Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9193) mno válasza Dr_Syrex (#9192) üzenetére


mno
tag

sziasztok!

Látom páran megvettétek a most leárazott JT 88-at, mi a véleményetek róla?
Én már kb egy hónapja beszereztem gift shopban, egy jó árú csomagban. Kb 150 csata után eléggé vegyes érzelmekkel vagyok iránta. Ágyúja nagyon pontos és gyors az újratöltése, sebzése nem túl nagy. 9esek ellen már nagyon keresni kell gyenge pontokat, és van egy-két 9es amit szemből nem nagyon tud átütni, még prém lőszerrel sem biztosan. Az hogy tier limites úgy gondoltam tök jó, de most már úgy látom 10esekkel szemben ez az ágyú teljesen hatástalan lenne, tehát elvárható tier limit :) Szakaszozni nem tudunk vele, nem mehetek másik 8assal mert 10esekkel rak össze, 7essel meg másik félnek nem jó, soha nem lesz top tier, neki lesz szenvedős. Ami jó benne: front páncél, nagy kredithozam, magas XP. Szerver top sebzés közelében megcsináltam vele, de még így is WR szerintem szar, eléggé súlytalan tierjében, lassú-lassan fordul, nem érek oda vele ha csatán belül változtatnom kell taktikán. Én a Dicker Maxot sokkal jobban élveztem, nem rossz JT 88, talán komolyabb legénységgel hatékonyabb lesz. Eddig így sikerült:

Tank ász nem jött össze még, háromszor sebeztem 5K körül, de mindhárom kör vereség lett :) (4K-ra meg nem kaptam meg csak 1.osztályt)

Joe

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.