Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25501) đe$|re


đe$|re
senior tag

WoT-ban gazdag új évet mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#25502) KaLeun válasza virkir (#25500) üzenetére


KaLeun
senior tag

Fő előnye, hogy ha jó helyet találsz, akkor nem is kell mozdítani a hullt. Frankón megszokható aztán a GW Tigrissel meg már a hajamat tépkedtem, olyan kicsi a löveg kitérése...

Cila

(#25503) diegho válasza joergie (#25497) üzenetére


diegho
nagyúr

Én szégyenlem magam az IS-4 és IS-7 tulajok nevében, hogy nem tudtak mit kezdeni egy rakás ipari hulladékkal, ebből is látszik, hogy egyre több balfasz éri el a 9-10es tankokat, nem véletlen találkozunk szakaszban is mostanában olyan hülyékkel top tier-ben, hogy inkább tier8-ba megyünk vissza lenyugodni.

(#25504) CptMisi


CptMisi
őstag

fsb1000: Nincs semmiféle titok...Eddig 3szor találtam szembe magam IS4-gyel, mikor Tiger2vel játszottam, 10et lőttem a frontjába, tízszer sebzett is kb. 15%-ot.

joergie: Jó, csak ha nem nyomorékok, szétszednek...Mert az IS4 lövege kb. a torony aljával van egy magasságban, és simán tudja lőni a vékonyka első páncélod. E75, JT pedig simán kéne aláznia, mert a tornyod tetejét meglőve durván sebez, sokkal jobban, mint te őt. Nem mellesleg az E75nek szemből te csak a beszállóját lőheted, ami nem egy hatalmas célpont, el lehet hibázni. Jagdtigert mondjuk nem értem, csak a 250es páncélját tudod lőni, ha archarc van. Vagy van a tetején weakspot? Én nem azt mondom, hogy nem lehet vele játszani, hanem hogy minden 9es ht jobb nála...

KaLeun: Ok, csak azért nem minden pályán van ilyen fedezék, és az artynak nem jelentenek problémát... Ha sikerül is így beállnom, mert nyilván erre törekszem, akkor ha nem idióták vannak velem szemben, akkor vagy letámadnak, vagy ha közel vannak, szétlövik a torony tetejét...

diegho: :K

Azért nem sok olyan tank van, amivel 16% lenne a túlélési arányom. :DDD 1900HP... csak bármi szétlő...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25505) diegho válasza CptMisi (#25504) üzenetére


diegho
nagyúr

No igen, egy KV is veszélyes szemből, főleg ha trollgun-os, lazán oda tud vágni 1100-at is, míg pl az IS-4re meg 200-at sebez, ha pl 2db KV van szemben 107-es ágyúval az már lazán leszed rólad 1k hp-t, de akár ki is nyírhat, ha nincs szerencséd (átlag alattit ad be rájuk és mindegyikbe 3-at kell lőnöd, akkor ők azalatt 10szer lőnek rád, ami átlagban is 3000, még pattanhatnak is párszor) arról nem is beszélve, hogy a kis artyk is 1k körül sebeznek, egy SU-14 vagy S-51 pedig lazán oneshotol max hp-ról is. Tény, hogy ott van a hull down lehetősége, de megszámolni nem tudom hányszor lőttem már ki T34/T30-at hull down-ból S-70el lövegpajzson keresztül, mert csak ~+10% pen-t kell beadnia és már megy is át rajta, mint kés a vajon.

(#25506) KaLeun


KaLeun
senior tag

Próbálok egy kis pluszt kicsikarni a játékból...
Scopeshadow-ból melyiket?

Cila

(#25507) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah végre 1000 xp felett:

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. január 1. 11:38:31
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 1 629
Szerzett kredit: 45 145
Csatában elért Achievement:
Kiváló Lövész,
Elit lövész

Bár még mindig vevő lennék egy amcsi HT guidera. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25508) yarsley válasza KaLeun (#25502) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jah, pont Grillnel szoktam hozza, hogy minel meszebb annal jobb, mert odebb csoszogott a celpont 5 metert es mar fordithattam is a hullt ujra...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#25509) fsb1000 válasza CptMisi (#25504) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát ez hihetetlen... E-75-el is pattogok róla/róluk, még oldalról is gyakran, pedig nem a tornyot lövöm IS-4-en. Max leláncolom az első/hátsó lánckerekére célozva.

Hozzáteszem van az éremnek másik oldala is. Tegnap szakaszban mentünk "sima" Tigrissekkel és mindketten ott löttük át a Type 59-eket, ahol csak akartuk.
E-75-el arról is pattogok elég gyakran... lehet büntetik ezt tipust.... vagy én bénázok vele, de már kerülöm az IS-7-et.. majd valami nagy TD lesebzi, addig szedegetem a többit.

(#25510) KaLeun válasza CactuS (#25507) üzenetére


KaLeun
senior tag

Rule #1.: Never show your hull!

Rule #2.: Never show your hull!

Rule #3.: Never show your hull!

Cila

(#25511) Iron Funeral válasza CptMisi (#25504) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem pedig nem rosszabb a túlélési arányom sem mint a T32 vagy T29 esetében (sőt, a négy T tank küzül T30-34-32-29 a túlélési arányom).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#25512) CactuS válasza KaLeun (#25510) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennél egy kicsit részletesebbre gondoltam, ez megvan, de azért köszi. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25513) mynames válasza KaLeun (#25506) üzenetére


mynames
senior tag

mi a búbánat ez a scopeshadow?

(#25514) fsb1000 válasza mynames (#25513) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolom, mikor sniper módban nem szürkül be a kép széle. segít.. ha nem.
--

Kevés az arty, egész jó most játszani!

[ Szerkesztve ]

(#25515) marked one94


marked one94
őstag

Ki az a idióta aki ágyú nélkül indul el csatába?

[link]

Ja bocs van neki ágyúja csak hát sz@rt se ér :W
Nem azt mondom hogy rossz ágyú a rövid 105mm de azért t9-nél felejtsük már el...

You'll Never Walk Alone

(#25516) echterion válasza vbbb (#25484) üzenetére


echterion
nagyúr

Nagyon gyenge, nem szélsőjobbos a csávó, amúgy nem lenne rossz a szuzukis poén.

**********

(#25517) D.Orion


D.Orion
veterán

Végre egy igazán jó kör!

Victory!
Battle: Steppes 2012. január 1. 13:38:37
Vehicle: KV
Experience received: 2 206 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 25 294
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

Abszolút top tank voltam, ellenfélnél csak 2db PzIV volt. Nálunk én és egy másik magyar srác T14-el. Míg ő védte a hátamat, addig én lekaptam 5db szemből jövő tankot. Utána pedig mentem neki segíteni, mert a T14el fogta az egyik Pz IV-et. Magyar csapatmunka! :R

(#25518) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na.. kifejlesztettem az E-50-et (tisztán Panther II csatákkal), de most egy végtelenségnek tűnik míg meg tudom venni.
2,8M kredit!!!!! És utána még alap tankkal szenvedőzni 100K XP-t hogy a spec cuccait kifejleszzem.
Megéri????? Panther II-vel is jókat megyek.

------
Sacc/kb 10-15K nettó kreditet tudok összeszedni (minden 2. csatát bukom). Az E-75 látszólag jól termel, de költséges ha megsemmisül.
Marad a StugIII, Pz4 meg VK3601, amelyekkel egész jól lehet farmolni.
Arty-zni nincs kedvem, pedig az lenne a tuti.. de igy minimum 200 csatát kell lenyomni és akkor a TD vonal semmit sem ment előre...

Ennek a játéknak sok aspektusa van.. néha érdekes, néha szenvedős.

[ Szerkesztve ]

(#25519) -vitya-


-vitya-
őstag

buék mindenkinek - kis késéssel: még csak most értem haza, de már alszom is!

-=Витя=-

(#25520) Janesz_20


Janesz_20
tag

Sziasztok !

Hamarosan Én is elkezdek játszani ezzel a játékkal :) (még 53%nál tart a letöltés)

B.U.É.K. :)

Janesz

(#25521) psycroptic


psycroptic
őstag

Egészen fain az új cső... :C

Győzelem!
Csata: Fjords 2012. január 1. 14:11:49
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 1 513
Szerzett kredit: 51 735
Csatában elért Achievement: Top Gun

B.Ú.É.K.

PSNID: Tomy83PS

(#25522) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Azért ez a Klán/századosdi nagyon jó!
Látom hogy sokan aktívak, megyek megnézem a századokat, és egyből bevesznek.
(Külföldiek kicsit anyáznak a kirakásuk miatt, de ez van)

(#25523) D.Orion


D.Orion
veterán

Mai mérlegem eddig összes tankommal:

57csata, 4győzelem. Csupán csak ennyire retardáltak játszanak ma megint. :W Ilyenkor lenne kedvem nyomni egy uninstall-t és elfelejteni az egész rakás Wargaming-et...

Szerk.: 60csata, 4 győzelem... Panther L100-as pattog KV-ról... :W

Győztes csatáim közül egyedül a KV volt sikeres. többiben az X2-es szorzónak köszönhetően sem kaptam 700xp-t.

[ Szerkesztve ]

(#25524) Gyuri27 válasza D.Orion (#25523) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lássuk be az mm egy rakat fos.
Ezért nem költök egy fillért se erre az egészre. Arról nem is beszélve t7-től már tud veszteséges lenni a móka.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25525) diegho


diegho
nagyúr

Játszatok szakaszban, mi ilyen 30 win 1-2 loss arányban szoktunk végezni, szinte mindig megvan a 8 kill, bár van amikor 8-al is bukunk, na ez jelenti az 1-2 loss-t.

(#25526) D.Orion válasza Gyuri27 (#25524) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem meg van prémiumom így meg pláne ideges vagyok. De ez eljár és nem fogok veni az tuti. :W Csessze meg a wargaming ott ahol van! :W

(#25527) Fel válasza fsb1000 (#25518) üzenetére


Fel
addikt

Annó a 6.6 kiadása után kifejlesztetem az E-50-et (talán aug-szept.), de nagyon sokáig nem vettem meg. Majd hirtelen felindulásból pár hete mégis rászántam magam. A legkomolyabb csövön kívül megvan már rá minden (most a pinoccio 88-assal használom), de őszintén megmondva nagyon sajnálom a bele ölt kreditmennyiséget és időt... Nekem egyáltalán nem jön be :N Ormótlan nagy, olyan mitha lenne egy fürgébb KT-ed... Nehéz elhinni róla, hogy közepes tank lenne.
Állandó jelenség az ammo rack lesérülés (legalább eddig még nem oneshotolt semmi). Kissé idegesítő, mikor meglőnek, ammo rack, megjavítom, újabb találat, ammo rack...
Ja, és a hab a tortán, hogy k.vára költséges.
Még kifejlesztem hozzá a 105-öst (még kb. 20-25k xp), és kap egy utolsó esélyt. Most éppen a T30-ra gyűjtök (6,1M), de ha beleunok a farmolásba akkor az E-50 lesz az első amit eladok.

Boldog Új Évet Kívánok minden tankos kockának!

[ Szerkesztve ]

(#25528) hemaka válasza D.Orion (#25523) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szúszá, majd este szakaszban megnyomjuk a statot. :C

Egyébként látszik, hogy szünet van... IS-4-el kiszedtem másik 2 IS-4-et (top tankok) maxról, meg sebeztem egy KT-t, illetve -3 T7-8 arty, aztán mégis vesztettünk... ráadásul a kedvenc pályámon(NEM!) hehe...

[ Szerkesztve ]

(#25529) vbbb válasza D.Orion (#25526) üzenetére


vbbb
őstag

Én egyszer költöttem rá 1hetes prem-re és annyi. Utána meg az innen-onnan szedett ingyenes kódokkal elvoltam idáig. A napi dupla minden tankkal, esetleg a századdal egy kis móka. Ez éppen elég nekem. :)

(#25530) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem vettétek észre , hogy mostanában mintha nem adná a kreditet prémiummal a játék. Még jó hogy vettem Typ59-et mert az legalább hozza a pénzt. Amúgy valóban sok az analfabeta játékos.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25531) CptMisi válasza jozefgucci1 (#25530) üzenetére


CptMisi
őstag

De :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25532) CactuS válasza jozefgucci1 (#25530) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mióta amcsi ágon játszom, azóta de. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25533) Attici


Attici
őstag

Sziasztok és BUÉK! :DD
Valaki már megkapta azt a prémium tankot a kódért?
Én sehol sem látom a garázsomban, pedig kíváncsi lennék rá! :(((

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#25534) vbbb


vbbb
őstag

Vigyázzatok, megint sok a balfasz fent... ;)

(#25535) marked one94 válasza Attici (#25533) üzenetére


marked one94
őstag

Majd ha kijön a következő patch akkor kapod meg a tankot.

You'll Never Walk Alone

(#25536) vhw válasza Attici (#25533) üzenetére


vhw
addikt

Elmondták már páran itt is, meg a hivatalos forumon is, hogy csak a 0.7.1 patch után kell/szabad beváltani, mert még benne sincs az EU szerveren a játékban ez a tank, hogy kaphatnád meg?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25537) Iron Funeral válasza vbbb (#25534) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Dehogy sok...
arról ne is beszéljünk hogy a kis nyomoronc type mit össze mákolt...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#25538) Janesz_20


Janesz_20
tag

Most már én is játszok :)
Hogy lehetséges hozzátok csatlakozni a játékba ?
Eddig mindig ki lőttek még a saját részem is ...
Janesz_20 néven vagyok fent (eu)

Janesz

(#25539) Attici válasza vhw (#25536) üzenetére


Attici
őstag

Én a test szerveren játszom a 7.1-es bétával, tehát gondoltam akkor már a tank is jár! :(((
Mikor jön a fullos 7.1? :B

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#25540) hemaka válasza Janesz_20 (#25538) üzenetére


hemaka
nagyúr

arty 4-ig(grille ajánlott), vagy heavy/medium(KV3/KV1S) / (VK3601H) tank 6-ig húzd ki a játékot, aztán tudsz csatlakozni érdemben a játékhoz, mert ezalatt nem nagyon fog senki betenni a csapatba.

Attici
A teszt szerver és a rendes szerver közt nincs átjáró, így nem is értem a problémádat igazán. :F

[ Szerkesztve ]

(#25541) Janesz_20 válasza hemaka (#25540) üzenetére


Janesz_20
tag

Ez az ezüst arany és csillag mire van a szélén ?

kép

Janesz

(#25542) vbbb válasza Janesz_20 (#25541) üzenetére


vbbb
őstag

Miért nem állítod át magyarra a játékot? :U

(#25543) Janesz_20 válasza vbbb (#25542) üzenetére


Janesz_20
tag

Azt nem tudtam , hogy lehet :B

Janesz

(#25544) Attici válasza hemaka (#25540) üzenetére


Attici
őstag

Csak érdekelne, hogy mikor lesz vége a teszt időszak, hogy újból a főszerveren játsszak, mert itt túl sok az orosz és túl sok a kredit! :D Meg érdekelne az új tank is!

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#25545) Iron Funeral válasza Attici (#25544) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi tart vissza attól, hogy a live szerveren játssz?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#25546) D.Orion


D.Orion
veterán

Nagyon remélem, hogy ha megint elkezdődik a tanítás, akkor ez a sok idióta barom nem tud majd játszani a wot-al. Egyszerűen ma mindösszesen kevesebb, mint 10 kört nyertem. Nem lehet játszani az idióta csapattársak miatt... A tankjaimmal is a században tudok duplázni...

Miért nem lehet egy játék telepítőjébe IQ tesztet építeni?!? Aki nem képes kitölteni az ne is akarjon vele játszani! :W

Van olyan tankom amin ma 7%-ot romlott a győzelem vereség arány.... :W

[ Szerkesztve ]

(#25547) Attici válasza Iron Funeral (#25545) üzenetére


Attici
őstag

Az, hogy itt nagyon gyorsan fejlődöm, mert rengeteg a zseton és a TP!
Meg nincs is kedvem újra telepíteni a játékot. Egész jópofák a francia tankok is. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#25548) coolmpi válasza Attici (#25547) üzenetére


coolmpi
aktív tag

A teszt klienssel nem nagyon fogsz te éles szerveren játszani :)

Amúgy meg resetelik a fejlődésedet... :)

(#25549) psycroptic


psycroptic
őstag

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. január 1. 18:29:36
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 1 401
Szerzett kredit: 37 450
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Kolobanov Kitüntetés, Védő

Jó kis masína ez, akárhogyanis Troll-nak hívják... :DDD

Tiger II-őn érdemes használni az első 105-ös csövet? Vagy csak a creditet fogja vinni?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#25550) D.Orion válasza D.Orion (#25546) üzenetére


D.Orion
veterán

JagPZ IV: Reggel 82%-os győzelmi arány, most 56%.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.