Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#11651) kovsol válasza roberto211 (#11650) üzenetére


kovsol
titán

Berakod a kosárba ugyan úgy, mint a VGA kártyát. [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11652) Napfénysüti válasza roberto211 (#11650) üzenetére

Nem tudtam milyen géped van azt hittem iPhone mellé adnak legál Windowst is. :DDD

Egyébként ez úgy hangzott mintha összerakott géphez csak virágbolti verzió létezne. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#11653) MasterMark válasza Buster17 (#11643) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom mit csinálsz a képet így rakod be:

[IMG:http://link][/IMG]

Ha még linket is akarsz rá, akkor azt is elé írod, és a végére a lezáró teget.

Switch Tax

(#11654) roberto211 válasza Napfénysüti (#11652) üzenetére


roberto211
őstag

És lumiához adnak? :D Ms termék, még illene is hozzá. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11655) kovsol válasza roberto211 (#11654) üzenetére


kovsol
titán

Eredeti WP8 van hozzá xD

May the Force be with you!

(#11656) roberto211 válasza kovsol (#11655) üzenetére


roberto211
őstag

Ehhez meg eredeti iOS. ;] :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11657) Buster17 válasza MasterMark (#11653) üzenetére


Buster17
addikt

http:// aztán a link? Szoval http:// után a link ami http:// vel kezdődik?

(#11658) MasterMark válasza Buster17 (#11657) üzenetére


MasterMark
titán

Wtf? Komolyan kérdezed?

Switch Tax

(#11659) roberto211 válasza Buster17 (#11657) üzenetére


roberto211
őstag

Oda azt teszel be amit te akarsz. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11660) Buster17 válasza MasterMark (#11658) üzenetére


Buster17
addikt

Most nem értem :DDD
majd kipróbálom ahogy értettem.

(#11661) WhiteWalker válasza MasterMark (#11658) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#11662) MasterMark válasza Buster17 (#11660) üzenetére


MasterMark
titán

Http csak egyszer van...

Switch Tax

(#11663) Napfénysüti válasza roberto211 (#11654) üzenetére

Igen adnak hozzá. Meg a gépeimen is legális Win fut. :K

Més que un club!

(#11664) roberto211 válasza Napfénysüti (#11663) üzenetére


roberto211
őstag

:C :C

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11665) roberto211


roberto211
őstag

Hogy tudjátok ki az én kicsikém, feltöltöm ide nektek! :D :D Ma volt a tizenegyedik szülinapja!!!! :D <3

Képminőségért sorry, csak hát iPhone csere alatt, s3 mini meg nem a kamerájáról híres. ;]

:DD

Gratulációkat elfogadjuk, szerintem az Ő nevében is beszélhetek. :D

(#11666) Napfénysüti : Nem, de nem ez a lényeg most. Újra cserélik ki ...

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11666) Napfénysüti válasza roberto211 (#11665) üzenetére

Ne bassz, elcseréled az iPhonet egy bolti jogtiszta Winre? ;] :DDD
Derék! :))

Més que un club!

(#11667) kovsol válasza roberto211 (#11665) üzenetére


kovsol
titán

Első kép alapján azt hittem macska.

May the Force be with you!

(#11668) Napfénysüti válasza roberto211 (#11665) üzenetére

Milyen fajta?

Més que un club!

(#11669) roberto211 válasza kovsol (#11667) üzenetére


roberto211
őstag

Pedig nem. ;) :)

Ő egy minőségi,jól tartott, jó tenyésztőtől származott Csivava és hál isten ezért nincs szinte semmi baja, na meg persze jobban van tartva meg minőségibb kaját eszik mint némelyik ember. Ő a leghűségesebb, legaranyosabb társam,vele nőttem fel. Nem úgy tekintek rá mint egy kutyára hanem mint egy társra. Sokat tanulhatnának a kutyáktól az emberek(jellem,stílus,hűség,stb..).. Bármire képes lennék érte.....

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11670) Mister_X válasza roberto211 (#11665) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oszt' mi baja vót a csuda ájfónnak, hogy cserétettni kő'? ;] Bezzeg az én Lumiám bírja a kiképzést :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11671) roberto211 válasza Mister_X (#11670) üzenetére


roberto211
őstag

wifi problem... elszürkült. Néha jó volt,néha nem ...De általában jó volt,csak mivel garis így kicseréltetem ha már élhetek a lehetőséggel. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11672) Prof01 válasza Mister_X (#11670) üzenetére


Prof01
veterán

Én is mobilvásárlás elé kerültem.
3db kiszemeltem van: iPhone 5, HTC One, Sony Xperia Z.
Használt, szép állapotban lévő, függetleneket keresek, de még nem sikerült megfelelő ajánlatra bukkannom. :)

Ti melyiket ajánljátok a 3 közül? Valaki rendelkezik személyes tapasztalattal?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11673) roberto211 válasza Prof01 (#11672) üzenetére


roberto211
őstag

i5. Menj el pld westendbe ott mind a három kivan rakva(vodaba azt hiszem),próbáld ki és amelyik tetszik vedd meg.. Ha android akk One ha más akkor i5. Mást nem írok mert úgy is vita lenne . :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11674) woodbear válasza Prof01 (#11672) üzenetére


woodbear
addikt

Én annyit mondok, hogy semmiképpen se az xperia Z-t....
A ONE és az i5 között nehezen tudnék dönteni. De az érett fejemmel szerintem i5 mellé állnék. Nem használok semmit a droidon, arra meg jó lenne az iphone is :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#11675) zsotesz81 válasza Prof01 (#11672) üzenetére


zsotesz81
senior tag

HTC One, én májusban vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#11676) tDr1v3r válasza Prof01 (#11672) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Z-t vesd el, fakó a kijelzője... mondjuk cserébe víz és porálló, de én emiatt nem venném meg.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11677) Prof01 válasza tDr1v3r (#11676) üzenetére


Prof01
veterán

Z mellett a micro sd bővíthetősége és a 3 közül a legalacsonyabb ár állna pozitívumként.

Leginkább az i5 felé húz a szívem, de az a legdrágább és nem tudom annyit megérne-e, mert a HTC One is nagyon tetszik dizájnban, nagyon erős hardverben, szoftverben is, az olvastam, hogy ebben a hónapban már megkapja a legfrissebb 4.3-as androidot, egy remek mobil, szóval nehéz a döntés. :U

zsotesz81:
Neked mik a tapasztalataid a One-nal?
Azt olvastam, hogy némelyiknek az illesztéseivel hibák vannak.
Illetve az iFixit a legnehezebben szerelhető mobilnak kiáltotta ki, ami abból a szempontból nem szerencsés, ha lejár a gari, akkor kidobhatom az egészet. :F

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11678) MasterMark válasza Prof01 (#11677) üzenetére


MasterMark
titán

Lumia?

Switch Tax

(#11679) Prof01 válasza MasterMark (#11678) üzenetére


Prof01
veterán

Áhh, Windows Phone-t soha. Nagyon nem jön be. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11680) zsotesz81 válasza Prof01 (#11677) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Illesztési hibák előfordultak, de az enyém hibátlan, pixelhibás volt inkább több, enyémen is van 2 de csak fekete háttérnél lehet látni, nem zavaró. Ami kicsit még gyengébb az a kamera, bár nekem megfelel.
A rendszer nagyon gyors és smooth, hangszórója brutálisan jól szól, kijelző szintén szép.

(#11681) L_YKing válasza Prof01 (#11679) üzenetére


L_YKing
addikt

I5

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#11682) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Xperia Z1 ?vagy Z ultra?

(#11683) oriic válasza Prof01 (#11677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ONE, a maradék pénzt meg költsd el másra. :)

Live-Die-Respawn

(#11684) Buster17 válasza Prof01 (#11679) üzenetére


Buster17
addikt

Elég nagy baj. :)
Én 1 hete(se) vagyok wp tulaj és hát rohadt jó. Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz.
Ha választanom kéne vagy iOS vagy WP. Android soha nem kell. Kivéve ha hozzám vágják ;]

(#11685) kovsol


kovsol
titán

Szerintem ne kezdjük megint ezt a témát. :D

Ha már kutyákról volt szó: ilyen kutyust szeretnék majd egyszer. Sajnos nálunk nagyon drága a Corki. :(

2011. karácsonyára kaptam egy puli kölyköt, mert azon a nyáron halt meg a régi pulink. Sajnos a kölyök nem élte túl a telet. Elkapott egy fertőzést amit az állatorvos nem tudott kikúrálni. :( [link] Érdemes a videót végig nézni. Lesz egy kutya vs macska rész is :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11686) Napfénysüti válasza Prof01 (#11677) üzenetére

Ha fontos a nagy kijelző akkor One ha nem igazán akkor i5. Árakban mennyi az eltérés?

Més que un club!

(#11687) thEndeR


thEndeR
tag

152 nap után ültem ma először géphez. :D Most lett kész annyira a ház, hogy lakható legyen. :U

(#11688) tDr1v3r válasza kovsol (#11685) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagy kár hogy elpusztult a tietek, nagyon értelmes és hűséges fajta a puli, biztos jó szolgálatatot tett volna nálatok. Nekünk is az van, lány, csak kicsit... érdekes amiket csinál. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11689) kovsol válasza tDr1v3r (#11688) üzenetére


kovsol
titán

Általános iskola 6. osztályába jártam mikor meglett az első pulink (Bundi). 2011. nyarán pusztult el 14 éves korában. Túlélt több balesetet is, szívós állat volt. A szomszéd pitbullja is egyszer úgy elkapta, hogy a jobb első lábáról egy tenyérnyi részen a húst is kiszakította és túlélte.
Jött velünk a szőlőbe is, nagyon szeretett a lovaskocsi tetején utazni is.

Másik kutyánk egy nagytestű tacskó keverék Picur, meg idén nyáron elkóborolt és azóta se tért haza. Valószínűleg egy vadász lelőhette. Ő általános iskola 8. osztálya óta volt meg. Ugyan olyan kajla volt 10+ évesen is, mint 1 éves korában. Semmit nem változott az évek alatt.

Még a könny is szemembe szökött míg ezeket a sorokat írtam.
A pulit anno menhelyről hoztuk el kölyök korában. Elkóborolt otthonról és nem jelentkezett érte senki.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11690) roberto211 válasza kovsol (#11689) üzenetére


roberto211
őstag

Szegény :( Sajnálom mind kettőt. Mondjuk a puliktól én félek, mert egyszer már majdnem megharapott egy meg olyan agresszívnek tűnnek, de ezen kívül nincs vele semmi bajom. De a második kutyis is aranyos lehetett. Anyáméknak volt egyszer egy Labrador tacskó keverék de el kellett altatni mert ugye a lába ilyen tacskó "jellegű" volt teste meg nagy labrador és nem bírt már lábra állni sem egy idő után, ízületei tönkre mentek,stb. De én nem ismertem. A pitbullos storyhoz kapcsolódóan nekem is volt egy hasonló. Régen még zuglóban társasházban laktunk és levittem oda a kutyasétáltatóhoz manót sétálni pórázon(!!!). Szépen mentünk meg minden és jött ilyen nagydarab vagy valami agár vagy nem tudom milyen fajta és miután észre vette a manót odajött vicsorgott és elakarta kapni,szétakarta tépni(póráz nélkül volt a nagy kutya). Kb ez 5éve történt. Elkapott a pánik , adrenalin fullon volt és akkoriban(kb lehettem 14éves),olyan ideges meg már nem is annyira emlékszem mi volt ,azt csináltam,hogy a nagy kutyát kb 3méterre arrébb dobtam, manó valahogy kiszökött hámból ki a mellékútra(szerencse,hogy nem jött autó) anya meg gyorsan elkapta,én addig néztem a nagy kutyát,hogy mikor fut vissza. Gazdájával nagyon csúnyán összevesztem ,hogy mi az,hogy egy közös kutyasétáltatón nem pórázon viszi. Majdnem verekedés lett a vége de örültem,hogy megmenekült a manó és így inkább ott hagytam.

Második kutyus meg így életkor témában pont ugyanez a manó. Kb olyan fürge, meg ugyanolyan mint 3-4éves korában. Senki sem hiszi el,hogy 11éves csak mikor megmutatjuk a törzskönyvét. Akkor elhiszik.

De a manó mellett még van másik kettő nagy. Egy 4 éves (németjuhász-kopó keverék)akit 4 hónapja hoztunk el szintén egy menhelyről. 4évből 3,5 évet ott töltött. Nehezen is "tört" be ide hozzánk. 5x szökött meg, nem akart eleinte elfogadni minket, félt, nem evett 1 hétig,stb. De a harmadik szökésnél (1hétig nem lett meg. Újság,Érdi tv,internet,szórólap mindenkivel őt kerestettük),meg mikor hoztunk neki egy kölyök kutyát 2hónap után akkor megváltozott. A másik meg kaukázusi meg labrador kölyök ,4hónapos de hát kb több baj van vele mint egy gyerekkel. :D Olyan rossz,hogy alig lehet kibírni már várjuk,hogy "Kimenjen" ebből a korszakból. :)

De ezek ellenére szeretem őket, csak a manó mivel(legalábbis gondolom ezért), kiskorom óta velem van ,jobban hozzám nőtt mint a nagyok..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11691) roberto211 válasza Prof01 (#11677) üzenetére


roberto211
őstag

Hát én azért nem gondolnám,hogy olyan drága lenne az i5. Oké, ha újonnan veszed igen, de itt ph-n 120.-ért lehet már venni makulátlant mindennel stb. A One se olcsóbb. One már gyorsaságban ahogy néztem elég ütős (4s-t néha megszorongatja már így érzésre) ,sw az nagyon jó (hát HTC persze,hogy jó. sw terén mindig is jó volt..) ,mondjuk nekem legközelebb vagy 5/5s lesz de ez én vagyok. Szerintem Sonyt felejtsd el. Én is azt hittem mekkora szám aztán megnéztem élőben egyáltalán nem fogott meg ez a z széria. A középkat(p) az jó de hát az középkat , ezek meg felső.

Nézd meg mind a kettőt, szerintem a kettő között dönts. Ha Android akkor nexus4 vagy One,ha más akkor iPhone 5.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11692) Buster17


Buster17
addikt

Nekem boxerom volt régen. Nagyon szerettem. Egy idősek voltunk. Amikor még babakocsis voltam mindig ő vigyázott rám. Amikor 6 évesek voltunk akkor megmérgezték.
Azóta ennyire még nem szerettem állatot mint őt. Amikor megtudtam a hírt, hogy mi lett vele az nagyon megérintett. Korom miatt nehezen dolgoztam fel és nem felejtettem el azóta sem. :')

[ Szerkesztve ]

(#11693) Napfénysüti válasza roberto211 (#11691) üzenetére

Azért a HTC software supportjánál is vannak ám érdekes dolgok. Legalábbis régebben voltak mikor még egy Kaisert akartam anno venni. :D

Més que un club!

(#11694) kovsol válasza roberto211 (#11691) üzenetére


kovsol
titán

Lakótársamnak egy hete van meg a Samsung Galaxy S4 és én is próbálgattam mit tud. 140k újonnan az a telefon és simán azt mondom, hogy jelenleg jobban tetszik mint a HTC. Mondjuk a htc -t azt csak pár perc erejéig tudtam eddig megnézni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11695) roberto211 válasza Napfénysüti (#11693) üzenetére


roberto211
őstag

Support szó alatt mit értesz? Frissítéseket vagy mást? Lehet vannak gondok de,hogy android terén ő tudja a legjobban optimalizálni meg megcsinálni a készülékükre az sw-t az 100%. Oké nexus 4 is, de hát azon egy alap android van rajta minden nélkül és csá. Persze,hogy stabil.

A One nál éreztem azt először(és ugye androidról beszélünk),hogy kb olyan gyors így érzésre mint a 4s. Lehet néhol,meg játékok bezárásánál gyorsabb a 4s de amúgy kb ugyanaz. Ezt kéne követni minden gyártónak ..

(#11694) kovsol : Hát végülis One ellenfele, de számomra egyáltalán nem tetszik.(Régebben én is s4 re akartam cserélni.) Főleg sw miatt. S3 topicba is írták anno aki s3ról váltott ,hogy anyagminőségileg szinte alig javult, sw ugyanaz csak a 2gb ram miatt meg a + mit tudom én hány mhz miatt érzi az ember gyorsabbnak és ez mind a szoftver miatt van semmi más miatt. Ennyire nem instabil az android,hogy ezt csinálja, lásd nexus,one. Tudom milyen az s4 fogdostam is meg kipróbáltam de....no komment. Features vannak rendesen(paraszvakítás effekt), ehhez értenek,meg kamera az jó,és itt be is zárult a kapu..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11696) kovsol válasza roberto211 (#11695) üzenetére


kovsol
titán

" Oké nexus 4 is, de hát azon egy alap android van rajta minden nélkül és csá."
Persze oké az i5 is, de azon meg egy alap iOS van azt csá. Ez kb ugyan az a szint. Minek túlbonyolítani egy SW -t ha az úgyis csak lassít.

May the Force be with you!

(#11697) Napfénysüti válasza roberto211 (#11695) üzenetére

Anno talán OpenGL driver támogatás miatt volt nagy felháborodás.Sense amúgy jó felület tőlük a mai bika gépeken valószínűleg jól fut de korábban azért volt akadás mert terhelte a rendszert. Lehet manapság jobb a support nekem is HTC volt az előző telefonom igaz egy WP7-es Trophy annál meg nem voltak gondok.

Més que un club!

(#11698) roberto211 válasza kovsol (#11696) üzenetére


roberto211
őstag

Ezért mondom. ;) Androidnál szeretnek variálni a gyártók, több kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel ,sikerül is nekik. Na a google ugye a referencia modelljén semmit nem csinál. Ezért stabil meg villám gyors ..De nexusnál olyan érzésem van mintha..nem is tudom.. Lenne egy luxusautóm,de beindítani nem tudom csak ha megjavítom. Itt arra gondolok,hogy semmi extra nincs, meg semmi látványosság a menüben. Oké,hogy lehet az sw-t tönkrevágta volna, de ha odafigyel(mint a htc) akkor nem..
azt csá :DDD :DDD :DD :DD

(#11692) Buster17: Ilyen "kemény" kutyáktól mindig tartanak az emberek,hogy huhh ha kisbaba van akkor nem szabad ilyesmi kutyákat tartani, meg stb,stb közbe meg ők vigyáznak az emberre a legjobban. Boxer ráadásul szép fajta is. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11699) kovsol válasza roberto211 (#11698) üzenetére


kovsol
titán

Minél kisebb a kutya annál jobban hajlamos agresszióval kompenzálni a testméretét.
Rám a parkban minden nap támadnak zsebkutyák, múltkor az egyik ráharapott a cipőmre és majdnem ráléptem így az alsó állkapcsára. Annak ott lőttek volna az tuti. Egy ilyen pár kilós fost nem tudom mi vesz rá, hogy egy 186cm magas 100 kilós emberre rátámadjon?
Bezzeg bernáthegyi, vagy német juhász, vizsla stb még sose támadt rám.

Puli nálunk jó házőrző volt. Akit ismert azt sose bántotta, de akit nem az nem jöhetett be az udvarba :) Viszont ha nem otthon volt hanem semleges területen akkor tudta hol a helye és nem volt vad. Csak a saját területét védte.

May the Force be with you!

(#11700) Prof01 válasza Napfénysüti (#11686) üzenetére


Prof01
veterán

Ma megnyomkodtam egy HTC One-t is. Nagyon egyben van a cucc, a kijelző mérete teljesen jó, a nagy kezemmel még 1 ujjal is könnyen kezelhető volt. :)
Hát árban olyan 15-20k az i5 és a HTC közötti különbség.
HTC-ért max 90-95k-t szeretnék kiadni, i5-ért max 110k-t.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.