Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) sutyi^ válasza Terentius (#19942) üzenetére


sutyi^
senior tag

Gyári Global stabil ROM-on vagyok mióta megvan a telefon, kb. 2mp alatt indul a kamera és lehet lőni a képeket egyből.

Nincs a telefonba berakva valami otvar lassú SD kártya?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#19952) Viktor0610 válasza szunyi777 (#19950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan veszed, hogy van ilyen? :U
A telefonunk nem erőgép, ehhez meg igencsak kell a kraft.

Samsung Galaxy A54

(#19953) szunyi777 válasza Viktor0610 (#19952) üzenetére


szunyi777
őstag

Találtam ami tökéletes 120 FPS, de ami többet tud az nem működik. Azért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19954) jUUh válasza szunyi777 (#19950) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Neked melyik Gcam működik aosp alapon a legjobban?

Samsung Galaxy S23+

(#19955) wwenigma válasza szunyi777 (#19953) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet azért nem működik mert a hardver nem alkalmas rá. Erre gondoltál?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19956) szunyi777 válasza jUUh (#19954) üzenetére


szunyi777
őstag

[link]
120 FPS szép videókat készít, de találtam 240 FPS.. Az nem megy..

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19957) jUUh válasza szunyi777 (#19956) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Nekem csak a fotós rész számít. :)) köszi

Samsung Galaxy S23+

(#19958) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Srácok!
Az érkező 9-es androidban ez a gcam már benne lesz?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#19959) jUUh válasza Henker2 (#19958) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Szerintem biztos nem. :))

Samsung Galaxy S23+

(#19960) ValoVillam válasza vargalex (#19884) üzenetére


ValoVillam
tag

Valószínűleg tényleg behalt.. :-( (Átraktam egy tabletbe, az sem tudott vele mit kezdeni az olvasáson kívül.) Szerencsére 5 év garancia van rá és 2015-ben vettem, viszem vissza papírokkal együtt.

(#19961) jUUh


jUUh
Topikgazda

Meguntam a Pixel Experience-t, meg sok jót olvastam az AOSiP Pie-ról, hogy feltettem.Ha már mókolok, gondoltam F2FS-re is átváltok. Azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon elégedett vagyok. A rendszer nem tudom mitől, de szélsebesen pörög, minden tökéletes, sokkal gyorsabb egy PE-nél, akksi idő is tökéletes számomra, sőt, még egy Google Camerát is sikerült egész használható állapotba hoznom. Ahhoz ezt a leírást használtam. :C Ha van rá igény EXT4-ról F2FS-re átállásra összedobhatok egy leírást az összefoglalóba (vagy ha más vállalkozó kedvű van, szívesen elhelyezem a leírását ott). :B

Samsung Galaxy S23+

(#19962) kerobi válasza jUUh (#19961) üzenetére


kerobi
senior tag

Jah én kiváncsi vagyok, úgyhogy jöhet. A mostani rendszerem, a HAVOC eléggé rakoncátlankodik, pedig szépen konfigolható és akksi idő is jó.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#19963) Trailblazer válasza jUUh (#19961) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az bizony jöhetne. Valaki azt is kikutathatná, hogy melyik GCam-vonal a legalkalmasabb a készülékünkre, mert zavarbaejtő a választék, sok a developer, nagyon hamar változnak a verziószámok. Vannak bizonyos appok a celsoazevedo-n, melyeknek a nevében szoktam látni más telefonok neveit is, ez pluszban zavarkeltő, hogy ezeken lett tesztelve csak, vagy kifejezetten ezekre ajánlott? A miénkből mostanság viszont ilyet nem látni.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19964) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy mitől lehet az hogy amikor új ROM-ot teszek (Pixel Experience, HAvoc OS) mind a 2 ROM tökéletesen felmegy, de folyamatosan villog a képernyő. Elsötétül teljesen 1 mp-re majd 1 mp kép, és így tovább.

(#19965) jUUh válasza Trailblazer (#19963) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Az a probléma vele, hogy szerintem ROM és kernel függő is, tehát nincs egy olyan verzió, ami a legjobb. Ezerféle patch, verzió, magisk modul van hozzá, és tényleg könnyen elkavarodik az ember. Mondjuk személy szerint olyannal még nem találkoztam, ami a gyári MIUI kamerát 100%-osan válthatná. :(

Samsung Galaxy S23+

(#19966) WhiteWalker válasza jUUh (#19965) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én jelenleg a gugli kamerát használom a 6.1.021.22 kiadást. Annyi baja van hogy a selfie kamera fc-zik , amúgy alapértelmezett beállításokkal használom és sokkal szebb képeket készít mint a gyári MIUI kamera , az éjszakai módról nem is beszélve.

(#19967) Trailblazer válasza jUUh (#19965) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pont ezért kéne kikutatni a meglévőek közül, ennek az igényével éltem csak fentebb. Én nem konyítok hozzá a megfelelő mélységben, csak érdekel a téma. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19968) Akelaus


Akelaus
senior tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Olvastam itt valamelyik hozzászólásban, hogy: "gyári gyorstöltővel..."
ez azt a töltőfejet takarja ami eredetileg a telefon dobozában van? Én csak azzal töltöm ami a dobozban volt, a saját kebelével, de soha nem mutatta még a gyorstöltést a telefon kijelzőjén.

[ Szerkesztve ]

(#19969) jUUh válasza Trailblazer (#19967) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Értem, csak szerintem kb lehetetlen olyan kombinációt találni ami mindenkinek jó. Nekem például most működik egy verzió, de hogy másik AOSP alapú romon megy-e, vagy MIUI-n,xiaomi-eu-s romon, másik kernellel, stb

Samsung Galaxy S23+

(#19970) Bali27


Bali27
addikt

19964-re valaki?
Annyi változás van hogy vissza tettem az Eu Dev romot és az rendben van. Nem villog a kijelző.
Viszont a Pixel Experiene vagy Havoc jobban tetszene csak hát ott meg villog mind a kettő folyamatosan.

Ja.. a zip fileba változtatnom kellett mind a kettőnél mert Error 7. -et írt ki.
Változtatás: META-INF/com/google/android/updater-script.
Notepaddal az első sort ki kell venni.Ez alapján

(#19971) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19972) Geller72


Geller72
veterán

Üdv, megint. :).

Pár hónapja itt írtam a nyűgömről. Ami annyi lett volna, hogy rendeltem egy piros (egyesek szerint sárga) dobozos Redmi 5-öt (4/64) Kínából, igen jó áron. Azóta kiderült, hogy elvileg egy eleve kínai verzióról van (lenne?) szó. Node.. Elvileg abban nem lenne szabad magyar nyelvnek választhatónak lenni, ebben viszont van. Gyárilag független ugye. 8.1.x.x MIUI-val jött, most frissül, (10.2.1.0) egy korábbi-másik droidos google telóról a visszaállítás éppen most zajlik - eddig hiba nélkül. Akkor abban maradtunk, hogy nyitogatni, flashelni kellene. De ezek szerint jól gondolom, hogy nem igazán kellene hozzányúlni? Mobil net nem lesz rajta használva, így az esetleges B20 hiánya (már ha van) nem érinti a használóját. Van e-lesz e valamilyen egyéb hátránya ennek a verziónak, vagy teljesen használható mindenféle piszkálás nélkül is?
Köszönöm a válaszokat előre is.
:R
Geller

[ Szerkesztve ]

(#19973) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok.
Firmwaret hogyan lehet frissíteni?
Pixel experience fórumán azt írják hogy a legújabb firmwaret kell feltenni, és egy zipet le is töltöttem.
Ilyenkor mielőtt a Pixelt feltenném, ezt a zip-et TWRP-ből fel kell installálni?
Vagy bonyolultabb a képlet?

(#19974) KurtCobain válasza Bali27 (#19973) üzenetére


KurtCobain
őstag

Úgy van, ahogy írod. De igazából bármikor flashelheted, nem muszáj a ROM előtt.
Itt van a fw zip-ek gyűjtőhelye. A stable-ből januári az utolsó, de nemsokára lesz frissebb is.

Mmm'kay?

(#19975) ztibor válasza Akelaus (#19968) üzenetére


ztibor
senior tag

A csomagban egy 2A-es sima töltő van, azzal nem is fogsz gyorstölteni.
Én vettem még régebben egy QC3.0-át tudó töltőt, azzal tökéletesen működik ez a funkció.
Szóval a "gyári gyorstöltő" kifejezést én se tudom hova tenni :-)

(#19976) KamuMazsola válasza ztibor (#19975) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A gearbesten árultak eredetinek mondott gyári gyorstöltőt és a gearbestes topikban többen jelezték, hogy vettek. Elképzelhetőnek tartom, hogy aki ezt írta erre gondolt.

Üdv.: KamuMazsola

(#19977) szunyi777


szunyi777
őstag

Akit érdekel készítettem egy rövid ízelítőt a Havoc-OS ról.

[link]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19978) Narxis válasza szunyi777 (#19977) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez nagyon jó.

Thanos was right.

(#19979) szunyi777 válasza Narxis (#19978) üzenetére


szunyi777
őstag

Köszi :DDD
Szép Dark! :))
Stabil, iszonyat sok feature, gyors, stb...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19980) Szokenesz válasza Szokenesz (#19949) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Felraktam delelott egy RR 7es romot, Pie alapu az is, semmi mast nem neztem meg rajta, csak hogy lehet-e kezibe rakni a halozat keresest, es nem, ugyan az a hiba, mint Havoc alatt.
Igy ment vissza TWRP mentesbol a xiaomi.eu rom, kar erte.. :(

(#19981) Kovbob


Kovbob
senior tag

Tud valaki segíteni, hogy hogyan lehet működésre bírni az adawayt havocos-el és magiskel? Utánan néztem és írják ezt a systemless módot, be is kapcsoltam, látszólag működik is, de gyakorlatilag nem blokkol semmit. Esetleg ha az Adawayt nem is lehet működésre bírni, valami reklám blokkolót használ valaki? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#19982) jUUh válasza Szokenesz (#19980) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ha jól láttam, pont a napokban kapott frissítést ezzel kapcsolatban a Pixel Experience ROM.

Samsung Galaxy S23+

(#19983) Szokenesz válasza jUUh (#19982) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Oo es tenyleg! Koszi az infot!
Akkor, remelem lassan megkapja ezt a patchet a Havoc es RR is, es jovoheten pihenosben fel is rakhatom.

Egyebkent tapasztalatok alapjan RR vagy inkabb a Havoc fele tunik jobbnak? Pixel Experience nem igazan jott be, az mar tul gyari nekem :DDD

(#19984) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
Problémám van szerintem a RN5-telómmal. Utolsó frissítés után az aksi időm lényegesen rosszabb lett. Ezt sikerült megoldani a ti segítségetekkel,mindent lementettem róla,és visszaállítás után az aksi időm rendben lett szerencsére.
Viszont olyan hibám is van,amit ez a visszaállítás nem oldott meg.Méghozzá az,hogy a csengetési hangerő magától gondol egyet,és szinte annyira halkra visszaáll,hogy vagy meghallom,vagy nem. Ez nem rendszeres,hanem időközönként műveli. Nem tudom minek köszönhető ez a hiba.... Van valami ötletetek? Decemberben vásároltam a Turbado-ról a telót.
Köszönöm a válaszokat előre is!!!

Üdv: Attila

(#19985) szunyi777 válasza Kovbob (#19981) üzenetére


szunyi777
őstag

Az adaway 4.2.1 tökéletesen működik Havoc-OS minden buhera nélkül. Chrombol is és egy reklámot tartalmazó appokbol szűri és nem látszik a reklám helye sem egyes appoknal.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19986) WhiteWalker válasza szunyi777 (#19977) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönjük , jó lett :R

Bár nekem ez a darkos beütés kevésbé tetszik , de ez lényegtelen :D

(#19987) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
Valaki esetleg erre tudna valami megnyugtatót írni? :)
:R

(#19988) jUUh válasza Geller72 (#19987) üzenetére


jUUh
Topikgazda

"De ezek szerint jól gondolom, hogy nem igazán kellene hozzányúlni?"

Az attól függ, mit szeretnél vele csinálni. Ha másik ROM-ot, esetleg custom ROM-ot, root-ot, ilyesmit akarsz, akkor nyitni kell. :B

"Mobil net nem lesz rajta használva, így az esetleges B20 hiánya (már ha van) nem érinti a használóját."

A B20 nem szoftveres paraméter tudtommal. :N

"Van e-lesz e valamilyen egyéb hátránya ennek a verziónak"

Valószínűleg én vagyok lemaradva, de nem látom pontosan milyen MIUI van rajta. (Global Stable, Developer, stb) Ha valami kínai tákolmány ROM, én mindenképp nyitnék és feltennék valami másikat, de ha egy Global ROM van rajta, akkor teljesen használható az is. :K

Samsung Galaxy S23+

(#19989) Kovbob válasza szunyi777 (#19985) üzenetére


Kovbob
senior tag

Hát nálam nem akar működni. Most találtam ezt Magiskes Energized Protectiont, de ez se akar működni. Lehet holnap újrarakom tisztán az egész rendszert hátha megjavul tőle.

[ Szerkesztve ]

(#19990) Fulár


Fulár
senior tag

Visszaérkezett a telóm a garanciális javításból.Nagy kő esett le a szívemről mert egy kicsit féltem tőle.Minden flottul ment talán azt leszámítva,hogy kicsit több mint 3 hetet ültek rajta.Random kikapcsolgatott a cucc.A hiba oka"Akkumulátor Cellazárlat"volt.Új aksit kapott és a szervízben töltött idő hozzáadódott a garancia időtatamához.Bár ez már nem osz nem szoroz mert még így is mindjárt lejár a garija.A lényeg az,hogy monden oké és az Alza teljesen korrekt volt.

(#19991) Bali27 válasza KurtCobain (#19974) üzenetére


Bali27
addikt

Köszönöm szépen :R
Hála Neked sikerült a jó firmwaret letölteni és a Havoc Os megy mint a gép :)

(#19992) WhiteWalker válasza Fulár (#19990) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez mehetett volna ON-ba is.

Köszi hogy megosztottad velünk. :R Jó tudni , hogy erre is lehet gyanakodni a későbbiekben, ha hasonló dolgot produkál a telefon valakinek . :(((

[ Szerkesztve ]

(#19993) jUUh


jUUh
Topikgazda

Betettem az összefoglalóba az EXT4-ra F2FS-re váltás menetét, én így csináltam, nekem működött.

(#19992) Mikamaka: Ment is ON-ba. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#19994) Bali27 válasza szunyi777 (#19985) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem ís szépen működik, egy dolog kivételével... Müholdaknál csak az amerikaiakat es az oroszok kis reszet latja. Európait egy darabot se.. Ez nálatok hogy van?

(#19995) WhiteWalker válasza jUUh (#19993) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R - Ma ilyen hajbókolos napom van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19996) Bali27


Bali27
addikt

Visszavonom talált európai szatelitet. Csak a miuin kb 4-5-öt,itt max 2-t.És a ruszkibol ís kevesebbet lát

(#19997) Bali27 válasza szunyi777 (#19977) üzenetére


Bali27
addikt

Üdv! Havocnál a névjegyek között valahogy elő lehet csalogatni a CSOPORT-okat? Esetleg ötlet rá hogy hogyan lehetne vissza hozni? Miuinál volt, itt meg eltűnt.

(#19998) Geller72 válasza jUUh (#19988) üzenetére


Geller72
veterán

"Az attól függ, mit szeretnél vele csinálni. Ha másik ROM-ot, esetleg custom ROM-ot, root-ot, ilyesmit akarsz, akkor nyitni kell"

-Leginkább semmit. Ha ez így működik, akkor az a leendő gazdájának tökéletesen megfelel. Telefonálni, viber, skype, web - mindezt wifin max, a telefonálás meg ugye adott.

""Mobil net nem lesz rajta használva, így az esetleges B20 hiánya (már ha van) nem érinti a használóját."

A B20 nem szoftveres paraméter tudtommal." -Így van, ezt nem is írtam sehol, viszont ha ez - ahogy az eredeti problémám is a kommentben - kínai verzió, akkor eleve olyan a HW is, tehát nincs B20, de nem is hiányzik, mert nem lesz mobilnet a telón/előfizun.

"Valószínűleg én vagyok lemaradva, de nem látom pontosan milyen MIUI van rajta. (Global Stable, Developer, stb) Ha valami kínai tákolmány ROM, én mindenképp nyitnék és feltennék valami másikat, de ha egy Global ROM van rajta, akkor teljesen használható az is"

-Egy MIUI Global 10.2.1.0 Stable (OEIMIXM) Ezért is írtam, hogy meglepődtem, mert elvileg, ahogy olvastam (itt is korábban) a kínai verziókon nem ennek kellene lennie. Ebből gondolom, hogy változott a felállás és a kínai telók is megkapják ezt a ROM-ot. Tehát akkor mégsem volt rossz üzlet ennyiért ez a teló. :). Itthoni ára akkor 65k lett volna. Ez 129 Euró volt. A frissítések folyamatosan jönnek rá. A gyári app és rendszerszinten is. Annyi, hogy ez ugye még 8.1 droid alapú. A Mi 8-hoz már az új (stable) ROM van nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#19999) Akelaus válasza ztibor (#19975) üzenetére


Akelaus
senior tag

Köszi! Valahogy volt egy olyan tippem, valami nem kerek a megfogalmazással.

(#20000) amphenol válasza Bali27 (#19996) üzenetére


amphenol
csendes tag

Régebbi hozzászólásomban már írtam GPS műholdakról . Mikor megvettem MIUI 9.6 -nál vett mindent . Amerikai , orosz , európai , kínai . 10 .0.1.0 óta usa , orosz , európai .... a kínai eltűnt .... az európai is eltűnik időnként ... majd ritkán előkerül , néha van japán 1 szem ... Asszony 5 plus telefonján stabil .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.