Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#11301) Napfénysüti válasza roberto211 (#11269) üzenetére

Te értelmezed amit írtam vagy csak egyből támadásnak veszed amit a szent i-készülékekre írtam. Láthattad hogy a garanciára írtam hogy többet érdemelnek annyi pénzért. Főleg ha már prémium termék. A többi része abszolút rendben van. Stabil, gyors rendszer bizonyos korlátokkal. Még a hardveres minőség is jó és épp emiatt gondolom hogy garanciából több járna.

Més que un club!

(#11302) roberto211 válasza Napfénysüti (#11301) üzenetére


roberto211
őstag

Okés, sorry, elnézést, csak mostanában nem vagyok túl jól passzba lehet kórházba kell mennem,stb aztán lassan 2hete már nem nagyon tudok menni sehova. Hát ez van. 1év-1év. Nem lehet mit csinálni, iPhoneok még 3 év múlva sem szoktak tönkremenni de ez egy más kérdés.

(#11300) Mister_X: Azt tényleg nehéz lenne. :D

(#11297) Giinos: Majd kijavítanak mindent.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11303) sajtee válasza roberto211 (#11302) üzenetére


sajtee
senior tag

Majd kijavítanak mindent. - mikor ezt olvastam i-topikokban, valahogy mindig elkapott a röhögőgörcs. Ha kijön egy (tegyük fel Samsung) androidos telefon és van hibája akkor: elbaszták, kész, szar. Kijön az új iPhone (vagy iOS) tele hibával: "Majd kijavítják" (és részemről ez volt az első áés utolsó hsz a témában, mert már nagyon unom.)
És persze, tudom, hogy javítják majd, ahogyan ezt általában androidon és WP-n is megteszik :)

(#11304) roberto211 válasza sajtee (#11303) üzenetére


roberto211
őstag

Androidon samsungnál sose javítanak szinte semmit, hazudoznak össze vissza. Kb Július óta igérgetik 4.2.2-t utána 4.3, wp nél nem nagyon szokott update lenni. Az iOS nél is szokták KICSI hibák lenni első "új" sw-k nél de rövid időn belül javítják is, pld októberben jön a 7.1, akkor elvileg holnap is jön egy update.

Az meg,hogy elkap a röhögőgörcs vegyél be valamit ellene nem tudok mit mondani.

Belefáradtam ebbe és már kedvem sincs a sok mindentudónak bizonyítani . Félre ne értsétek nem csak erről a topicról van itt szó hanem hétköznapokban is társaságban stb.

Én androidot se szarozom mert nexusnál azért elég szépen muzsikál sőt. nagyon pörgős és stabil. HTC-nél is. De ezek a tizenezres androidok amit művelnek, meg egyéb gyártók kész katasztrófa.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11305) kovsol válasza roberto211 (#11304) üzenetére


kovsol
titán

Nálam ezért Android = Nexus :) Ott ha kell kiadnak kis 2MB -os javítást is ami OTA lejön. Samsung meg egyéb gyártok ezzel nem tudnak lépést tartani soha úgyse.

más:
Azon gondolkozom megvegyem-e PS4 -t még idén, vagy halasszam jövő évre. Rengeteg játékom van felhalmozva PC-re és Xbox-ra is ami kijátszásra vár még.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11306) tDr1v3r válasza kovsol (#11305) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Elvileg a Xiaomi meg ugyanez... hetente van frissítés ha jól tudom, ők kínai létükre is normálisan állnak hozzá.

Amúgy halassz, én is azt teszem, majd fél év múlva meglátom hogy melyik gép lesz a jobb.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11307) WhiteWalker válasza kovsol (#11305) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is várok vele...újat egyből sosem vennék,megvárom mig kijavítják a gyerekbetegségeiket , mert tuti lesz...várhat az egy fél évet...bár már előrendeltem a ps4-et...kurvár@ nem tetszik az M$ erőszakos mindent ráerőltetek az userre hozzáállásuk...mindig PS-m volt és van , csak most boxot vettem magam sem tudom miért...de azért a ps3 is itt figyel a tv alatt...

(#11308) roberto211 válasza kovsol (#11305) üzenetére


roberto211
őstag

Most már rájöttem én is, hogy ha android akkor nexus vagy max még HTC. Más nem. Ha wp akkor Lumia. Ha iOS akk meg egyértelmű. :D

Konzolos témára visszatérve én még maradok a slimnél.. Ezen se játszottam még olyan sokat, sőt. Bőven kielégít mindent. Majd talán 1-2 év múlva.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11309) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Egyszer véletlenül majdnem elpusztították a fél keleti partot :Y

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11310) zsotesz81 válasza kovsol (#11305) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én ps3-at tervezek venni, van pár játék amit kijátszanék azon is, ps4 ráér, eleinte nem nagyon volna rá játék olcsón.

(#11311) Buster17


Buster17
addikt

vettem egy külsõ hdd házat abba a reményben hogy majd a laptop vimyomra feltudom màsolom a gta5 öt de gêpcsatlakozàskor (pc) nem ismeri fel :( valamit rosszul csinálhattam vagy màr annyira strapa àllapotba van a vinyó :O
nem lesz így gta :(

màs: van doridos qwerty billentyûs telefon?

(#11312) molnarpeter válasza Buster17 (#11311) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Xperia Pro, Moto Droid...

(#11313) Buster17 válasza molnarpeter (#11312) üzenetére


Buster17
addikt

nem rossz de ên a blekberri féle qwerty -re gondoltam. olyan nincs? :F

tDr1v3r

azaz köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11314) tDr1v3r válasza Buster17 (#11313) üzenetére


tDr1v3r
veterán

HTC ChaCha

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11315) L_YKing válasza Buster17 (#11313) üzenetére


L_YKing
addikt

Motorola defy :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#11316) Buster17


Buster17
addikt

kérdezek megint.
melyik az a telo amelyik kivetítette a billentyüzetet az asztalra ês onnét lehetett pötyögni?

(#11317) L_YKing válasza Buster17 (#11316) üzenetére


L_YKing
addikt

Lg ha jól tudom.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#11318) Buster17 válasza L_YKing (#11317) üzenetére


Buster17
addikt

közel vagyunk mert nekem is az rémlik.
fuu de fejemben van még a reklàmja :C

(#11319) oriic válasza Buster17 (#11311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

T-mobile G1 (HTC Dream)

Live-Die-Respawn

(#11320) Mister_X válasza oriic (#11319) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az király telefon volt.

@Buster17: az utolsó értelmes QWERTY-s emlékeim szerint a Motorola Milestone volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11321) Buster17 válasza Mister_X (#11320) üzenetére


Buster17
addikt

kár hogy már nincs uj QWERTY telefon. erintokepesek melle megneznek wps droidos ios telokat

(#11322) Buster17


Buster17
addikt

Oric! :C

(#11323) woodbear válasza Buster17 (#11313) üzenetére


woodbear
addikt

Ne vegyél chachat! Barátnőmnek vettem, de szervizes volt már kétszer, meg van egy ismerősömnek is, ő is vitte már vissza.... Mondjuk ez csak 2 db de 2ből 2 fostosodik az nem jó.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#11324) Buster17 válasza woodbear (#11323) üzenetére


Buster17
addikt

nem akarok venni csak jo lenne nosztalgiàzni meg azokkal tidok legjobban irni.

kedden lesz meg a lumia :DD

(#11325) tDr1v3r válasza Buster17 (#11324) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Melyik lesz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11326) Buster17 válasza tDr1v3r (#11325) üzenetére


Buster17
addikt

520

(#11327) Micsurin válasza Buster17 (#11326) üzenetére


Micsurin
nagyúr

én azon az új 1020-on filózóm... tudtok róla valami jót, úgy értve az vs s3........

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11328) Napfénysüti válasza Buster17 (#11326) üzenetére

No belépsz a klubba? :D

Més que un club!

(#11329) Buster17 válasza Napfénysüti (#11328) üzenetére


Buster17
addikt

mindig is lumiàval akartam :D
kezdésnek ez elég. 100ért még tök fölösleges egyenlõre.

(#11330) Napfénysüti válasza Buster17 (#11329) üzenetére

Jaja 520 ár/érték arányban az egyik legjobb telefon talán a piacon. :K

Més que un club!

(#11331) L_YKing válasza Buster17 (#11329) üzenetére


L_YKing
addikt

"Egyenlőre a pizzát vágjuk fel"
;] ;] ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#11332) kovsol válasza Napfénysüti (#11330) üzenetére


kovsol
titán

Én is szemeztem az 520-al. A kinézete is tetszik. Viszont már elég sok programom van androidra megvéve, meg a tablet is nexus. Szóval úgy döntöttem maradok ezen a vonalon. Tetszik az irány amerre tart a WP. Régen volt már windowsos telóm, de akkor az még nem volt ilyen kiforrott rendszer. Bár egyszer veszek egy harapott almás telefont is, csak úgy kíváncsiságból. Bár az ingerküszöbömön túl van neki az ára.

May the Force be with you!

(#11333) Napfénysüti válasza kovsol (#11332) üzenetére

Neked nem érné meg váltani na meg Nexusod van vagy lesz ami a legnormálisabb Droidos telefon. Röhögni fogsz de én is elgondolkodtam hogy egyszer veszek egy Iphone-t hogy megtudjam mitől lehetek menő. Csak kár hogy zöldben nincs mert az menne a kocsimhoz. :DDD

Més que un club!

(#11334) woodbear válasza kovsol (#11332) üzenetére


woodbear
addikt

Vegyél iphone 2G-t :D Az árban biztos nincs túl az ingerküszöbödön.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#11335) kovsol válasza woodbear (#11334) üzenetére


kovsol
titán

Az tudásban van alatta. :D

May the Force be with you!

(#11336) oriic válasza Buster17 (#11322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :C

Live-Die-Respawn

(#11337) thEndeR válasza Napfénysüti (#11333) üzenetére


thEndeR
tag

Iphone 5c van zoldben azt hiszem, bar attol nem leszel meno, mert muanyag es csak ~140k. :D

(#11338) kovsol válasza thEndeR (#11337) üzenetére


kovsol
titán

kíváncsi vagyok hol lesz 140k, mert nem nálunk az tuti

May the Force be with you!

(#11339) Napfénysüti válasza thEndeR (#11337) üzenetére

Aha főleg hogy olyan 205-210k lesz... :U

Més que un club!

(#11340) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na tegnap megvolt egy éjszakai Win8 telepítésem is. Sd kártyáról. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11341) Mister_X válasza oriic (#11340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Prau vagyol!! Lehet nekem is illene már egx PC-t kukáznom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11342) oriic válasza Mister_X (#11341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy pronak kell lennem két kattintáshoz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11343) Mister_X válasza oriic (#11342) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egérrel?!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11344) Micsurin válasza oriic (#11342) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha formázást is kértél akkor 3 ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11345) negyven2 válasza Mister_X (#11343) üzenetére


negyven2
veterán

Zongorával... :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11346) Micsurin válasza negyven2 (#11345) üzenetére


Micsurin
nagyúr

azt a rohadt ilyet is lehet? O.O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11347) oriic válasza Mister_X (#11343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Táccspaddal. Nincs nekem drága notebúkom érintőkijelzővel...

Live-Die-Respawn

(#11348) Buster17


Buster17
addikt

lol. pakolászom a fiókomban az xboxos papírokat, nézegetem fordigatom és találok egy kódot. Nézem miez és az ajándék 1 hónap live kód az amit még nem használtam fel :C
Amikor vettem kerestem is a kódot mert járt volna. Nem találtam és annyiban hagytam, hogy jól át qrtak :DDD

Mindját el is lövöm ;)

(#11349) Micsurin válasza Buster17 (#11348) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az igen :)) ez olyan szőke nős nem gondolod? :P

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11350) woodbear


woodbear
addikt

Végre sikerült az orosz csajt rávenni, hogy jöjjön el velem hétvégén bulizni egyet :D Hát most neki kb vége, nincs vissza út :DDD
Ma már írt, hogy velem álmodott. 29éves, nagyon adja.

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.