Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) creed33 válasza creed33 (#18400) üzenetére


creed33
aktív tag

Elvből nem adnám el a telefonomat harmadáron. Töréstől függetlenül nincs különbség a használhatóságban. Esztétikailag néz ki rosszul a betört kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#18402) creed33 válasza creed33 (#18401) üzenetére


creed33
aktív tag

Ha már ennyit írogattam a blogon a kijelzőmről, később valamikor mutatok képet a kijelző állapotáról.

(#18403) WhiteWalker válasza creed33 (#18402) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem lehetne már ezt a kijelző cserés dolgot egy kicsit hanyagolni itt a fórumban?
Nem beszólasnak szántam , de hetek óta erről szól az egész topic a Te kijelző cserés "balhédról" ... :U

[ Szerkesztve ]

(#18404) Becy44 válasza Becy44 (#18355) üzenetére


Becy44
csendes tag

Ha Eu dev 9.1.3-ról szeretnèk átállni global 10.0.6.0 romra,elèg csak a a mi flashel telepíteni?Nem fog bekavarni az Arb?Egyèbkènt Twrp recovery nyitott bootloader ès aktív Arb van fent.Köszi.Üdv

(#18405) ratobi válasza WhiteWalker (#18403) üzenetére


ratobi
senior tag

Legyen inkább milyentokmilyenrommilyentwrpmilyenüvegmennyitbirazakku :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#18406) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Na mert mi másról kéne szólnia a topicnak, mint ezen témák bármelyikéről?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18407) Balzak83 válasza hevizms (#18398) üzenetére


Balzak83
senior tag

Oké, két csavartól én sem ilyedek meg. De olcsón venni jó kijelzőt... Mert szerintem még úgy is bele lehet futni silány utángyártottba, hogy a bolt ráhazudja, hogy ez bizony gyári. Azt sem tudjuk, ki gyárt a Xiaominak, és milyen minőségben. Simán lehet, hogy akinek sárgul a kijelzője, az egy gyárból/szériából/ívből lett legyártva.
Pár éve a Lg G3 telefonomnak kétszer is keretrepedése volt. Először szerencsém volt, mert cserélték, és nem láttam rajta különbséget, de a harmadik kijelzőm valami egetverően silány minőségű lett (gyári, Váci úti szerviz rakta be) Se fényerőben, se színhelyességben meg sem közelítette a korábbit. Fakult, mosott, szr képe volt, nem akartam átvenni. Nem engedtek, mert állításuk szerint a gyártónál van megengedett határérték, amit ha megüt, akkor az elegendő. 1 hétig sem tartottam meg azt a telefont, elment tőle a kedvem. Jó eséllyel most ő is így járhat, emiatt írom le harmadszor, hogy ez lett volna a legtisztább, és a legbiztosabb, ha cseréli az egészet. Most egy 20ast kiad a bizonytalanra, ennyiből az egész cserét megúszta volna dráma nélkül.

Mikamaka: akkor beszéljünk a Huaweigombáról.

[ Szerkesztve ]

(#18408) WhiteWalker válasza Trailblazer (#18406) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet szólni erről , de hetek , de szerintem 1 hónapja csak erről szól kb 90%-ba a topic az Ő kálváriájáról és variálásráról.
Tiszta brazil szappan opera lassan... :U
Vagy azt is ennyire szereted nézni , hogy végig nézed? :U

[ Szerkesztve ]

(#18409) ElDiabloo válasza WhiteWalker (#18408) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Pedig beszélhetnénk a qc2 töltés hibáról, a kókányolt eu romról, vagy a csengőhangot miért nem az oldalsó gombokkal állítom témáról. :DDD

(#18410) Balzak83 válasza WhiteWalker (#18408) üzenetére


Balzak83
senior tag

Úgy gondolom, hogy a fórumtopiknak, túl a szakmaiságon, vagy az mellett, kell lennie karitatív, közösségépítő funkciójának is. Ebbe szerintem belefér, hogy egy bizonyos pontig segítünk a tagoknak. Abban viszont neked van igazad, hogy ezen a bizonyos ponton lassan túlhaladunk. Az előző megjegyzést viccnek szántam, még ha az a rosszabb fajtából is való ;)

[ Szerkesztve ]

(#18411) Trailblazer válasza WhiteWalker (#18408) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én úgy gondolom, hogy minden belefér, mert csak így okosodunk.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18412) creed33 válasza WhiteWalker (#18408) üzenetére


creed33
aktív tag

Értem amit írsz. Nem lenne ennyi beírás a
kijelzőmmel kapcsolatban ha nem lett volna a fórumon fogadókészség rá. Olvasd vissza ha nem hiszed 🤭 Ettől függetlenül ha többen is jeleznék hogy zavarja őket a téma akkor én is hanyagolnám.
Van egy ötletem.
Bocsássuk szavazásra megmutassam e a kijelzőről készült fotót vagy sem.

Ok csak vicceltem..🤣😂

(#18413) creed33 válasza Trailblazer (#18406) üzenetére


creed33
aktív tag

😉👍

(#18414) creed33 válasza Balzak83 (#18410) üzenetére


creed33
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18415) Pityu. válasza vargalex (#18399) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Elméletileg kéne,még nem sikerült kipróbálni de láttam már videót aki házilag csinálta buborék mentes ragasztással ügyesen,de tudom van olyan gép ragasztás után beteszed és ha van buborék megszünteti.Leginkább ez a legdrágább szerviz alkatrész a cserében,meg kell kis kézügyesség is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#18416) Pityu. válasza Balzak83 (#18407) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hol,hát kínában,kik,hát kici kínaiak :DD

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#18417) WhiteWalker válasza creed33 (#18412) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Követtem a dolgot , azért is írtam azt amit.

A karitativsággal egyet értek , hiszen azért vagyunk itt. Erről is szól a fórum .Ha tudok segítek másoknak szívesen , mert sok segítséget kaptam én is. :R

De ez már túl mutat ezen... Nah mindegy , én kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban .

Egyet tegyél meg: mihamarabb csinaltasd meg végre azt a telefont ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18418) hevizms válasza creed33 (#18400) üzenetére


hevizms
addikt

Elnézést akkor félreértettem egy előző hsz-edet

(#18419) creed33 válasza hevizms (#18418) üzenetére


creed33
aktív tag

Nem hiszem el folyton a kijelző téma megy!...
😂

[ Szerkesztve ]

(#18420) creed33


creed33
aktív tag

Elnézést kérek mindenkitől akit zavar a téma,de elképzeltem hogy sokan "lázban" égnek hogy végre egy képet már láthassanak a sokat emlegetett kijelzőmről.
Ezt a vágyat szeretném kielégíteni :D

(#18421) Pityu. válasza creed33 (#18420) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De kicsinek néz ki a kijelző meg soknak az alján a fekete,sőt az egész telefon kicsinek néz ki a képen.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#18422) F.B.I. válasza creed33 (#18420) üzenetére


F.B.I.
veterán

AliExpress, ott keresel kijelzőt, hozzászólásokat megnézed ha jó megveszed, lehetőleg kerettel együtt, with frame. YouTube videó és kicseréled magadnak,1 óra nagyon max.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#18423) vikla007 válasza F.B.I. (#18422) üzenetére


vikla007
aktív tag

+1 :)

[ Szerkesztve ]

(#18424) creed33 válasza Pityu. (#18421) üzenetére


creed33
aktív tag

Tokkal együtt 15.9x7,7 cm

(#18425) creed33 válasza F.B.I. (#18422) üzenetére


creed33
aktív tag

Nyúlik a téma mint a rétestészta 😁 nem akarom magamat ismételni. Az az igazság hogy amúgy sem szeretek szöszmötölős, pöcsölős munkákkal foglalkozni. Inkább kifizetem a plusz pénzt de meghagyom másnak.

[ Szerkesztve ]

(#18426) Mercutio_ válasza F.B.I. (#18422) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vanm akinek rossz a kézügyessége/szeme, felesleges olyasmire buzdítani valakit, ami idegen tőle.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18427) creed33 válasza Pityu. (#18421) üzenetére


creed33
aktív tag

Tényleg csak a kedvedért:

Mercutio :K

[ Szerkesztve ]

(#18428) Pityu. válasza creed33 (#18427) üzenetére


Pityu.
nagyúr

így már másabb,biztos az előző kép össze nyomódott :) Itt még úgy nézem az lcd nem sérült,le lehetne fejteni róla az üveget és rátenni egy újat :DDD Bocs,hogy mindig a lehetőségeket látom :D
De rég nem láttam már ezen ikonokat,olyan régies hatása van meg a háttérnek is :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#18429) creed33 válasza Pityu. (#18428) üzenetére


creed33
aktív tag

Ezek a kijelzők egybe vannak építve,tehát nem lehet külön üveget meg lcd-t ahogy írtad vásárolni.Ha jól emlékszem a szervízes is ezt mondta.
Nekem nagyon megfelel ez a kinézet, a telefonról nem is beszélve :)) kár hogy betört :F
Ha szombathelyi lennél már rég nálad lenne a teló ;)

[ Szerkesztve ]

(#18430) F.B.I. válasza Mercutio_ (#18426) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mindkettő xar, öreg vagyok, kevés a pénzem, megcsinálom magamnak. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#18431) hevizms válasza creed33 (#18429) üzenetére


hevizms
addikt

Lehet külön,de nincs ember aki nekiálljon.Rettentően macerás,nem éri meg. A szervizek sem fognak szarakodni vele,főleg úgy hogy párezer Ft csak egy LCD.

[ Szerkesztve ]

(#18432) Takuun


Takuun
aktív tag

Elkezdett sárgulni a Júniusban vásárolt készülékem kijelzője, jobb felső résznél, mely egyre feltűnőbb. Gariban visszaviszem, csak az a kérdés, hogy ilyenkor milyen állapotban vigyem vissza a készüléket? Mindent törölni kell róla, kilépni a fiókokból stb.?

(#18433) Viktor0610 válasza Takuun (#18432) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy csinálnám.
Gyárira vissza, fiókokból kilépve, belső tárhely törölve. ;)

Samsung Galaxy A54

(#18434) mayday00 válasza Takuun (#18432) üzenetére


mayday00
őstag

Fasza 😐 Fokozatosan jött elő a sárgulás? Vagy hirtelen?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18435) jUUh válasza Takuun (#18432) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Az adataim mentése után a minimum lenne a factory reset nálam. Tudtommal a WayteQ-nél nem gond a root, twrp, bootloder nyitás stb, de javítsatok ki ha tévedek. Más szervízeknél nem tudom mi a helyzet.

Samsung Galaxy S23+

(#18436) Takuun válasza mayday00 (#18434) üzenetére


Takuun
aktív tag

Fokozatosan, véletlen vettem észre pár napja, azóta vagy jobban ráállt a szemem vagy valóban erősödik és terjed. Kijelző szélétől halad befelé a sárgulás félkörívesen.

Telefonálás után mindig zsíros a fejemtől egy részen a kijelző. Na ezen a részen kezdődött a sárgulás. Én elég sokat telefonálok, de azért kb 8-10 percenként felcserélem az oldalt, de úgy látszik, még ezt (a hőt?) sem bírja.

[ Szerkesztve ]

(#18437) Takuun válasza Takuun (#18436) üzenetére


Takuun
aktív tag

Még annyit hozzátennék ehhez a kijelző sárguláshoz, hogy azt vettem észre, ha megnyomom egy kicsit a kijelzőt a sárgult részen, elhalványul a sárgulás, de aztán pár pillanat és ismét sárga.

(#18438) creed33 válasza jUUh (#18124) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!Ránéznél erre a hirdetésre?
[5D üvegfólia]
Itt lenne az az üvegfólia amit ajánlottál korábban?

[ Szerkesztve ]

(#18439) jUUh válasza creed33 (#18438) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Az a helyzet, hogy én eddig csak ilyen üvegfóliát rendeltem, a WolfRule márkájút, a többiről nem tudok nyilatkozni. Ilyen ott abba a hirdetésbe nem látok, de az összefoglalóban is vannak kipróbáltak, nézz körül. Most rendeltem a napokban 2 WolfRuleos cuccot, remélem hamar ideér.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#18440) vikla007 válasza Takuun (#18437) üzenetére


vikla007
aktív tag

Honnan vetted?

(#18441) mayday00 válasza Takuun (#18437) üzenetére


mayday00
őstag

Mi sárgul ilyenkor be? LCD kijelző? Ha igen mi az oka?🤔

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18442) creed33 válasza jUUh (#18439) üzenetére


creed33
aktív tag

Ok köszönöm!
Csak egy apróságra lennék még kíváncsi.100 százalékosan elfedi a kijelzőt az üvegfólia? Láttam olyan képeket ahol mintha egy kis kivágás lett volna a teljes képernyősként meghirdetett üvegfólián.

[ Szerkesztve ]

(#18443) zzz03


zzz03
őstag

OTA-n epp most erkezett meg a 10.2.1.0 global stabil. akku ikonba integralt szamok nem tetszenek. regen minden jobb volt! :D

(#18444) jUUh válasza creed33 (#18442) üzenetére


jUUh
Topikgazda

A 3D+-os, Full Cover üvegfóliák a kijelző széléig terjednek, a teljes képernyőt fedik. A kivágás amire gondolhatsz szerintem a telefon tetején lehet a hangszórónak, kamerának, érzékelőknek, stb. Amit én használok, azon speciel ilyen nincs.

Samsung Galaxy S23+

(#18445) Potyka03


Potyka03
senior tag

Nálam is jelzett hogy itt a 10.2.1.0. :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#18446) mayday00 válasza Potyka03 (#18445) üzenetére


mayday00
őstag

Nekem is megjött. :K Mit tartalmaz a frissítés?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18447) zzz03 válasza mayday00 (#18446) üzenetére


zzz03
őstag

(#18448) roti86 válasza zzz03 (#18443) üzenetére


roti86
őstag

Viszont akkuidoben nálam jobban teljesít eddig...:)

(#18449) creed33 válasza jUUh (#18444) üzenetére


creed33
aktív tag

Inkább az alján láttam,
de mindegy is,lehet csak elnéztem valamit.👍

(#18450) creed33


creed33
aktív tag

Az új frissítéstől javult valamit érdemben a rendszer,vagy "csak ráncfelvarrás" történt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.