Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#10551) MasterMark válasza Buster17 (#10547) üzenetére


MasterMark
titán

Gyakorlatilag, én egyáltalán nem tudom a szorzótáblát. De azt, hogy az egyenleteket hogy kell elvégezni, vagy geometriában mit kell csinálni azt attól még tudom.

Switch Tax

(#10552) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ajjjajj, ma kaptam egy pár perces demonstrációt ájfonból...valami itube-ról való zene és film letöltést mutatott..és hogy milyen sok zene van és hogy ingyenes... :U

(#10553) sajtee válasza molnarpeter (#10548) üzenetére


sajtee
senior tag

Meg kellett volna írni a kompetenciát rendesen legalább egyszer és nekem is kiderülne.

(#10554) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Pff, mi a francnak van ennyi fajta rizs? Onigirit akarok vinni majd magammal suliba, de mint kiderült, az itthon tárolt fajta nem alkalmas erre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10555) pelenka35 válasza roberto211 (#10517) üzenetére


pelenka35
őstag

15kg/3000ft abban tuti fürészpor van.

Gamertag:Rob3rt75

(#10556) L_YKing válasza roberto211 (#10517) üzenetére


L_YKing
addikt

De gondolom ennyi eleg a csivavanak egy ideig:)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10557) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Valaki egy Forza 4 mostanság? Unom a lökdösődő barmokat... Egyik ilyet írt: learn to drive dickhead... na most én inkább akár vesztek normális emberek ellen, mint ilyenekkel egyáltalán versenyezzek :D

(#10558) molnarpeter válasza molnarpeter (#10557) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Erre dob egy 4 fős lobbit. Fullos :DD

(#10559) oriic válasza Mister_X (#10542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tanulni kell, nöm játszani... ;]

Live-Die-Respawn

(#10560) L_YKing válasza oriic (#10559) üzenetére


L_YKing
addikt

Meg nyar vaan. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10561) oriic válasza L_YKing (#10560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol?:DDD Holnap iskola :D

Live-Die-Respawn

(#10562) L_YKing válasza oriic (#10561) üzenetére


L_YKing
addikt

Azert van meg nyaar! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10563) molnarpeter válasza L_YKing (#10560) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Délután évnyitó :O

(#10564) L_YKing válasza molnarpeter (#10563) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem is. 4-kor... :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10565) sajtee válasza molnarpeter (#10563) üzenetére


sajtee
senior tag

Nekem hétfő reggel 8-kor. De kelhetek 5:55-kor, évnyitóra meg kell csinálnunk a sok szart.

(#10566) woodbear


woodbear
addikt

Sok sulis! :D
Örüljetek, hogy volt ennyi pihenőtök!

Pont jókor jön a GTA V ;] ;]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10567) L_YKing válasza woodbear (#10566) üzenetére


L_YKing
addikt

Rohadjanak meg.... Meg a Fifa 14 is jon... :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10568) oriic válasza L_YKing (#10567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira sajnállak titeket de tényleg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10569) thEndeR válasza Mister_X (#10542) üzenetére


thEndeR
tag

Nekem meg nem erettsegi, csak ev vegi vizsga erettsegi tantargyakbol. Szerencse hogy anyam leszokott errol a modem elkobzos dologrol. :D

(#10570) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10571) Mister_X válasza oriic (#10559) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Veszek is egy PS Vita-t, problem solved ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10572) L_YKing válasza oriic (#10568) üzenetére


L_YKing
addikt

Há gondolom.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10573) G@ß!


G@ß!
őstag

Hála Istennek legalább kevesebb időtök lesz játszani. :D

(#10574) L_YKing válasza G@ß! (#10573) üzenetére


L_YKing
addikt

F*ck off! ;] :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10575) roberto211 válasza G@ß! (#10573) üzenetére


roberto211
őstag

Én már így sem játszok nem is tudom mióta. Párszor játszottam liveon, vettem 2 játékot és nem használom. Forza 4 et toltam,most is megvan néhanéha tolom, de ennyi. Gépen fb,skype,ph,és járkálok erre arra. Jól mutat az xbox csak ezért nem adom el, meg azért is mert gépemen (hd7770,i3 3220) nem futnának olyan jól a játékok ha netán megtetszik valami nagy ritkán.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10576) Mister_X válasza roberto211 (#10575) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"nem futnának olyan jól" - lol? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10577) MasterMark válasza Mister_X (#10576) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, pont ugyanez jutott az eszembe. :DDD

roberto211: Ugye tudod, hogy PC-n lehet skálázni a játékok grafikáját?! :U

Switch Tax

(#10578) bobooo válasza G@ß! (#10573) üzenetére


bobooo
addikt

Egész nyáron esténként (11 körül) 20 haverom volt fent Live-on most este gépről ránéztem és ez a szám 2re csökkent :DDD

(#10579) Mister_X válasza MasterMark (#10577) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki lettem ütve mára ezzel :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10580) roberto211 válasza MasterMark (#10577) üzenetére


roberto211
őstag

"Ugye tudod, hogy PC-n lehet skálázni a játékok grafikáját?! "

Nem, 2napja van pc-m és most kezdtem el ismerkedni vele életemben nem játszottam pc-n, azt se tudom,hogy kell grafikát állítani, sőt még elindítani se.

10579 Misterx: Miért ebbe mi olyan érdekes ("nem futnának olyan jól")vagy vicces lehet csak én nem jövök rá este de magyarázd már el nekem mert nem értem.

(#10582) Buster17: Láttad,hogy vesszőt tettem oda ugye?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10581) MasterMark válasza Mister_X (#10579) üzenetére


MasterMark
titán

[link] Most szerinted? :DDD

roberto211: Csupán azért kacagunk, mert az a konfig röhögve tudja a box grafikáját akár nagyobb felbontáson is.

szerk.: Attól még, hogy vesszőt tettél, a mondtad tárgya még a grafika marad. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#10582) Buster17 válasza roberto211 (#10580) üzenetére


Buster17
addikt

Grafikát nehéz is lesz elindítani ha még csak ismerkedsz ;]

Kettő is vn ott. Oszt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10583) roberto211 válasza MasterMark (#10581) üzenetére


roberto211
őstag

"Csupán azért kacagunk, mert az a konfig röhögve tudja a box grafikáját akár nagyobb felbontáson is."

Még igen. De pld GTA V nél már necces lenne egy pc-hez méltó grafikai beállítással akadás mentesen játszani legalábbis szerintem. De majd kiderül, mert gondolom nem kezdő konfigra tervezik a gta v játékot.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10584) Mister_X válasza roberto211 (#10580) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy olyan menüpont a játékok 99%-ában, hogy "Settings", azon belül pedig "Graphics". Itt tudod állítani a felbontást, az élsimítást, az árnyékok részletességét, a V-Syncet, a textúrák minőségét. Általában a játékok belövik magukat a monitor natív felbontására és megpróbálják a többit az erőforráshoz igazítai, több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel. Neked kell eldöntened, hogy kell-e a 4-6-8x-os élsimítás vagy a részletes árnyékok, cserébe feláldozod a 1920*1080-as felbontást, stb. El lehet ezzel mókolni. A fenti felsorolásból az első három a legkritikusabb, el lehetvelük játszadozni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10585) MasterMark válasza roberto211 (#10583) üzenetére


MasterMark
titán

Minden játéknál az a cél, hogy sokféle, és fajta konfiguráción fusson. Ezért lehet paraméterezni. Ha téged nem zavar az élsimítás hiánya, akkor azt kikapcsolod, cserébe a felszabadult erőforrásokat használhatod pl, jobb fény effektekre, vagy szebb textúrákra. Ez a PC lényege. Játék előtt akár egy fél napot is el lehet tölteni azzal, hogy tökéletesre, a te ízlésedhez, és a te konfigodhoz igazítsd a játék megjelenését.

Mister_X: Nah dik, ugyanazt írtad, mire én leírtam. :D Öreg PC-s tapasztalat, élsimítás ki, árnyékok ki, és mindjárt dupla FPS-el fut a játék. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#10586) tDr1v3r válasza roberto211 (#10575) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mi nem fut olyan jól? A Crysis 2-t most a héten vittem végig 720p-ben úgy, hogy minden ki volt maxolva DX11 alatt... 30 alá sose esett a framerate, tényleg nagyon jól futott, besza-behu volt a látvány.

GTA IV meg megint jól megy, néha van egy pici lassulás de még így is jobban megy mint Xboxon. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10587) Mister_X válasza MasterMark (#10585) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ismerős :D Battlefield 2-t direkt felraktam 1280*1024-be, View Distance 100%, minden más minimum. Így is majd megadta magát a szerencsétlen passzív hűtéses, tuningolt GeForce FX5500 (tankba nem is mertem ülni) :DDD Ezek utánszemelkerekedés volt, amikor ráeresztettem a játékot egy GeForce 7600GT-re, azt a differenciát sosem felejtem el :Y

Apropó Battlefield: játszogattam a frí verzsönnel PS3-on, a multi nagyon ott van (azt leszámítva, hogy nagyon CoD-os). Beültem a jó öreg Abrams tankba és egyszer csak azt hallom, hogy valami szolidan sípol. Aztán bamm-bamm, lement a tank HP-ja. Aha, itt ez a hang, amikor bemértek. BF2-ben jobb volt. Látom a helikoptert, ahogy elhúz felettem. "Igen? Akkor játsszunk!" Torony megfordít, látom a köcsög Hindet megfordulni, szép, kiszámítható pályán - gyors fejszámolás, torony igazít, lő és... double kill. Aztán kiszedett Repair Toollal egy csicska.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10588) L_YKing


L_YKing
addikt

Suli.... :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10589) Napfénysüti válasza L_YKing (#10588) üzenetére

Te is iskolás vagy?

Més que un club!

(#10590) Buster17


Buster17
addikt

Nincs suli :D Bár van, de az jogsi ;] :C

(#10591) L_YKing válasza Napfénysüti (#10589) üzenetére


L_YKing
addikt

Sajnos.... Utolsó évem... :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10592) roberto211 válasza L_YKing (#10591) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem is utolsó évem. Alig várom vége legyen. :D Mondjuk ma csak 11:15-ig kellett maradni mert ilyen "évnyitó" vagy mi a pics@ volt. Tehát már úton hazafelé. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10593) thEndeR


thEndeR
tag

De jo hogy meg ezen kivul van 2 evem. :D

(#10594) L_YKing válasza Napfénysüti (#10589) üzenetére


L_YKing
addikt

Amugy miert? :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10595) Napfénysüti válasza L_YKing (#10594) üzenetére

Csak kérdeztem. Jó sok iskolás jár ebbe a topikba. :)

Més que un club!

(#10596) Mister_X válasza Napfénysüti (#10595) üzenetére


Mister_X
nagyúr

問題か?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10597) Napfénysüti válasza Mister_X (#10596) üzenetére

Nem jeleníti meg amit akarsz. :D

Més que un club!

(#10598) thEndeR


thEndeR
tag

Akinek most van az utolso eve mar tudja hogy hogyan tovabb? :)

(#10599) Mister_X válasza thEndeR (#10598) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Frászt. Decemberben adják ki A Felvételi Nagykönyvet (nem tudom, hogy mi a neve), ott tudok majd a szakok között csemegézni. Legszívesebben külföldre mennék, de ennek nagyon kicsi az esélye. Idehaza valószínűleg KRE BTK / ELTE japán kar, esetleg Pázmány Kínai kar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10600) MasterMark


MasterMark
titán

[link] :C :O

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.