Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) madrac válasza Trailblazer (#19320) üzenetére


madrac
őstag

Sima Havoc vagy mod? Van benne beépített automatikus hívásrögzítés? Még nem találtam olyan PIE rom-ot amiben működött volna. Sőt még a manuális sem. Sim kártya feloldás után eltűnnek az opciók...

(#19352) Trailblazer válasza madrac (#19351) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez az official. Hívásrögzítést nem tudom, sose volt rá szükségem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19353) jUUh válasza jUUh (#19268) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Erre valaki? :B

Samsung Galaxy S23+

(#19354) mcsm88 válasza jUUh (#19353) üzenetére


mcsm88
senior tag

A gyárit nem lehet rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#19355) jUUh válasza mcsm88 (#19354) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ha lehet is, én nem találtam, és nem tudom honnan. :B

Samsung Galaxy S23+

(#19356) wwenigma válasza Pityu. (#19346) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köze nincs hozzá, sok a kamu 5G hater cikk. Ráadásul a működése miatt még kevesebb lesz.

Ez a korábban linkelt se írja a limiteket, FCC 1,5, EU-s meg 2.0 .... Bőven alatta van. Szép szakmai firkalmany.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19357) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Legújabb Havoc rom van fent, működik szépen. De egy gondom van vele, mégpedig, hogy a mobiladat csak max H+. Se 3G, se LTE. Van erre valami megoldás?

Csend a lelke mindennek!

(#19358) glacious válasza gabikiraly2 (#19357) üzenetére


glacious
addikt

H+ az 3G.

(#19359) trebrona válasza glacious (#19358) üzenetére


trebrona
nagyúr

Majdnem. 3.5G.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19360) glacious válasza trebrona (#19359) üzenetére


glacious
addikt

Sőt 3.75G :D Én tisztában vagyok vele, de úgy jött le, hogy gyengébbnek tartja mind a kettőnél.

[ Szerkesztve ]

(#19361) Norby86 válasza madrac (#19351) üzenetére


Norby86
őstag

Mint ha lenne erre külön Magisk modul. A minap láttam hogy van ilyen a modulok között.

(#19357) gabikiraly2: Komolyan nincs 4G támogatottság ebben a romban? Valaki esetleg ezt megtudja erősíteni vagy cáfolni? Mert már érik hogy feltegyek egy AOSP alapú romot és a PixelExperience romot gondoltam feltenni, de most láttam meg ezt a Havoc 2.2-t és gondoltam kipróbálnám, de azért fölösleges köröket sem akarok futni.

-Norbi-

(#19362) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Hova a pi.....klibe tették a 10.2 romban az usb fel/lecsatlakozás, töltési hang kikapcsolását? :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19363) jUUh válasza Norby86 (#19361) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Igen, van ilyen modul, most, hogy írtad megnéztem, és működik is, de root kell neki természetesen. Call Recorder - SKVALEX névre hallgat. Kipróbáltam, 1777-et felhvtam, magától rögzíti amit mondanak, amit mondok, 3-ból 3-szor hibátlan volt. :B

Samsung Galaxy S23+

(#19364) rayoliviero válasza Norby86 (#19361) üzenetére


rayoliviero
veterán

Van benne 4G.

(#19365) Norby86 válasza jUUh (#19363) üzenetére


Norby86
őstag

Na, ez jó hír. :) Root meg végülis maga a Magisk, így ez is pipa. Ami jó lenne még egy olyan Magisk modul amivel ugyan azt a teljes képernyős módot tudom alkalmazni ami a MIUI-ban van. Tehát ha elhúzom a képernyő szélét befele akkor vissza lép meg ilyenek. Én ezt már nagyon megszoktam és ha tehetem vissza nem térnék navigációs alsó gombokra.

(#19364) rayoliviero: Akkor nem értem miért írták itt hogy csak 3G-t jelez a készülék. De ha tutira van benne 4G támogatás akkor felteszem, kipróbálom.

Viszont milyen GAPPS csomagot érdemes feltenni, full vagy stock? Gondolom ezeket a nano, pico semmi értelme, mert ezekben a play áruház sincs benne. Amire nekem szükségem van: Gmail, Google Play, Contact sync, Szövegfelolvasó (TTS), Chrome. Youtube-ra mást használok (módosított Magisk modult) az nem kell bele.
De ha csak a Play Áruház van benne az is teljesen jó, a többit letudom utólag is tölteni.

-Norbi-

(#19366) tyan


tyan
senior tag

Ennél a telefonnál nincs olyan probléma a hanghívások során, hogy a hívott fél arra panaszkodik, hogy nehezen hallja a beszédet (mintha távolról szólna)? Ilyen gond a Redmi 3S Prime telómnál van, ott ez egy ismert bugja a telefonnak.

(#19367) jUUh válasza Norby86 (#19365) üzenetére


jUUh
Topikgazda

A gesztusokra: [link]

Gapps: [link]

Mindegyik GAPPsban van google play. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#19368) rayoliviero válasza Norby86 (#19365) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én még olyan rommal nem találkoztam, amiben ne működne a 4G, pedig próbáltam már majdnem mindet.

tyan: Nincs ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#19369) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#19362) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, ezt se értem: ha ki van kapcsolva a frissítési értesítés, akkor miért jelzi mégis az új gyári app frissítést? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19370) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok! Nem olvastam mostanában a fórumot. Azt szeretném kérdezni, hogy a 9-es androidról van-e hír,mikor kaphatja meg a Note 5 ha egyáltalán megkapja?! :F

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#19371) tyan válasza rayoliviero (#19368) üzenetére


tyan
senior tag

Köszi

(#19372) ati2 válasza Henker2 (#19370) üzenetére


ati2
őstag

Elvileg az első negyedévben megkapja, de lehet először csak a Kínai verzió.

(#19373) Henker2 válasza ati2 (#19372) üzenetére


Henker2
addikt

Köszi.
Lényeg, hogy megkapjuk akkor... :K

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#19374) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Megérkezett az üvegem. Sajnos nem adtak hozzá száraz és nedves kendőt. :((
Biztonság kedvéért megkérdezem hogy sima arcszesszel és le lehet tisztítani a kijelzőt mielőtt rá tenném az üveget?

Az se biztos hogy a teljes felületén tapad :((
Nem akarom megfogni nehogy ujjlenyomatot hagyja k.

[ Szerkesztve ]

(#19375) jUUh válasza creed33 (#19374) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Honnan rendelted, egyébként, meg milyen TG ez? :B Egyébként szerintem sima száraz mikroszálas törlőkendő is elég.

Samsung Galaxy S23+

(#19376) tyan


tyan
senior tag

Van számottevő különbség a 3/32 és a 4/64-es verzió között?

(#19377) creed33 válasza jUUh (#19375) üzenetére


creed33
aktív tag

Itt az összefoglalóban az első sorban található 5D üveget rendeltem meg és ezt kaptam :Y

[ Szerkesztve ]

(#19378) jUUh válasza creed33 (#19377) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Érdekes. Szerintem egy mikroszálas törlőkendővel szépre le lehet tisztítani, és feltenni buborékmentesen.

Samsung Galaxy S23+

(#19379) Trailblazer válasza creed33 (#19374) üzenetére


Trailblazer
addikt

Arcszeszben mindenféle plusz anyag van. (pl. illatanyag), azzal pont nem törölném át.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19380) creed33


creed33
aktív tag

Valahogy meg lesz oldva. Ha rajtam múlik mindenképp olyat rendeltem volna amihez adnak száraz-nedves kendőt ahogy videókban láttam. Ráadásul olyan üvegre számítottam amin a tapadós felületen lévő fólia amit el kell távolítani a felhelyezés előtt megegyezik az üveg méretével.Most nem írom le részletesen, de pontosan fel tudtam volna helyezni az üveget.
A tok később jön remélem azzal már nem lesz kellemetlen meglepetés.

[ Szerkesztve ]

(#19381) Balzak83 válasza creed33 (#19374) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én sem tenném, hazavágja a bevonatot a kijelzőn. Sima mikroszálas elég.

(#19382) creed33 válasza Balzak83 (#19381) üzenetére


creed33
aktív tag

Ok köszönöm mindenkinek!

(#19383) Joe1 válasza creed33 (#19382) üzenetére


Joe1
tag

Én LCD monitortisztítóval tisztítottam + mikroszálas törlővel.
Először fóliával együtt pontosan ráillesztettem a kijelzőre, széles celluxszal egyik oldalát hozzáfogattam a telefonhoz, felhajt, megnézed újból, hogy szösz nem került-e rá, fóliát levesz, üveget ráhajt és nem kell további igazítás.

[ Szerkesztve ]

(#19384) Dedó80 válasza Mercutio_ (#19369) üzenetére


Dedó80
kezdő

A feleségem telefonján is mindig mutatja, igaz azon még a gyári MIUI9 van rajta.

Más: Azt hogy lehet beállítani,hogy az értesítésnél csak rezegjen hang nélkül akkor is, ha nincs némítva a telefon?

MIUI Global 8.5 Stabil 8.5.2.0 MAMMIED

(#19385) Pityu. válasza creed33 (#19374) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Pálinkával ,jó házival :)

Egyébként számítástechnikai boltban vagy ilyesmiben tudsz venni nedves száraz kendőt is,sőt kínából kilóra lehet olcsón rendelni.
Nekem,ilyen van itthon még régen itthon a boltban vettem.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19386) creed33 válasza Joe1 (#19383) üzenetére


creed33
aktív tag

Nézd meg jobban a képet kilóg a fólia (fekete keret mellett sárga rész), ezért nem jó ez a megoldás ebben az esetben. Így akartam én is.

[ Szerkesztve ]

(#19387) creed33 válasza Pityu. (#19385) üzenetére


creed33
aktív tag

Köszönet ez jó ötlet ,holnap megpróbálok venni valamelyik üzletben.

(#19388) baitsee23 válasza creed33 (#19387) üzenetére


baitsee23
őstag

Sima clines rongyal töröld át! Utána mikroszálas kendővel... Semmi varázslat nincs a dologban.

小米 12 - 8/256GB

(#19389) Dedó80 válasza Dedó80 (#19384) üzenetére


Dedó80
kezdő

Erre gondoltam:

Hiába van bekapcsolva a rezgés, nem rezeg és ha újra ide lép az ember akkor mindig kikapcsolva van.

MIUI Global 8.5 Stabil 8.5.2.0 MAMMIED

(#19390) madrac válasza Norby86 (#19361) üzenetére


madrac
őstag

Köszönöm, a Skvalex-et láttam, de kőkeményen fizetős és időkorlátos app.

(#19391) creed33 válasza baitsee23 (#19388) üzenetére


creed33
aktív tag

Most ajánlották megoldásként hogy pamut anyagra ablaktisztítót nyomjak és azzal töröljem át.

(#19392) Viktor0610 válasza creed33 (#19391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó reggelt kívánok. ;]

Szeretem ezeket a "komoly" témákat ilyen komolyan kivesézve olvasni. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19393) zorzy4 válasza creed33 (#19374) üzenetére


zorzy4
őstag

Benzin a legjobb.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#19394) Norby86 válasza rayoliviero (#19368) üzenetére


Norby86
őstag

Kipróbáltam ezt a Havoc OS 2.2 romot és azért van ebbe egy-két bug. Nálam ha bekapcsolom a telefont, nem érzékeli a képernyő egyszer sem azt ha a sim kártyám pin kódját be akarom írni. Ha lekapcsolom a képernyőt és vissza kapcsolom, már érzékeli. A messenger, gmail egyáltalán az értesítési hangok hol szólnak, hol csak rezeg a telefon. Ezen kívül más problémával nem találkoztam, a képernyő idő tesztelés alatt van, viszont a launcher ami gyárilag rajta van, annál alulról a főoldalon nem lehet eltüntetni a google keresősávját? Illetve fentebb azt a dátumot, mert oda kitennék egy időjárás widgetet, de engem az zavar ott. Tudom, letölthetnék más launchert, de nekem jó lenne ez is ha ezt a két dolgot meg lehetne oldani.
Amúgy az külön tetszik hogy a Mi fülhallgató hangokat bele építették. Kár hogy más AOSP alapú romokba nincs ilyen extra.

-Norbi-

(#19395) jUUh válasza Norby86 (#19394) üzenetére


jUUh
Topikgazda

"Nálam ha bekapcsolom a telefont, nem érzékeli a képernyő egyszer sem azt ha a sim kártyám pin kódját be akarom írni."

Én azt olvastam, hogy ez a Derp kernel-ben bugos 4.4-tól felfelé.

Samsung Galaxy S23+

(#19396) Norby86 válasza madrac (#19390) üzenetére


Norby86
őstag

Mennyi az időkorlát rajta? Mert nálam a majdnem 6 perces telefonhívást is felvette. Azt láttam hogy van fizetős részlege is.

(#19395) jUUh:

Ezt hogyan lehet kiküszöbölni? Van alternatív kernel amit érdemes feltenni? Kernelt még nem telepítettem, azt TWRP alól hogyan lehet? Sima zip telepítő az is mint pl a Magisk?

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#19397) jUUh válasza Norby86 (#19396) üzenetére


jUUh
Topikgazda

A Derp alapvetően teljesen jó kernel szerintem, engem őszintén nem zavart, hogy 1 gombnyomással hamarabb jutok be a telefonba, de alapból se történt mindig ez a bug nálam. Én most PureCAF kernelt használok, de AgNi, basickernel, Insignuix (utóbbi kettőt használtam) is rendben vannak. XDA-s lista.

A telepítés pedig összefoglalóban le van írva. :B

Samsung Galaxy S23+

(#19398) Norby86 válasza jUUh (#19397) üzenetére


Norby86
őstag

Végülis annyira nem zavaró, de azért j lenne ha még sem lenne ilyen bug. Ez a Messenger meg Gmail, meg stb. értesítési hang probléma is ettől lehet? Hol van hang, hol nincs.
Erről a PureCAF kernelről eddig mi a véleményed? Mert akkor azzal teszek én is egy próbát ha neked bevált.
Telepítést meg akkor megnézem az összefoglalóban. :R

-Norbi-

(#19399) jUUh válasza Norby86 (#19398) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Nem, az értesítés bug szerintem nem a kernel hibája, legalábbis nekem Pixel Experience-n nem volt gond a Derp-pel. A PureCAF jól tartja magát, most 2-3 napja ez van, és az akksi remekül bírja nálam, és a rendszer is sokkal gyorsabb. Nekem 1400mhz-re le van véve az órajel mindkét helyen, nem tudom, hogy sokat számít-e, de minden esetre ilyen pörgősnek nem nagyon éreztem még a rendszert. Feltétlen ments, bármibe is kezdesz majd.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#19400) WhiteWalker válasza jUUh (#19399) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hogy hogy lecserelted a PE romot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.