Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) jUUh válasza Norby86 (#19300) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Itt tudod letölteni a legfrisebb buildet. SIM kártyás névjegyzéket biztosan elő lehet valahogy keresni, én nem tudom, több éve Google Címtározok.

Samsung Galaxy S23+

(#19302) vgyula70


vgyula70
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy ez miért van így? Nem szinkronizál

most aktiváltam a fiókomat, de most komolyan kevés a ~56% az akkunál?Néhány elem szinkronizálására.
Töltsem fel vagy más a hiba?

(#19303) ElDiabloo válasza vgyula70 (#19302) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Valami gond van az automatikus szinkronizálással szerintem. Pár hete manuálisan mentegetem a galériát mert észre vettem, hogy nem ment valamiért.

(#19304) vgyula70 válasza ElDiabloo (#19303) üzenetére


vgyula70
csendes tag

Köszi!

Akkor még várok, és manuálisan csinálom én is.

(#19305) Fater38 válasza vgyula70 (#19302) üzenetére


Fater38
csendes tag

Esetleg nem használsz Adaway-t,bővített listával? Mert az nem enged szinte semmit ami xiaomi-miui.

[ Szerkesztve ]

(#19306) Pityu. válasza ElDiabloo (#19303) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én a képeket a google fotókba mentem szinkronizálással.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19307) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van olyan custom rom amiben külön van a hangerő és az értesítési hang állítás?

(#19308) baitsee23 válasza n@p@lm (#19295) üzenetére


baitsee23
őstag

Milyen gimbalod van, és milyen alkalmazást használsz? Tudsz "univerzális" appról? De folytassuk privátban! ;)

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#19309) Fater38 válasza WhiteWalker (#19307) üzenetére


Fater38
csendes tag

crDroid-ban átkapcsolható, hogy külön lehessen szabályozni.

[ Szerkesztve ]

(#19310) M0RGI válasza baitsee23 (#19287) üzenetére


M0RGI
őstag

Ez engem is érdekelne.
Adawayt itt nem használok, root kellene.

(#19311) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!
Mostanában vettem észre, hogy a telefon random módon felébreszti néha magától a kijelzőt.
Az app-ok nem ébreszthetik fel a kijelzőt. Mindegy hogy a zseb mód ki vagy be van kapcsolva. Gyári téma van fent. Igazából ötletem sincs hogy mi okozza.
Legutolsó 10.2.1.0 Global Stabil rom van a telefonon.
Nincs bl nyitva.
Valaki találkozott ilyennel? Van valami megoldás?
Háttérben a Viber és a Blokada van lelakatolva.
Automatikusan még a Facebook és a Messenger indul.
Semmire sem emlékszem ami változott volna a felhasználói szokásokban ami okozhatja. Nincsenek új appok, csak frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#19312) Balzak83 válasza WhiteWalker (#19307) üzenetére


Balzak83
senior tag

Havoc 2.2, alapból külön van, de kapcsolható, hogy együtt mozogjon a két csúszka

B2man2: a telefon vízszintesen fekszik, vagy tartóban áll? Nálam ugyanez volt, de csak ha tartóba raktam. Asztalon sosem csinálta. Nem jöttem rá, mi okozza.

[ Szerkesztve ]

(#19313) ktommy91 válasza B2man2 (#19311) üzenetére


ktommy91
addikt

Fater redmi 5A-ja ugyanezt csinálja, leginkább hajnalban.

Nincs kerítés.

(#19314) Narxis válasza ktommy91 (#19313) üzenetére


Narxis
nagyúr

Olyankor csekkolnak rá Kínából, hogy minden rendben van-e.... :D

(csak vicc)

Thanos was right.

(#19315) ati2 válasza ati2 (#19271) üzenetére


ati2
őstag

Úgy néz ki a Tisztító->Gyorsítótárazott fájlok törlése megoldott a merülési hibát.

(#19316) B2man2 válasza Narxis (#19314) üzenetére


B2man2
aktív tag

Mondjuk amiután kivettem a blokada-ból az adaway-miui blocklistát, csökkent az ébresztések száma, és kevésbé merül a telefon.

(#19317) WhiteWalker válasza Balzak83 (#19312) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Ennek a romnak van valami hibája vagy bugja? Magyar nyelv van benne?

(#19318) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Váltottam Global Stabil 9.6.4.0-ról 10.2.1.0-ra és lenne egy kérdésem:
9.6-nál futó appok listája a kijelző közepén 1 sorban kis méretben jelentek meg, 10.2-nél 2 oszlopban egymás alatt.
Hol lehet ezt átállítani?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19319) Viktor0610 válasza Mercutio_ (#19318) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez nem átállítható.

Samsung Galaxy A54

(#19320) Trailblazer válasza WhiteWalker (#19317) üzenetére


Trailblazer
addikt

2.0 óta használom a Havoc OS-t, nekem jó. Rendben felkínálja a frissítését letöltésre (amit sok más romnál nem igazán tapasztaltam), sok a feature, gyors, stabil, most februári a biztonsági frissítés a 2.2 esetében.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19321) WhiteWalker válasza Trailblazer (#19320) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Annyi hogy magyar nyelv van benne?

(#19322) Balzak83 válasza WhiteWalker (#19317) üzenetére


Balzak83
senior tag

Van magyar nyelv. Systemui crash volt az elején párszor, átváltottam a pixelről aosp-re, igy megszűnt a hiba. Ezt kivéve semmi gondom nem volt, akkuidő érzésre nagyon jó, a sebesség szintén. Semmi döcgés, minden fluid.

(#19323) Mercutio_ válasza Viktor0610 (#19319) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 9.6-ban még lehetett, onnan tudom, hogy egyszer valahogy átraktam nagyobb méretűre :DDD de akkor is 1 óra guglizás volt mire találtam megoldást, de egy frissítéssel elszálltak a bookmarkok így most nem találom :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19324) Viktor0610 válasza Mercutio_ (#19323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, két vagy három ujjal kellett csípő vagy azzal ellentétes mozdulat, de itt nem működik.

Samsung Galaxy A54

(#19325) Mercutio_ válasza Viktor0610 (#19324) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van itt egy 9.6 még de ott se látok 2 ujjas csippentéssel más lehetőséget mint 10.2-n :(

Még egy 10.2 probléma: Engedélyek/Egyéb engedélyeknél látom, hogy a viber-nél ott a "Felugró ablakos értesítés", ez a WhatsApp-nál hiányzik és sehol nem találok lehetőséget ennek hozzáadásához :( így viszont hiába engedélyezem app-on belül maga a rendszer nem teszi lehetővé.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19326) Viktor0610 válasza Mercutio_ (#19325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ikonon próbáld az alkalmazásváltóban!

Whatsapp témában nem tudok segíteni. :(

Samsung Galaxy A54

(#19327) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok valamit az eu dev frissítésről? 01.24-i az utolsó, azóta nem jelent meg új heti?

(#19328) baitsee23 válasza Jim74 (#19327) üzenetére


baitsee23
őstag

Kínai újévet ülnek xiaomis barátaink.
Ha összeszedték magukat jön az új ROM. :D

小米 12 - 8/256GB

(#19329) Jim74 válasza baitsee23 (#19328) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#19330) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Szeretnék csinálni biztonsági mentést. Twrp-ben mit érdemes bejelölni, hogy a jelenlegi rendszert maradéktalanul vissza tudjam később állítani?

Csend a lelke mindennek!

(#19331) baitsee23


baitsee23
őstag

Most van velem egy ügyfelem, akinek "piros" Note 5-je van - hölgy. :D
Nekem semmi bajom a színekkel. Most is kicsit magentás színű polóban vagyok, de ennek roppant neobuzeoid színe van!
Ez nekem is sok. :D

小米 12 - 8/256GB

(#19332) Narxis válasza baitsee23 (#19331) üzenetére


Narxis
nagyúr

Legalább nehéz "elhagyni". :D

Thanos was right.

(#19333) Trailblazer válasza gabikiraly2 (#19330) üzenetére


Trailblazer
addikt

Egyszerű. Mindent, a system és a vendor image kivételével. Tehát sima system és vendor kell.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19334) moma


moma
őstag

Tudtok szakit, vagy szervizt, aki tud segíteni teló javításban? Valószínűleg a micro usb csatlakozóval van valami (nem tölt és filokat sem tudok mozgatni laptopra).

we all deserve a bit of luck.

(#19335) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok,
Elvileg hasznos a kék fény szűrés.
Szerintetek melyik a jobb? A gyári "Olvasó mód" vagy a Play-es Twilight?
Köszönöm :)

(#19336) baitsee23 válasza moma (#19334) üzenetére


baitsee23
őstag

Markovics Laci: +36203255413 (Bp.)

小米 12 - 8/256GB

(#19337) LámaZ


LámaZ
addikt

Bumm-bumm!

Legyen minden jó!

(#19338) Viktor0610 válasza pulguinha (#19335) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem jó a gyári, bár nem próbáltam.
De kipróbálod pár napig ezt, pár napig azt, és kész.

Samsung Galaxy A54

(#19339) Narxis válasza pulguinha (#19335) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valahol olvastam, hogy a MIUI-s olvasómód jobb mert jobban van integrálva a rendszerbe, valamivel jobbnak is tűnik mint a Twilight de lehet csak én érzem így.

Thanos was right.

(#19340) WhiteWalker válasza LámaZ (#19337) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnéztem ki az "értelmi" szerzője a cikknek és lapoztam tovább.

(#19341) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

A mai nappal én is csatlakoztam eme készülék felhasználói közé. Sikerült egy akciót kifognom 54 ezer helyett 49 ezer volt. Egy Motorola Moto G5-öt fog váltani, remélem legalább annyira meg leszek elégedve ezzel mint édesanyám a Redmi S2-vel amit imád. Amit láttam hogy üvegfóliát macerás hozzá szerezni mert lekerekített azok nem olcsóak, a sima meg a sík felületet védi. Szóval kíváncsi lennék nektek kaecolódik-e a kijelző üvege? Tudom hogy Gorilla Glass véde (asszem 3-as) de azért jó tudni. Kulcs, ilyesmi mellett nem lesz tárolva.

Illetve kinek milyen tapasztalata van? A 3/32-eset vettem meg. Az előd készülék 2/16-os volt.

Előre is köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#19342) pulguinha válasza Gery1987 (#19341) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Én javaslom rá az üveget. Nekem kb attól is karcolódott, hogy ránéztem, pedig alapvetően nagyon kedves tekintetem van :D
Aliról rendeltem rá pár száz forintért, nincs vele bajom. De egy esésnél lepattant belőle, szóval most fogom cserélni egy másik típusúra ami szintén Alis.

[ Szerkesztve ]

(#19343) kidnou válasza LámaZ (#19337) üzenetére


kidnou
senior tag

Szokásos index cikk....

(#19344) Trailblazer válasza kidnou (#19343) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ők is külső forrásból dolgoznak láthatóan. Tökmindegy, ki teszi közzé. Ők legalább megtették.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19345) Tonyk válasza kidnou (#19343) üzenetére


Tonyk
veterán

Ez most nem értem. :F
Nem az Index írta, ott van a forrás, hogy ki végezte a teszteket. Sor.... Párhuzamos!
Szerk: Még szerencse, hogy nagyon-nagyon keveset telefonálok mobilhálózatot használva!

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#19346) Pityu. válasza LámaZ (#19337) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mindegyik telefon sugároz,szóval szerintem tök mindegy drága e vagy olcsó telefon.Egyébként lehet azért próbálják lehúzni az olcsóbbakat,hogy a sok hülye vegye a drágákat mert azok milyen jók lehet,hogy valamiben jobbak itt ott de nem érnek annyit amennyit kérnek értük.

Sőt lehet a mobiltelefon sugárzás majd elbújhat az 5G mögött ha el kezd terjedni lesz itt olyan sugárzás,hogy nocsak.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19347) Balzak83 válasza Pityu. (#19346) üzenetére


Balzak83
senior tag

A kb. 15 évvel ezelőtti nokiák például rendre 1-1.5 W/kg értékeket produkáltak, mégsem lett senki tudtommal walking dead.

Egyébként ha jól emlékszem, pont az Indexen volt néhány évvel ezelőtt egy olyan cikk, amiben mérték a sugárzás mannyiségét. Ment a mikró, meg ült a wifi router mellett a csávó, egyszerre 2 telefonnal telefonált, aztán kijött, hogy még így is határérték alatt volt a mérés

Meg is van a cikk...

[ Szerkesztve ]

(#19348) Kovbob


Kovbob
senior tag

Sziasztok!
Készülök rendelni egy ilyen telefont és szeretnék rá ilyen Hydrogelt venni, de olyat szertnék ami a hátlapot is védi nem csak a kijelzőt. Mint például ez, csak ebayről szeretném venni. Kérdésem az lenne, hogy amiket Full Body-nak írnak azoknál jár a hátlapra is ilyen, vagy külön olyat kell keresnem aminél a hátlapra is jár? Esetleg valaki tud ajánlani olyat ami a hátlapot is védi és ebay-es, valamint nem vészesen drága? Ha nincs ilyen akkor mondjuk jó az alis is, csak ebayről hátha hamarabb megjönne. Előre is köszönöm! :R

(#19349) Viktor0610 válasza Kovbob (#19348) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A képek alapján meg végiggondolva a full body a hátlapra is tartalmaz fóliát.

Samsung Galaxy A54

(#19350) Kovbob válasza Viktor0610 (#19349) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen a ful body-t nem egészen jól írtam mert úgy írja Full Body Screen Protector, így gondolom csak arra utal, hogy a teljes előlapot befedi. Most hogy már rengeteget átnéztem arra jutottam, hogy nincs ebayen rá hátlapival eggyütt, mert vannak olyanok, amiknél kilehet szépen választani hogy front+back film, csak a note5-re egyik terméknél se lehetett a hátlapra is kiválasztani, csak más modellekhez. Akkor valószínűleg maradok az alinál és kivárom mire megjön, addig meg vigyázok majd a telefonra. Végülis a kijelzőtől nem félek a gorilla glass miatt, az más telómnál se karcolódott, pedig azt egyáltalán nem védtem. Inkább a hátlapot nem akarom összekarcolni, mert azt viszont mindig lekoptatom az asztallal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.