Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35901) zack válasza lvnt (#35900) üzenetére


zack
nagyúr

Azért én beszerzem a PES-t is. :K Sztem a FIFA jobban irányítható, a PES viszont szebb...ha ökörködésre kell akkor tényleg inkább a FIFA, ha viszont fejest akarsz ugrani komolyan a focis játékokba akkor inkább a PES. De maradjunk inkább abba hogy mind a kettő bármilyen sorrendben! :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35902) Crazyman33 válasza Gebriel (#35897) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Majd EBBEN a játékban! :C

És nem utolsó sorban! HIP,HIP, HURRÁ

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#35903) Def26 válasza Crazyman33 (#35902) üzenetére


Def26
félisten

A Forza 2 -ben ha jól emlékszem nem volt drift igaz? Forza 3 -ból sem hiányozna nekem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35904) szaszlaci válasza heihachi (#35896) üzenetére


szaszlaci
addikt

Lehet hogy ltszólag szebbnek tűnik mégis:
felskálázza, így szebb lesz.
Ezután a TV újra leveszi a felbontást, viszont az eredeti pixelek így már nem kivehetőek, ezért egy sokkal jobban élsimított, összemosott képet ad. Utóbbi nyílván nem jó, de lehet ez esetben mégis jól néz ki.
Szóval lehet rá esély, hogy simábbnak tűnik a kép.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35905) lvnt válasza zack (#35901) üzenetére


lvnt
őstag

Hát, nem tudom, szvsz konzolon szebb a a FIFA, mint a PES, de a PES-nek csak a demóját próbáltam eddig.

Szerintem az idei évben nagyon eltalálták a FIFA irányítását és a fizikát, élethűbb lett az egész, pl. nincsenek hirtelen felgyorsuló labdát, élethűbb lett a labda mozgása is az íveléseknél, passzoknál.
A mesterséges intelligencia is sokat fejlődött, a bíró átugorja a labdát, nem tudom az összes gólomat úgy lőni, hogy bepasszolok üresbe és végigvezetem a félpályán, a csapattársam is átugorja a labdát, ha úgy jön ki és nem akarja mindenképp bent tartani, ha az ellenfélről ment ki.
Van gyors szabadrúgás is. Úgy vettem észre, hogy a bíró mérlegel, van olyan helyzet, amikor egy apró szabálytalanság miatt nem fúj be tizenegyest, amelyet, ha a mezőnyben történik simán befúj szabadnak.
Két nap alatt lejátszottam kb. hatvan meccset, ezeket tapasztaltam javulásként.
Ja, és végre tudok szabadból és távolról is gólt lőni, persze csak az arra megfelelő játékosokkal és eléggé reálisan. A menedzser mód újításairól nem is beszéltem...

[ Szerkesztve ]

(#35906) 30z.Samu válasza lvnt (#35894) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor nem vagyok egyedül. ;] :DDD Viszont ma a visszavágón 2-0-ra megvertem a Rómát idegenben, így összesítve 2-1-el tovább jutottam (persze nem ment hip-hop :)) ) (A R. Madriddal vagyok) Egyenlőre nem is nagyon hajtok a Fifa 10 beszerzésére, szerintem előtte ennek kinyomom a Manager módját, bár ha találok egy Fifa 10-et jó áron, lehet beszerzem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35907) lvnt válasza 30z.Samu (#35906) üzenetére


lvnt
őstag

Én is kezdtem egy menedzsert a Real-al, mert kiváncsi vagyok, hogy szuperál a sok sztár együtt a játékban.
Szerintem max. 1-2 hónap aztán találsz aránylag normális áron.

(#35908) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Hozzám is lejutott a Batman-es játék, kb 10 %-nál vagyok, tényleg nagyon komoly.
Szóval aki még nem játszott vele és megteszi, nem fog csalódni!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35909) 30z.Samu válasza lvnt (#35907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, kb 1-2 hónap. Hát nekem most elég érdekes a Madridom. :DDD Eladtam Robben-t, Diarrát, Saviolát, Pepét. Megvettem Roberto Carlost, Bodnár Lászlót és Dzsudzsák Balázst. :DDD Bodnár nincs ugyan a kezdőben, de viszonylag sűrűn beállítom meccs közben.

Sic Parvis Magna

(#35910) rudymester válasza Def26 (#35903) üzenetére


rudymester
senior tag

Nem volt direkt drift mód, de páran csináltak drift videókat. ezzel csak az volt a probléma, hogy nem volt külön értékelése a diftnek, tehát max látványos volt a dolog és kész. Nem hülyeség, engem is érdekelne a dolog, ha jól megcsinálják, lesz mögötte rajongótábor.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35911) heihachi válasza Def26 (#35903) üzenetére


heihachi
addikt

A Forza3-ban az az érdekes, hogy már a demóban is ott a drift, mert ez az első értelmes játék, ahol a driftnél nem különbözik a fizika egy bármilyen másik rendes verseny fizikájától. Méri a játék az idődet is, meg a drift teljesítményedet is, aztán arra a ranglistára kerül fel, amelyikre jó lett. Szerintem elfér benne, sőt, már a Forza2-ben is sokan drifteltek, csak nem adott rá pontot a játék. Itt ad.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35912) rudymester


rudymester
senior tag

A Forza 3-ban végre megkapom azt, amit hiányoltam a 2. részből. Ez pedig a motorháztető nézet, aminél van tükör is! Végre, végre, végreeee.. :DDD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35913) Def26 válasza heihachi (#35911) üzenetére


Def26
félisten

Az fasza. :U Remélem jól megcsinálják, mert szinte látom ahogy nem tudom a megfelelő drift pontokat összeszedni és ezért nem jutok tovább. :W

rudymester
:Én minden autós játékot úgy játszom, hogy az autó mögött van a kamera kb. 3 méterre.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35914) Djuree válasza rudymester (#35912) üzenetére


Djuree
félisten

én meg hétfőn veszek egy renault megane-t :C :C :C
végre meglesz első verdám :C :C :C
remélem a forza3-ban benne lesz :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35915) rudymester válasza Def26 (#35913) üzenetére


rudymester
senior tag

Én úgy nem szeretek vezetni (max arcade címek: NFS, Ridge Racer, Burnout), mert nem tudom ívre rakni az autót. Még a GT4-es időszakomban szoktam erre a nézetre, mert nem mentek nehéz jogsik. Kipróbáltam belső nézetben és mentek. Ezek után nem volt kérdéses a dolog.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35916) rudymester válasza Djuree (#35914) üzenetére


rudymester
senior tag

Gratula. Jogsim van, de kocsim még nincs. Szüleim (Fiat Uno) vagy anyósomék ( újabb Renault Clio) kocsiját szoktam csak vezetni.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35917) Def26 válasza Djuree (#35914) üzenetére


Def26
félisten

Nah, gratula. Milyen pontosan? Ki beszélt rá a Renaultra? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35918) zack válasza Djuree (#35914) üzenetére


zack
nagyúr

Grat hozzá! :K :C :C Az első autó élményére örök életedre (általában) pozitívan fogsz visszaemlékezni. Jöhet utána bármilyen BMW vagy Merci, az első az az első. :K
Nekem egy 1974-es Mz Trophy ES150/1 volt az első motorom, most pedig a 3. 1000-es sportmotoromat terelgetem. ;) De az első motor varázsa az amíg élek meg fog maradni, pedig most egy 15x erősebb motorom van... ;]

Beszámolót kérünk majd az új verdáról! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35919) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Piacon vettem 2000ért 4db Duracell 2000mAh/1,2 NiMH

Szerintetek jó ár?:)

Üdv: Csabee.

(#35920) zack válasza Csabee. (#35919) üzenetére


zack
nagyúr

Nem annyira... :U Én 2650mAh 4db-os Duracell-t vettem 2,5k-ért és elvileg 20% erősebb elemek mint a tied. Azt a +500ft-ot megérte volna valami erősebb 2600-2800mAh közötti aksira költened, de igazából mindegy. Jók lesznek a 2000-es aksik is sokáig! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35921) Csabee. válasza zack (#35920) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De ez NiMH-s... illetve a töltőm 2100ig tud tölteni, azért nem vettem jobb elemeket :)
Nekem teljesen mindegy egyébként, ha kibírja 3-4hétig és újra töltenem kell az bőven jó! Tölteni van időm :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#35922) Def26 válasza Csabee. (#35919) üzenetére


Def26
félisten

Az is lehet, hogy hamis akkuk.

Ez olyan mint a piaci Gillette borotva, aztán amikor kipróbálod leszedi a bőröd.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35923) szaszlaci válasza zack (#35920) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ebből 2 db 1100 szokott lenni ósenban.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35924) Csabee. válasza Def26 (#35922) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem hamis :) mert olyan csomagolása van ami nem hamis..:) Meg hát kiderül majd a használatot követően hogy mennyire jók, msot mindenesetre töltöm! Én inkább amúgy lopottnak mondanám mint hamis.:)

Dirt2-zzél :) kegyetlen jó!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#35925) zack válasza Def26 (#35922) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hamis akkuk. Annyival azért nem olcsóbb. Ennyit tesznek rá a boltok sajnos. :W Áfa...+25 kézen keresztül megy. Ez meg csempész áru általában. A 2000mAh akkuk általában 3,5k környékén kaphatóak 4db-os kiszerelésben. Amit én vettem 2650mAh aksit 2,5k-ért meg 4-4,5k-ért. :U
Akinek kell még jó áron aksi küldjön pü-t és dobok egy telcsi számot a srác számával. Van vagy 6 fajta nagy teljesítményű aksija. Én a Duracell-t választottam: [link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35926) Csabee. válasza zack (#35925) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem tőle vetted? [link]

Üdv: Csabee.

(#35927) zack válasza Csabee. (#35926) üzenetére


zack
nagyúr

De! ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35928) szaszlaci válasza zack (#35925) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hol 4-4.500, MM-ban?
Mondom, ósen, 1090 Ft a két daram 2650-es Duracell.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35929) 30z.Samu válasza Djuree (#35914) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem Fater emlékére egy Ford Fiesta lesz az első autóm, ha eljutok odáig. :K

Sic Parvis Magna

(#35930) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Live-ra szeretnék csatlakozni.
Van több felhasználói fiókom is, eddig ment gond nélkül mindegyik, de utoljára már több hónapja léptem föl.

Mi lehet a gond? (ugye saját adatok sehol nem kellettek még net beállításkor?) Mivel most nem otthonról próbálok csatlakozni, ahonnan eddig játszottam rajta, de végülis ugyanolyan T-online ADSL net.
Úgy rémlik csak netkábel be a boxba, sign in és mennie kéne.

(#35931) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Nem lehet esetleg a Microsoft oldaláról, vagy valahonnan leszedni pár demót és lemezre kiírva lejátszani a boxon?
(csak a Fifa és a Forza kéne most)

(#35932) sch_a válasza HagaNRG (#35931) üzenetére


sch_a
addikt

Az xbox oldaláról csak el tudod indítani a letöltést, és ha elindítod a boxot és belépsz az adott felhasználóval, akkor oda letöltődik.

Torrenten megtalálod az érdekesebbeket.
[Forza3]
A fifa-t nem találom.

(#35933) Crazyman33 válasza Def26 (#35913) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Úgy sem rossz, de ha kormánnyal játszol akkor irányíthatatlan a jármű. Azt inkább a kontrollerre találták ki. Megolyan érzésem van mintha távirányítós autóval mennék, nincs meg az a filling. A Forza3-ban végre lesz cockpit nézet is. :C

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#35934) Crazyman33 válasza rudymester (#35915) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Végre megint egy ember akinek a hsz-ből az jön le, hogy nem azért játszik mert szépek az autók. Volt GT4-es korszakod? Miért hagytad abba?
Nem voltál az ország legjobb GT-s oldalának tagja? Vagy csak más néven?
Még most is nyomom, épp a közepén vagyok egy ott indult GT4-es bajnokságnak. Mivel a ps kormányom már eladtam, így dzsojjal, ami közel nincs ahhoz az élményhez. Persze sehol nem vagyok a nagyokhoz képest, de ez nem zavar.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#35935) mad1


mad1
veterán

Hali hol lehet jo aron samsung olvasófejet venni ujjan?

Ne szemetelj ! = Steam

(#35936) Csabee. válasza mad1 (#35935) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Itt vagy használtan :) apróhiretésekben!

Üdv: Csabee.

(#35937) mad1 válasza Csabee. (#35936) üzenetére


mad1
veterán

Koszi.Sajna itt csak cseret irnak.Hasznaltban nem hinnem hogy erdemes... :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#35938) Def26 válasza Csabee. (#35924) üzenetére


Def26
félisten

Mostanában PGR4 -el tolom. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35939) szaszlaci válasza mad1 (#35937) üzenetére


szaszlaci
addikt

DX-en 1500 Ft, nemtudom mibe való.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35940) Fusion01 válasza zack (#35918) üzenetére


Fusion01
tag

Jaja aztán jön a merci mint azt mondtad, kis változtatásokkal.Fekete fényezés, sötétített üvegek, nagy krómfelnik, lehúzott ablakok mint az igazi raj cigányok :DD :))
ennyi tesó...
ja az off miatt még mindig nem lett átírva a gamertagom az első hsz-ben.thx

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#35941) rudymester válasza HagaNRG (#35930) üzenetére


rudymester
senior tag

Ha jól értem átvitted máshova a gépet, egy másik adsl vonalra. Amennyibe így van, nem árt átírni az új hely adsl felhasználó nevét és jelszavát.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35942) szaszlaci válasza szaszlaci (#35939) üzenetére


szaszlaci
addikt

1200, de veszel egy LiteOn-t 3-4 ezerért készen, aztán meghekkeled, hogy menjen.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#35943) rudymester válasza Crazyman33 (#35934) üzenetére


rudymester
senior tag

Megvan a kb 65%-os mentésem (közte 2db 6 órás versennyel), de már nem vonz annyira a dolog. Akkor imádtam, de a ps2 most pihen. Szép volt, jó volt és a buta AI-ból elég volt. :)

Forzát sem feltétlen a jó grafikja miatt játszom. Természetesen jó egy szép festés, de én inkább a vezetést szeretem. Szeretem amikor megy egy pálya, eltalálom az íveket és javítok pár tizedet az időeredményeimen.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#35944) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Dirt2-t aki végig vitte az hányas szinten vitte végig? :)

Üdv: Csabee.

(#35945) Doki16 válasza Csabee. (#35944) üzenetére


Doki16
addikt

Jelentem Casual-on 72. szinten értem révbe. :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#35946) Deathjay^ válasza Csabee. (#35944) üzenetére


Deathjay^
tag

nekem is 72 volt a vége :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#35947) Gebriel válasza Def26 (#35938) üzenetére


Gebriel
veterán

Forza 3 Demo nem nagyon nyerte el a tetszésemet. :(
Majd hátha a full... :U

(#35948) Def26 válasza Gebriel (#35947) üzenetére


Def26
félisten

Nekem sem. :( Kéne nézni valami jó kis játékot... mondj vmit Gabi. :U

bestyen: Egy darabig biztos menni fog. Szvsz nem normális. Gyorsan add el. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35949) bestyen

Tegnap este 3ledes lett az xboxom és utána újraindítottam és azóta is jól működik. Ez normál így? Mármint ha egy box 3ledes lesz, akkor utána még lehet használni???

(#35950) Djuree válasza bestyen (#35949) üzenetére


Djuree
félisten

szokott ilyen lenni áramszünet után. az nem igazi 3 led. nem lesz semmi baja, nekem is volt és azóta is megy :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.