Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) Vikthor válasza BloodRay (#49148) üzenetére


Vikthor
nagyúr

+ a Löwe

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49152) BloodRay válasza Napfénysüti (#49150) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért szidják sokan szerintem, mert nem igazi med. Túl nagy és lomha annak, emiatt pl a medeknek való stratégiai helyekre nem lehet vele odaérni időben, vagy csak szimplán szétlőnének közben ha oda akarna menni vele az ember. Ettől függetlenül én szerettem azt is és az E50M-et is. Csak épp nehéz utóbbival pl csatát eldönteni és így jó win rátát elérni egyedül. T10-ben sok kretén mellett sebezhetek pl bármennyit szinte E50M-el, lehozni egy meccset egyedül kb esélytelen.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49153) forras2 válasza BloodRay (#49152) üzenetére


forras2
őstag

Kb fél éve írta itt valaki, hogy az E50M ugyan az T10-ben, mint T7-ben a párduc :K
Párduccal játszottam csak, így nem tudok erről konkrét véleményt mondani :))

(#49154) BloodRay válasza forras2 (#49153) üzenetére


BloodRay
veterán

Úgy is van nagyjából. Kb ugyan arra alkalmasak. Csak épp ezt T10-ben ugyan úgy nem tudja sok okos arty-s és heavy tankos felfogni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49155) Vikthor válasza forras2 (#49153) üzenetére


Vikthor
nagyúr

valószínűleg a hihetetlenül pontos ágyúja miatt, panther tier7-nek a hírhedt fogpiszkálója átüt még tier 8-9 páncélon is sokszor.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49156) Djuree válasza forras2 (#49153) üzenetére


Djuree
félisten

fél éve nem is volt még e-50m sztem :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49157) Angel1981 válasza AlexWolf (#49145) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi a válaszokat!

Nem, nem használok add-ont.
A win XP esetleg nem lehet rizikófaktor?

(#49158) SoulReaver válasza Flayer (#49137) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hali!

Én voltam az a hazafi :)

(#49159) Atlantis válasza Napfénysüti (#49150) üzenetére


Atlantis
veterán

Én ugyanolyan béna voltam E50-nel, mint a Patton-nel. :) Egyiktől se kell félni, annyi a különbség, hogy E50 ellen egyből tárazzák be az arany lőszert, a Patton-t meg a sima is átviszi. Manapság a páncél semmit nem ér. Rammolni viszont jó az E50-nel.

E50M nem rossz, a statom ugyan béna vele, de magát a tankot ettől függetlenül kedvelem. Remek ágyúja van. M48 Patton még csak kifejlesztve van, amint lesz rá kredit, meg fogom venni, annak ellenére is vonz az a tank, hogy az elődjéért nem voltam oda.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49160) Flayer válasza Angel1981 (#49157) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!
Biztos nem én régebbi laptopon xp alatt nyomtam!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#49161) SoulReaver válasza virkir (#49090) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ilyenkor mi a helyzet?
Egyébként még este lefuttattam 1 percig a pingelést, 60 ms fordult elő egyszer, meg 40 ms vagy 4-5x... lehet már akkor éppen észhez tért a netem..

(#49162) Pete55555


Pete55555
addikt

Matilda (Tier4 angol) legénységre ki mit ajánl ? Azért kérdezem, mert ugye medre, első skill általában a javítás lenne mindenkinek, de a matilda az nem az a kifejezett közepes tank, de nem is heavy :D
Igazából a camo-n gondolkodtam el, hogy jó ötlet lenne-e, vagy maradjak a javításnál :F

...Szeretem leracsniztatni...

(#49163) robogo81 válasza SoulReaver (#49161) üzenetére


robogo81
aktív tag

Eléggé le lehet terhelve a szerverük,ha ennyire nincs ping.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#49164) AlexWolf válasza Pete55555 (#49162) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hát én ajánlanék 1 commandert, 1 gunnert, 1 drivert és 1 loadert...valamint a hidegebb pályákon jégeralsót. :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49165) Atlantis válasza Pete55555 (#49162) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha MT, ha HT, az első a szerelés, ill. eldobás után parancsnoknak a 6. érzék. Camo-val szerintem nem sokra mész egy olyan tankban, ami 3 másodpercenként lő egyet (ugyebár a camo-érték visszaesik valamelyest minden lövésnél)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49166) Angel1981 válasza Flayer (#49160) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi! :) :R
Akkor a 8.5-ben bizakodom, hátha megoldja.....

(#49168) virkir válasza SoulReaver (#49161) üzenetére


virkir
veterán

Ilyenkor pingelj egy sima bix.hu-t. Ha attól is ilyen adatokat kapsz akkor egyértelműen a szolgáltatód a hunyó.
Ha az jó akkor jön még tracerute mert lehet másfelől kapod mint pl én és egy köztes szerver szívat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49169) Remus389 válasza Angel1981 (#49166) üzenetére


Remus389
veterán

mikor jön a 8.5?

jó lenne ha a Su -14-est is javitanak, nagyon gáz lett a 8.4-gyel, folyton mellelő, ha talál akkor is pattan

tudok arty-zni nem az a gond, volt 10 killes köröm su-8-cal

szal nagyon gáz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49170) GrooveHero válasza Remus389 (#49169) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem páncéltörővel lősz véletlenül? Mert a SU-14-es 203-as ágyúja ha betalál, akkor ott rendet rak. Legalábbis a HE. Annak a repesz lőszere nem kérdez, teszi a dolgát :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49171) Remus389 válasza GrooveHero (#49170) üzenetére


Remus389
veterán

de azzal, na jó megpróbálom he-vel

de úgyis próbáltam, nem sokkal jobb, mindegy akkor ezentúl úgy tolom hátha

viszont a panceltoroben néha poén ha betalal

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49172) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Szerintetek ezek közül melyik legyen T32 vagy Tiger II ?
Igazából mind2 tetszett a tesztszerveren, mindegyiket jól használom, csak nem tudok dönteni!

[ Szerkesztve ]

(#49173) gzbotii válasza Vikthor (#49142) üzenetére


gzbotii
veterán

Szakaszban nyomtuk, kiproblatunk par tankot..
Haver jott vele, o eleg jol nyomta vele. Szerinte az egyik legjobb.
A kinai t10 med 121 meg egy allat tank...ajanlani tudom.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49174) GrooveHero válasza Remus389 (#49171) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csak HE-vel kell lőnöd, az AP akkor jó, ha tuti bukó a kör, és már jönnek az ellenség tankjai, na abba még bele lehet ereszteni egy bő 1000-est, oszt úgyis vége. de ha sebezni akarsz, akkor csak HE.
A nagy ágyúval lehet vicces dolgokat csinálni. E-75 full hp-ról rotty. T95 úgyszinteén...stb..stb...De az 1600 hp-s T34(amcsi) is kijött nagy bőszen, oszt kapott egyet, kullogott is vissza 50-60 hp-val:DD

BinLaden kolléga sokat tudna mesélni a 203-as B-4-es ágyú áldásos tevékenységéről:DD :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49175) Djuree válasza Remus389 (#49169) üzenetére


Djuree
félisten

háhogyne, tegnapi első meccsem a foch-al, su-14 one shotolt 1550 hp-ról :W hogy rühellem én az artyt..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49176) Jolet


Jolet
őstag

na meglett a tigrissel is utólag...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49177) Angel1981 válasza Remus389 (#49169) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan nem tudom, de a honlapon egyre több az infó róla, szerintem hetek kérdése.

(#49178) Antonius1978 válasza BloodRay (#49152) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat az teny, hogy elegge lassa gyorsul, es nem is fordul olyan remekul, viszont ha felveszi a sebesseget, akkor tartja is nagyjabol sik terepen.
Pattanni is tud pattintani, neha szerencses az ember...Ami nem tetszik, az az ammo rack serules, persze lehet olyannal akadtam ossze parszor, akik hasznaljak azt a felfestos reteget, ami mutatja hogy mi hol van.
Az ilyeneket egybol rugnam ki fiok torlessel egyutt...
Most szeretnek a legenysegre egy "biztonsagos elhelyezes dolgot" - de mar elcsesztem, vagy 2x atkepeztem oket, es most megint nem fogom atkepezni oket.Azaz szeretnem, de meg sok tp kell oda, hogy 200% legyen elvetes utan.
Amugy az E50M mennyire szeret ammo racket kapni ?
Ha nagyon, akkor muszaj atkepezzem a toltot biztonsagos elhelyezesre, ha meg nem kap sokat, akkor maradhat igy is.

Az E50-el nekem jelenleg 50% a nyeresi aranyom, 2es Kivalo sofor jelvennyel, 191 csata mellett kilottem 111 tankot, atlagsebzest nem tudok, olyan 900-1000 korul volt emlekeim szerint.
Termeszetesen minden a banat alap volt rajta, es hat a Parduc 2 lovegevel nem sok vizet zavarsz az elejen.
Aztan valahogy meglett a legjobb loveg, az mar jobban tetszik.A lanc volt hatra, mert vettem olyan nagyobb teherbiro kiegeszito lancot, de mar untam a vegen, es elcsesztem vagy 20-30 ezer szabad tp-t, de attol sem lett sokkal jobb.
Nem rossz tank, de annyira nem imadom, remelem az E50M jobban fog tetszeni.

(#49179) Dr_Syrex válasza Remus389 (#49171) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A Tiger II szerintem jobb. Persze nincs túl nagy különbség, de T32-t könnyebb belőni és nem pattint sok mindent (jó, a lövegpajzsa rendben van :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#49180) GrooveHero válasza Antonius1978 (#49178) üzenetére


GrooveHero
addikt

Most féláron van az átképzés, ha jól rémlik ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49181) #35692544 válasza GrooveHero (#49180) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem az átképzés hanem a skill resetelés van féláron

(#49182) GrooveHero válasza #35692544 (#49181) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na, akkor az. Végül is mindegy, akkó is cask tizezer:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49183) Antonius1978 válasza GrooveHero (#49180) üzenetére


Antonius1978
addikt

A kepessegek elvetese van most 20 ezer helyett 10 ezerert koponyankent.
A baj nem a penz, hanem a legeny tudasa, 237% van, es 250 kell, hogy elvetes utan 200 maradjon, erted ?

Gondoltam, ha mar irok az E50-rol, megyek vele par kort.
Az elso kor siralmas, Siegfried-en 800 sebzessel kifingtam, utanna Mines-on 2000 sebzessel 2en tartottunk 1 oldalt 3 tank ellen, kifingtam, de nyertunk, aztan a 3ik korom ilyen lett



UI : valaki meg tudna mondani akkor, hogy az E50M mennyire serulekeny a loszer rekeszt illetoen ?
Mert ha nem erosen serulekeny, akkor most hagyom a fenebe az E50 legenyseget, inkabb a JP-vel gyujtom a zsozsot.Koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#49184) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Köszönöm ;)

Lenne még egy kérdésem, most tartok még a Tiger-nél és hát elég nyögvenyelősen megy VII ágyúval, sok a lepattanó még némely VII heavy tankról is, a kérdésem az lenne hogy ti ilyenkor sz*r ágyúval mit szoktatok csinálni hogy azért ha nyerünk akkor ne legyen kevés xp-m ? Mert alig van így is sebzésem, vesztességes a credit hozzam is, olyan mintha X tankot tartanék fent, nevetséges az egész,vagy én vagyok béna, de ez így :W

[ Szerkesztve ]

(#49185) Djuree válasza GrooveHero (#49182) üzenetére


Djuree
félisten

mind1 mi, csak féláron legyen az a lényeg, megvesszük :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49186) myckey válasza Speedlink88 (#49184) üzenetére


myckey
veterán

alapjában azzal a géppel jobb megbújni,orvul támadni,sniperkedni
gyengébb ágyú esetén,olyan helyekre menni,ahol nem ütközöl nagy ellenállásba,lehet ez Medium tank pont is

aztán lehet HE-vel is lőni,hogy legalább legyen sebzésed.

mondanám még a gold lőszert is,de az pénzügyi gondjaidat nem oldja meg,ellenben XP jobban termelődik a sebzés végett

lényeg hogy minél tovább próbálj életben maradni,és az esetlegesen elkószált gépeket is meg lehet lepni

még valami:
az a tr7 Gun is pontos,szóval könnyedén tudsz vele gyenge pontokat lőni.
töltési ideje is jó,meg a célzási sebesség is

bár ez nagyon közhely Német gépről lévén szó :B

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49187) BloodRay válasza Antonius1978 (#49178) üzenetére


BloodRay
veterán

E50M nem szokott nálam túl gyakran ammo rack-et kapni. De legalábbis semmiképp nem olyan gyakran mint az E50. Amit a sebességéről írtál az tény, de sajnos ha emelkedőre(kulcsfontosságú helyek általában ilyenek) kellene felmenni akkor már problémás a dolog. Ettől függetlenül persze én is szeretem a tankot és igen jókat lehet vele pl rammelgetni ha sikerül nekilendülni.
E50M-el nekem egyébként 47% csak a győzelmi arányom épp(E50-et 50%-al adtam el múlt héten), de mindig egyedül játszok és általában nem prémiummal. 10-es szinten pedig pár idióta kapásból vesztésre ítélheti a meccset sajnos. Ennek ellenére az átlagsebzés tűrhető vele(nem vagyok játékban, a netbookról meg most nem tudom megnézni), és természetesen bőven több tankot lőttem ki vele mint ahány csatát mentem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49188) Napfénysüti

Ki volt aki azt mondta hogy prémmel jobb csapatba dob az MM vagy jobban megy a játék?
Ma vettem prémet és eddig az összes csatám bukta. Na ennyit erről. :DDD

Més que un club!

(#49189) vhw válasza Napfénysüti (#49188) üzenetére


vhw
addikt

Az azért van, mert csak most vettél.
Eddig mért nem vettél?!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49190) gy-daniel válasza Napfénysüti (#49188) üzenetére


gy-daniel
tag

A wg serveren az MM-ben még nem írtak át a prem listára. Kicsit várj, és mindent nyerni fogsz :DD :))

(#49191) Speedlink88 válasza myckey (#49186) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Na majd így fogok cselekedni, de így is kerültem a front közeli "élményt". :) De majd kitartóbb leszek, csak hát már a mai Wot-zás fúú, 1 tankkal vagy a 10. meccsnél lett win, persze akkor meg az van ha nyerünk alig találok el valakit, mostanában kezdem úgy érezni hogy elszállt a szerencsém a wot-ban :(

(#49192) Dr_Syrex válasza Napfénysüti (#49188) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Mert tényleg nincs ilyen "kivételezés". Se prém fiókkal, se prém tankkal.
Jó, az utóbbi esetében lehet tier könnyítés, mint pl a 8.8JT, de ott T10-ben tényleg nem elég az ágyú. Másrészről pedig T8-T9-ben is keményen meg kell küzdeni, ha jó kredithozamot akar az ember :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#49193) Antonius1978 válasza BloodRay (#49187) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, es koszonom. Lehet hogy a rekesz talalat annak volt koszonheto, hogy aki ott lott meg, annak megvan az a kifestos kis progi, de mondjuk en is ugy jottem ki fedezekbol, hogy pont elol a bal szelen tudta az illeto megloni, lehetett veletlen is.Akkor egyelore nem kepzem at, aztan ha meglesz az E50M, akkor majd meglatom.

Termeszetesen lehet jo sebzeseket ezzel is kiosztani, osszeadtam a 3 csata sebzeset, es 7600 jott ki, az atlag 2500 sebzes (a jelen csatakra).
A 190 csatabol mondjuk 150et vagy tobbet a Parduc 2 lovegevel mentem, nem is csoda hogy 0,5 kilott tank csatankent, igy is csoda hogy ennyit elertem...

Aha, az elozo kepeken az 5-bol 2 tankot felokleltem en is :)
Van mar vele 1 kamikazem, es egy Lopakodo medalom is, rohejes, most nem tudom felidezni a palyat, de egyedul befoglaltam a bazist, ugy, hogy egy ellenfel sem latott meg :)

Egyetertek, hogyha rosszul helyezkednek el a tarsaid az adott palyan, akkor ha eloremesz, halott vagy...
Ezert nem is szeretem a 8-9-10es csatakat, a 6-os es 7-es szinten erzem jol magam, mert ott nem doglesz bele egybol 2-3 lovesbe.

VHW : a megjegyzesedre egy hatalmas rohej volt a valasz reszemrol :DD

GY-DANIEL : nem jossz be egy kis 7es JP gyujtogetesre ?

[ Szerkesztve ]

(#49194) Napfénysüti válasza vhw (#49189) üzenetére

Régen is volt akkor is sokat szívtam. :D

Dr_Syrex: érezd az iróniát a kommentemben. ;)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49195) #35692544 válasza Napfénysüti (#49188) üzenetére


#35692544
törölt tag

sajnos nem a prémtől függ hanem melyik ágra sorsol a wargaming szopó vagy nyerő :P
ha szopón vagy csinálhatsz bármit én 2-3 vesztes csatánként újraindítom a játékot ha ez sem segít akkor néha a routert is
de bármit csinálhatsz szopni fogsz ha nem akarják, hogy nyerj :(
és nem az a legnagyobb baj hogy lámákhoz sorsol, hanem hogy nem lősz át senkit, ha meg mégis akkor a minimumot adja be sőt szerintem ilyenkor még a látótávod is csökken legalábbis én így érzem

(#49196) myckey válasza Napfénysüti (#49188) üzenetére


myckey
veterán

az nem úgy van az! :((
Igor még nem aktivált téged a rendszerben,el kell telnie pár órának,majd csak utána leszel nyerő ágon

látszik még kevés prémed volt

:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49197) Napfénysüti válasza myckey (#49196) üzenetére

Srácok igazatok van! 9 zsinórban vesztes prémes csata után a 10. körben Igor aktiválta végre a prémium "csak nyerek mert fizetek" szolgáltatást! Már rohadtul ideje volt mert nem azért tömöm a WG-t pénzzel hogy 8-as prém tankommal csak szívjak! :C

Ui: kedves Igor! Remélem 30 napra állítottad a szolgáltatást mert annyit vettem. Ha kevesebb ideig nyerek reklamálok a supportnál! ;]

Més que un club!

(#49198) Dr_Syrex válasza Napfénysüti (#49194) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Érzem én, hidd el ;) (pont amiatt írtam)
Tudom, hogy arra gondoltál, hogy itt a fórumban már többen tudni véltek prém fiók miatti nyerősorozatot és kedvezőbb MM sorsolást is. Amíg ezzel valaki csak önmagát nyugtatja, nincs is gond; da ha cáfolhtatlan tényként hírdeti, az már nincs rendben.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#49199) bullseye válasza Napfénysüti (#49197) üzenetére


bullseye
addikt

Most is olvashattad, hogy amikor lejáróban van a prém, akkor direkt extra erősen szopat a WG, hogy kapjál észbe és vegyél újat. Úgyhogy erre vigyázz!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49200) nevyk01


nevyk01
csendes tag

valaki arty tippek? egyzserüen 10/7 lövés mellé megy mert mindig akkor mozdul el amikor már kattintottam ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.