Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25901) echterion válasza hemaka (#25884) üzenetére


echterion
nagyúr

Aú, az 5-ös tankommal néz így ki egy-egy vesztes meccsem. :Y Na jó, creditben egy-két ezerrel kevesebb marad, de az xp stimmel.
Tegnap nekem is olyan negatív szériám volt: 10-et mentem a tankkal, 8-at a Wespe-emmel, és összesen egy csatában nyertünk. Le is ment 40 %-ra a győzelmi arányom. :U

**********

(#25902) Memphis79 válasza Paul119 (#25900) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Lehet nem is húz az semerre,csak már egy komolyabban számolják a lövedék fizikáját :D

Origin:Memphis79HUN

(#25903) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mi ez a t59 reklám? Nem fogy? :( :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#25904) Tesi


Tesi
tag

Ez nem rossz kezdés ma....
Győzelem!
Csata: Redshire 2012. január 3.
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 3 618 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 96 715
Vajon hogy sikerült egy Tiger2 1000HP-ról egy lövéssel kilőni? Ezen a meccsen 2 tiger2, 2 PZ4, és egy t34(ru) volt. Ennyit még nem sikerült csinálnom a géppel.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#25905) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Eltűnt a minimapom játék közben. Vki tudja mivel tudom visszarakni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#25906) Tesi válasza belaazallat (#25905) üzenetére


Tesi
tag

A "m" betüvel.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#25907) belaazallat válasza Tesi (#25906) üzenetére


belaazallat
addikt

Kösz!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#25908) MadPjotr


MadPjotr
tag

Hali!
Nektek mostanában nem volt olyan, hogy... ma is és tegnap is észrevettem, hogy akad a játék a fps és a ping is jó és még is, még a menüben is észre lehet venni ezt az akadást, de kb 20:30 körül mintha elvágták volna :Y tökéletesen ment a játék rosszabb fps és ping adatokkal!?

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#25909) bandiras2 válasza Tesi (#25904) üzenetére


bandiras2
senior tag

Üzemanyagba találtál, és fel is gyújtottad, amitől meg instant ammorack lett belőle.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25910) fsb1000 válasza Gyuri27 (#25903) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hol lehet erről olvasni?
EGyik csatában egy német írogotta hogy majd féláron akciózzák a Type59-et, de nem nagyon értettem mikor.

-----

(#25908) MadPjotr : de.. nekem is megakadt néha.

[ Szerkesztve ]

(#25911) Arpee78 válasza -vitya- (#25890) üzenetére


Arpee78
senior tag

A csoportjaik valószínűleg nem egyszerre ütköznének a kempelő "táborba", a többi addig máshol galoppozna, ők talán megjelennek az első csoporttal való hadakozás vége előtt. Fél perc, egy perc alatt rájönnének mi az ábra és már nem támadnak kis csoportokban. Ekkor valószínűleg megállnak és kialakul egy várakozós, lövészárok stílusú harc aminek könnyen döntetlen lehet a vége. Ebből a helyzetből, ha jól helyezkedtek nehezebb kirobbantani őket egy kései támadással.
Ha van vezetőjük talán abbahagyják a lövészárok harcot és átcsoportosítják megmaradt erőiket, majd összehangoltan, egy időben támadnak. Egyik sem jó. Az első ütközet végén vagy akár közben egy gyors ellentámadást kellene indítani szerintem.

Ha eltűnnek az első támadás után és nem tudni hol vannak el lehet indulni az ellen bázisa felé. Amerről jöttek az első támadók feltételezhetően gyengék, rosszabb esetben annyira hogy nincs arra senki és az ellentámadók feleslegesen mennének arra. Az ellen bázisánál viszont biztosan lehet valamire számítani, ha meg nem annál jobb... A táborban ekkor én több tankot hagynék, hogy egy népesebb támadó sereget is kellő ideig fel tudjanak tartani.

Ha a kezdő csata végén látszik a közelben jelentősebb ellen, akkor azokra kellene nagyobb erővel támadni. Bázist védeni ekkor kevesebb tank kell, hiszen nem sok minden fogja támadni és a saját erőink is időben visszaérhetnek.

(#25912) Gyuri27 válasza fsb1000 (#25910) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#25913) D.Orion válasza Eagle16 (#25861) üzenetére


D.Orion
veterán

Szeretném itt megjegyezni, hogy ez minden tankra igaz. Mindenkinek csak azt tudom javasolni, hogy ha nem tudja, hogy hol a legsebezhetőbb a tank, akkor keressen rajta modulokat. Gépfegyvert, kukucskálót, tankra felpakolt apróságokat, mint pl. hordó alakú tank, kipufogó rendszer, hátsó kijárat stb stb. Ezek általában mind mind gyenge páncélzatú kritikus helyek. Ha nincs más lehetőség, akkor olyan nem döntött páncélzatú részt kell keresni a tankon amelyre merőleges lövést tudunk leadni.

Szerk.: Nagyobb tank ellen én mindig egy láncvezető görgő lövéssel kezdek, ha tudok. Utána rálövök az egyik legénységi helyre a tankon, remélve, hogy töltőt vagy lövész legényt ki is iktatom vele. Ha ezek összejönnek, akkor már nyugodtan oszthatom.

[ Szerkesztve ]

(#25914) Timyyy válasza Gyuri27 (#25912) üzenetére


Timyyy
őstag

Ebből nem derül ki, hogy féláron lesz-e, vagy nem. Mindenesetre jó lenne, mert úgy talán már megéri, a Löwe túl drága.

(#25915) MadPjotr


MadPjotr
tag

Hogy ez az ISU mekkora egy szar :W
Type szemből kinyírt úgy hogy én alig tudtam sebezni :W

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#25916) Gyuri27 válasza Timyyy (#25914) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mondtam, hogy féláron lesz!
Most vivtam egy t59-l. Én párduc, szemtől szembe. Minden lövés penetration. Persze néhány 0 dmg-s. Mindezt 50 méterről. Én győztem. De vicc.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25917) D.Orion válasza MadPjotr (#25915) üzenetére


D.Orion
veterán

ISU-152? Nem véletlenül fog kapni 7.1-el nagyobb első páncélt és sok minden más is változtatva lesz rajta. Érzésem szerint a SU-152 egyel kisebb Tier-ben sokkal jobb, mint az ISU-152 a maga Tier-jében. Persze a top gun-al az ISU kicsit vadállat.

[ Szerkesztve ]

(#25918) MadPjotr válasza D.Orion (#25917) üzenetére


MadPjotr
tag

nagyon rá is fér, papír egy "páncélvadász" :W

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#25919) -vitya- válasza -vitya- (#25843) üzenetére


-vitya-
őstag

háhh, 59 :P

-=Витя=-

(#25920) fsb1000 válasza Gyuri27 (#25912) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm!
-----

Nagyon tetszik a KV2-trollkodás. Még x-edszer is hatalmasat tudok röhögni, mikor 1 lövéssel ledurantok valakit. Nem is értem miért nem menekülnek fejvesztve a kisebbek:
"Fussatok bolondok"

Mit fejlesszek erre a tankra? Leggyakrabban leláncolás után halok, artyk nem nagyon bántanak. A látótáv lehet gáz, de amúgy is közel kell menjek.
Már bánom, hogy nem 100%-os legénységgel indultam, de mire megtanulom, ök is belejönnek.

(#25921) -vitya- válasza fsb1000 (#25920) üzenetére


-vitya-
őstag

1.: repair
2.: fire
3... ehhez mák és a sherwoodi erdő kell, szal elég későn jöhet a cammo is, ha már nincs más :D

-=Витя=-

(#25922) fsb1000 válasza -vitya- (#25921) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Várjál... megpróbálom értelmezni...

1. Szerszámosláda +25% jav seb.
2. Vizes Lőszertartó +50 lőszer páncélzat
3. Álacaháló? Periszkóp?

Jelenleg 26 sec a töltés, a gyorsítóval is csak 23-ig mennék le... majdnem mindegy.

(#25923) D.Orion válasza D.Orion (#25849) üzenetére


D.Orion
veterán

20:30tól WoT-on belül szóban akit érdekel, beszélhetünk a WoWp-ről. pHeetR néven találtok meg.

(#25924) Dictator^ válasza fsb1000 (#25922) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem vitya, a legénység képességére válaszolt.
Én is ugy értettem, hogy azt kérdezd.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25925) -vitya- válasza fsb1000 (#25922) üzenetére


-vitya-
őstag

jaaa, nem az emberek fejlődéséről beszéltél? mert akkor nem különítetted el rendesen a hozzászólásodban :D simén azt értettem, hoyg mi kellene az embereknek +skill

töltésgyprsító, venti, éééésssss nemtom mi van nekem még rajta

-=Витя=-

(#25926) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah:

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. január 3. 19:37:31
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 1 956
Szerzett kredit: 70 714
Csatában elért Achievement:
Mesterlövész

Mellesleg féláron talán még én is megvenném a T59et. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25927) fsb1000 válasza -vitya- (#25925) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ja bocsi... a legénység fejlesztése az oké, de van egy viszonylag olcsó tank, amire most vettem egy szerszámosládást 500K-ért, de a többbi is sok.

És nem tudom egéri vagy sem.

(#25928) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Néha azért nagyon jókat lehet játszani Randomban is.
Én voltam a TOP tank Karélián, és bár baloldalra kerültem, a 3 ellen arty miatt inkább jobbra a hegyek takarásába indultam. Inkább ütközök IS7-el meg + 3 * IS4-el
Volt egy kis lelkiismi, mert csak 2 med ment meghalni balra... na de ez van, gondoltam legalább hamar befoglalnak azt mehetünk KV-trollozni.

Hogy mennyire ki nem számíthatóak a taktikák.... az ellenfél fő ereje is nyugati oldalra jött, ráadásul túlerőbe kerültek és a 3 nagy artyjuk mégiscsak ide szórta az áldást. Biztos lejöttek a bázisukról killt termelni.
Már-már visszaszorítottak a bázis felé, mikor végre a mi 2 artynk is idelőtt párat és forult a kocka. (no meg az E-75-ről szinte minden lepattant)
Hatalmas csata volt vagy 4-5 percig, legalább 15 tank-hulla maradt ott füstölögve. Csak ketten egy IS3-al éltük túl meg valahonnan hátulról jött egy med és indultunk foglalni, mert csak az artyk maradtak meg a túl oldalon + egy Tigris II. Pillanatig sem tudott feltartani, bár a 10%-os IS3-at kinyírta valahogy.
De... az artykat nem találtuk sehol, a mi bázisunk meg védtelen.
Egy GW panther is jött foglalni (nézem már ki előzget itt, mikor nincs több tankunk.... hát lehagyja az e-75-öt) és húzta a zászlót.....
90%-os zászlónál megtaláltuk és kilöttük az ellen artijait. A pálya középen álltak. Bújtak? Lefagytak? Mindegy... mi artynk okosabb volt, igyhát győztünk. Pedig az esély náluk volt.

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. január 3. 19:53:50
Jármű: E-75
Szerzett tapasztalat: 1 585
Szerzett kredit: 53 403
Csatában elért Achievement: Acélfal

(#25929) yarsley válasza fsb1000 (#25927) üzenetére


yarsley
aktív tag

Multkor akcios volt a felszereles vettem 2 szerszamosladat meg 2 periszkopot, es azt szoktam hurcolgatni fejlesztes alatt levo tankokra. Jah meg alchalo, de abbol mar regotta van vagy 5-6. :D
KV-n szinte barmi jo, de en alcahalot hasznalok. (tudom, tudom hulye kemper :P ) Mondjuk periszkop is jo lenne bizonyos helyzetekben, kv3-an pl nagyon hinyzik, de oda spannert szereltem. (ennek mi is lenne a magyar neve, repeszvedo?)

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#25930) Rontó_Pál


Rontó_Pál
csendes tag

Hali!
Második század nyitva Simulacrum_HUN néven.

World Of Tanks --> Decade[PHE]

(#25931) Paul119 válasza MadPjotr (#25918) üzenetére


Paul119
addikt

jt is elég papír tier 9hez képest :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25932) xedos


xedos
addikt

Ma nagyon nem ment:-(
A legtöbb lövésem pattogott, vagy nagyobb tankok voltak ellenem...
Ez van.

(#25933) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ezt jó meccs volt, a végére egyedül maradtam 4 ellen:

Victory!
Battle: Abbey 2012. január 3. 21:47:25
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 3 038 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 37 528
Battle Achievements: Steel Wall, Defender

***

(#25934) hemaka


hemaka
nagyúr

Nap végére csak sikerült egy jó kör. Pont a legundorítóbb pályán...

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. január 3. 21:47:12
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 2 194
Szerzett kredit: 73 972
Csatában elért Achievement: Acélfal, Abram Kitüntetés II Osztály

(#25935) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Emberek most akkor lesz vmi faxa tank akcióban?
Szerk:mert a link nem működik... (#25912)

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#25936) vhw válasza Memphis79 (#25935) üzenetére


vhw
addikt

Mégis mi lenne akcióban? Felraktak a hivatalos honlapra egy 20 perces Type59 REKLÁMOT, amiben agyon dícsérik azt a vackot... amit kicsit negatívan fogadott a közösség (a PRos posztoló a forumon 246 negatív szavazatot kapott...) Aztán egyszercsak törölték az oldalról a videót. (youtube-on még fent van tudtommal) Úgy látszik megijedtek... Ezért is nem működik már a fenti link.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25937) MadPjotr válasza fsb1000 (#25910) üzenetére


MadPjotr
tag

firefox a bűnös :O :W ha fut alatt laggol a WOT
meg fogta a
2X2Ghz CPU
4GB RAM
1Gb VGA
25/5 Mb nettel lévő gépemet :U

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#25938) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Stug beragadt a hegyen és önnmagát éltető acélszoborrá vált.

[]

Itt meg egy piros négyzet a pályán.... rámentem de kilöttek.
Ez bug vagy lépes méz?

(#25939) Memphis79 válasza vhw (#25936) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Értem,kössz.

Origin:Memphis79HUN

(#25940) smisa válasza vhw (#25936) üzenetére


smisa
őstag

és tényleg leveték azért tényleg ciki volt egy full OP tankot még reklámozni is :DDD

(#25941) aginor


aginor
addikt

Az E-50 milyen a gyakorlatban?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#25942) virkir válasza fsb1000 (#25938) üzenetére


virkir
veterán

Az memóriahiánynál jön néha elő, elpirulnak a textúrák.

smisa
Ne kezdjétek már itt is, hogy mennyire OP a type59 mikor egy kupac szar kb.
Egyedül annyi a probléma, hogy sokan megvették ezért szereti ez a gyökér játék falkába rakni őket a MM besorolása meg el lett kefélve de azon már javítanak.
Ugyan azt hallani mint a bétában a T54-re holott az már akkor sem volt OP pedig fényévekkel jobb mint a type.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25943) ktg3


ktg3
őstag

Miért van az hogy vettem egy t50-est és amióta ezzel megyek max 1 arty van a játékban. De a körök felében még annyi sincs. Bezzeg ha vmi nagy HT-vel megyek akkor 3-4-5 tuti, hogy van, de amikor az artykat akarom szopatni, akkor persze h kb egysincs. Valakinek vmi 5let?

(#25944) virkir válasza ktg3 (#25943) üzenetére


virkir
veterán

Azért, hogy ne fájjon az arty-knak.
Kb ugyan így vagyok a Hummel-el amióta visszajött a tracer, nem nagyon rak T7-nél feljebb és ott is max 1-2 arty van.
Mennék artyt gyilkolászni erre nincs mit mert vagyunk 1-1 oldalanként aztán El Haluf-on keresgélje a bánat, hogy éppen hova állt az ellenfélé, amúgy is szarul látni havas meg sivatagos pályákon a tracer-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25945) ktg3


ktg3
őstag

amúgy amit mostanában leginkább utálok az az, hogy minden jó tankot nerfelnek...

kezdődött, hogy JP-nek levették a traverse speedjét, de ez mégnem volt elég, még a ROF-ját is le kell venni az ágyúnak.

ezek után csesztessük a ferdit is, nerfeljük a frontpáncélját, hogy legyen könnyebben átlőhető

kapjuk le az is-4 hullját, mert miért ne

bezzeg a szutyok KV-t nem nerfelik (tudom h később lesz változtatás), meg a vk3601-et
ennyi erővel igazán buffohatnák a JGpz4-et is ha már kb egy szintre kell hozni a tankokat

más: észrevette rajtam kívül valaki, hogy mostanában az is-3 nehezebben lőhető át?

(#25946) -vitya- válasza virkir (#25942) üzenetére


-vitya-
őstag

ha lehetne lájkolni, erre megtenném. szvsz nem op tank a type, a játékban 1 op tank van, az a kv3 , persze ez az én véleményem csak, de azért számomra döntő, én csak erre hallgatok :P

-=Витя=-

(#25947) -vitya- válasza ktg3 (#25945) üzenetére


-vitya-
őstag

ha a nehezebben = a könnyebben szóval, akkor igen , észre :D

-=Витя=-

(#25948) fsb1000 válasza virkir (#25944) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a Type59 párja lehetne a Panther II német vonalon.

Persze van néhény különbség...
A Type 10-15 évvel később készült
A játékban meg a kredit szorzója vagy 2x nagyobb lehet, de maradok a Panther II-nél még egy darabig, pedig megvehetném a Typot... csak nem bírom magam rászánni.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. január 4. 0:27:55
Jármű: Panther II
Szerzett tapasztalat: 1 615
Szerzett kredit: 52 054

(#25949) Cooper911


Cooper911
senior tag

KV-5el van valakinek tapasztalata?
Milyen vele harcolni?
Kredit szempontjából megközeliti a Type-ot?

Oroszoknál melyik a legjobb farm tank? KV jól hozza ha jó a kör.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#25950) -vitya- válasza Cooper911 (#25949) üzenetére


-vitya-
őstag

KV a legjobb, ha nincs KV5 és prémium társai... el kell ismerni, hogy a KV premium accounttal sem tudja még megközelíteni sem ezeket a prem tankokat... dehát ez van ;-)

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.