Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44951) Napfénysüti válasza jahrn (#44948) üzenetére

Azok elég szép árban vannak. A három együtt több mint a stock tank ára. :D

Djuree: tudom, KV3-ra vettem is dolgokat. De sajnos annyi kreditem nem volt hogy az összes használt tankomra szerezzek még féláron se. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44952) Djuree válasza Napfénysüti (#44951) üzenetére


Djuree
félisten

most volt akció, darabja 250k-ért :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44953) -vitya- válasza fsb1000 (#44950) üzenetére


-vitya-
őstag

jaaa :DDD

én 3 tankkal megyek 600 csatát, nem 1el, nekem sokat számít a stock, mert a tank életútjának a felét stock-ként éli le. Szerintem a 600 csatát 1 tankkal sosem fogom elérni. ;-)

a KV-vel, amivel a legtöbbet mentem eddig, most elértem a 303 csatát, de ez nem fog nagyon növekedni, mert ahogy láttam a teszten az új KV nem lesz olyan jó...

-=Витя=-

(#44954) jahrn válasza Napfénysüti (#44951) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez az amin nem szabad sporolni (ill a loszeren sem) mert azon a par %-on amit pluszba adnak sok mulhat. Szemelyzet kepzese detto. Mar egy 50% es 75% szemelyzet kozott is eg es fold a kulonbseg, egy fullosrol mar nem is beszelek.

(#44950) fsb1000 Ezzel az a gond, h egy kezdo jatekos hiaba tervez ha keptelen kitermelni eleg ingyen xp-t.
Ezt sulyosbitja h sokan rohannak magas szintre (mert azt hiszik h ott konnyeb lessz), sokszor a fontos dolgokat sem fejlesztik ki. Ilyenkor lehet talalkozni IS-4el amint D10T van es a szemelyzet sem all a helyzet magaslatan.

En a wipe utan igy csinaltam:
MS-1
AT-1 - 100 csata
Su-76 - 100 csata
Su-85b - 100 csata

Mire elertem az SU-85hoz addigra volt egy hasznalhato szemelyzet (AT-1tol huztam oket), penz ventire meg rammerre, meg nemi ingyen xp

[ Szerkesztve ]

(#44955) vhw válasza fsb1000 (#44950) üzenetére


vhw
addikt

Ahogy mondtam 30k (lehet volt az több is) free ment az E50re, eddig ~25k ment a VK-ra.
Sajnos én legfeljebb hétvégén mehetek 40-50 csatát naponta, hétköznap 10-15 átlagban. Tehát elosztva az 10-15 nap (meg közben mással is játszok/farmolok)
S mivel a legtöbb top tank amolyan trófeaként végzi a garázsomban, mert rögtön az újabb fejlesztések kezdenek érdekelni, így nem sokat fog javulni az az eff. De tudom ez egyéni szoc. prob.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44956) Napfénysüti válasza jahrn (#44954) üzenetére

Személyzetet azt írtam is hogy mindig legalább a 75%-ost veszem meg egyből (sajnos még sose volt olyan hogy igazán megérte volna átültetni őket). Mióta haladok ha tehetem veszek kiegészítőket de eleinte nem figyeltem ezekre. Azért a KV3-at már felszereltem meg a sima KV-ra is vettem cuccot. Csak azért rohadt drágák és idő mire pénzben összejön az áruk.

Més que un club!

(#44957) jahrn válasza Napfénysüti (#44956) üzenetére


jahrn
senior tag

En tul szoktam huzni a szemelyzetet ha tehetem, ergo ha a jarmu elit lessz akkor bekapcsolom a + crew xp opciot es rahuzok par tucat (vagy tobb) csatat.

(#44958) Antonius1978 válasza vhw (#44926) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezzal egyetertek, mivel aki alap tankkal megy, sokkal kissebb az eselye, hogy megsebezzen valakit a gyengebb agyu miatt.

Zeratul : igen ezzel is egyetertek, nos, velem ritkan fordult vele elo ilyesmi eddig...pl kozelrol az IS3-at is simman atvitte, 2x egymas utan a 175 atlag atutesu agyu.Amugy a 122essel ovatosabban celzok, es altalaban nem a homlokpancelt lovom, ott mar raszoritom magamat a pontosabb celzasra az ujratoltesi ido, meg a tolteny ara miatt :)
A Tigrissel meg nem celzok annyira ovatosan, mert bizom benne hogy a nagyobb atutesu agyu tenyleg atlovi, de nem mindig jon igy ossze :)

Gyuri : viszont ha a 122-es loveggel csinaltal volna 18 talalatot, akkor 2000 TP-t es 30-35 ezres korod lett volna.Epp ez a baj, hogy a gyenge agyuval vagy nem sebzel szinte semmit, vagy pedig keveset.Es tudjuk hogy a sebzest is beleszamitja a hatekonysagi mutatoba.Tehat egy alap tankkal eleve kevesebbet tudsz sebezni mint egy felfejlesztett loveguvel, hogy mondhatod ezek utan hogy nem szamit ?

Atlantis : igen ertelek, szoval a hatulrol sokat lovok miatt alakul nalad jobban a Tigris hatasfoka.En meg mindket tankkal ugyanugy megyek elore, mert altalaban nem szoktam lemaradni, ilyen eloremegyek tipus vagyok, mar csak azert is, mert ugye vannak helyek amit ha elfoglalsz az ellenfel elol, akkor az neked biztosit elonyt.Ezzel csak az a baj, hogy nem mindig megyunk elegen arra a helyre, az ellenfel pedig erdekes modon altalaban mindig ott jelenik meg nagyobb erokkel :D
Mondjuk jon 2x annyi tank, es akkor ott veged :)
Altalaban ez tortenik velem.Igaz mostmar picitt kezdek ovatosabban jatszani, foleg ha az also harmadban vagyok IS-el, Tigrissel.
Meg is kell nezzem, hogy melyik tankkal osztottam ki tobb sebzest, toltom is fel az allomanyt :)

Nos feltoltottem : IS-el atlag 916, Tigrissel 761.Nektek akiknek van ilyen tank mennyi ?
Pl a JT 1468-as atlagat feltornasztam 1627-re, ez az 1600 ertek atlagos vagy atlag alatti egy JT eseteben ?

[ Szerkesztve ]

(#44959) emre válasza jahrn (#44957) üzenetére


emre
veterán

Én meg most kapcsoltam ki, mert úgy tűnik így több free xp-t kapok.

mod:

(#44958) Antonius1978
Itt az enyém, lehet csemegézni :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44960) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Utolsó csatám T20-al:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. április 23. 15:00:16
Vehicle: T20
Experience received: 4 160 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 52 881
Battle Achievements: Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

8 kill.

Researched:
M26 Pershing researched. Undistributed experience spent: 98 100. Free Experience spent: 0.

Mindig a végére javulnak meg az általam nem kedvelt tankok...

(#44961) fsb1000 válasza jahrn (#44954) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát ebben igazad van. Én is úgy tapasztalom magasabb szinten sem könnyebb játszani (legalábbis átlag játékosként), viszont élvezetesebbnek tünik.
Szóval megértem a magas tierre törekvést.

Mégvalami.. a fiam jobban játszik mint én, de úgy tünik abbahagyta a WoT-ozást, részben azért mert 2-3 hónap alatt lehagytam tankfejlesztésben.
Elég lekicsinylően nyilatkozik a prémesekről, és ő sem érti, hogy goldért nem tankot veszek hanem időt. Drága a szabad időm, drágább mint a gold, és azért kell "időt" vegyek, hogy minél hamarabb elérjem azokat a lehetőségeket a játékban, amikor már kedvemre játszhatok, nincs eröltetett grindelés, nincs kredit és XP hiány.

--
(#44959) emre : Szerintem is így van. ezért azokon a tankokon van bekapcsolva, ahol nagyon kell a személyzetet képezni. De egy ideig a freeXP többet ér mint a képzett személyzet, főleg ha már a második közepén járnak

[ Szerkesztve ]

(#44962) whatnot


whatnot
őstag

Ez a KV3 borzalmas. Borzasztóan lassú, így nem ér oda sehova. Cserébe pontatlan, így távolról alig talál.
A páncélzat tényleg jó, de mivel rendre low tierbe kerülök, ez nem érvényesül.

(#44963) vhw válasza fsb1000 (#44961) üzenetére


vhw
addikt

"Mondjuk 130 csatát én 2-3 nap alatt lenyomok egy tankon.... úgy hogy van mellete váltó tank is."

"Drága a szabad időm, drágább mint a gold"

Minden személyeskedés és offense nélkül; ez a két dolog nem üti egymást?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44964) virkir válasza Scheffer (#44940) üzenetére


virkir
veterán

persze a fun része így is remek
Na ez a lényege a többi meg csak a ráadás. Nekem jelenleg még csak növelni tudja a bránert ha majd eljutok valaha egy olyan szintre ott meg már abszolút nem fog érdekelni hogy mennyi. Mondjuk most se nagyon, elvagyok én ebben a 20%-os csoportban.
van legalább 10 ismerőse friend listen
Van bőven ennyi még menni is lehetne velük csak pl nem olyan tankkal menne mint én, vagy nem tud, tudok éppen élőszóban kommunikálni egyéb okok miatt, meg még van ezer és egy ok ami miatt például nálam leginkább a szombat késő este ami csak megfelelő ilyenre.
A company megint mint fent + oda ráadásul nem is vihetsz akármit eleve a tier korlátok miatt meg a hasznosság okán sem tehát kizárólag a statjavításra használható egy szintig.
A játék meg csal és pont. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44965) Antonius1978 válasza emre (#44959) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos latom a kulonbseget :D
Neked 1450 Eff, nekem 1250 :)
Neked 2400 Damage, nekem 1600 :)
Na nem baj, majd igyekszem en is a JT-vel.Azert mar vagy 150-el feljebb tornasztam a sebzesatlagot,alakulok mint a pupos gyermek :)

(#44966) fsb1000 válasza vhw (#44963) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért ütné?
A szabadidőm jó részét ezzel a játékkal töltöm ki, mert szórakoztat, ha már így van akkor legyen a legjobban kihasználva és legjoban eltöltve az az idő. Pl. Tudom hogy orosz tankokkal jobb lenne a statom, de a németeket jobban kedvelem. Ez egy szubjektív elem.
Amikor meg a PHE-ben századoztunk, vagy akár a mostani klánban, nehezen visel(t)em, ha a csaták között sokat várunk, peregnek a percek.... ahelyett hogy játszanánk.

A WoT-os pályafutásom legsötétebb időszaka volt a T34/T30 kifarmolása. Na ahhoz drága volt a szabadidőm, mert nem esett jól, néha már nem is játék volt, hanem napi robot. Szakaszozás nélkül egy kínszenvedés lett volna. Most úgy gondolom nem a T34 érte meg hanem a T110E5 .

Lehet nem egészen érthetően írom, de én így gondoltam, hogy drága a szabadidőm....

(#44967) vhw válasza fsb1000 (#44966) üzenetére


vhw
addikt

Én pedig úgy értem, hogy akinek naponta ~50 csatára is futja a szabadidejéből, annak mihez képest drága?
Nem annak drága a szabad ideje, akinek kevés van belőle (mert meló/iskola/gyerek/pár/stb.) és 2 órát nem tud gép előtt tölteni, hát még MMO-ra fordítani?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44968) Fel válasza emre (#44959) üzenetére


Fel
addikt

Pedig nem. Mindig a csaták után kapott xp 5%-át kapod a free xp gyűjteménybe, ha be van kapcsolva a gyorsított képzés, ha nem.

Pl.:
Csata után kapsz 1000xp-t egy tankkal, akkor..
1000xp megy a legénység egyes tagjainak a képzettségéhez,
1000xp megy a tank gyűjtőjére,
50xp megy a free xp gyújtőbe.

Ha ez a tank elit volt, bekapcsolt gyorsított képzéssel, akkor
1000xp megy a legénység egyes tagjainak a képzettségéhez,
1000xp megy a legénység azon tagjának a képzettségéhez, akinek a csata előtt ott volt a képe mellett az arany háromyszög,
50xp megy a free gyűjtőbe.

Próbáld ki! Ha feljegyzed csata előtt a free xp mennyiségét, akkor utána láthatod, hogy mindig 5%-kal fog növekedni.

(#44969) fsb1000 válasza vhw (#44967) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem attól drága a szabadidő, hogy mennyi van belőle, hanem hogy mennyit kell érte dolgozni és mit "áldozol be" cserébe.

---

(#44968) Fel , de akkor minek van a kapcsoló? Lehetne állandóan bekapcsolva "gyárilag".
Szerk:
ja.. mégsem... mert az átváltható XP így gyűlik.
OK, igazad van, kell a kapcsoló és a free-nek nincs köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#44970) madstunt válasza fsb1000 (#44969) üzenetére


madstunt
addikt

mivel tudsz elit tankkal gyujtott de crew trainingre hasznalt xpt konvertalni free-re aranyert. bdrg1b-nel mar azt is bejatszottam csak szabaduljak tole

(#44971) emre válasza Fel (#44968) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Elhiszem, a tökömnek van kedve jegyezgetni. :N

(#44965) Antonius1978

Pedig a JT-vel nem érzem annyira acélosnak a teljesítményemet.
Alig sebzek többet vele mint a ferdivel, és a 60%-os win is csak annak köszönhető, hogy ha nem megy vele akkor nem erőltetem. Nem úgy mint pl az IS3-assal. Azt erőből húztam, nem is jó vele a statom. Szerintem nálam egyedül ez a 'titok'. Egyáltalán nem érzem magam átlagon felüli játékosnak, egyszerűen csak akkor megyek valamivel ha jól jön ki a lépés.
Pl tegnap az objekt704-el folyamatosan győztem, bolond lettem volna mással menni.

Ez meg is figyelhető a fenti stat oldalon, mert amikor kicsit meg kell erőltetnem magam akkor jobb az eff érték, de romlik a win arány, de amikor nagyon laza győzelmeket aratok folyamatosan akkor meg romlik a tankra lebontott eff érték. :DDD

mod:
Ráadásul egyre többször szórakozom el a dolgot. Nem mindig tudom komolyan venni ezt az egészet pl amikor egy adott géppel 80% körüli pontossággal lövök, aztán a következő csatámban meg 10-ből 3 talál, és csak egy sebez. Na ilyenkor én is beleszarok kicsit.

Ennél is nem gondoltam volna hogy a kezdés után ennyire összejön minden, pedig semmi különös nem történt. O704 Lakeville replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44972) emre válasza emre (#44971) üzenetére


emre
veterán

Itt a kiosztott sebzés 4131 volt, de volt olyan hogy 7789-el buktuk a csatát.
(ezt már biztos mondtam, de nehéz megemészteni)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44973) Iron Funeral válasza vhw (#44944) üzenetére


Iron Funeral
őstag

ÉS, hogy tetszik a Béci? Égtél-e már vele? ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44974) whatnot


whatnot
őstag

Ferdinél amúgy van konkrét teszt arra, hogy a camo skill és a camo net nem ad észrevehető előnyt?

(#44975) Tüzi

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. április 23. 17:28:46
Jármű: PzKpfw 35 (t)
Szerzett tapasztalat: 904
Szerzett kredit: 11 291
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Top Gun

komolyan mondom, ezekben a kistankokban van az igazi funfaktor :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44976) Tüzi válasza Fel (#44968) üzenetére

így van.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44977) Gyuri27 válasza Tüzi (#44975) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak nem a németekbe. :N
Su-85b, m3 lee, amx12 ezek mind jó cuccok.
Pár napja 12-t-vel mentem, mögé/oldalába kerültem egy m103-nak. Bele vágtam a tárat. Nem pattant, nem volt 0 dmg-s pen. Csak szépen vette le a hp-t. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#44978) Tüzi válasza Gyuri27 (#44977) üzenetére

t2-es tankhoz képest szerintem marha jó :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44979) vhw válasza Iron Funeral (#44973) üzenetére


vhw
addikt

Az első csatámon fellobbantottak vele :D Szal tekintettel a féláras akcióra vettem vagy 60 poroltót tegnap :D

Egyébként az a baj, hiába próbálom forgatni, átlövik... ha nem elől, akkor oldalt. És nem egyszer fantasztikus szögből lőtték át a felső frontpáncélt, na erre szavakat nem találtam...
De azért igyekszem :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44980) Gyuri27 válasza vhw (#44979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a vk széria szerintem meleg. Aladárt ettem meg is3-l még az elején (azt se tudtam melyik a vége az is3-nak akkor).
Nem véletlenül játszanak azokkal ovatosabban. A tulajok ált második sorban lassan követik az eseményeket (már akiket én láttam).
De vigasztaljon a tudat, hogy az út végén ott az egér. :DDD

Tüzi: valóban. :D

Amd - Radeon - Ryzen

(#44981) marked one94 válasza Tüzi (#44978) üzenetére


marked one94
őstag

PzII-nél nincs jobb tank azon a szinten :D :P

You'll Never Walk Alone

(#44982) Iron Funeral válasza vhw (#44979) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az elejére ne számíts, minden létező tier X ágyú átüti a homlokpáncélt, gyakorlatilag mindegy hova forgatod, a hasához még kevesebb is elég, tehát automatikusan oda fognak célozni utána...
Ugyanakkor el kell mondani, hogy van 1 (azaz egy) helyzet ahol nagyon erős a béci, gyakorlatilag a legerősebb a játékban. Mivel a front kutyaf@sza és ráadásnak még a sebváltó hitboxa is ott van elől ezért el kell rejteni és ehhez tökéletes a -retardált- torony elrendezés: "Sidescraper Maneuver". Legjobban Hummelsdorfon lehet használni, beparkolsz a 8as főútra, kicsit kifordítod a seggét a tanknak és amíg van közted meg az ellen között távolság addig te vagy a király, csak az oldalpáncélt lövik, viszont akkora a szög, hogy auto lepattan minden lövés. Szerintem minden pályán keresd az ilyen helyeket, ha összejön akkor nagyon jó köröket tudsz menni, én személy szerint az E-75-el is keresem az ilyen helyzeteket mert annyira hasztalan a haspáncél, hogy inkább az oldalát döntögetem ;)

(#44977) Gyuri27: M3 Lee jó tank? What?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44983) csatahajós válasza Gyuri27 (#44977) üzenetére


csatahajós
senior tag

M3 Lee jó? :D höhö :D Ha már alacsony kategória akkor Stug III vagy Marder II no meg az új kedvencem a T49 és az M8A1, főleg amikor top tierként újoncok közé dobál akkor megy az írtás.

Egyébként én a T32-t élvezem nagyon high tierben, ha ki van maxolva meg a legénység is akkor hull downban verhetetlen, toronyról minden pattan szemből. Múltkor még a BL10es is lepattant.

(#44984) madstunt válasza Gyuri27 (#44977) üzenetére


madstunt
addikt

miert ne lenne a kicsikben funfaktor a nemeteknel ? a Luchs meg a hetzer nagyon moka, most is farmoltam hetzerrel 22k-t :D trollgun meg rammer rá es hadd szolljon. masik a marderrel is baromijo jatszani
reg tulhaladtam rajtuk a 2500+ mecs alatt de meg mindigszeretem veluk toni rendszeresen

(#44985) Tüzi válasza Gyuri27 (#44980) üzenetére

Vereség
Csata: Province 2012. április 23. 18:22:47
Jármű: PzKpfw 35 (t)
Szerzett tapasztalat: 621
Szerzett kredit: 9 981
Csatában elért Achievement: Top Gun

ismét csak egy csíter fasz tudott megölni :D 7 kill megint:D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44986) fsb1000 válasza Tüzi (#44985) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolom az a 7 akit te "killeztél", nem mondta neked hogy csitter fasz vagy....

(#44987) Tüzi válasza fsb1000 (#44986) üzenetére

nem tudom, de az, hogy t2-es tankkal látótávon kívülről szétlő, az érdekes. pedig 440m a látótávom...
na mindegy.

új menő dolgot találtam. szemből ammo rack-et kapni:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44988) madstunt válasza Tüzi (#44987) üzenetére


madstunt
addikt

es mondmar meg hogy lehet csitelni mikor a grafikaiakon kivul minden szamitas a szervereken tortenik. (a wg allaspontja szerint) de ha jol tudom amugy sem lehet neten trainereket meg hasonlokat talalni, ami mukodik (van egy rakat trojia meg scam amit lehet talalni de nem fog menni)

(#44989) whatnot válasza Tüzi (#44987) üzenetére


whatnot
őstag

Ez mondjuk tényleg durván mellément.
Tudtommal csalni nem nagyon lehet a játékban. Itt nincs aimbot/speedhack/wallhack stb.

(#44990) D.Orion válasza Iron Funeral (#44982) üzenetére


D.Orion
veterán

:R Az imént IS3-mat így szögeltem eb egy szikla mögé. Hagytam, hogy egy T34 lövöldözzön rám, 6 lövéséből egy levette a láncom, de nulla dmg. :R

(#44991) Tüzi válasza whatnot (#44989) üzenetére

pedig nagyon olyan érzésem van néha... én elhiszem, de azt is, hogy ez is csak egy program... a program pedig mindig azt csinálja amit mondanak neki.
de ne legyen igazam.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44992) Viper26 válasza whatnot (#44989) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azért vannak érdekes dolgok, rákerestem... :U

És meg reklámozzák is, hogy nem lehet megfogni.

Szégyen..

iPhone 14 | FR955

(#44993) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom ezt akkor senki nem ismeri közületek. :B

Viper26: "FPS Booster", itt már röhögtem. :DDD Aki ennek a szövegnek bedől, az meg is érdemli, hogy lehúzzák.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44994) Fel válasza CactuS (#44993) üzenetére


Fel
addikt

Annó emiatt vették ki egy időre a tracereket, amik később a 7.0-ban újra visszakerültek.
Ez is valószínű azért működhetett, mert grafikai alapokon működött. A lövedék nyomát ki kell rajzolni, ez meg rögzítette. Azóta mókoltak rajta annyit, hogy elvileg most már nem működnek a hasonló hack-ek.

Viper26: Persze, hogy felderíthetetlen, mert a WoT-tal nem csinál semmit. Csak gyűjti a user adatait, amiket itt-ott bepötyög netezés során...

[ Szerkesztve ]

(#44995) virkir válasza Viper26 (#44992) üzenetére


virkir
veterán

Ez a nettó lehúzás kategória. Aki megveszi az jópénzért kap egy nagy büdös semmit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44996) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes. Titeket is megtalálnak ezek a "funny" játékosok vagy csak engem büntetnek vele? Marder II engem lövöldözött a csata indulásakor, olyan 10-15-öt kaptam tőle, hiába mondtam hogy hagyja abba... Egy idő után nem foglalkoztam vele, mert rájöttem nem tud megsebezni, gondolom ő is rájött erre, mert abbahagyta.

(#44997) Gyuri27 válasza madstunt (#44984) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hetzer az nem td. Annó én is elmélkedtem melyik td-t kéne tolni.
Az adatok meggyőztek. Su85b. Irgalmatlan látótáv. Majd német pontosságú ágyú. Irgalmatlan rof.
A su85 nem jött be. Nagyon nem szerettem. A 100-ba még bizok, de oda kell meg fejleszteni.
Mert a 85-s flitnta a t28-n remekül szuperált de ide kevés.

Az m3-t a végére megszerettem. Szemét kis dög. Képes pattogni. Az ágyú meg jobb rajt mint amit a stat mutat.

csatahajós: t32 csak a hülyék ellen véd. Voltam párbajba vele. Is3 igencsak megeszi azonos képességű játékosok esetén.
A gun abba a tierbe nem a legjobb. Meg a tetején a hidroglóbuszt nem tudod eldugni. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44998) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A kis fogyócikkek még mindig 1500 kreditbe kerülnek.
Ez egy hosszú akció? Meddig tart?
Vagy levitték az árát és ezen az infón átsiklottam.

Eddig 3M-ért vettem, de lehet kéne még ha csak átmeneti árcsökkenés.

(#44999) Arpee78 válasza fsb1000 (#44998) üzenetére


Arpee78
senior tag

The Tank destroyers Special begins on Friday, April 20th at 9:30 CEST (7:30 GMT) and ends on Tuesday April 24that 7:00 CEST (5:00GMT).

Holnap reggel 7-ig

(#45000) CactuS válasza fsb1000 (#44998) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Friday, April 20th at 9:30 CEST (7:30 GMT) and ends on Tuesday April 24that 7:00 CEST (5:00GMT).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.