Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25451) Flatron710


Flatron710
tag

Legyen az újéved páncélátütésben gazdag,
Bízz benne, hogy a noob-ok békén hagynak.
Amíg madarak röpködnek a WoT kék egén,
Boldog Új Évet kívánok én.

B.Ú.É.K!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#25452) szalai56


szalai56
senior tag

Nyissak századot, van jelentkező ?
Flatron710: jó :R

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#25453) Veatta


Veatta
aktív tag

Hali!

Megvolt az eddigi legjobb köröm az IS4 -gyel:
[link]

(#25454) hemaka válasza Veatta (#25453) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az csúnya, grat. :D

(#25455) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ekkora egy hulladékot, mint ez a T32... A maus konkrétan utánam se fordult, kicsit megalázó volt, hogy pöfögött tovább én meg HEvel nem bírtam sebezni (alapágyú, még kell vagy 12k xp a nagyobb lánctalphoz...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25456) fsb1000 válasza szalai56 (#25452) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én csak éjfél után jövök.
Vagy elötte ha elengednek a buliból.

WoT-al zárom és nyitom az évet. (ha mindn jól megy)
Majd a virslit is a számítógép előtt esszük.

(#25457) yarsley válasza fsb1000 (#25456) üzenetére


yarsley
aktív tag

"Vagy elötte ha elengednek a buliból." Ilyen az igazi kocka! :R

Kreditben es Xp-ben gazdag ujevet kivanok mindenkinek!

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#25458) GrooveHero válasza CactuS (#25455) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem értem miről beszélsz...ne várd már hogy a 90 millis megegye keresztbe hosszába a Maust, amiről S-70-es ágyúk 260-as pennel is pattognak. Amúgy a T32, ahogy több klántársamtól is hallom, nagyon jól sikerült kis gép lett a peccs óta.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25459) CactuS válasza GrooveHero (#25458) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor elmagyarázom: A keresztbe hosszába megegye nem igazán egyenlő azzal, hogy hátulról meg se karcolja, de mondhatnám a sima KV-t, KV1St, tigert, IS-t és a többit is, amiről ma sikerült pattanni a mai nap során.

Lehet, hogy eliteként baromi jó tank lett - ezt még nem tudhatom - , de jelen formájában az egyik legidegesítőbb stock tank, amivel eddig játszottam.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25460) Levin01


Levin01
őstag

T43-ra melyik hatékonyabb ágyú: a 100-as vagy a jobbik 85-ös?

(#25461) vbbb


vbbb
őstag

KV3-ra mit érdemes kiképezni a legénységnél? Gyulladni nem nagyon szokott, álcázni se nagyon érdemes...javítás? :)

(#25462) CactuS válasza vbbb (#25461) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Heavy tankoknál azt írják a bölcsek, hogy 1. javítás, majd tűzoltás, majd az álcázás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25463) Dictator^


Dictator^
veterán

utolsó match indulás előtt:

Draw
Battle: Karelia 2011. december 31. 19:47:37
Vehicle: T40
Experience received: 1 120
Credits received: 22 261
Battle Achievements: Sharpshooter, Top Gun, Master Gunner, Invader, Defender

9 kill 23 találat.

buek. bammeg, hetzerunk kempelte a bázisunkat, miközbe foglalták a zászlót mögötte.. tomtom2004.. hurrá 7 éves player.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25464) virkir válasza CactuS (#25459) üzenetére


virkir
veterán

De most őszintén.
Mit vársz egy olyan ágyútól T8-ba ami már T7-en is éppen csak elmegy kategória átütés szempontjából?
Örök szabály, tartalékoljunk free xp-t ilyenekre mint lánc, ágyú amikor tier-t lépünk, de legalább felfüggesztésre creditet ami mondjuk ennél a tanknál pont nincs.
Akkor mondjuk gond lehet ha nem csak egy ágat húz az ember mert nincs annyi free amit ne lehetne elhasználni.

vbbb
Gyulladni nem szokott :Y tegnap az esti századozáson kb 4x égtem mint az olajosrony 20+ körben.
Ettől függetlenül tankon mindig az első a javítás, második a tűzoltás és így tovább de én már másodikat nem adok egyik legénységnek sem inkább megvárom az új skill-eket.

Levin01
Adatlapot megnézed és magadtól is rájössz azonnal.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25465) BloodRay válasza diegho (#25412) üzenetére


BloodRay
veterán

Kicsit lemaradtam a hozzászólásokkal ezért most írok csak.
Én Phenom X3 710-esen GTS450-el, illetve Phenom X6 1055T-n 9500GT-vel szoktam játszani. A GTS450-el szerelt gépen jóval szebben fut, tehát erősen GPU igényes a játék. Viszont úgy tűnt a GTS450 már elégséges kényelmesen a játékhoz.

Boldog új évet egyébként mindenkinek, jövő héten hétköznap meg legyen század majd! :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25466) Dictator^


Dictator^
veterán

4 game alatt, 9 ammorack találatot kaptam pantherrel..
hogy jön ez össze?
nevetséges, hogy ez a tank, mindenre ammoracket kap, akár jobboldalról lőnek, akár balról. akár előről .. és persze az ammorack hátul van.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25467) CactuS válasza virkir (#25464) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem sokat, sőt, félek attól, hogy a másik ágyú sem lesz egy világbajnok. :B Már hozzászoktam, hogy KVval nagyobbat sebzek, mint a T29el, ez nem is gond, de ez most még rosszabb lesz. Bár lehet csak még egy kis pezsgő kéne :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25468) vbbb válasza virkir (#25464) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem tényleg ritkán gyullad fel a KV3...akkor a javítás lesz kifejlesztve először! :)

(#25469) KaLeun válasza CactuS (#25467) üzenetére


KaLeun
senior tag

T32 nem rossz, de nagyon megfontoltnak kell lenni...

Várd meg a T34-et, amikor 100k xp kell a jobbik löveghez....

Cila

(#25470) szalai56 válasza KaLeun (#25469) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem már csak 42ezer, de sose lesz meg. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#25471) vbbb


vbbb
őstag

Ez az alap sörmen mekkora egy rakás xar....:D

(#25472) CptMisi válasza vbbb (#25471) üzenetére


CptMisi
őstag

Úgy mondod, mintha a fullos nem lenne az. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25473) szalai56


szalai56
senior tag

Nyitottam századot, ha valakit érdekel.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#25474) mynames


mynames
senior tag

Milyen néven?
---
B.U.É.K. Mindenkinek , B.U.É.K. a clannak!

(#25475) vbbb válasza CptMisi (#25472) üzenetére


vbbb
őstag

Lájk! :DD

(#25476) Mewryck válasza CactuS (#25467) üzenetére


Mewryck
tag

szokj hozzá,hogy a 105ös ágyúval T32 és T34en se fogsz jol sebezni...röhej,de 9és 10es tankok ha szembe jönnek,rá se lövök mert nem sebzi meg,de még oldalrol és hátulrol is elgondolkodom azon,hogy érdemes-e 1k-t pazarolni rá,mert nem sebez...vagy lepattan,vagy critical dmg 0 sebzés...T34-en kell 25k xp a nagyobb toronyhoz és 60k xp a 120as ágyúhoz...akinek nincs freexp-je erre,az szenvedni fog a 120as ágyuig,ami nemsokkal lesz jobb

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#25477) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Nos! Egész jó ez a tracer az artynál, a 2 utolsó meccsemen 1-1-et kiszedtem így... viszont kérdésem a következő: Vajon azért ennyire borzalmasan pontatlan a hummel, mert csak 76%-os a legénység, vagy tényleg ennyire nehéz eltalálni valamit az artyval???

BTW BUÉK MINDENKINEK! :))

(#25478) CactuS válasza KaLeun (#25469) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A leendő prémium tank miatt haladok az amcsi ágon, ha elég csak a tank, akkor lehet nem erőltetem majd a fejlesztéseket. :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25479) virkir válasza sutemeny (#25477) üzenetére


virkir
veterán

Sokat számít a legénység de a Hummel-től ne várj csodát egy régebbi patch elbaxta a pontosságát.
Van mikor beadja és minden betalál de inkább mennek össze vissza a lövések.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25480) Iron Funeral válasza virkir (#25479) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez nálam is így van, múltkor 8/8 lövés talált, aztán az utána levő meccsen 6 próbálkozásból nem tudta eltalálni a Maust :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#25481) joergie válasza Mewryck (#25476) üzenetére


joergie
őstag

Nemtudom, ti más játékkal játszotok? :DDD Nekem nagyon megtetszett az amcsi heavy vonal. imádom hogy tud lefelé lőni, imádom hogy nem lövik be a tornyát. Igaz T34-el még szar a statom, de elég nehéz visszahozni pozitívba, nem volt free xp-m ágyúra, ahhoz képest elég jó a sebzésem csatánként vele(105össel). 120as meg gyorsan tölt, gyorsan szűkül, szerintem pontos is, meglövöm az is4-et, tolatok kicsit, mire odaér hogy meglőjön már én megyek rá újra lőni... 50HP dmg-t még azért elbírna az ágyú.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#25482) CptMisi válasza joergie (#25481) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez a torony dolog nem igazán nagy segítség... Az IS4 tornyát szemből nem tudod átlőni, míg a T34ét igén, a lövegpajzs felett, illetve a beszállót, ellenben baromi nagy a torony, illetve maga a páncéltest is. Utóbbi miatt nem tudsz már az arcába mászni az ellenségnek, mert simán tudja lőni a páncéltestet, ha meg nem, akkor a lövegpajzs fölött... Az ágyút pontosnak nem mondanám, a sebzése és az átütése meg sz.r... Mondjuk az is vicces, hogy Tiger 2 alapágyújával szemből simán átlövöm az IS4et, a T32 legnagyobb/ T34 közepes ágyújával meg oldalról is pattogok. :)) Gyorsan lő, ez igaz.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25483) CactuS válasza CptMisi (#25482) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, gyorsabban lehet pattogni az ellenről, így nagyobb az esély arra, hogy a gyors csilingelésben és villogásban epilepsziás rohamot kap a sofőr...

Ps: megvan a lánctalp+ a nagy löveg, hááát.. eddig még nem sikerült 1000 XPs kört menni ezzel a...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25484) vbbb


vbbb
őstag

(#25485) sutemeny


sutemeny
csendes tag

És ezzel a random artyval kellene több mint 100E xp-t összeszednem ,hogy eljussak a gw-hez?? mert akkor hagyom is a francba... ennyire nem poén a tankosokat szívatni...

(#25486) Tesi


Tesi
tag

BUÉK!!!

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#25487) marked one94


marked one94
őstag

Boldog új évet kívánok minden wot-osnak! ;)

You'll Never Walk Alone

(#25488) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lol, nem várt achiek:

Victory!
Battle: Abbey 2012. január 1. 0:05:24
Vehicle: T-50-2
Experience received: 930
Credits received: 13 860
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Sniper

És Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

***

(#25489) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Frag-ekben gazad Boldog Új Évet Kívánok minden kedves WOT-os fórumozónak :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25490) Mewryck válasza joergie (#25481) üzenetére


Mewryck
tag

nekem is tetszik,meg is van az összes amcsi heavy(egyenlöre a t30 nélkül),de azért vicc,hogy 7-8-9 szinten ugyanaz a 105-ös ágyú van,mikor az oroszoknál már 5-ös szinten ott van a 107-122-152 az ágyú,szintenként jobbnál jobb értékekkel,németeknél ugyszint jobbnál jobb ágyúk és mind jobbak mint az amcsi 105ös

szerk:tegye fel a kezét aki tudja,hogy az amcsi techtreeben melyik a T23as tank,én nemtalálom :B

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#25491) Space marine


Space marine
aktív tag

Boldog új évet és kevesebb idiótát kívánok! :) Na meg sok promo aranyat :D

(#25492) KaLeun válasza virkir (#25479) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az az áldott 0.6.4-es........

Cila

(#25493) fsb1000 válasza virkir (#25479) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És érdemes GW Pantherra cserélni.
Úgy hogy alig játszom a HUmmellal, a Grille-vel eredményesebb voltam.
Én is úgy érzem, mintha pontatlan klenne, de arty-val nincs elég tapasztalatom.

---

(#25482) CptMisi
"Tiger 2 alapágyújával szemből simán átlövöm az IS4et"

Ezt a titkot oszd meg velem... mert nekem nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#25494) KaLeun válasza Mewryck (#25490) üzenetére


KaLeun
senior tag

Régen az volt az amcsi t8 med a Pershing meg a t9... Jött a Patton és kivették, de belengették a visszarakást...

Cila

(#25495) Memphis79


Memphis79
aktív tag

BUÉK FIÚK-LÁNYOK!!!!!!!
Legyen öröm meg bodottság az éven :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#25496) sutemeny válasza virkir (#25479) üzenetére


sutemeny
csendes tag

El is adtam a pitsába, hagyom az artyt... nincs nekem ehhez türelmem.. elég lesz még az isu-val kiszenvednem 60E xp-t a bl10-re....

(#25497) joergie válasza CptMisi (#25482) üzenetére


joergie
őstag

De, a németeknek igen:) ma a tornyosdival szétszedtem egy is7et, meg kinyírtam egy gyáva is4el együtt egy e75öt és jagdtigert úgy hogy maradt 600hp-m, is4 nem sérült. belemásztam a jagdtiger arcába, nem igazán tudott mit csinálni(halálhágónál). De e75öt lazába elszedem vele 1v1.
Tegnap t29-el tartottam fel egyedül egy e100 is4 párost :D azon múlt hogy be tudtunk foglalni...
Lehet jól játszani vele. ha gondolod mutatok replayt:)

T23 gyakorlatilag egy az egyben t20, kicsit fordulékonyabb és gyorsabb, volt, páncél, forma ugyanaz(talán még stukker is). prémiumként akarták visszahozni....jegelve van az a tank.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#25498) emre


emre
veterán

morgen

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25499) KaLeun válasza joergie (#25497) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért terep is kell a jó teljesítményhez... Mert nyílt után esélytelen vagy egy E-75 ellen, pl. Himmelsdorf a tér melletti utca és jön egy, ha már a keresztutcába betolat az ember a törmelékhalom takarásába nagyjából nyert ügyed van. Ha utánad jön még ő jöhet ki győztesen, na meg azért az a 120mm nem igazán frankó az E-75 lfp-je ellen...

CptMisi (#25482)

Legfontosabb a tank elejének az elrejtése, ha nem is tudsz hull downba menni akkor is meg kell oldani vhogy...

Pl. roncs, de egy lövést felvesz egy autó is. Szokásos megoldásom: ha kicsi a törmelékhalom vagy olyan hely (kiszögellés) van a hegy vagy domb lábánál akkor negatív szögben állok be. Lehetőleg a legkisebb szögben, ilyen kb. a max.: \, sikerrel alkalmaztam ezt a taktikát mert mindenki csak a láncot tudja lőni, a teknő oldalát meg ilyen szögben nem viszi át semmi. Fő célpontom a legagresszívebb játékos megelőzendő azt, hogy magával rántsa a többit. Lehetőleg egy-két detracket is nyomok neki, ez általában mindenki kedvét elveszi, mert ő csak max a láncom lőheti. Tegnap egy detrack után egy vehemens JT-nek egyből elfogyott a bátorsága... ;]

Öröm nézni a sok szenvedő t9 nehezet, ha jó napod van és mindent átvisz a T53, akkor akár egy is7-et is meglehet így fogni.

Cila

(#25500) virkir válasza fsb1000 (#25493) üzenetére


virkir
veterán

Ha csak nyugtatónak kell akkor mindenképpen érdemes a GWPantherre továbbmenni, próbáltam most a teszten, sokkal pontosabb a 170-es ágyú lényegesen jobban sebez.
Amint lesz felesleges creditem én is visszaveszem a Hummel helyére.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.