Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) wwenigma válasza Viktor0610 (#999) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

;]

Gonosz. Valoban idegesito lehet de egyreszt legalabb kerult ra, masreszt meg neha mar nem tudtam kovetni hogy most mivan..

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1002) wolfman


wolfman
veterán

Oké, számítottam az 'irigylem a problémádat' hangvételű megjegyzésekre, de akkor is felfoghatatlan, hogy a Note széria ami tudtommal valamelyest a sima Redmi és X sorozat felett áll, kihagyják a (minimum) kétszínű értesítő ledet. Pöckölhetitek a fikátokat, de ez akkor is egy elég troll terelgetés a drágább készülékek felé.

Ez "csak" az én véleményem!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1003) Karavik válasza wolfman (#1002) üzenetére


Karavik
veterán

Quote: "...de ez akkor is egy elég troll terelgetés a drágább készülékek felé."

Ez korántsem így van, mert Mi6-tól kezdődően minden új Xiaomi teló egyszínű értesítési LED-el jött ki, függetlenül attól, hogy milyen árkategóriáról beszélünk (Mi6, Mi Mix 2 is)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1004) Viktor0610 válasza Karavik (#1003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy értette, hogy a drágább, más márkájú készülékek felé. ;]

(Na jó, abbahagytam. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1005) Karavik válasza nullpoint (#942) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem ilyen tapasztalatom nincs egyik Xiaomi készüléken sem, hogy build.prop szerkesztése camera2api engedélyezéshez, azaz persist.camera.HAL3.enabled=1 sor hozzáadása tönkre vágná a gyári kamerát. Negatív hatását már tapasztaltam bizonyos készülékeken pl selfie camera képe fejjel lefelé fordult, és fókuszálás problémákat okozott egyes alkalmazásoknál melyek camerát használják (pl scanner), de ez minden. Egyébként xiaomi.eu build-ekből pont ezért lett kivéve camera2api támogatás mert volt jópár hasonló negatív visszajelzés miután anno camera2api bekerült a ROM-ba...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1006) nullpoint válasza Karavik (#1005) üzenetére


nullpoint
senior tag

Akkor lehet hogy ez eu-rom specifikus probléma.

Csak eun próbáltam, a globalon nem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#1007) dragonfx válasza wolfman (#997) üzenetére


dragonfx
veterán

Hat igen.
Mondjam hany szin van az rn2be 😂 :C :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1008) Graphics válasza wolfman (#997) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Komolyan. :) Szerencsére nem kötelező megvenni.

@dragonfx: Te se vegyél ilyet

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1009) dragonfx válasza Graphics (#1008) üzenetére


dragonfx
veterán

Adok max 2 ho.t. ha addigra lesz A2 akkor nyertel.amugy ez lesz.csak latom itt nem tudnak fotozni paran.de szerencsere a joisten megaldott engem eme tudassal. :C . kar hogy az itteni feltolto bugos nem enged feltolteni kepet.mondjuk sok lenne könny.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1010) Graphics válasza dragonfx (#1009) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A2-ben se lesz több a szín. És az aksi is kisebb, és MIUI se lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1011) Headless


Headless
őstag

Csak készülődnének a kernelek már... Addig nem vagyok hajlandó megvenni amíg nincsen... (wireguard) pedig a forráskódót mind nougatra mind oreora kiadták már.... Note 4-et váltana (kell a note 4 másnak a családba).

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1012) dragonfx válasza Graphics (#1010) üzenetére


dragonfx
veterán

Tudom.valahol azt irjak oreo.s lesz.honnan tudod abva se lesz tobbszin?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1013) Graphics válasza dragonfx (#1012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom :) Honnan?

Nézd meg a 6X-et. Annak alapjaira épül a Mi A2. OFF vége.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1014) dragonfx válasza Graphics (#1013) üzenetére


dragonfx
veterán

Ok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1015) NB2


NB2
aktív tag

Jöhetnek a nem kaptam még emailt hozzászólások :D

(#1016) Graphics válasza NB2 (#1015) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi Redmi Note 5 (4/64) fekete /várható beérkezés: május 29. kedd délután.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1017) Terentius válasza Graphics (#1016) üzenetére


Terentius
őstag

Már alig várom! Valaki esetleg elmagyarázná, hogy megy a közösségi adószámmal rendelés?

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#1018) Graphics válasza Terentius (#1017) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kell hozzá egy cég, amelynek van közösségi adószáma, regisztrálsz az oldalon, megadod, visszaigazolják, hogy élő cég-e azt hiszem, és utána tudsz rendelni.

De amúgy a weboldalon minden le van írva: [link] , 10 másodperc alatt megtaláltam ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1019) Karavik válasza Viktor0610 (#1004) üzenetére


Karavik
veterán

Az felettébb érdekes elgondolás lenne, hogy a Xiaomi vállalat troll terelgetést hajtana végre drágább, más márkájú készülékek felé. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1020) Graphics válasza wolfman (#1002) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C Rég hallottam ilyet.

Ez nem fikázás, tényleg nem kötelező megvenni.

Most nekünk hiába panaszolod be a gyártót, ugyan mi itt mit tudunk tenni az ügy érdekében... Max adunk filcet. ;]

Erre állt át a Xiaomi, hogy ennek mi az oka passz.

Lehet egyszerűbb szoftverezni, mert már a Redmi 4X esetében is fennállt az a probléma, hogy RGB led volt benne, de valami hiányzó kiadott driver miatt nem lehetett működésre bírni, ezért a szoftverből kikerült az RGB, és maradt egyszínű. Később jöttek mindenféle "patch-ek", de azzal sem lehetett egyszínű értesítés, mindig párban vezérelte a ledeket. Szóval kb ennyi.

A 4X esetében később már csak fehér led került beépítésre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1021) margithid


margithid
veterán

Még jó, hogy soha nem használtam az értesítési ledet :))
Akiknek megvan a készülék több napja, esetleg hete, azoknak milyen az üzemidő?
Ha minden igaz holnapra ideér nekem is a készülék!

[ Szerkesztve ]

(#1022) Graphics válasza margithid (#1021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem a kínai ROM-os verzió egyelőre elég halványan teljesít, de szerintem az utólag telepített Play a ludas. Na meg a B20 hiánya nálam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1023) Terentius válasza Graphics (#1022) üzenetére


Terentius
őstag

Remélem jól fogja bírni, mert ez az egyik ok többek közt, hogy váltok Note 2-ről.

Poco F5 12/256 Gb

(#1024) Graphics válasza Terentius (#1023) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha készül rá egy jó EpicROM, akkor mindenképp.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1025) margithid válasza Graphics (#1022) üzenetére


margithid
veterán

Nekem a Global stable a fontos, nm fogok Romolni.

(#1026) wolfman válasza Graphics (#1020) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, én ezt értem, csak a sok elégedettség mellett had legyen már olyan is, ami felhívja a figyelmét egy erre tévedőnek (mert ugye ez nem egy zárt topik), hogy ha akar venni, akkor ezzel számoljon.

Itt akkor valami olyasmi lehet, hogy frissítették a Xiaomi hardveres környezetét, újítgattak, most jön egy 2018-as hullámos készülék sorozat különböző neveken, minimális különbségekkel, de az alap áramkörük valahol ugyan az- Ebben az áramkörben hogy úgy alakult, hogy bug-os az értesítő LED vezérlése (hardveres, ha már patch-ek se segítenek), de mivel további pénzbe kerülne kijavítani, a fejlesztéseket meg már lezárták erre az "évadra", így marad ilyen szar ez a része! A következő már lehet jó lesz megint. Ez így már logikusabb és érthetőbb, mint az, hogy egyszer volt, aztán meg kiszedjük, de a nagy marketing gépezet részéről el tudnám képzelni, ezért is mondtam.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1027) fuli85 válasza margithid (#1021) üzenetére


fuli85
újonc

Én már lassan 2 hete nyúzom és egy nap alatt még nem tudtam 40% alá meríteni.
Abszolút meg vagyok elégedve.

(#1028) margithid válasza fuli85 (#1027) üzenetére


margithid
veterán

Kijelző mennyit volt bekapcsolva?
Nekem ha a Redmi 3S üzemidejét nem is de kicsivel rosszabbat hozna már annak is örülnék.
Ugyanazt azért nem merem elvárni, mivel nagyobb a kijelző és a felbontás is.
Igaz a SOC meg talán takarékosabb meg az újabb android is.

[ Szerkesztve ]

(#1029) Graphics válasza wolfman (#1026) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A specifikáció mindenki számára ismert :).

Viszont leírtam, hogy milyen okokból került a színes LED a 4X-ből. Ez ennyi, fix és ismert. Driver gond miatt.

Fehér lett, mert egyszerűbb, és nincs fail értesítés. Nem értem a marketinggépezet részt sem, mert felfelé is mind fehér.

Neked lehet logikusabb, hogy így szar úgy szar, én inkább spekulációnak hívom, mert honnan tudod, hogy így van?

Legegyszerűbb, ha nem veszel ilyet, mert akkor nem okoz csalódást, illetve nem szarozod tovább :D Ne kínozzuk már egymást ezzel.

Nincs benne RGB LED és kész. Ez van!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1030) Maist válasza margithid (#1021) üzenetére


Maist
senior tag

Két sim kártyával, folyamatos BT-vel a Mi Band 2 miatt, általában 90-95% töltöttségről indítva, korlátlan nettel felvértezve, de viszonylag kevés telefonálással, általában 7 óra feletti SOT szokott lenni, reggel 6-tól, este 11 körülig, amikor is 25-35% között szoktam töltőre tenni, mely időzítős, Mi Home kütyüs konnektor, 1:40 percet beállítva rajta szokta feltölteni a 90% fölötti értékre reggelre.
Én elégedett vagyok, ennyi használattal a Note 4 azért már jobban le volt mindig merülve, volt, hogy 11-ig ki sem bírta, fel kellett raknom előtte. 15% alá én nem szoktam meríteni telefont, akkor inkább kikapcsolom, hogy ne essen a töltöttség tovább.
Ez a mai napom eddig, 94%-ról indultam:

A MiuiPro.by csapata által újragondolt 9.5.6.0 Global stable van a telefonon, már több, mint egy hete.

[ Szerkesztve ]

(#1031) margithid válasza Maist (#1030) üzenetére


margithid
veterán

Teljesen jó! Köszi!

(#1032) Viktor0610 válasza Maist (#1030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tegnap (ma hajnalban ;] ) 22%-on tettem fel tölteni.
Persze, volt benne sok használat, 7 és fél óra kijelzőidő. :)

Samsung Galaxy A54

(#1033) schawo válasza wolfman (#1026) üzenetére


schawo
titán

Ha kikapcsolod a töltés alatti visszajelzést (hiszen a kábel végénél semmi sem jelzi jobban és láthatóbban, hogy töltőn van), akkor marad két állása. Vagy azért jelez, mert kezd éhes lenni, vagy azért, mert kaptál valami üzenetet. 90% esélye van, hogy azt tudod, hogy épp merülő félben lehet-e a telefonod, tehát 90% eséllyel azt is tudod, hogy miért világít a nyomorult led. Ráadásul a maradék 10%-ban is tennivalód van. Ha mégsem tudod, vagy pedig tudod, hogy üzeneted érkezett, akkor úgyis felnyitod a kijelzőt, és kiderül. Nekem az önmagában semmit nem mond az az információ, hogy van egy üzenetem. Az mond, hogy ki mit üzent. És nekem még nem sikerült úgy elolvasni egy üzenetet sem, hogy nem nyitottam fel a kijelzőt. Majd ha kitalálja valamelyik gyártó, hogy az értesítési led elmorzézza az üzenet feladóját és tartalmát, akkor tényleg nem kell a kijelzővel bajlódni. Addig fingreszelés az értesítési leden nyavalyogni. A jelenlegi telefonomon sem tudom, hogy mit jelentenek a színek. Ha világít, úgyis tennivalóm van vele.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1034) dragonfx válasza Graphics (#1022) üzenetére


dragonfx
veterán

neked a kínai verzio van?
itt azt írja mindenki 1.5-2 napokat elvisz.akkor ezek szerint tied nem?abba más akksi van?
mondjuk elég aktív használattal ez az idő nekem is furi lenne.ok gazdaságosabb s636 mint az s625 dehát na akkor is....
ha nem nyomkodom 0-24 nekem is elvan 1 napig nohonnal az rn2.

na csak szerint ő is azért kérdezi mivel teso rn2 tulaj, én úgy emlékszem nálam is csak a custom miuihu után lehetett a ledet állítani ennyire széles körben. nekem irtora bejöna világoskék és a rózsaszín. és töltés közbe is átáll villogásra.és mindenre más szín van beállítva értelemszerűen a legfrissebb esemény színe villog mindig.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1035) Graphics válasza dragonfx (#1034) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs más aksi. Leírtam miért, kérlek értő olvasással olvasd, amiket írok. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1036) schawo válasza dragonfx (#1034) üzenetére


schawo
titán

Mindig a kijelzőhasználat mennyiségéről függ az üzemidő. Az egy nap nem mond semmit. Egy nap alatt lehet 3 óra és 12 óra aktív kijelzőhasználat is. Egyiket szinte minden telefon bírja, másikat szinte egyik sem.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1037) Viktor0610 válasza Graphics (#1035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

schawo, mindenki:
Ignorálnod/ignorálnotok kellene. Én is azt teszem. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1038) Norby86


Norby86
őstag

Meg jött nekem is a készülék. :) Két kérdésem lenne rögtön. Ha a főképernyőt balra húzom megjelenik az a külön ablak ahol parancsikonokat feljegyzéseket lehet felvinni stb. Ezt az ablakot hol lehet kikapcsolni?
Másik kérdésem hogy SMS írása közben arra van valami megoldás hogy az "á" betűt ne több karakternek vegye? Mert Xiaomi EU romban a jelenlegi telefonomon van olyan funkció hogy ékezetes karakterek támogatása.

-Norbi-

(#1039) Viktor0610 válasza Norby86 (#1038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első engem is érdekelne, eddig más launcheren kívül más megoldást nem találtam.
A másodikra. Én balradőlő ékezeteket használok: pl. "àrvìztürö tükörfùrògép".

Samsung Galaxy A54

(#1040) Pityu. válasza dragonfx (#1009) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azért ne száljon el előre az agyad

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1041) trebrona válasza Viktor0610 (#1039) üzenetére


trebrona
nagyúr

Global romokon nem lehet kikapcsolni. Gyorskártyának hívják.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1042) wolfman válasza schawo (#1033) üzenetére


wolfman
veterán

Jelenleg a Lenovo Vibe Z2 telómon 2 szín van, zöld és piros. Ha a piros világít, akkor tölt, ha kék, akkor értesítés. A piros töltés LED azért jó, mert volt már nem egyszer, hogy telefont olyan kábellel csatlakoztattam, amelyik végén a pöcök kikopott, így nem fogott rendesen, mozgatásra kontaktos lett. Mikor odapillantva láttam, hogy nincs piros, akkor gondoltam, hogy a csatlakozás a ludas, megmozgattam, töltötte tovább, világított a piros.

Ismételten apróság a dolog, de volt nekem korábban egy Nokia E72-esem. Ennek a navi gombja körül volt értesítő led körben. Na ez arra volt képes már 2009-ben, hogy különböző értesítésekre máshogy pulzált. Gyorsan villogás = üzenet, lassan villogás = nem fogadott, lassan pulzálás = alap helyzetjelzés stb. Jelen korba elérkeztünk oda, hogy már RGB ledek vannak, pulzálnak, villognak, lehet bármit állítani. A Xiaomi 2018-ra pedig kiad olyan telefon(oka)t, amiben csak fehér van, miközben már korábban alsóbb kategóriákban is volt RGB.

Azon álláspontotokkal, miszerint ez ellen már úgy se tudunk tenni, ez ilyen, kész ezt kell szeretni, teljességgel egyet értek, belátom, felfogtam. De pontosan ezért is dühít ennyire, mert ami korábban volt képesség egy adott kategóriában (nem hogy alatta is), arról most le kell mondani, mert csak és az elfogadáson kívül más nem marad.

(#1029) Duliee: A marketing gépezetet arra értettem, hogy az okos telefonok megjelenésével kialakult az a tendencia, hogy egy kategóriában megjelent, de egymást évjáratban követő készülékekből kikerülnek olyan dolgok sokszor, amik az előzőben benne voltak. Pl. egyikben van NFC, a kövi évjáratban nincs, aztán megint van. Tehát így adnak is meg el s vesznek, miközben régen ha egy kategóriás telefon tudott valami, akkor az a kategóriára jellemzően benne is maradt. Mostanában sikk kivenni feature-öket amik benne voltak a korábbi kiadásban, majd 2, 3 verzió után visszakerülnek, más dolgok tűnnek el és jelennek meg stb. Mint most az RGB - fehér led. Ezért is gondoltam, hogy ez lehet, de ezek szerint ez nem ilyen hátterű.

De egyébként itt most befejeztem, értelek titeket is, én is szeretem a Xiaomi készülékeket, ahogy teszteket nézek meg véleményeket, nagyon jó a márka és jön fel mint a talajvíz, minden jót kívánok nekik és örülök a sikereiknek, folyamatosan nézem is a kínálatot. Csak folyton vannak a házuk táján ilyen kis hülyeségek, amiket nem tudok mire vélni!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1043) Viktor0610 válasza trebrona (#1041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De jó! Köszi! :R
A globalon tényleg nem lehetett kikapcsolni, de elfelejtettem csekkolni az EU dev.-en is. :D

Samsung Galaxy A54

(#1044) natë


natë
nagyúr

Global érdemes lekapni a vásárlás után azonnal (eu fel), vagy simán jó és arra is mehet a gcam?

(#1045) Viktor0610 válasza wolfman (#1042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Azon álláspontotokkal, miszerint ez ellen már úgy se tudunk tenni, ez ilyen, kész ezt kell szeretni, teljességgel egyet értek, belátom, felfogtam."
Látom. :U Azért lovagolunk még mindig -napok- óta ezen a témán...
No mindegy, szóljatok majd, ha túlléptünk ezen. Mármint, mikor tényleg. :))

Samsung Galaxy A54

(#1046) Norby86 válasza Viktor0610 (#1039) üzenetére


Norby86
őstag

Kipróbálom akkor ezt a balra dőlő ékezeteket.
A videó felvételnél az AI módot hogyan lehet bekapcsolni? Hogy ne remegjen a kép amikor videózok.

(#1041) trebrona: Azt hittem már időközben a xiaomi gyári romjában engedélyezték ezt a funkciót. EU romban már legalább fél éve ha nem több benne van hogy ki lehet kapcsolni, ugyanugy az ékezetes SMS támogatás is. Elég furcsa ez igy. Lehet kipróbálok egy EU stable romot a napokban ha kinyitottam a bootloadert.
Innen: [link], ez a mi telefonunkra való EU rom? "xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_V9.5.14.0.OEICNFA_v9-8.1.zip"

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1047) Viktor0610 válasza Norby86 (#1046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a HMNote5Pro a mi készülékünk.
Fontos (nem tudom, megvolt-e az infó), hogy nyitott BL és TWRP alapfeltétel az EU ROM-okhoz.

Samsung Galaxy A54

(#1048) Norby86 válasza Viktor0610 (#1047) üzenetére


Norby86
őstag

Persze, ezt tudom. :) Ezért is írtam előző üzenetemben hogy lehet kipróbálok egy EU romot ha a bootloadert kinyitottam. TWRP-t már előzőleg beszereztem hozzá. Kíváncsi leszek előjön e a hiba EU romon amit nem régen említettek hogy ha build.prop-al aktiválom a camera2api-t akkor búcsút mondhatok a gyári kamerának. Mert ha ez így van akkor sanszos hogy visszakerül a gyári rom, mivel a google kamerát is meg a gyárit is használnám.
Amúgy fastboot romot honnan lehet letölteni hozzá, ha esetleg úgy döntök hogy visszaváltok gyári Global romra?

-Norbi-

(#1049) ElDiabloo válasza Norby86 (#1046) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Lehet én is kipróbálom a stabil eu-t, mert a dev az elég kiforratlan. Amit azért nem értek hiszen a kínaira épül, az meg hónapok óta elérhető, akkor még bőven voltak heti frissítések, mégsem sikerült még nekik igazán zökkenőmentesre összerakni.
Bár igazából nem is értem miért a dev-en vagyok mikor úgy sincs heti frissítés csak egy két készülékhez :DDD Majd mikor megvan a MIUI 10 akkor vissza váltok dev-re, most fel is rakom EU stabilt.

Viktor0610 tudom, hogy te is EU-t használsz, te fejlesztőit vagy stabilt ? Stabilt mintha még senki nem írta volna, hogy használná, de ha van valaki szívesen fogadom arról a tapasztalatokat.

(#1050) Viktor0610 válasza ElDiabloo (#1049) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dev. vonalon szoktam mozogni. Ez (a heti frissítés) már nagyon hiányzott a Mi A1-en. :)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.