Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) creed33 válasza jUUh (#18193) üzenetére


creed33
aktív tag

Köszönjük a munkádat,hasznos😉👍

(#18202) microvillage válasza jUUh (#18193) üzenetére


microvillage
tag

Szia.

Én ezeket a tokokat szereztem be eddig. Mindegyik normális minőségű, szépen kidolgozott darabok.
Ezeket szívesen ajánlanám másoknak is. :)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#18203) Balzak83 válasza jUUh (#18195) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én ezt a Nillkin szilikon tokot nagyon nem ajánlanám. Lehet, hogy én futottam bele egy hibás darabba, de a gombnyomás érzete nulla. Erre nagyon kényes vagyok. Valakinek esetleg volt vele tapasztala?

(#18204) Joe1 válasza jUUh (#18193) üzenetére


Joe1
tag

Nagyon hasznos lenne egy ilyen üvegfólia és tok gyűjtemény frissülő linkekkel. Azért hogy ne legyen továbbra is sok kérdés én azt javasolnám, hogy az üvegfóliánál legyen 2 csoport; az egyikben a Full Cover (3D-6D) üvegfóliák, amik jobban megvédik a kijelzőt, másik csoport a 2,5D-s sima egyenes üvegfólia, ami lehet akármilyen márkás és drága, jóval kisebb védelmet nyújt törés ellen, ráadásul a szélei elállnak. Erre szakszerűen fel kellene hívni a figyelmet.

(#18205) jUUh


jUUh
Topikgazda

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Szívem szerint a sima, nem teljes felületet védő fóliákat nem is linkelném, mert szvsz undorító, ha a kijelző szélén nincs fólia, mindenhol meg van, másrészt, kevés védelmet nyújt. Ezekkel a jelölésekkel se vagyok teljes tisztába. Mitől számít full covernek? 3D-tól felfelé?

Valamint a recovery telepítős részre is szívesen várnék visszajelzést. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#18206) DroiDMester válasza Balzak83 (#18203) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálam is ugyan ez volt bár én MIX2S re vettem ilyen tokot , de ugyan ez volt vele a gond a gombok iszonyat rosszul érzékelték a nyomkodást, szóval ez típus hiba lesz nem egyedi eset!

(#18207) jUUh válasza DroiDMester (#18206) üzenetére


jUUh
Topikgazda

A sima szilikonra vagy a Frosted Shield -re gondoltok?

Samsung Galaxy S23+

(#18208) DroiDMester válasza jUUh (#18207) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

az átlátszó szilikonra gondoltam!

(#18209) wwenigma válasza Balzak83 (#18203) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gombokat nagyon ritkan nyomkodok, ujjlenyomattal oldom fel és asztali ikonnal zárom le...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18210) peestike


peestike
senior tag

A mai nappal beléptem a klubba egy pirossal.
Érdeklődnék, hogy root nélkül valahogy az értesítési hangot szét lehet választani a csengetési hangerőtől?
Az értesítést szeretem halkabban tartani.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#18211) Trailblazer válasza peestike (#18210) üzenetére


Trailblazer
addikt

Kicsit túl van misztifikálva a root. Nem azon áll vagy bukik az, amit kérdezel...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18212) AttilaMvh válasza jhany (#18182) üzenetére


AttilaMvh
tag

Nekem is JVC van autóban, probléma ugyanaz. A megoldás az, hogy csatlakozás előtt megkeresed a telefonon a fejlesztői beállításokban a BT hangkodeket és átállítod kézzel SBC-re az Alapértelmezettről. Sajnos nem jegyzi meg a telefon ezt a beállítást, minden csatlakozás előtt végig kell játszani ezt a megoldást. Pl autópályán megállsz frissülni, motor, rádió kikapcs, mikor indulnál zene ismét néma. Állítólag JVC firmware update megoldja. Nem tudom, nem próbáltam még. Nem telefon hiba, miui 10 és android 8 kombinációja a ludas, nemcsak Redmi, Max3 is ugyanaz. Android 7-es Mimaxxal ugyanaz a Miui 10 gond nélkül zenél.

[ Szerkesztve ]

(#18213) jUUh


jUUh
Topikgazda

Kicsit alakítottam az összefoglalón, de még tettem be ide. A TWRP telepítés leírásán egyszerűsítettem, valamint a tokok, üvegek linkjeit csoportosítottam.

ITT tudtok ránézni.

Ha nincs egyéb javaslat, ellenvetés, akármi, akkor ide is beteszem. Írjatok nyugodtan! :C

Samsung Galaxy S23+

(#18214) peestike válasza Trailblazer (#18211) üzenetére


peestike
senior tag

Redmi 3 pro-n anno így tudtam. Azóta változott a világ, ezért kérdeztem. Miui-ból is egy év kimaradt nekem...
Más, mindenkitől: óra/időjárás widget kinézetét hogy lehet változtatni?

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#18215) Joe1 válasza jUUh (#18213) üzenetére


Joe1
tag

A Sima Üvegfólia is 2.5D, véletlenül bennmaradt a Full cover-ben.

(#18216) yanna


yanna
őstag

Használja már valaki a 10.2.1.0 Global stable-t?

(#18217) jUUh válasza Joe1 (#18215) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Jogos, javítom.

Samsung Galaxy S23+

(#18218) Balzak83 válasza DroiDMester (#18206) üzenetére


Balzak83
senior tag

Köszi, akkor sajnos ez ilyen. Alapvetően jók a Nillkin cuccok, de ez most elég rosszul sikerült. Szerintem nem javasolt harmadik kategóriába bemehet.

A 2.5D üvegeket viszont szeintem nem kellene egyből leírni, korábbi hozzászólásaimban már írtam erről, teljesen jól használható a mindennapok során, én ajánlom, nincs vele rossz tapasztalatom. Esztétikailag is teljesen jók, prtsze azok, amik nem állnak el a széleken.

[ Szerkesztve ]

(#18219) bbubby00 válasza vikla007 (#18132) üzenetére


bbubby00
őstag

Nem cserélnek, csak géleznek? Elmennek ezek a jó... Gélezés elég rövid ideig bírja álítólag..
Lassan már nem tudom, h milyen telefont kell vegyek.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#18220) Imifej válasza jhany (#18182) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem is volt ezzel problémám, igaz hogy Pioneer MVH-X580BT fejegységem van. A hibát az Oreo okozza, de adtak ki a fejegységhez javítást, és az megoldotta. Már én is bepánikoltam, de jó lett. [link] Itt látható, hogy mit tartalmaz a frissítés.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#18221) hislah válasza Imifej (#18220) üzenetére


hislah
aktív tag

Pont ilyen fejem van nekem is. Rá is megyek! Köszönöm!

(#18222) Imifej válasza jhany (#18182) üzenetére


Imifej
senior tag

Tiédhez ezt találtam: [link]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#18223) Imifej válasza hislah (#18221) üzenetére


Imifej
senior tag

Szívesen! Arra ügyelj, hogy mindent újra kell állítanod frissítés után. Én egy lapra leírtam mindent, és visszamásoltam. Bár van egy SAVE/LOAD funkció a fejegységben, de nem mertem rábízni a visszaállítást.

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#18224) baitsee23


baitsee23
őstag

BÚÉK! :)
Ilyet próbált már valaki?

小米 12 - 8/256GB

(#18225) Viktor0610 válasza baitsee23 (#18224) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az üvegfóliához szerintem pont nem kell kütyü, tehát biztosan nem vennék ilyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18226) jUUh válasza baitsee23 (#18224) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Itt és itt találsz róla 1-1 videót. Én nem vennék ilyet.

Samsung Galaxy S23+

(#18227) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Eu dev 8.9.13 van fent. Twrp és magisk. Akartam frissíteni 8.12.27 re, de amikor a twtp telepíteni próbálja akkor hibát ad.
Valami verification failed. A zip verificationt kapcsoljam ki telepítés előtt?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18228) baitsee23 válasza jUUh (#18226) üzenetére


baitsee23
őstag

Ezeket már láttam. Köszi! :R

小米 12 - 8/256GB

(#18229) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Hol tudnék venni eredeti szilikon tokot a telóra? Csomót kipróbáltam már, de akárhogy nézem az eredeti szilikon tok volt a legjobb érzetre. Védelemre nem, de ettől most eltekintek. Sajnos annyira megnyúlt, hogy már félek kiesik belőle. Tud valaki ugyanilyen tokra linket? Fontos lenne, hogy ugyan ilyen vékony legyen, és ha lehet pont ilyen sötétített mint ez.

(#18230) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azt mondjátok meg, hogy hogy a bds fszb lehet, hogy egy új nullperces telefonnal sem jó a qc2. Global stabillal. Én kapcsolatam be elsőnek. Van egy rakás töltőm, kábelem és ugyan olyan fos stabillal minden mint global dev alatt.

(#18231) Kolondrum


Kolondrum
félisten

1x engedte hogy átálljak 8.12.27-re legközelebb már not allowed jött elő. A telefon zárt. Ezért nem tudom rátenni miflash-el? Valami bat fájlt hiányol a miflash.

(#18232) Kolondrum válasza Kolondrum (#18231) üzenetére


Kolondrum
félisten

Megoldva.

(#18233) Tonyk válasza yanna (#18216) üzenetére


Tonyk
veterán

igen.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#18234) yanna válasza Tonyk (#18233) üzenetére


yanna
őstag

Anomáliákra lettem volna kíváncsi, de már telepítettem. Remélem semmi komoly bug nem lesz.

(#18235) baitsee23 válasza J.Cs. (#18229) üzenetére


baitsee23
őstag

Ha védelemre nem volt jó, és neked is kinyúlt, mi vezérel, hogy újra ilyet vegyél? ;]
Szerintem 0.5-1$ között is találni jobbakat. :K

小米 12 - 8/256GB

(#18236) gzw222 válasza creed33 (#18028) üzenetére


gzw222
csendes tag

Szia! Bocs, most olvastam csak, hogy Szombathelyi vagy. Én tavaly itt cseréltettem kijelzőt, teljesen korrekt, jó.
Cseretelefon, két óra múlva mehettem érte. Én vittem a kijelzőt, ráadásul a telefonom már nagyon görbe volt, 3 ezer forintot kértek a belerakásért.
Én ide mennék most is: http://mobilszombathely.hu/ (94) 319 071

[ Szerkesztve ]

(#18237) Viktor0610 válasza yanna (#18234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem írtad, kérdezted. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18238) Balzak83


Balzak83
senior tag

Most olvasom hogy szétválik a Redmi széria és a Xiaomi brand. Kemény világot élünk.

(#18239) Viktor0610 válasza Balzak83 (#18238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi nem fog változni szerintem.
Ugyanaz, mint a Pocophone. Az is külön brand, de úgyanúgy van MIUI rá, ugyanaz kb. mindenben.

Samsung Galaxy A54

(#18240) J.Cs. válasza baitsee23 (#18235) üzenetére


J.Cs.
tag

Mert érzetre mintha ott se lett volna, és látszatra is jól nézett ki.

Amúgy Redmi brandelése nem biztos jót fog hozni. Jobban szét fog válni a Mi és Redmi széria. Szerintem Redmi minőségben lefele fog menni, Mi pedig felfele. Nem hiszem jót fog nekünk ez hozni...

(#18241) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

El is felejtettem, feltenni a mai eu romot.Egész finom újdonságok/változások vannak a romban.

Brightness
Optimization - Auto-brightness not working well

Launcher
New - Option for double tap to lock the screen

Volume
Optimization - Added more volume steps

System
Optimization - Enable system apps disable option for some apps

(#18242) J.Cs. válasza ElDiabloo (#18241) üzenetére


J.Cs.
tag

Auto brightness jobb lett? Közbe nagyon besötétít szerintem. Érezhetően javult valami ezzel kapcsolatban?

(#18243) ElDiabloo válasza J.Cs. (#18242) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Hát nekem eddig is csak szürkületben volt vele bajom, de most egész tiszta idő van felénk, szóval nem tudok ebben segíteni még. :D

(#18244) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. :K

Telót szeretném rákötni a számítógépre. Usb kábellel.

De sehogy sem látja. Mit kell beállítani rajta, hogy lássa a számítógép a telót? mappákat stb..

Valamit a fejlesztői beállításokban kell állítani?

Csak tölt a telefon usbn, mást nem csinál.

Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18245) jUUh válasza mayday00 (#18244) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ha rákötöd a gépre, ha lehúzod az értesítési sávot, akkor több opcióból választhatsz, hogy mit szeretnél a telefonnal, itt válaszd ki a neked megfelelőt. (Fájlok átvitele, vagy valami hasonló)

Samsung Galaxy S23+

(#18246) mayday00 válasza jUUh (#18245) üzenetére


mayday00
őstag

Sajnos csak tölt. Sehogy sem tudom megcsinálni, hogy adatátvitel legyen. :(

Valamit biztos állítani kell még, csak nem tudom mit. :O

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18247) Balzak83 válasza J.Cs. (#18240) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én is attól félek, hogy elindul lefele a süllyesztőbe. Lassul a mobilpiac, már egy közepes teló, mint ez, tud annyit, amivel a felhasználók nagy része maradéktalanul elégedett. Ráadásul a Xiaomi már eléggé kinőtte magát, a redmiken meg eddig sem keresett sokat. Most jöhet akár az a vállalat gazdálkodási fázis, hogy ami nem termel nyereséget, azt kivezetjük, a profitot meg elkezdjük emelni termékenként. De ne nekem legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#18248) ElDiabloo válasza Balzak83 (#18247) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Semmin nem keresnek sokat, mivel indulás óta azt a filozófiát követik, hogy max 5% haszon van minden terméken, hogy olcsón tudják adni. Ezt persze csak ők tudják, hogy tényleg igaz-e. De a huawei ilyenkorra már rég elkurvult és pofátlan áraik voltak, szóval ők egész jól tartják magukat még mindig.

(#18249) Balzak83 válasza ElDiabloo (#18248) üzenetére


Balzak83
senior tag

Pont emiatt tűnik úgy, hogy most tudatosan szeletelik a termékpalettát. A MI szérián én kicsit több hasznot érzek, mint a redmiken.

(#18250) AttilaMvh válasza mayday00 (#18246) üzenetére


AttilaMvh
tag

Biztosan jó a kábeled? Van olyan is ami csak töltésre való. Én már szívtam egy ilyennel, gyanús volt hogy kissé vékonyka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.