Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) cs1rk3 válasza Trailblazer (#19000) üzenetére


cs1rk3
tag

Van itt a fórumban összefoglaló egy moddolt twrp amibe van hogy aktiválja a camera api2t 🙂

[ Szerkesztve ]

(#19002) Trailblazer válasza cs1rk3 (#19001) üzenetére


Trailblazer
addikt

Vagy úgy. Azt nem tudom, milyen elven működik, de biztos jó úgy is. A BL-t nyitni kell viszont.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19003) Rosy


Rosy
csendes tag

Üdv! Mi lehet a gond: Note 5 és a telefon gondolt egyet,nem fordul el a képernyő! Próbáltam kalibrálni is,de fail üzenettel nem enged. Tesztelők appokkal is nézve minden rendben! Esetleges ötlet? Köszönöm!

(#19004) zzz03


zzz03
őstag

miui global stabil 10.2.1.0. gyari kamera app. masnal is FC-zik neha neha? fenykepezek majd befagy es leall az app.

[ Szerkesztve ]

(#19005) Viktor0610 válasza Rosy (#19003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hülye kérdés lehet, de az elforgatás ki- vagy be van kapcsolva?

Samsung Galaxy A54

(#19006) Viktor0610 válasza zzz03 (#19004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröld a kamera app adait.

Fontos, hogy újra be kell állíts mindent a kamerával kapcsolatban.

Samsung Galaxy A54

(#19007) Rosy válasza Viktor0610 (#19005) üzenetére


Rosy
csendes tag

Azon már túl vagyok,ki- és bekapcsoltam párszor,hátha...!

(#19008) Viktor0610 válasza Rosy (#19007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyári adatok visszaállítása, ha nem segít, akkor szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#19009) zzz03 válasza Viktor0610 (#19006) üzenetére


zzz03
őstag

erre gondolsz? a legalsora? alapert. beallitasok visszaallitasa?

ja. kozbe meglett mashol amit mondasz!
koszi, megprobalom.

[ Szerkesztve ]

(#19010) wwenigma válasza cs1rk3 (#19001) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Működik utolsó MIUI 10.2.1.0-val is? Délután megint próbáltam manuális módszerrel bekapcsolni recovery adb segítségével de nem jártam sikerrel...van valaki a fórumban aki ugyanezen verzió alatt csinálta? Kizárólag rootolás nélkül, nyitott bootloader és gyári recovery mellett futtatott custom recoveryből.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19011) cs1rk3 válasza wwenigma (#19010) üzenetére


cs1rk3
tag

Nem tudom mert nem sikerült feltenni bootloadert most nyitottam várnom kell 360 órát 🙄 anno a mi4cvel nem kellet ennyit várni 😁

(#19012) Trailblazer válasza cs1rk3 (#19011) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, sajnos ez egy új hülyeség az egyre növekvő várakozási idővel, úgymond a "biztonságunk" érdekében... :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19013) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Végre én is szert tettem egy ilyen csodamasinára, fekete színben. :)
Kéket akartam, de sajnos nem volt, muszáj volt beérnem ezzel. :B
Egy Samsung Galaxy Alpha-t váltott 4 év 2 hónap használat után. Még csak csütörtök óta van nálam, de egyelőre hűű és haa...nagy a szerelem. :D
195€ volt a Saturn-tól rendelve.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#19014) bbubby00 válasza Richard! (#19013) üzenetére


bbubby00
őstag

Biztos szeretni fogod. Strapabirobb, mint a Note4 volt.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#19015) vigyorgó


vigyorgó
tag

Üdv! Azt tudom hogy microSD-vel 128 GB-ig bővíthető. Azt viszont nem hogy van e olyan fajta mikroSD amit már nem tud kezelni. Nem szeretnék úgy járni hogy megrendelem és nem lesz jó bele. Tudtok erről valamit?

(#19016) ati2 válasza vigyorgó (#19015) üzenetére


ati2
őstag

Rendelj samu evo plust, azzal megy és gyors is, kint az ára sem vészes [link]

(#19017) baitsee23 válasza ati2 (#19016) üzenetére


baitsee23
őstag

https://s.click.aliexpress.com/e/bf5tGZk8]
Ezzel megy. Nekem ilyen van.

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#19018) Richard! válasza bbubby00 (#19014) üzenetére


Richard!
addikt

Csak az elmúlt 1 hónapban merültem bele a Xiaomi témába (nyilván tudtam, hogy létezik :DDD ), úgyhogy ezt most elhiszem neked! :P ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#19019) bbubby00 válasza Richard! (#19018) üzenetére


bbubby00
őstag

En a note5-ot most valtottam Mix3-ra :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#19020) vigyorgó válasza ati2 (#19016) üzenetére


vigyorgó
tag

Én a Sandisc extreme A1 v30 jelzésűt néztem ki.Arra lehet programot és játékot is telepíteni. Az általad ajánlott nem tudom támogatja e ezt.

[ Szerkesztve ]

(#19021) Mercutio_ válasza Rosy (#19007) üzenetére


Mercutio_
félisten

Telefon újraindítás is megvolt?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19022) ati2 válasza vigyorgó (#19020) üzenetére


ati2
őstag

Kb hasonló mindkettőnek a specifikációja UHS 3-as, csak a samu olcsóbb.

(#19023) KurtCobain válasza vigyorgó (#19020) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ha Kínából akarsz venni memóriakártyát, akkor Sincerity-nél nézelődj. Garantáltan eredetiek, és kínai rendeléshez képest hamar megérkezik.
Van saját oldala is, ugyanúgy lehet Paypal-lel is fizetni, a SAVE5 kóddal meg lejön a végösszegből 5%.

Mmm'kay?

(#19024) creed33 válasza ati2 (#19022) üzenetére


creed33
aktív tag

Engem is érdekelne hogy melyik a jobb.Gondolom a sandisk csak az drágább igaz?

[ Szerkesztve ]

(#19025) pvt.peter válasza pvt.peter (#18979) üzenetére


pvt.peter
őstag

Esetleg erre vki?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#19026) KurtCobain válasza pvt.peter (#19025) üzenetére


KurtCobain
őstag

Úgy gondolom nem kell kilépned semmiből, Mi fiókból meg főleg nem, hiszen ahhoz van párosítva a nyitási engedélyed.

És igen, töröl mindent, Még a belső tárhely tartalmát is, szóval gondosan ments le mindent előtte.

Mmm'kay?

(#19027) vigyorgó válasza ati2 (#19022) üzenetére


vigyorgó
tag

Köszönöm!

KurtCobain Köszönöm a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#19028) ati2 válasza creed33 (#19024) üzenetére


ati2
őstag

Szerintem egyforma, ha ugyanaz a specifikáció és márkás. Azon se csodálkoznék, ha csak a "matrica" lenne más. A samu sokkal többet ad el, ami biztos. Kínai rendelésnél csak megbízható shop-ból eredetit, a másolat biztos szar.

(#19029) vigyorgó válasza ati2 (#19028) üzenetére


vigyorgó
tag

Akkor lehet játékot telepíteni mindkét kártyára ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

(#19030) creed33 válasza ati2 (#19028) üzenetére


creed33
aktív tag

Ok :R

(#19031) pvt.peter válasza KurtCobain (#19026) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszönöm a megerősítést :R

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#19032) G48


G48
senior tag

Sziasztok. Mitől lehet hogy LOS-on egyszer csak beragad valami, és a kernel folyamatosan ébren tart?

(#19033) pergabb


pergabb
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek PIROS színben note 5 telefonja? Mai napon jött meg a rendelés, de esküszöm én ezzel nem merek kimenni utcára, van benne egy kis magenta és rózsaszín is, vagy az én szemem rossz, vagy nem tudom...

Vkinek van piros színnel tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#19034) zorzy4 válasza pergabb (#19033) üzenetére


zorzy4
őstag

Élőben nem láttam, de képen jól néz ki. Ha nem teljesen átlátszó tok van rajta, akkor meg úgyis mindegy.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#19035) WhiteWalker válasza KurtCobain (#19026) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nahát ismerős arc a Note 3 topicból :C

(#19036) pergabb válasza zorzy4 (#19034) üzenetére


pergabb
senior tag

Hát képeken nagyon más, én is arra alapoztam, ezért is kérdeztem vkinek van e itt "piros" színben.

A valóság ez:

[ Szerkesztve ]

(#19037) Mercutio_ válasza pergabb (#19036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha 4/64-es nettó áron átveszem:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19038) Richard! válasza Richard! (#19013) üzenetére


Richard!
addikt

Amúgy vicces, mert január elején néztem mindkét győri MediaMarkt-ban és 75 ezer pénzért vesztegették. Most átszámítva ~62 ezer volt itt, Németországban.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#19039) pergabb válasza Mercutio_ (#19037) üzenetére


pergabb
senior tag

lány vagy, csajod van, meleg vagy? :D

(#19040) vgyula70


vgyula70
csendes tag

Sziasztok!
A hozzám hasonlóknak(akik csak használják a telefont, nincs root, BL nyitás stb..) megosztanám a tapasztalataimat a RN5 telefonomról.

Használtam egy pár napig a 9.6.4.0 rom-al ezzel kaptam, alapvetően elégedett voltam mindennel, ~95-96 óra készenlét, 3 óra 20 perc kijelző idő, akku 80%-12% ez idő alatt.
Ki-be kapcsolások,fájl másolás, beállítások,fiók-szinkronizálás stb..(telefon-belakás elkezdése)
Ma letöltöttem a 10.2.1.0 Global-t, előtte feltöltöttem 100%-ra lassú töltéssel(én ezt perferálom)

Eddig

Rendszer frissít, és kipróbáltam a (nekem új) rendszert, és eddig nagyon jól muzsikál, tetszenek az új funkciók, megnyitottam szinte mindent appot, hagytam futni őket háttérben,de eddig nem vettem észre akadozást(bár én ebben nem vagyok maximalista). Szerintem nagyon jól funkciónáló rendszer ez a 10-es.

Akit esetleg érdekel az arcfeloldás(még most is :) ) orosz régió,időzóna közép eu-, az idő automatikus és van némi plusz téma,és kevés reklám. A reklámok fogadását már bekapcsoláskor és minden létező, utánaolvasva, letiltható helyen letiltottam,a MI app ,és valami Games nevű,amiket a régióváltás miatt települt app-ok-ból nem tudok törölni (csak root-al)annak minden lehetséges jogosultságát letiltottam. Eddig nem jött velem szembe reklám, a telefonon.Amelyik alkalmazásban találkoztam, ott még a beállításokban le tudtam tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#19041) pergabb válasza zorzy4 (#19034) üzenetére


pergabb
senior tag

tok felrakva, telefonálásnál majd lehet takarni, mert az ujjlenyomat olvasó környéke és a kamera mellett pont kilátszik annyi, hogy csont b*zinak nézzenek. Ez a szín..

(#19042) KurtCobain válasza pergabb (#19033) üzenetére


KurtCobain
őstag

Egy ilyen tok sokat dobna rajta. :D

(#19035) Mikamaka:

Csáó. :)

Mmm'kay?

(#19043) jUUh válasza pergabb (#19041) üzenetére


jUUh
Topikgazda

A helyedben én valami ilyen skint tennék rá.

Samsung Galaxy S23+

(#19044) pergabb válasza jUUh (#19043) üzenetére


pergabb
senior tag

@ KurtCobain és jUUh, nem csicsázom tovább :D A skin esetében pedig a csíkok ott lennének :) Rakattam rá üvegfóliát, ergo azt is bukom, ha ezt most visszaküldöm az eustocknak és elállok a vásárlástól, majd rendelek egy feketét. Vissza kellene küldeni, amit hoznak és nem ilyen színű, annak is ott a szállítási díja. Reménykedtem benne, hogy feldobom a tokot és tökéletes lesz, nyilván javult a helyzet, mert nem hello kitty az egész telefon, de az ujjlenyomat olvasó ami ugye jóval nagyobbra van kilyukasztva és a kamera melletti rész átvilágít, szóval vagy elkezdek tinisen öltözködni és akkor bele fog illeni a képbe, hogy kis divatb*zi vagyok, vagy simán maradok meleg amennyiben más észreveszi, esetleg tenyérrel tartom telefonálás közben. Pasi rendelne pirosat akkor NEM AJÁNLOM, mert ez nem piros, még is vágyik rá, akkor kérem legyen rohadtul meleg és teljes lesz a kép.
Rohadtul elkeserítő, ezen feszengek egy ideje..
Fekete alkeszos filc még létezik mondjuk :D

(#19045) mcsm88 válasza pergabb (#19044) üzenetére


mcsm88
senior tag

A rúzsaid közt nincs olyan, amivel át tudnád satírozni más árnyalatúra? 😃
Bocs, nem hagyhattam ki, ez a szín nagyon....

Nekem van egy ilyen tokom (nem innen), elég vastag, mélyen van benne a telefon, talán nem látszik ki vészesen.

Link

(#19046) pergabb válasza mcsm88 (#19045) üzenetére


pergabb
senior tag

van ilyenem, ugyan annyira látszik ki ebből is a telefon színe.
Annyi rohadt videó van fenn a neten és egyiknél sem volt ilyen színe, hát találtam egy jó gagyit, de tökéletesen megmutatja a telefon valós színét. Meleg nem lettem, de elkapnám a seggét annak, aki ezt red-nek nevezte el.

[link]

(#19047) scream24 válasza pergabb (#19044) üzenetére


scream24
senior tag

Dobsz rá egy ilyen tokot és nem kell takatgatnod semmit! :DDD :DD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#19048) pergabb válasza scream24 (#19047) üzenetére


pergabb
senior tag

röhögjetek csak... :D kíváncsi lennék, ti mit tettetek volna a helyemben amikor épp telefon nélkül maradtam, ezt küldjem vissza és majd 30 nap múlva visszautalják a pénzt, fizessek sokszor 1500-2000 Ft-ot, mert jön egy fos amit pirosnak hazudtak és hát szállítási díj kérem szépen az van, küldjem vissza, mert akkor is van, az új esetében megint, stb.

(#19049) mcsm88 válasza pergabb (#19046) üzenetére


mcsm88
senior tag

Egyébként ez nem színhibás? Én is láttam jó pár videót, de mindben red volt a red.

(#19050) pergabb válasza mcsm88 (#19049) üzenetére


pergabb
senior tag

Nem hiszem létezik színhiba, a vloggerek pedig nem állítanak fehéregyensúlyt, sárgás fény mellett nem annyira para (amúgy úgy is az egy pasinak), mint rendes fény mellett. Egy részt a lámpák cri értéke közel nincs a napfényhez ami a színvisszaadást jelöli, más részt van fenn pár hiteles videó is.

Ez is az:
https://www.youtube.com/watch?v=MD2e85o0gYU

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.