Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) F.B.I. válasza dugo_ (#26000) üzenetére


F.B.I.
veterán

Android 11-es romhoz jobb az Orange fox? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26002) Narxis válasza F.B.I. (#26001) üzenetére


Narxis
nagyúr

Android 11-et akarsz feltenni?

Thanos was right.

(#26003) dugo_ válasza F.B.I. (#26001) üzenetére


dugo_
veterán

Nem tudom, én évek óta leragadtam a PitchBlack-whyred-2.9.1 + Masik X 7.2 kombónál...

(#26004) Narxis válasza dugo_ (#26003) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

Thanos was right.

(#26005) F.B.I. válasza Narxis (#26002) üzenetére


F.B.I.
veterán

Inkább valami olyat, ami stabil és jó aksi idő, ha ez van 11-es rommal, akkor azt de ha csak 10-el, nekem az is jó. Kérdés mit? Havoc, Pixel, MIUI 12.5? X3 van itthon, automatán megy a gyári frissítés, azóta nem foglalkozom semmivel, ez a gyereké volt de nem kellene kidobni, ha meg eladnám, akkor valami, stabil, friss rendszerrel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26006) Narxis válasza F.B.I. (#26005) üzenetére


Narxis
nagyúr

Havoc 3.12 vanilla és flame gapps basic. Ez android 10-es és szerintem jó teljesítmény, stabil és jó az aksi idő is. Ha eladod akkor MIUI-t előtte fel kell tenned, hogy a MIUI fiókod leválaszd különben az új tulaj nem tudja majd MIUI-val használni a telót.

Thanos was right.

(#26007) F.B.I. válasza Narxis (#26006) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az már megvolt, természetesen, ez alap. Erre fog még valaki MIUI-t rakni, ugye már nem jön hozzá gyári rendszer?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26008) Tompika777 válasza F.B.I. (#26007) üzenetére


Tompika777
senior tag

MIUI12 kijött rá, de visszavonták.... Elvileg hibajavitás után még az kijön rá, de nyilván droid főverzió módosítás nélkül.

(#26009) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Itt melyiket kell választani :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26010) Narxis válasza F.B.I. (#26009) üzenetére


Narxis
nagyúr

recovery

Thanos was right.

(#26011) F.B.I. válasza Narxis (#26010) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R

Fél is ment a legutolsó TWRP, most miuihu van fent, erre a Havoc Os milyen sorrendben menjen fel, kell kernel vagy csak gapps? Tiszta telepítéssel tegyem, az hogyan is zajlik? :F :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26012) Narxis válasza F.B.I. (#26011) üzenetére


Narxis
nagyúr

wipe cache,dalvik,system, data,internal aztán flash firmware, pl. global 9.4.25, flash havoc és gapps, újraindítás. Én így szoktam.

Thanos was right.

(#26013) F.B.I. válasza F.B.I. (#26011) üzenetére


F.B.I.
veterán


A felső kettőből a gapps verziót, ami 1.3Gb, abban benne van minden? Az első az 763Mb.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26014) Narxis válasza F.B.I. (#26013) üzenetére


Narxis
nagyúr

A nagyobb méretű esetén nem kell külön gapps de akkor sok felesleges google cucc is lesz a telón, ha téged nem zavar akkor jó az is.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#26015) F.B.I. válasza Narxis (#26014) üzenetére


F.B.I.
veterán

Rendben. Köszönöm, már megy fel. Tesztelni, elsőre, hibátlan lesz. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26016) F.B.I. válasza F.B.I. (#26015) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez a Havoc, nagyon adja! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26017) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Két LG okos TV vel fordult elő ugyanaz a probléma. Első próbálkozásra sikerült aktiválni a kivetítés funkciót mindkettőnél, de második próbálkozás nál nem ismerte fel a tv-t, nem működött a kivetítés funkció. Tapasztalt valaki hasonlót vagy tudja mi a megoldás :F

(#26018) Narxis válasza creed33 (#26017) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gyári szoftver? Ha igen akkor indítsd újra a telót, hátha...

Thanos was right.

(#26019) FragMaster válasza creed33 (#26017) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha gyári szoftver, akkor 11.0.3.0? Azon sehogy sem ment nálam, 11.0.5.0-val helyrejött, illetve a visszavont miui 12 frissítéssel is rendben megy.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#26020) xabolcs válasza FragMaster (#26019) üzenetére


xabolcs
őstag

11.0.5.0? Global? Fastboot (whyred_global_images_V11.0.5.0.PEIMIXM_20200917.0000.00_9.0_global_46113830ee.tgz) helyett zip-es valtozat is van? :B

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#26021) creed33 válasza Narxis (#26018) üzenetére


creed33
aktív tag

Gyári,az újraindítás nem segített. :((( azért köszi!

(#26022) creed33 válasza FragMaster (#26019) üzenetére


creed33
aktív tag

Gyári 11.0.3.0 már régóta nem érkezett frissítés sajnos.csak azt nem értem hogy első alkalommal miért sikerült a kivetítés funkciót aktiválni.

(#26023) FragMaster válasza xabolcs (#26020) üzenetére


FragMaster
addikt

Passz, régiót váltottam talán indiára anno, és frissítette magát.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#26024) Tompika777 válasza creed33 (#26022) üzenetére


Tompika777
senior tag

Válts régiót Indiára, és biztos felajánlja OTA-n a 11.0.5.0 biztonsági frissítést letöltésre és telepítésre, és attól hátha helyre jön. Aztán a régiót nyugodtan visszaállíthatod magyarra.
Egy próbát mindenképp megér szerintem, már csak a biztonsági hibajavitások miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#26025) xabolcs válasza Tompika777 (#26024) üzenetére


xabolcs
őstag

Es tenyleg! 523M

Koszonom! :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#26026) creed33 válasza Tompika777 (#26024) üzenetére


creed33
aktív tag

Sikerült a frissítés de a kivetítést nem oldotta meg. :F
Ettől függetlenül hasznos volt köszönöm szépen! :R

(#26027) btraven


btraven
őstag

Windows 10-re USB drivereket honnan lehet letölteni?

(#26028) crok válasza btraven (#26027) üzenetére


crok
nagyúr

A MiFlash-ben is benne van, egyebkent osszefoglalo > Bootloader nyitas > Nem aláírt driverek engedélyezése ami kelleni fog meg.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26029) Lavar


Lavar
aktív tag

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni barátnőm 3 éves készülékével kapcsolatban.
Az utóbbi hetekben több töltőfejet és különböző kábeleket próbálva mindre ilyen 5-7 óra töltési időt írt, míg az én előző droidos telefonomra 1,5 - 2 órát, tehát minden bizonnyal a telefonjával van a gond. Azelőtt neki is jó volt.
Most egy 20 cm-es rövid kábellel tölti, amivel már nem ír ki ilyen lehetetlen töltési időt, bár így is lassabb, mint volt.
Szeretnénk lementeni a képeket mert úgy érezzük a végét járja a telefon.

Viszont sem a gép, sem a laptop nem ismeri fel a telefont, csak töltést ad neki. Korábban gond nélkül felismerte. Eddig csak újraindítás volt, szerintem jót tenne egy gyári visszaállítás is, de van vagy ~3000 kép a telefonon, amit elkezdtünk feltöltögetni google drive-ba, de elég lassan halad.

Van valami ötlet erre az usb problémára? Hogy gyorsan át lehessen csak húzni a képeket?

[ Szerkesztve ]

(#26030) crok válasza Lavar (#26029) üzenetére


crok
nagyúr

Barmelyik FTP app + PC es FTP kliens (a Win filekezelo is viszi..) vagy masik telefon FTP kepes filekezelo.
Az USB modulja serult, az a baja, a kozepso ket pin serult vagy mukodedkeptelen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26031) Lavar válasza crok (#26030) üzenetére


Lavar
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, a WiFi FTP szerver app telefonon, és a FileZilla pc-n nem akart együttműködni, de a windows-os fájlkezelővel most simán megy. :R

(#26032) banda1981 válasza Lavar (#26029) üzenetére


banda1981
aktív tag

A Xiaominak van egy WiFi alapú alkalmazása,amit a tiedre,és egy másik telora telepítve pillanatok alatt át tudod küldeni a képeket,aztán onnan lemented!link

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#26033) btraven


btraven
őstag

Hogy kell a billentyűzetet behívni a képernyőre?

(#26034) Narxis válasza btraven (#26033) üzenetére


Narxis
nagyúr

Feljön magától ha írnod kell. Vagy a beállításait keresed?

Thanos was right.

(#26035) btraven válasza Narxis (#26034) üzenetére


btraven
őstag

Ezek szerint az adott alkalmazás készítőjének kell megjeleníteni a billentyűzetet? Vagyis nekem? :) ok, köszi.

(#26036) Narxis válasza btraven (#26035) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem igen, de kérdezd meg az android fejlesztői topikban is: [link]

Thanos was right.

(#26037) seger


seger
addikt

Android system webview frissítést nem ad fel a play áruház. Így mindig összeomlik a gmail.
Olvasva, hogy ezt kell frissíteni, de nem tudom. Mi a megoldás?

(#26038) crok válasza seger (#26037) üzenetére


crok
nagyúr

Hogy torlod a frissiteset vagy frissited kezzel [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26039) seger válasza crok (#26038) üzenetére


seger
addikt

Köszi. A frissítés eltávolítása és frissítés megoldotta

(#26040) BMizutani válasza crok (#26030) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Üres sd kártya nem célravezetőbb mentés ?

(#26041) crok válasza BMizutani (#26040) üzenetére


crok
nagyúr

De ha nincs neki.. Ehhez meg ugymond nem kellett semmi, PC meg volt, Wifi altalaban ma mar van otthon mindenhol de ha nincs a hotspot mobilnet nelkul is megy. De majd akkor ajanlod legkozelebb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26042) Takuun


Takuun
aktív tag

Egyik pillanatrol a masikra a jack csatlakozo elkezdett szarakodni. Ha bedugom a hedsetem akkor tobbszor elinditja a google hangasszisztenset es varja hogy beszeljek. Ezen felul a hang is teljesen torz mintha nem dugtam volna be teljesen.
Mi lehet a baj? Es hogy lehetne megoldani?
Nem ejtettem le es viz sem erte a telefont.

(#26043) seger válasza Takuun (#26042) üzenetére


seger
addikt

Nézz bele, lehet valami szösz belement és betoltad a csatlakozóval valamint kipróbálnám másik fülessel is

[ Szerkesztve ]

(#26044) Takuun válasza seger (#26043) üzenetére


Takuun
aktív tag

Nincs benne szosz, es proobaltam hifivel es masik headsettel. Ugyanezt csinalja :O

(#26045) seger válasza Takuun (#26044) üzenetére


seger
addikt

Indítsd újra. Hátha..

(#26046) Tompika777


Tompika777
senior tag

Sziasztok! Volna egy kis gondom, és egyenlőre nem találom a megoldást....
Szóval volt ugye a múltkor az a gebasz a Google System View-val... Én akkor újra telepítettem az Aquamail appot... Mindent újra beállítottam, de a hangjelzést email érkezésekor az istennek sem akarja lejátszani. Újratelepítés előtt tökéletesen működött. Az engedélyeket átnéztem és ami kell az még van adva, miui optimalizáció ki van rá kapcsolva, értesítések engedélyezve. Amikor a hangot kiválasztom, akkor lejátsza, de utána ha mailt kapok, csak a boríték jelzést teszi ki hang nélkül. Esetleg van valakinek ötlete, hogy mit nézzek még meg?

(#26047) Takuun válasza seger (#26045) üzenetére


Takuun
aktív tag

Sajnos ezek nem valtak be .

(#26048) Takuun válasza Takuun (#26047) üzenetére


Takuun
aktív tag

Sracok!
Uj fejlemeny, hatha valaki tud segiteni igy.

Szoval mikrofon nelkuli headsettel szarul szol.
Mikrofonos headeettel kivaloan.

Valami a polaritassal van, de azt hogy kell megcsinalni???
Egyaltalan hogy allitodott el?

(#26049) FragMaster


FragMaster
addikt

Sziasztok! Gyári MIUI 12.0.2-n folyamatosan figyelmeztet a telefon, hogy frissítené a "Gyors alkalmazások szolgáltatási keretrendszer" rendszeralkalmazást, de ha rábökök sehogy se sikerül neki. Újraindítás, régióváltás nem segít. Erről tud valaki valamit?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#26050) Csigusz 1 válasza FragMaster (#26049) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Nekem is ez volt...
Aztán ma reggel félálomban véletlenül nem a frissítés gomra böktem, hanem mellé, a szövegre - erre eltünt, de valami olyasmit még kiírt előtte, hogy elutasítottam a frissítést...
És nem tudom hogyan lehetne visszahozni. :(

My name is Biga... Csigabiga! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.