Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35751) keIdor válasza zack (#35750) üzenetére


keIdor
titán

(#35752) Djuree válasza keIdor (#35751) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz. jól lemásolták a cod4-et. egy az egyben ugyanaz a hangulat. így biztos siker :U

amilyen szar volt a bad company, ha ez fele olyan jó lesz, az már siker :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35753) zack válasza keIdor (#35751) üzenetére


zack
nagyúr

A Grafika minimum Crysis szint...nekem a Battlefield sorozat annyira viszont sosem jött be. Volt hogy jöttek hozzám, és úgy hagytam a gépet. Mire visszaértem, győztünk. Úgy hogy közben 1 helyben álltam...pfff. :( Hulladék a játékmenet.
Állj meg Crysis Wars-ban pl. 5 percre. ;] Na az játékmenet! :K :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35754) keIdor válasza zack (#35753) üzenetére


keIdor
titán

Én se vagyok Battlefield-es, de nekem pont bejött a Bad Company 1 is.
2 után ideje lesz rászoknom. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35755) zack


zack
nagyúr

Kipróbáltam a FIFA-t szinkronnal...nagyon jó feeling, de az alapcsapattal Arsenal- Tottenham párosításnál (persze én az Arsenal-t irányítottam), 0-0 rendes játékidő és hosszabítás után a 11-es párbaj ahogy elkezdődött volna kiírta hogy koszos a lemez, indítsam újra a boxot... :F Ez valami lemez hiba lehet, játék hiba, vagy ilyen néha-néha elő szokott fordulni? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35756) Xirtam válasza zack (#35753) üzenetére


Xirtam
veterán

Na azárt az más, CoD meg Crysis Wars az hentelős, még a Battlefield mindig az óriási mapokról szólt a sok járgányról, és h csapat játék. Nem respawn-os hentelésről!Ezt a hulladék egy játékozást meg mellőzük már neked nem jött be ennyi.Csinálj jobbat!Rád se mondja senki ha nem tetszel neki h hulladék vagy! ;) :P

(#35757) Mr.Grincs válasza keIdor (#35751) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ennek nagyon COD szaga van :U

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35758) heihachi válasza keIdor (#35751) üzenetére


heihachi
addikt

Ha nem tudnám, hogy BF2, akkor akár az egy is lehetne :) PC-re is jön vajon?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35759) Csabee. válasza zack (#35755) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kiírta hogy koszos a lemez? Magyarul írta ki a játék? vagy az Xbox menüje írta ki ezt?

Üdv: Csabee.

(#35760) Def26 válasza keIdor (#35751) üzenetére


Def26
félisten

Rohadt jól néz ki, de valószínüleg ebben is béna lennék multiban. Csak arra vagyok jó fps -ben, hogy rajtam szerzik a legtöbb pontot a többiek... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35761) Csabee. válasza Def26 (#35760) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Dirt2-vel hogy haladsz? NFS_t elkezdtem de felidegesíett, szóval marad a Dirt..:D De ez nagyon klassz kis game.

A kábelre meg amit linkeltél még vissza térünk! Az jólesz majdnekem a tv-hez is?
Ezen a kábelen szebb képet ad majd az LCD mi nt a hozzá kapott kábellel meg scart átalakítóval?

Üdv: Csabee.

(#35762) heihachi válasza Def26 (#35760) üzenetére


heihachi
addikt

Akkor nekünk egymás ellen kéne játszani, és akkor mindkettőnknek lenne fragje :DDD

Hál' Istennek jön PC-re is, úgyhogy mégsincs minden veszve :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35763) alien_


alien_
őstag

Valaki nem tudja kideríteni, mekkora lesz az Assassins Creed 2 Black Edition? Fizikai méretek kellenének, de nagyon. Lassan befonom a hajam, hogy sehol nem szerepel :(((

Swarm is coming.

(#35764) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Úgy néz ki, kell vennem ceruza akkut, bepróbálom az infiniumot, a sok dícséret miatt.
Kérdésem, hogy ezeket is le kell meríteni, igaz?
Fényképezőbe lesz, már előre félek a szenvedéstől. Vagy esetleg tud valaki olyat, amire rá lehet tölteni? Mint a lítium, csak hát 1,2-1,5 Voltos.

Tudom off, de itt vannak, akik értenek hozzá.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35765) 4sal3 válasza keIdor (#35751) üzenetére


4sal3
tag

nagyon szép a graf :C biztos nagy feeling lesz.

(#35766) _ak_ válasza szaszlaci (#35764) üzenetére


_ak_
addikt

Ha hosszútávra szeretnél gondolkodni, akkor Voltcraft ipc 1l és akkor tutira meg van oldva minden ilyen irányú probléma. Amúgy nem érdemes abszolúte csutkára meríteni az aksit, mert az sem tesz neki jót, de van itt a pn-n fényképezőbe akksi topik, ott részletesen is belemennek a témába.

Én sanyo eneloopot használok, igaz fényképezőn kívűl szinte minden másba, de rettenetesen meg vagyok elégedve velük. :D

szerk.: ODST-s firefight elég gusztustalan tud lenni, 72percemet lopta el és még így sem tudtam elérni a 2ik szettet. Soloba Set:1 Round:3 Wave:5-ig jutottam.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#35767) szaszlaci válasza _ak_ (#35766) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nem kérdés, hogy jó ez a töltő, csak hát az ára, 8-10 ezerre tippele, és lényegében egyetlen nem csúcs fényképezőhöz lenne..

Tudom hogy van topikja, kettő is, csak nem igen látogatják, de tervezem hogy bele olvasok..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35768) _ak_ válasza szaszlaci (#35767) üzenetére


_ak_
addikt

Csak egyszer kell ezt megvenni, persze én elég elég sok kütyümbe akksit használok, szinte örültem is, h ilyen olcsón találtam ilyen tudású töltőt.

Keresővel elég sok infót össze lehet szedni azokból a topikokból.

Let's begin, de gozaimasu!

(#35769) Def26 válasza Csabee. (#35761) üzenetére


Def26
félisten

Nem emlékszem de valami level 15 körül rémlik. Forza 3 -ig nem nem játszom autós játékkal, mert "újult" erővel akarok nekiesni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35770) Csabee. válasza Def26 (#35769) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Forza3 mikor jön pontosan? Szerintem én addigra végzem a Dirt2-vel :)

Üdv: Csabee.

(#35771) Def26 válasza alien_ (#35763) üzenetére


Def26
félisten

Ugyan nem válasz a kérdésedre, de szép kis pakk. :Y

Csabee.:1 hónap kb.
Lehet, hogy végzel addig a Dirt 2 -vel, de az is biztos, hogy ráunsz és hogy a forza 3 -al nem leszel olyan "lelkes". :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35772) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy az Ethernet port milyen sebességű a box-on?
10/100 vagy 10/100/1000-es?
Előre is THX!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#35773) zack válasza Xirtam (#35756) üzenetére


zack
nagyúr

Látom sokat nem játszottál a Wars-szal. :U :B Abba is sok a járgány, nagy map-ek, és általában ott is 2 csapat van. Én mindig a 2 csapatos verziót játszom. Nah...erről akkor így gyorsban ennyit. :B :P
Úgy tudom szólás szabadság van. Egyébként pedig leírtam a véleményemet. Nem személyeskedtem. Innentől kezdve pedig azt írok, és úgy, ahogy akarom. Kétlem, hogy a játék felkért volna téged, hogy vigyázz rá, hogy senki egy rossz szót se mondhasson rá. Mert az ellen példád kicsit furi. :U Egy személyről beszélgetünk ha a játékot emlegetjük? :U Ráadásul azt mondtam hogy a "játékmenet hulladék"...nem azt írtam hogy a "Battlefield széria egy hulladék". Nekem nem jött be, és így fogalmaztam, pont. Ezért kár volt post-ot generálnod.

Csabee: A gyári box menü írta ki angolul, és ugye ott félbe is szakadt a játék. Azért kérdeztem nehogy véletlenül a lemez, vagy maga a játék legyen rossz, mert ha karrier módban is. ezt fogja művelni akkor biztos tökön szúrom magam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35774) Mr.Grincs válasza zack (#35755) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mióta van meg a géped és menyni idős? Arcade?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35775) Mr.Grincs válasza Mr.Grincs (#35774) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Most látom hogy PRO 60as. Akkor nem lehet valami idős. Viszont akkor egy para van amire kíváncsi vagy leírom privibe. De végülis annyit elárulhatok hogy az olvasófejjel szokott gond lenni, vagy a lemezzel, ha a lemez tiszta akkor olvasó a gázos, illetve hamarosan kifekszik

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35776) Csabee. válasza Def26 (#35771) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm.. nem tudom:) Én nem fogok ráunni, az autósok miatt vettem lóvét :)

Üdv: Csabee.

(#35777) Xirtam válasza Csabee. (#35776) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát én Dirt2 hamar meguntam egy idő után számomra monoton volt!

(#35778) Def26 válasza Csabee. (#35776) üzenetére


Def26
félisten

"az autósok miatt vettem lóvét"
He..? :DDD :U Ezt nem értem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35779) Mr.Grincs válasza Def26 (#35778) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezen én is csodálkoztam:D Szerintem boxot akart írni:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35780) heihachi válasza Def26 (#35778) üzenetére


heihachi
addikt

Lehet forintért vett eurót, azért meg zikszbokszot. :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35781) Csabee. válasza Def26 (#35778) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Elírtam, xboxot vettem az autós játékok miatt :DD

Üdv: Csabee.

(#35782) Mr.Grincs válasza Csabee. (#35781) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Gondultam, hogy csak elírtad :K Azért csak összehoztuk a mondatot :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35783) lvnt


lvnt
őstag

Mondhatom, ***** jól megcsinálták FIFA-ban a nehézségi szinteket.
09-el világklasszis szinten játszottam, ezért itt is azzal kezdtem.
alig jutottam el a kapuig. Eredmények Arsenal(én) 0-2 Fulham, Arsenal 0-1 Hull
Na, gondoltam visszaveszem a szintet profira, pont jó lesz.
Erre első meccs profin Arsenal 6-0 Real Madrid, a Realnak helyzete is alig volt (talán kettő).
Az viszont nagyon tetszik, hogy az egész játék valahogy sokkal élethűbb lett az eddigi részekhez képest, de ezzel a "szintezéssel" eddig semmi örömöm nincs a játékban... :U :(((

[ Szerkesztve ]

(#35784) Djuree válasza lvnt (#35783) üzenetére


Djuree
félisten

én így vagyok a középső két szinttel.
2. fokozaton simán nyerek sok góllal, 3.-on meg kikapok mint a szar :(
miért nem tudnak vagy 6 nehézségi fokot csinálni?
vagy mint az nba-ben lehessen mindent állítani csúszkákon...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35785) sch_a


sch_a
addikt

Jó olvasni, hogy ennyi Arsenal-szurkoló látogatja a topicot! ;]

(#35786) lvnt válasza Djuree (#35784) üzenetére


lvnt
őstag

Nekem eddig az NFL-ben jött be legjobban ez a nehézségi szint dolog.
Ott még az elején végig kell csinálni egy un. Madden tesztet, ahol a játék felméri a szintedet és aszerint állítja be. Meglepő, de nekem elsőre eltalálta a tökéletes nehézségi szintet.
FIFA: Most úgy néz ki megoldódott a problémám. Visszaraktam világklasszisra, lecseréltem a felállást és egy nagyon kiegyenlített, jó iramú meccsen vezetek 3-1-re a Stuttgart ellen.
(Arshavin fantasztikusan játszik, akárcsak a való életben.)
Nem tudom miért, de a Barca nagyon hasonló felállása sokkal jobban kézreáll nekem, mint az Arsenalé, pedig ugye a játékosok nem változtak.
sch_a: :)

[ Szerkesztve ]

(#35787) zack válasza Mr.Grincs (#35774) üzenetére


zack
nagyúr

Prémium 60Gb, és kb. 2 hetes, szóval nevezzük újnak. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35790) rudymester


rudymester
senior tag

Két dologra reagálnék válaszgom nélkül:

Nálam is szokott akadozni néha az online chat, pl töltésnél vagy online játék mellett. Igaz, a feltöltésem csak 128kbit...

Volt már fagyásom, kb 3 alkalommal. Ebből 2 az UNO-nál fordult elő, egy pedig a Ridge Racernél. Mindkettő eset online csatlakozásnál esett meg, szóval valószínűleg a netkóddal volt probléma.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35793) 30z.Samu válasza Deathjay^ (#35747) üzenetére


30z.Samu
félisten

Röhögni fogsz, de én úgy szoktam kikapcsolni. :P Kijelentkezek a profile-ból és megnyomom a boxon a gombot. :))

Fifával kapcsolatban: Mennyire más a kommentár?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35794) lvnt válasza 30z.Samu (#35793) üzenetére


lvnt
őstag

Szerintem elég sok új szöveget kapott. Az eddigi is elég jó volt, úgyhogy nem számítottam nagy változásra.
Menedzser módban már beszél arról, hogy gazdag a csapat, a legjobb góllövő sérült le, új az edző stb.
Ja, és amit én nagyon hiányoltam, végre lehet mezszámot szerkeszteni az xbox-os verzióban is.
Holnap kipróbálom live-on is, csak még nem merem, mert félek, hogy megjelenés előttinek vennék és bannolnának. (Eredetivel játszom.)
Miért jelentkezel ki a profilból? Megszokás, vagy van valami gyakorlati haszna?

[ Szerkesztve ]

(#35795) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Azt tudtátok, ha be kell jelentkezni a profilba, és nyafog, hogy nincs net kapcsolat, akkor egyből meg lehet nyomni az X gombot, és minden oké, nem kell végigmenni a hülye kérdéseken. Vagy 5 mp-et nyerve így :)

Lehet leírni is kár volt, de én nemrég jöttem rá.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35796) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok szeretnék pc-hez egy x360 kontrollert (vezetékest) honnan rendeljem? Pécsi vagyok,és úgye müködik pc vel?

[ Szerkesztve ]

(#35797) szaszlaci válasza dunc (#35796) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ha nem sürgős, DX-től.
6 ezer a joy, de PC-hez vevő is kell, gondolom az is van ott.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35798) bandiras2 válasza dunc (#35796) üzenetére


bandiras2
senior tag

MNédia Markt-ban, nagy Tescóban mindig van.
MM-ben nem az Xbox polcon, hanem a game controllereknél van. PC-vel gyönyörűen megy, a vezetéknélkülit is használhatod, ha USB bluetoot-ot is veszel hozzá.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#35799) 30z.Samu válasza lvnt (#35794) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megszokás. :) Kapusok nevét mondja? Nekem Isten igazából egyedül ez hiányzik belőle. :B

Sic Parvis Magna

(#35800) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Létezik szerintetek lítium akku a joypad-hoz? Vagy benéztem, mert a P&C csomag bizony sima NiMh..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.