Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35801) lvnt válasza 30z.Samu (#35799) üzenetére


lvnt
őstag

Sajnos nem, pedig tényleg jó lenne.

(#35802) woolwich


woolwich
tag

Üdv!
Gondolkodom rajta, hogy vegyek egy Xboxot és segítségre lenne szükségem. Ismerősömnek van egy kb. másfél éves 60 gigás pro gépe amit nem nagyon használt, ezért eladná nekem. 30-ért megéri megvenni? :F

(#35803) szaszlaci válasza woolwich (#35802) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ha meg vagy szorulva és nem volt még javítva, megéri. Ha van még pénzed, vegyél inkább egy új Jasper-t. HDD-vel vagy anélkül. Utóbbi kb 45 újonnan.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35804) eddie17


eddie17
addikt

Brütal Legend demó kipróbálva. Eléggé odavág:) Grafikailag nem egy top, de szerintem ez direkt lett így csinálva. Hangulat az van, meg hülye dumák:)

(#35805) bandiras2 válasza eddie17 (#35804) üzenetére


bandiras2
senior tag

Dejó hogy mondod!
Download in progress!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#35806) Sickboy25


Sickboy25
addikt

az mitől van, hogy mostanában az xbox képmérete néha magától megváltozik egy pillanatra, majd vissza is áll! Általában megnyúlik és nagyítódik!
Mi lehet a baj?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35807) woolwich válasza szaszlaci (#35803) üzenetére


woolwich
tag

Kössz a segítséget!
Hát nincs túl sok pénzem rá, főleg ha azt nézem, hogy még játék is kellene hozzá és még az is mennyibe kerül...Egyébként nem volt javítva még. Igazából régebben még csak-csak játszogattak rajta, de mostanában szinte már nem is használták.

(#35808) Def26 válasza dunc (#35796) üzenetére


Def26
félisten

Szia

Nekem vezetékes kontrollerem van. Le lehet tölteni hozzá egy hivatalos drivert az MS oldaláról ami sajnos xp sp3 alatt nem működik. Ha xp sp3 -ad van akkor engedélyezd neki, hogy az update -re menjen drivert keresni. Csak így tudja magát telepíteni, xp sp2 -nél nincs gond ott felismeri a drivert a gép.
A legtöbb játék tökéletesen felismeri, még olyan is aminél meglepődtem. pl. Crysis Warhead. A menüben megjelennek a jellegzetes A és B stb. gombok, és játék közben is ezeket látod esc, enter stb. helyett.
GRID -et igy játszottam PC -n, amíg nem volt boxom.

Wireless kontrollerhez kell venni egy USB PC -s "vevőt", ami ugye plusz költség. Szvsz pc -hez jobb a vezetékes kontroller.

Jah, hogy nem is ez volt a kérdés... mindegy már meg hagyom a posztot. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35809) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nem értem mi értelme PC-hez joypadot venni.
Ugye PC azért kell, mert FPS-t csak egérrel hajlandó valaki játszani, hát legyen. Na de ha ott a joy, akkor miért nem inkább konzol?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35810) Sickboy25 válasza szaszlaci (#35809) üzenetére


Sickboy25
addikt

pl nekem is van a pc-hez controllerem, mivel nem volt xboxom a fifát viszont imádom és a cseleket csak controllerrel lehet előcsalogatni:)! Más pedig c64es és régi játéktermes játékokhoz kiváló, még most is toljuk vele:) :C

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35811) Def26 válasza szaszlaci (#35809) üzenetére


Def26
félisten

Jól jön azért a PC -hez egy kontroller és ha van olyan alternatíva ami jó a kedvenc konzolodhoz is akkor miért ne? ;) FPS -hez nem jó de minden máshoz igen.

PC -n pl a GTAIV -et tolom kontrollerrel és azért, mert konzolon nincs lehetőség modok, skinek, stb. -re.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35812) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Na de ha ott a joy, akkor miért nem inkább konzol?

ez viccesen hangzik ez olyan, hogy veszek egy gombot, mert leesett az ingemről, de ha már gombom van, miért nem veszek Gucci inget inkább ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35813) szaszlaci válasza Sickboy25 (#35812) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nem sokkal jobb egy Gucci? ;]
De árban pont, hogy a Gucci a PC, eleganciában meg a konzol. :C
Aztán persze lehet, leesik rólad az ing 3 LED formájában :)

Crysis hallatán vetült fel a kérdés, azért az nem megy egy 10 Forintos gépen..

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35814) Sickboy25 válasza szaszlaci (#35813) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD
de lehet valakinek a Gucci pc megvan, de már csak a gombra maradt sastojása(pénz)! Ez a 3 ledes kemény volt :C :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35815) Djuree válasza szaszlaci (#35813) üzenetére


Djuree
félisten

crysis nem megy fullon egy radeon 5870-en sem :U
ritka szarul írták meg a kódját...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35816) Devil111 válasza Djuree (#35815) üzenetére


Devil111
csendes tag

Hát nekem egy régi nvidia 6600am van :S :D
Minimum és közepes között döcög, de akárki akármit mond, nekem egy nagy élmény az a game.
Nem a grafika miatt, hanem úgy az egész játék ahogy van.
Igaz kell neki a vas, de a graf nem minden. Ok sokaknak egy kalap ...., de sztem igen jó játékot csináltak.
Kb 6szok végigtoltam :D

(#35817) Devil111


Devil111
csendes tag

Egyébként tud valaki valamit a Serious Sam HD-ről? Megjelent e már, vagy csak Liveon lesz elérhető? :U

(#35818) Def26 válasza Djuree (#35815) üzenetére


Def26
félisten

"crysis nem megy fullon egy radeon 5870-en sem"
Próbáltad? ;] Egyébként mi a "fullon"?

Én benevezek egy 5850 -re.
:B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35819) Gebriel


Gebriel
veterán

Ez vagy ez :F

(#35820) Xirtam válasza Gebriel (#35819) üzenetére


Xirtam
veterán

A microsoftos is Logitech szal sztem tökmind1

(#35821) Def26 válasza Gebriel (#35819) üzenetére


Def26
félisten

Én az MS -t venném. Egyébként a Logitech van ennyiért is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35822) Djuree válasza Devil111 (#35816) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz, de a far cry közelébe sem ér...

Def26: nem én próbáltam, hanem van róla teszt a kártya tesztjénél...full az azt jelenti FULL, MINDEN a maxon ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35823) Djuree válasza Gebriel (#35819) üzenetére


Djuree
félisten

logi az szar, nekem volt...1 hétig :DDD

MS kormány van használtan 10k-ért, azt vedd...

21k a logi? :Y én 1 éve vettem 9k-ért zsír újonnan a mistralnál (RIP mistral)...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35824) Csabee. válasza Djuree (#35823) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Logitech az egyik legjobb márka, ne szarozd le csak úgy..:)

Üdv: Csabee.

(#35825) Devil111 válasza Djuree (#35822) üzenetére


Devil111
csendes tag

Hát igen a Far Cry az igazi klasszikus, utánozhatatlan. :K

(#35826) alien_


alien_
őstag

Mától tölthető (silver-eseknek) a Forza 3 demója!
Van egy olyan érzésem, hogy kultuszjáték lesz..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#35827) zack válasza Djuree (#35815) üzenetére


zack
nagyúr

Sok csúcs VGA-m volt....nV 285, 295, ATi 4890 CrossFire...de még így sem ment a Crysis úgy, ahogy szerettem volna. Pedig amikor vettem őket 2db XBox 360 árába kerültek darabonként. :U 1920x1200 Very High-ot mindegyik bírta, igaz a 285 szűrés nélkül. 295 pedig 2x-4x AA-val tudta ugyanezt jobb FPS érékekkel. A 4890 CF esetében se tudtam 4x magasabbra állítani a szűrést, mert megfogta a gépet. Pedig nincs xar gépem. E8600@4400Mhz, 4GB RAM 1200Mhz, X-Fi Gamer Fatal1ty...szóval minden jó benne van amit egy X38 rendszer tudhat. Szóval a Crysis fullon való játszásához még ez is kevés. Ezzel nincs is gond, de a többi játékhoz meg túl sok. A Crysis részeket kijátszottam multiban is...így feleslegessé vált az ennyire TOP erőmű VGA szempontból.
Eladtam az egyik 4890-et, kipótoltam 19k-val és megvettem a Boxot. Így most 1db 4890 dohog a gépben amit esélytelen elindítani Wars multiplayer-ben 1920x1200 VH-ban. Vagy említhetném a Crysis1-et is Ultra High moddal is, ami valami félelmetesen szép fullHD-ben...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35828) alien_ válasza zack (#35827) üzenetére


alien_
őstag

Arra még nem gondoltál, hogy nem a vasaddal van a baj, hanem a Crysis-sal..? :U
Egyébként meg minek multiplayer játékot very high -ban nyomni? Szvsz az a sok csili-vili sz@r csak hátráltat.. Én Crysis bétát az elején még egy húzott 7900GS-sel nyomtam multiban...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#35829) Djuree válasza Csabee. (#35824) üzenetére


Djuree
félisten

nem a logitechet szaroztam csak a kormányát. amúgy az MS joy is logitech ;) valahova rá is van írva, asszem talán belülre valahova :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35830) zack válasza alien_ (#35828) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom hogy nem a vasammal volt a baj. De ha ez a játék fogott meg úgy igazán 2007 óta, azzal nem tudsz mit csinálni, kénytelen voltam élvezhetőbbé tenni a játékot. :B
Nem hátráltatott semmiben...miben kellett volna hátráltatni? 300.000 regisztrált júzer közül 2100 körüli összesített helyezésnél hagytam abba..1600 órát töltöttem a Wars-ban, ami napi 5-6 óra átlagot jelent. ;] Sztem jól ment így is hogy csili-vili volt. ;) Bár a Crysis Wars gépigényesebb a hihetetlen nagy pályák miatt, mint a Crysis1 volt, szóval valószínű egy 7900GS sokat gyengélkedne alatta...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35831) zack


zack
nagyúr

Sikerült beszereznem egy Race Driver Grid-et is...PC-n már végigtoltam, itt figyel a polcon eredetiben, szóval van összehasonlítási alapom. :K
A grafika szép, de ami szembetűnő hogy a PC-n az autó kidolgozottabb, szebbek az élek az AA-nak köszönhetően, bár ezeket nem nevezném negatívumnak, mert ez PC-re kívételesen egy jól sikerült játék lett. Mégis találtam a Box javára billenő pozitívumot!
A sebességérzetet valahogy jobban érzem Boxon mint PC-n. Kicsit furi is volt PC után játszani. Valahogy ott ezt a realisztikus sebességérzetet egy kicsit lelassították... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35832) Crazyman33 válasza Csabee. (#35824) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Valóban nem szar márka, de vannak szar termékei.
Az FX pont ilyen termék.
Több év alatt kettő DFP-t használtam el Ps korszakom alatt. Egyik sem elromlott, csak elkoptak. Iszonyú hogy mit bírtak. A G25-ről már ez nem mondható el, sokan panaszkodnak rá.
Az idén váltottam Box-ra, ekkor tudatosan a Logitech kormány mellett döntöttem. Bár ne tettem volna.
Akinek még nem volt kormánya annak tökéletes. Tehát arra hogy megtanuljunk kormánnyal vezetni, vagy kevés pénzt áldozva akarjuk kipróbálni magunkat, Erre tökéletes. Viszont akinek már egyszer is volt egy jó kormány a kezében annak ez kevés lesz.
Több évvel ezelőtt vettem a DFP-met 26ezerért. Még csodálkoztam is hogy az FX-et (év elején) 13ezerért megkaptam. Na az első kör után rájöttem miért olcsó.
Ma jön meg a májkrofos kormány, kíváncsian várom hogy milyen lesz.

Érdemes ezt kipróbálni:
"Miért használjunk VGA kábelt?

Sok ember csak azért cseréli le hibátlanul működő régi XBOX 360-át mert az újnak már van HDMI kimenete és állítóéag azon szebb a kép. Nem... nem az. Tudom, hogy most ez érzékenyen érinti azokat akik emiatt már lecserélték a gépüket de a helyzet az, hogy elég lett volna egy VGA kábelt venni. Nézzük csak miért is van ez így, hiszen HDMI-n keresztül digitális jeltovábbítás van és elvileg ennek kéne a legjobb képet adnia.

A probléma ott van, hogy a HDMI-n érkező jelet nem engedi át a TV képfeldolgozó elektronikája hanem mindenféle eljárással megpróbálja azt kontrasztosabbá, teltebbé és élesebbé tenni. Ezeket az áramköröket NEM lehet teljesen kikapcsolni egyik TV-n sem. A digitális jel adat formájában érkezik a TV-hez és a vezérlőelektronika feladata, hogy ebből képet állítson elő. A legtöbb TV képtelen normálisan kezelni a HDMI jelet és olyan extrém idióta dolgokat is felvonultatnak mint a digitális jel overscanelése, túlméretezése. Ez nagyjából annyit jelent, hogy egy picit belanagyít a képbe de ez éppen elég ahhoz, hogy a pixelek ne ott legyenek ahol lenniük kell. Ezt a jelenséget egyes tévéken a "csak pásztázás" , "just scan" , "1:1" beállításokkal lehet kompenzálni de még így sem kapunk tökéletes képet.

VGA kábelen keresztül más a helyzet. Ugyan a jel itt nem digitális de a 360 ANA vagy HANA chipje tökéletes minőségü képet állít elő és ebbe a jelbe a TV nem nyúl bele. Mégpedig azért nem mert a VGA csatlakozás eredetileg PC bemenet lenne és így fölösleges bármilyen módon feljavítani a képet. Mivel a PC által kreált képet overscannelni, túlméretezni sem kell és nem is szabad ezért minden pixel a helyére kerül és nincsenek olyan problémák, hogy recésnek töredezettnek látjuk az éleket. A képjavító áramkörök hiánya miatt a szinek sokkal homogénebbek. Aki szerint fakó a kép, az új dashboardban már 3 lépésben tudja állítani a színtelítettséget, úgyhogy már ez sem lehet probléma.

Nagyon fontos, hogy VGA kábel használata esetén arra állítsuk a boxban a felbontást, ami a TV készülékünk natív felbontása. HD ready LCD-k esetében 1366x768-ra, FULL HD-nél pedig 1920x1080-ra. Plazma tévék esetében nézzük meg a technikai leírást mivel itt többféle felbontás is előfodrul.

Ha mindezzel megvagyunk, búcsút inthetünk a recéknek és nem fogjuk többet hiányolni az élsimítást sem. A VGA kábel további előnye, hogy ott van rajta az optikai kimenet is, nem kell semmiféle átalakítót vagy speciális erősítőt beszereznünk. Az alábbi képre kattintva összehasonlíthatjátok a HDMI és a VGA kábel által produkált képet. Jól látható, hogy a HDMI verziónál a betük kontúrjai problémásak... ugyanez a jelenség figyelhető meg a játékokban is, a kontúrok nem lesznek szép simák hanem itt-ott zavaróan töredezettek lesznek az élek. A komponens HD és kompozit kábeleket nem érdemes megemlíteni sem, aki ilyet használ az azonnal váltson!"
[forrás]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#35833) Adry0223


Adry0223
csendes tag

Tegnap sikerült végigvinni a DiRT 2-t. :D De a vége nagy csalódás volt :O

(#35834) alien_ válasza zack (#35830) üzenetére


alien_
őstag

Grat, az szép teljesítmény!
Nem is azt írtam, hogy nem lehet játszani very high -on multiban, hanem hogy általában multiban inkább butítani szokták az fps-eket, hogy a sok látványjavító effekt ne terelje el a figyelmet a lényegről: az enemy-ről. Példának okáért, ha belesüt a szemedbe a nap, az nem éppen előny, pedig ez is csak egy csilli-villi + effekt, aminek semmi értelme a multiplayer szempontjából :) Természetesen semmi bajom nincs azzal, hogy így játszottál, egyszerűen csak furcsállottam a dolgot. Ezek szerint téged ez abszolút nem befolyásolt negatívan, bár másik oldalról, sosem tudhatod, mennyire jó lehettél volna egy (grafikailag) letisztultabb harctéren.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#35835) Djuree


Djuree
félisten

jeeeeeeeeee felvettek melóhelyre :C :C :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35836) szaszlaci válasza Djuree (#35815) üzenetére


szaszlaci
addikt

Épp ezt mondom, hogy elég drága gép kell neki. Vagyis akinek tellik rá, az tudna venni egy konzolt is.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35837) lvnt válasza Djuree (#35835) üzenetére


lvnt
őstag

Gratulálok! :K

(#35838) Djuree válasza lvnt (#35837) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35839) BloodyEddie válasza Crazyman33 (#35832) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ez komoly? Valahogy nem tudom elhinni, hogy a megátalkodott képjavító elektronikák tönkretennék a HDMI csatis képet, és a kategóriákkal régebbi, ezer éve elavult VGA csatival szebb kép lenne... Viszont az szépen kimaradt a leírásból, hogy ez monitorokra is érvényes-e, mindenhol csak TV-ket emleget.

(#35840) heihachi válasza Djuree (#35835) üzenetére


heihachi
addikt

Grat! :)
Csak így lesz elég időd a Pinatara?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35841) szaszlaci válasza Crazyman33 (#35832) üzenetére


szaszlaci
addikt

Én sem cserélném le a konzolt egy HDMI miatt ha van VGA, ez tény. De hogy előbbi rosszabb legyen, azt nem hiszem.
Előszőr is 1:1-re kell állatani a TV-t, ezt minden készülék tudja.

Másodszor, ezek az elektronikák nem viccből vanak egy TV-be építve.
A kontraszt is egy elektronika, ezt sem kapcsolod ki (VGA-nál sem lehet).
Mivel a konzol egy "alap" jelet állít elő, a TV számára, azt még át kell alakítani, hogy az egyedi kijelző panelen jól nézzen ki.
Mivel minden egyes megjelenítő más, ezért a konzol nem tudhatja mindet az embernek - és kijelzőnek megfelelően vezérelni.
Ehhez kell az elektronika (kontraszt, szín, fényerő, kiemelés, gamma, XD, stb.), hogy jól nézzen ki.
És ezt minden bemenethez (TV, Scart, HDMI) külön kell beállítani, így elérve a legjobb képet.

Valamint ha a meglévő fűrészfogat a TV nem jeleníti meg, akkor az összemossa homályosra, vagyis nagyon nem jó.

A HANA, ANA a felskálázást csinálja nagyon ügyesen, véleményem szerint játékra optimalizálva, a lehető legkevesebb fűrészfogat meghagyva, a lehető leg élesebb képpel.
Ugyan ezt egy TV sokkal rosszabbúl skálázza fel, mivel kamerás felvételre van optimalizálva az "élkereső algoritmusa".

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35842) Def26 válasza szaszlaci (#35841) üzenetére


Def26
félisten

Előszőr is 1:1-re kell állatani a TV-t, ezt minden készülék tudja.

Ez mit jelent? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35843) heihachi válasza Def26 (#35842) üzenetére


heihachi
addikt

Kb annyit tesz, hogy a TV úgy próbálja megjeleníteni a kapott képet, hogy nem skálázza, és minden a jelben kapott pixelt a TV egy egyedi pixeléhez rendel. Tehát nagyjából a pixelhelyes megjelenítést takarja.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35844) szaszlaci válasza Def26 (#35842) üzenetére


szaszlaci
addikt

Gyakorlatilag a konzolról érkező 720p/i jelnek teljesen ki kell töltenie a képernyőt.
Ne nyúljo ki, ne legyen össenyomva, ne legyen a közepe megnagyítva, ilyen ragadozó-panoráma módban :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35845) Def26


Def26
félisten

Akkor ez azt jelenti, hogy pl. a box nekem a TV natív felbontását küldi ki. Tehát a TV natív felbontása 1368x7xx valami, és ezzel megegyező jelet küldök a boxból akkor az a jó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35846) szaszlaci válasza Def26 (#35845) üzenetére


szaszlaci
addikt

Igen, ha ez a TV-d felbontása. (LCD HD ekkora, plazma HD kb 50 Coll alatt 1024x 768)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35847) rudymester válasza szaszlaci (#35841) üzenetére


rudymester
senior tag

Szerintem nem minden tv tudja az 1:1-et, hiszen a 720p felbontása 1280x720, míg egy HD ready lcd 1366x768-as egy plazma meg 1024x768-es.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35848) szaszlaci válasza rudymester (#35847) üzenetére


szaszlaci
addikt

Vannak ilyen eltérések, pontatlan voltam, ha nem egyezik a felbontás, nyílván nem tudhatja az 1:1-et.
Viszont ez VGA-nál is jelen van, hiszen a megjelenítő felbontása ugyan az, tehát nem fogja tudni megjeleníteni 1:1-ben egy 1024-es TV a 720-at, függetlenül az összeköttetéssel. Így értettem.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35849) Def26 válasza rudymester (#35847) üzenetére


Def26
félisten

Nah, nálam ez van 1366x768 a TV és a Boxon meg van egy ilyen optimal resolution vagy mi ami ugyanekkora. Akkor ez azt jelenti, hogy 1:1 -ben látom amit kell.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35850) Fricó


Fricó
aktív tag

erre a masinára bármilyen usb-s billentyűzet és kormány csatlakoztatható?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.