben megfogni a telót kétoldalt, de ezt még nem sikerült produkálnom. :F

Nem te vagy véletlen Hulk? :))

Samsung Galaxy A54

(#19102) ztibor válasza Viktor0610 (#19101) üzenetére


ztibor
senior tag

azért ahogy látom sokan hasonló problémával küszködnek a videó hozzászólások alapján, szóval ez egy gyenge pont lehet a telefonnál, egy 8$-os hátlap cseréről beszélünk ha már nincs gari, szóval azért nagyon pánikolni nem kell. :)

(#19103) KurtCobain válasza ztibor (#19102) üzenetére


KurtCobain
őstag

Még hátlapot se kell cserélni. Kemény 2 dollárért van gombsor. :)

Mmm'kay?

(#19104) pergabb


pergabb
senior tag

Azért szerintem ezt külső hatás érte, nem nyomogatástól hajlott meg

[ Szerkesztve ]

(#19105) ztibor válasza KurtCobain (#19103) üzenetére


ztibor
senior tag

Pláne :)
Mégis mindenki azt kérdezi a videó alatt mi a megoldás :U

(#19106) mcsm88 válasza pergabb (#19104) üzenetére


mcsm88
senior tag

Buszon még jó volt, zenehallgatás közben állítottam hangerőt. Buszról leszálltam, bementem a könyvtárba, le akartam halkítani, de nem reagált a le gombra csak a fel-re.
A busz és a könyvtár közzötti 30 méteren végig zsebben.
Valószínű ez egy gyenge pontja és az a halkítási kisérlet nyomta be.

Amúgy van rá megoldás: gombcsere.
A fő gondom az, hogy garanciában megcsinálják-e.

Vikktor610
Ha a hangerő fel nem működne akkor hihetetlen hulk lenne a telefon :DD

[ Szerkesztve ]

(#19107) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Van valami jóféle üveg a Note 5 höz, ami lefedi a kerekített sarkokat is, nem tompít a színeken és a képernyő érzékenységén, és persze olyan tok amibe bele lehet rakni így telefont és kicsit ütés állóbb mint a gyári tok?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#19108) Balzak83 válasza Moonwolf (#19107) üzenetére


Balzak83
senior tag

Jártál az összefoglalóban? Onnan válogass, mind jó.

(#19109) zorzy4 válasza Moonwolf (#19107) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó minőségű tokkal Dunát lehet rekeszteni az ebayon 1000 ft körül, csak kemény tokokat kerüld. Ha leszeded takarítani egyből eltörik. [link]

Üveg nem kell a telefonra.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#19110) Trailblazer válasza zorzy4 (#19109) üzenetére


Trailblazer
addikt

De kell üveg, létfontosságú. Ilyeneket ne beszéljünk, ha kérhetem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19111) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Úgy tűnik veszek használtan magánszemélytől egy Redmi Note 5 4/64 GB-os telefont ma este. Számla + 1.5 év hazai kisker gari elvileg van még rá.

Nagyon-nagyon rég vettem utoljára használtan telefont, ezért nem vagyok képben, hogy mikre kell figyelni, mit kell leellenőrizni stb. Ráadásul nem nekem lesz, ezért még jobban akarok ügyelni.

Összeírtam a gondolataimat, ha kihagytam valamit, esetleg fölösleges valamelyik pont (és inkább ne húzzam azzal az időt) kérlek jelezzétek!

1, Rootoltságot, gányolt FW-t ellenőrizni => hogyan?

2, Mikrofont, hangszórót, zajszűrést leelenőrizni => Hívást indítani, kihangosítani

3, Kamerákat ellenőrizni => Képet készíteni, vakuval is (és hogyan értékelem ki?)

4, Pixelhibákat kiszűrni => Meg lehet oldani telepített app nélkül is? Ha nem, mit telepítsek?

5, Közelségérzékelőt ellenőrizni => Hívás közben kapcsolja-e a kijelzőt

6, WiFit ellenőrizni => hogyan, Örsön van free wifi?

7, Újlenyomat-olvasót ellenőrizni

8, USB foglalat épségét ellenőrizni => kábelt vinni

9, Bluetooth-t ellenőrizni => Headsethez csatlakoztatni

10, SD kártyafoglalatot leelenőrizni => SD kártyát vinni

11, 4/64GB tárhelyet leelenőrizni => hogyan, mi a megbízható módja?

12, GLOBAL-t kiadást, B20 képességet leelenőrizni => hogyan, mi a megbízható módja?

13, IMEI ellenőrzés: *#06# => dobozon feltüntetett kóddal egyezzen megbízható

14, Számlát ellenőrizni

15, Szolgáltató nem tiltotta-e le a telefont (független a telefon) => kell ezzel foglalkozni?

16, Adásvételi szerződés, átvételi elismervény => Kell-e, milyen formában

[ Szerkesztve ]

(#19112) laracroft válasza Viktor0610 (#19099) üzenetére


laracroft
aktív tag

Köszi, kipróbálom ;)

(#19113) Trailblazer válasza joysefke (#19111) üzenetére


Trailblazer
addikt

Örülök azért, hogy nem egy ilyen, pontokba szedett szőrözőnek adtam el az előző RN4-emet. Házhoz jött, megnézte, fizetett és vitte. (Nejének vette.) Nem kapott zsákbamacskát így sem.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19114) WhiteWalker válasza Trailblazer (#19113) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , a hideg ráz az ilyenektől... :W

Ha garancia van készülékhez akkor nem mindegy :U

[ Szerkesztve ]

(#19115) bbubby00 válasza Trailblazer (#19113) üzenetére


bbubby00
őstag

Ne is mond. Odaadtam a kezébe, mivel gyalulva volt a rendszer, semmit sem tudott kipróbálni rajta. Körbenézte, külsőre megfelelt a leírtaknak, bekapcsolta, bejött a miui 10 logo, ideadta a pénzt elköszöntünk.
Bár ezen nem volt már garancia, de azért odaadtam minden doksit.
Aki ennyire parázik, az vegyen márkaboltban újat. Itt fórumon ha megbízható eladótól veszed, nagy baj nem érhet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#19116) hislah válasza Trailblazer (#19113) üzenetére


hislah
aktív tag

+100
Ha ennyire háklis vagy, sztem vegyél újat. Azzal sokkal kisebb a rizikó, hogy beszívd. 10e Ft különbözet nem a világ.

(#19117) jUUh válasza joysefke (#19111) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Hardveraprón vedd, olyan felhasználótól akiről jó vélemények vannak. Szvsz ha ennyi mindent kipróbálsz, egyszerűbb újat venni.

Samsung Galaxy S23+

(#19118) robi64


robi64
aktív tag

Szerintem kérj egy hónapos próbaidőt,hogy mindezt kipróbáld.

(#19119) rayoliviero válasza joysefke (#19111) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ilyen listával ne vegyél használt telefont, csak szegény eladót fogod kikészíteni.

(#19120) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Most jön az a felismerés, hogy az eladó tesz nekem szívességet, hogy megvehetem a használt portékáját, és ezért cserében maradjak csöndben, szó nélkül fizessek és ne firtassam, hogy esetleg a készüléknek van-e valami rejtett baja, amivel majd esetleg nekem kell helyette szopnom? :U

Nyilván így működik a világ...

J.

(#19121) Laza... válasza joysefke (#19120) üzenetére


Laza...
addikt

Vegyél újat. Problem solved.

Nem is tudom minek ez a lista. Gondolom a boktban is kibontatsz 10 készüléket, mert hát kitudja... :D ;]

Never give up!

(#19122) kidnou válasza joysefke (#19111) üzenetére


kidnou
senior tag

Szolgáltató hogy tilt egy független telefont?

Menj be valamelyik szolgáltatóhoz új készüléket venni, és próbáld ki a listádból mit tudsz ellenőrizni vétel elött. Körbe röhögnek

[ Szerkesztve ]

(#19123) Trailblazer válasza joysefke (#19120) üzenetére


Trailblazer
addikt

De úgy sem működik a világ, hogy ennyire paranoid módon állsz hozzá a használtcikk-piachoz. Az igazság mint szinte mindig, félúton lakozik...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19124) pergabb


pergabb
senior tag

szerintem érdemes lenne rendelni pirosat, gyönyörű mélyvörös és ott a 14 nap :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#19125) sutyi^ válasza joysefke (#19120) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nyilván nem, de ha ennyire fontos hogy ne legyen sehol semmi rajta, akkor kell venni egy új készüléket fóliás dobozban. Ha meg baja van gyárilag, cserélteted.

Jobb esetben személyesen elmész érte, bekapcsolod, megnyomkodod, meghallgatod, stb., feltéve ha erre az eladónak van ideje és türelme.

Ha fél-évig nyomkodta a készüléket az előző tulaj, akkor valószínűleg talált jobbat szebbet és nem a készülék működésével van problémája és azért válik tőle. Ha gondja lett volna, akkor már szervizeltette volna, ha meg a MIUI nem jön be, akkor azt még szerintem az első 14 napban eldöntötte volna.

(#19123) Trailblazer

Valahogy így.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#19126) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem paranoid módon állok hozzá, hanem egyszerűen nem tudom mit érdemes ellenőrizni rajta
és annak mi a legjobb módja. Sok más dologgal ellentétben telefont nem szoktam használtan venni, illetve most ez sem magamnak lesz.

Felírtam ami eszembe jutott, arra is utaltam, ha valami nem fontos, (mert mondjuk ritkán van vele hiba) azt kihúzom a listáról, hogy ne menjen vele az idő.

Eddig egyetlen értelmes hsz sem jött arról, hogy mit és hogyan érdemes tesztelni, hogy a fő problémaforrások ki legyenek zárva, illetve potenciálisan mivel szoktak ennél a típusnál trükközni.

Továbbra is várom az első hsz-t ami a kérdésre próbál válaszolni és nem életvezetési tanácsot ad.
A 19125-től eltekintve
;]

[ Szerkesztve ]

(#19127) Balzak83


Balzak83
senior tag

Hmm. Azért álljunk meg egy kicsit. Tanácsért jött ide, nem kioktatásért. Nyilván nem egy autót vesz, de azért ott sem úgy megy a dolog, hogy beleül, gyújtás van, akkor viszem... A másik meg nem tudhatod, hogy mekkora keretből gazdálkodik, van akinek egy világot jelent egy ilyen telefon, valakinek a pénztárcájába sem fér már el a vételár.
Nyilván nem kell pontról pontra végigmenni a listán, de szerintem jól összeszedte. Ebből nyilván a 2/3-át otthon kell megnézni, mert ennyi ideje tényleg senkinek nincs.

joysefke: Ha egy 100%-os eladótól veszel, aki mögött van legalább 3db tranzakció, akkor szinte biztos, hogy nem fog átverni. Emellé nézd meg, hány napja regisztrált, ha pl. tegnap, akkor felejtős. Szerencsére népszerű telefon, emiatt sok az eladó. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor írásban ígértesd meg vele, hogy 1 nap próbagarit kérsz rá, és ha a felsorolt hibák valamelyike fennáll, akkor visszacsináljátok a boltot. Nyilván ő sem akar padon üldögélni egy órát, amíg végignyomkodod. Amit én megnéznék a helyszínenen az az imei telefon vs. doboz, vs. számla. Ennek kell rendben lennie, meg jusson el a rendszerbetöltésig. Én még egy sim kártya próbát szoktam csinálni/hagyni, ha fellép a hálózatra, akkor újabb pipa, ezzel már elindulhatsz haza. Pixel hibák nem jellemzőek telefonoknál, inkább sorhibák, az meg fel fog tűnni. Egyébként egyszerű a teszt, googlebe beírod, hogy red, blue, white black... egy rakat képet kidob, amit fullscreenben megnézel.

(#19128) bbubby00 válasza joysefke (#19126) üzenetére


bbubby00
őstag

Sztem mindenképp érdemes ÍGY megcsinálni az ellenőrzést, majd a végén mondani, h kösz, de mégsem kell.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#19129) Trailblazer válasza Balzak83 (#19127) üzenetére


Trailblazer
addikt

Sajnálatos, ha te ezt kioktatásnak érezted. Jómagam viszont túltolásnak éreztem ezt az eljárást, ezt tettem szóvá. De ha már mindenképpen Mr. Properként összeszedte egy listában a saját magának lefektetett todo listet, akkor miért vár hozzá megerősítést a közösség többi tagjától?...

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19130) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Mindkét oldalról túl van kicsit reagálva a dolog, de megértem joysefke-t is.
Amikor én vettem a RN5-ömet, az eladó mondta, hogy nézzem már meg ezt is, meg ezt is, hogy biztosan jó-e... :DDD

Jobb ezt előre tisztázni az eladóval, hogy egyáltalán ráér-e egy ilyen tesztelésre, mert azért az nem 2-3 perc, és ráadásul nem lehet minden hibát kizárni. Pl. tavaly vettem egy R4X-et, az eladó tök normális volt, teszteltem a hidegben egy jó 10-15 percet, jónak tűnt minden, erre hazafelé menet többször is újraindult. Otthon lepattintottam a hátlapot, és láttam hogy teljesen másik telefon típus akkuja volt belemókolva... Állítólag hozzá is így került, de ki tudja, végül vett egy gyári akkut bele.
De volt olyan is, amikor házhoz jöttek egy eladó telefonért, nyomkodta vagy 20 percet (az amúgy hibátlan telefont), de mégsem kellett végül neki (nekem meg el kellett volna indulnom...). Az ilyennek az anyját.

De érdemben hozzászólva a témához:

1., Playről letölthető a CPU-Z. az kiírja pl, hogy rootolt-e (meg elég sok minden mást is, érdemes végigpörgetni), na meg bekapcsoláskor a bootlogo-n ott van, hogy unlocked (bár az igaz, hogy azt le lehet cserélni). A telefonról menüben meg láthatod a MIUI verziót, az utolsó stabil rom a 10.2.1.0 (OEIMIXM).
2., Stimm
3., Ha már képet csinál, akkor nagy baj nincs. Belenagyítasz a képekbe, hogy nem-e homályos (a kép széleit is nézd meg).
4., A legegyszerűbben előre letöltött képekkel, vagy böngészőből (fekete, fehér, szürke, kék, piros, zöld), magas fényerőn. És itt ne csak a pixelhibákat keresd, hanem a foltokat, beégéseket. Amúgy van rá alkalmazás is.
5., Stimm (de a CPU-Z-ben is meg tudod nézni a szenzorokat)
6., Fogalmam sincs hogy van-e, de ha van mobilneted, akkor a telefonodról tudsz wifit adni.
7.-8., Stimm (de kábel valószínűleg lesz a dobozban is :D szóval inkább valami tápellátást (powerbank) érdemes vinni, vagy OTG adaptert, és másik OTG képes telefonról megtáplálni)
9.-10., Stimm
11., CPU-Z, és a telefonról menü is kiírja, de fájlkezelőben is ellenőrizheted.
12., Az enyém global, B20-as, a modellnévnél pedig M1803E7SG szerepel (szintén a telefonról menüben található)
13.-14., Stimm (számlán is csekkold, ha biztosra akarsz menni)
15., Egy gyárilag független készüléket nem igazán tiltanak
16., Ez is inkább szolgáltatótól vett készüléknél szokás. Meg szerintem sokan nem vevők ilyesmire.
Amúgy más nekem se nagyon jut eszembe. És mondom, jobb az, ha előre tisztázod, hogy tesztelni akarod, mert azért amit itt felsoroltunk, az nem 2 perc.

Ja de, van még valami. Google és Mi fiókból legyen kilépve.

(#19124) pergabb:
:DDD
Olyat nem csak a melegek vesznek?

;]

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#19131) Balzak83 válasza Trailblazer (#19129) üzenetére


Balzak83
senior tag

Te nem látod a lényeget, vagy csak felületesen olvastad? Idézem:
Összeírtam a gondolataimat, ha kihagytam valamit, esetleg fölösleges valamelyik pont (és inkább ne húzzam azzal az időt) kérlek jelezzétek! - erre várt megerősítést. De mit kapott??

(#19132) jUUh


jUUh
Topikgazda

Szerintem ideje lenne lezárni a témát. :B

Samsung Galaxy S23+

(#19133) joysefke válasza KurtCobain (#19130) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ok, köszi!! :)

jófogás-ról veszem...

Szólok neki előre, hogy legyen CPU-Z a telefonon, a Mi fiók jelszava pedig legyen neki kéznél.
R, G, B, W tesztképeket viszek én magam.

Ez a típusidegen akksi belemókolás dolog elég vészesen hangzik, mennyire reális, hogy egy fél éves, még garis telefonnál valaki ilyet elkövessen? (mert itt ugrik a gari is nyilván aztán már nincsen hova vinni)

Egy esetleges kijelző-cserét mennyire lehet észrevenni? Ahogy olvastam, az nagyon sok problémát tud okozni
(közelség szenzor, jelerősség, érintésérzékenység-romálsa) .

üdv
J.

(#19134) Moonwolf válasza Balzak83 (#19108) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Ali-n mennyire biztonságos bankkártyával fizetni?
Kár hogy nincs PayPal ott.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#19135) KurtCobain válasza joysefke (#19133) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nincs mit!

Előtte utána nem találkoztam ilyen barmolással, szóval nem hiszem, hogy gyakori lenne.

Az attól függ, hogy milyen minőségű az új kijelző. Találkoztam már jó, meg kevésbé jó minőségű utángyártott kijelzőkkel. Ha az érintést jól veszi, fényerő jó, színek is rendben vannak, és foltokat, meg bevilágításokat se látsz, akkor nem hiszem hogy gond lenne vele. Azt nem nagyon lehet ellenőrizni, hogy utángyártott-e. De sokat elárulnak a sarkok. Ha gyári a hátlap (ha meg nem gyári, akkor szvsz felejtős a telefon), és van sérülés a sarkakon, akkor nézd meg tüzetesebben.

(#19134) Moonwolf:

Az Aliexpress (Alibaba) kb a legnagyobb forgalmú online piactér, nem nagyon hallottam még visszaélésről. Az Alipay is ad védelmet.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#19136) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Jófogás... Onnét én semmit nem vennék. Hardverapró miért nem jó? Miért kell a fájás?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19137) amphenol válasza Moonwolf (#19134) üzenetére


amphenol
csendes tag

Legegyszerűbb megoldás : nálam ( Erste ) a bank beállított egy biztonsági SMS szolgáltatást ... minden netes vàsárlásnál felugró ablak a Master Card -tól , abba beírni a banktól abban a pillanatban kapott SMS kódot .... egyszerű , biztonságos ...

(#19138) bbubby00 válasza Moonwolf (#19134) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem eddig sosem volt vele problémám. Több éve vásárolok onnan IS.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#19139) Tonyk válasza joysefke (#19133) üzenetére


Tonyk
veterán

vidd magaddal ez a kódot és nem kell nyűglödnöd a "hogyan teszteljem kérdés" felével:

*#*#64663#*#*

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#19140) Pityu. válasza pergabb (#19124) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem nincs semmi baj azzal a magenta színnel.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19141) WhiteWalker válasza Trailblazer (#19136) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs azzal semmi baj , mindent csak személyesen . Én is vettem onnan egyéb dolgot , sőt , több eladasom onnan származik , mint a Vé betűs retek oldalról.

(#19142) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Minek kell üveg?
RN3, RN4, most RN5.
Egyiken sem volt/nincs.

(#19143) jUUh válasza n@p@lm (#19142) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Nem kell rá. Ajánlott, szerintem. Pár dollár, de megmenthet egy kijelzőcserétől, használtan meg növeli az árát, ha nem egy atomkarcos kijelzővel adod tovább. :B

Samsung Galaxy S23+

(#19144) trouble válasza jUUh (#19143) üzenetére


trouble
senior tag

Atomkarcost felejtsd el!
Második redmi telefonom, amin nincs kijelző védelem!
Ha nem a zsebedben lévő kulcsokkal hordod, semi gond, mint mikor kicsomagoltad! Ha pofára esik vagy/vagy! Meguntam a lekerekített kijelző miatti b@szakodást!

(#19145) jUUh válasza trouble (#19144) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Mindig csak simán zsebben ( kulcs, zsebkendő, öngyújtó, aprópénz, kiskutyafarka nélkül) hordtam, de sose mertem üveg nélkül. :DDD Viszont a leejtéstől már mentette meg ezt a telefonomat is a TG. Hiába a lekerekítés, én (megint promózom, pedig nem fizet senki :DDD) a WolfRule fóliával nagyon ki vagyok egyezve, mert könnyek rátudtam tenni, nem fed, és jól véd.

Samsung Galaxy S23+

(#19146) vargalex válasza Tonyk (#19139) üzenetére


vargalex
félisten

Egyszerűbb a *#*#6484#*#* (azaz könnyen megjegyezhető formában *#*#MIUI#*#*), ezt felírni sem kell.

Alex

(#19147) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Tényleg 2 hetente arról kell okoskodnia egybites képzelőerő nélküli pistikéknek (Istvánok bocsi!), hogy más milyen döntést hozzon üvegfólia ügyben? :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19148) kidnou válasza n@p@lm (#19142) üzenetére


kidnou
senior tag

RN4 nálam 1 hónap alatt teljesen "zsebkarcos" lett. Szerintem megéri a fólia az árát, de mindenki döntse el maga.

(#19149) GZoli7 válasza joysefke (#19133) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezzel elég sok mindent tudsz tesztelni.
RGB képeket is tud, nem kell külön vinni.

(#19150) Viktor0610 válasza GZoli7 (#19149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legegyszerűbb szerintem is a vargalex által írt kódos szervizmenü tesztjeinek lefuttatása.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.