Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#465) Szakesz válasza KBjunior (#462) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Igazából nem is kéne a két nemzet között különbséget tenni, bár azt én is megerősíthetem, hogy német ágyúval messziről eléggé meglehet tépázni az ellent. Példa kedvéért oldalba támadtam egy tigrist pz IV-el, 100%-ról egyedül leszedtem, következtetésképp a tigris gyenge tank.., de ez így hülyeség, mert egy "valódi player" észlelte volna a veszélyt, rám fordítja a tornyát éééés... :))
A ruszki tankok nem voltak rosszak, egyszerűen tömeggyártásra mentek, a németek inkább a minőségre. Ha a játékban nem küldhetünk 4-5 (vagy több) T-34-est egy tigris ellen, akkor erősítjük fel a T-34-est, s ugyanott vagyunk, vagyis inkább minden bizonnyal így gondolkozhatnak a fejlesztők. Az orosz tankok páncélkialakítása felülmúlta a németekét, megbízhatóságuk is jobb volt, viszont lehet akármilyen jó egy tank, ha a legénység zöldfülű, s egyszerűen nem tudja kezelni se a szerkezetet.
Szerintem a német tankok tűzerő tekintetében, pontosságban, páncélozottságban felülmúltak minden szövetséges tankot, meg hát voltak tapasztalt katonáik, akik tényleg, (de halál komolyan) vezetni is tudták! :)

Az orosz technika a háború végére felzárkózott a németekéhez, utóbbiak a harckocsikat nagyobb, erősebb páncéllal látták el, míg a ruszkik a sebességet növelték, valamint a tűzerőt.
Tehát győztest elég nehéz lenne választani, játékstílustól függ, meg ki mennyire akarja beleélni magát. A tigris a valóságban is kiforratlan volt, bár nekem kifejezetten tetszik, hogy sokszor kimegy a lánctalp, rádió, torony, de ettől függetlenül 1-2ellenséges tankot magammal viszek a túlvilágra! ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.