Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49030) rlazol válasza rlazol (#49023) üzenetére


rlazol
addikt

4 órán keresztül adta 4. helyeket, a bukókat, az elején arty általi kilövéseket.
Golyózik a szemem, szédülök, de a 9. után a 10. 20 percen belül meglett, a drága M10vel.
Még sose tűnt fel ilyen, de ma bármi lőtt belém, az első sebzés modulsebzés vagy legény volt. Nem volt olyan csatám, ahol ne használtam volna el a javítót és az eü csomagot is.
De meglett.
És az is eldőlt, hogy NEM fogok tokent venni. Ha ezek után olyan küldik jönnek, amik ugyanennyire esélytelen, akkor a hajára kenheti a WG.
136 csata, ennyit még sose mentem egy nap. 60 győzelem, ez 44,1% WR, 60 csatából 10ben tudtam top 3 lenni, és volt másik 20, ahol 4. Pedig a WN8am nem rossz, a nap folyamán többnyire 1450 körül mozgott, de a végén már a spottereket is elővettem, hátha, de nem. Tudom, nem a legjobb, de rengeteg lila csatát is mentem, ami nem volt elég. 4k WN8, 2 kill, win, túlélés, nem elég.
A végén döbbentem csak rá, hogy mennyivel többet számít a frag mint a dmg, a 9. körben 4 frag mellett alig 1000 sebzésem volt, 4-5. sebző voltam, ráadásul top tier mégis beadta.
Aki ezt kitalálta, az egy igazi geci volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.