Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) vJokka válasza #35692544 (#49195) üzenetére


vJokka
aktív tag

Garanciás még a routered? Én tuti kicseréltetném :U

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#49202) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Van olyan aki most nemrég regelt a játékba?

(#49203) gebol18 válasza nevyk01 (#49200) üzenetére


gebol18
csendes tag

Nem rég kezdtem én is artyzni,és megmondom őszintén,hogy csak rá kell érezni,meg kell várni míg az ellenséges célpont megáll/lővéshez készülődik és olyankor kell "odadurrantani" neki.

"gabeszito"

(#49204) bullseye válasza nevyk01 (#49200) üzenetére


bullseye
addikt

Figyelni kell a mozgásukat, kiszámítani, és kivárni a megfelelő pillanatot. Aztán vagy mellémegy, vagy nem :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49205) nevyk01 válasza bullseye (#49204) üzenetére


nevyk01
csendes tag

ja én is ezt csinálom de valahogy nekem mindig akkor áll meg vagy indul el mikor már kattintottam... mindegy kinlódok egy ideig aztán eladom

(#49206) [HUN]Dani válasza KaiotEch (#49202) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Egyik haverom a héten szeretne.

magyarsrac

(#49207) Napfénysüti

Meg kell követnem magam:
Prémes Patton kör:
Defeat
Battle: Mines 2013. április 8. 18:36:12
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 1 215
Credits received: 60 760

3886+2783 dmg és 5 kill T9-es csatában. És piszok jó kör volt nem is bánkódtam hogy nem nyertük meg még az ellen is megdícsért. Pedig majdnem stock ez a tank hiányzik még a motor, torony, ágyú is róla. De 30 csatánként bead egy ilyet. :)

Més que un club!

(#49208) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kellemes meglepetés ért az egyik csatában... Timyyy és Virkir személyében :D Aztán egyesített hatalmunkból, megszületett a PH-platoon XDD :C

Virkir:

Egyébként nincs kizárva az sem, h a UPC, hétvégente nagyon gané erősséget biztosít...

[ Szerkesztve ]

(#49209) Tüzi

XDDDDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49210) marked one94 válasza Napfénysüti (#49207) üzenetére


marked one94
őstag

Ha meglesz az ágyú imádni fogod azt a tankot :) Nekem a kedvencem elég jól megy vele. :))

You'll Never Walk Alone

(#49211) #35692544


#35692544
törölt tag

na végre egy jó kis csata :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49212) babferi


babferi
tag

Nah meglett vegre a T29-el az asz ! Nem nagy szam kor , mar legalabb 3 olyan volt ezelott ami meg szebb volt sebzes tekinteteben legalabb is es meg is lett volna az asz , de azok buktak lettek .

Meg mi kamu mar , hogy pont Arctic Region-on lett meg a Patrol Duty . Az event hattere is az ;]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49213) grex4


grex4
aktív tag

No comment!

üdv

(#49214) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Nem rossz a Leopard I de inkább a Leo2 A7et tegyék be plz és nem kérek semmit karácsonyra :DDD
Tényleg tuti a WG-s srácok csak a poén kedvéért csináltak maguknak T95-öt meg M1A2 ,Leo2 stb és modern harcot vívnak-erről nincs valami pletyka?Lesznek T10+ tankok majd?

Origin:Memphis79HUN

(#49215) Djuree válasza Memphis79 (#49214) üzenetére


Djuree
félisten

lesznek majd elvileg. t12-ig, de az még nagyon a jövő, 2-3 év múlva...de ez csak pletyi...de ugye minden pletyinek van alapja...gondolom szép lassan el akarnak jutni a modernebb gépekig, legalábbis remélem, t-90 ftw! :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49216) Memphis79 válasza Djuree (#49215) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Gondolom akkor T-72,T90....Jó lenne baszki :D

Origin:Memphis79HUN

(#49217) jahrn válasza Memphis79 (#49214) üzenetére


jahrn
senior tag

Elvileg a hatar ugye a rifled gun - smoothbore gun. Szal ami utobbival van szerelve az nem kerul jatekba (gyakorlatilag az osszes mai harckocsi smoothbore, kivetel a Challanger 2 es a kanadai Leo 2-k).ELVILEG

T-90?? Azt ugye tudod h az "csak" egy modernizalt T-72 (T-72 alvaz+asszem T-80 torony), es csak atmenetileg tartjak rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#49218) Memphis79 válasza jahrn (#49217) üzenetére


Memphis79
aktív tag

kanadai leo az A4-ig?aszem A5-től az ék tornyú...

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#49219) jahrn válasza Memphis79 (#49218) üzenetére


jahrn
senior tag

Az A4, de lehet h mar ok is smoothbore-t hasznalnak :F

(#49220) Memphis79 válasza jahrn (#49219) üzenetére


Memphis79
aktív tag

A WG-nél nincsenek határok nehogy már az ágyú legyen!Ék tornyos Leo2-t! :))

Origin:Memphis79HUN

(#49221) Tüzi válasza jahrn (#49219) üzenetére

A4-en is smoothbore van, csak az L/44-es, A6on van az L/55.
mod:
Sőt, asszem az A5-nek van egy kísérleti 140milis Rheinmetall variánsa is, amit TOW rakétákat köpköd ha akar, ez autoloaderes (mármint ez a variáns), és csak 3 ember ücsörög benne.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49222) kanyipicske


kanyipicske
tag

Jelenleg szerintem tier 10 tankok illetve artik (összessel mentem mai nap 10-10 csatát teszten.)
Heavik: T57,113,50B,E5,IS4,IS7,FV,E100,MAUS,
Medek: Leo1,121,Bat,62A,FV,Patton,E50M,
Tdk:Foch,E4, sima obj,E3,cabrio obj,Fv,E100
Artik:Obj,Gw,T92,Bat
Ez a szerény véleményem

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#49223) jahrn válasza Tüzi (#49221) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, de a kanadaiak eredetileg brit L11(vagy L30??) huzagolt agyut akartak ra. Most azt nem tudom h mi lett a dologbol vegul.

[ Szerkesztve ]

(#49224) whYz


whYz
addikt

Szerintetek van esely ra, hogy 9-es tankokat learazzak penteken, vagy nyugodtan megvehetem?

(#49225) gy-daniel válasza whYz (#49224) üzenetére


gy-daniel
tag

Én semmikép sem költekeznék, ki tudja mit adnak majd olcsón.

(#49226) Tüzi válasza jahrn (#49223) üzenetére

nem kevered a leo1-el? nem hinném, hogy egy ennyire precíz rendszert mint ez, gyakorlatilag semmibe írnák egy másik ágyúval.
aztán mondjuk bármi lehet, mindenesetre nem hallottam erről még :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49227) jahrn válasza Tüzi (#49226) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem keverem. A britek is tervezik h a Challanger 2-t felszerelik smoothbore-ral (NATO kompatibilitas miatt), nem tudom hol tartanak vele. Mind2-nek vannak elonyei-hatranyai szal lehet h nem is igazan sietnek a dologgal.

(#49228) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#49121) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én inkább az E-50-et választanám, de a Puttonyt is sokan szeretik. Utóbbi már csak azért sem kéne, mivel 0,42-es pontosság T9-ben szerintem óriási szánalom. Persze ezen kívül vannak előnyei is, nos döntse el, ki melyiket hogyan tudja hasznosítani. Jelenleg a T32 0,41-ét is keveslem, de hát csak kibírom azt a 23,5k XP-t az M103-ig. :) Egyébként én sem nagyon merem elővenni a T-54-et pedig fullos. Egy magamféle (vagy jobb) szakasztárs nélkül isten őrizz, hogy csatába vigyem.

Más: M103-ról valaki vélemény? Ahogy elnézem rengeteg XP, mire fullos lesz, szóval nem lesz könnyű. Remélem jó kis gép, mivel az a 371 ezer TP nem kevés.

(#49209) Tüzi: Kegyetlen. :C A múltkori "Trollkodj tankkal" videó is nagyon adta. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#49229) Enzolord válasza Patrick76496 (#49228) üzenetére


Enzolord
addikt

Az M103 eddigi legjobb tier9es tankom..
Ha fullos, hihetetlenül jó, és nekem amúgy is jót tett , amikor végre eladhattam a t32-t..
Felüdülés volt vele játszani a T32 után..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49230) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#49228) üzenetére

T32 elit lett pár napja szóval ha lenne lóvém megvenném az M103-at én is mert sokan dícsérik. A T32-őt lehet eladom ezen még agyalok. Jó kis tank meg szeretem is de pont T8-ban van a legtöbb gépem így ott nem lenne gond megválni egytől. Azon is gondolkodtam hogy a Pattontól megválok de tegnap volt vele 2 jó köröm is így megint elbizonytalanodtam. Viszont most prémmel ha tolom a Löwét pár nap alatt akár meg is lehet a hiányzó lóvé az M103-ra.

Ja a tegnapi full prémes WR-em 34.78% lett 23 csatából. Szóval Igor az elején nagyon be volt vodkázva hogy egy fizető ügyfélnek nem kapcsolta át a csupa móka és kacagás gombra a csupa sírás és szenvedést. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49231) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma reggel 0 várakozási idővel feljutottam tesztre. Mentem 2 kört, a felderítő párduc és az indiai pánzer is be fog kerülni a garázsomba.

A 7-es LT sokkal jobban tetszik mint a VK2801. A Konisch löveget tettem rá, ami így, hogy kapott egy kis átütés buff-ot AP-val, nagyon jó löveg lett szerintem.

(#49232) mtade válasza KaiotEch (#49202) üzenetére


mtade
aktív tag

Én egész konkrétan tegnap kezdtem... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#49233) Djuree


Djuree
félisten

hátha leárazzák a 8-as premeket, de legalább a 7-eseket :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49234) Djuree


Djuree
félisten

amx 50 foch. 9-ből 2 win :U ez egy szar. ez az ágyú kevés ide, az összes többi TD nagyobbat üt t9-en. pattanik mindenről ráadásul mintha mle48-on jobban működött vna. kéne neki egy kis buff...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49235) Napfénysüti válasza Djuree (#49234) üzenetére

Izé, prémed van Gyuri? ;]

Més que un club!

(#49236) babferi


babferi
tag

Koran , reggel , rogton elso csata . Ez fincsi volt ;]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49237) Djuree válasza Napfénysüti (#49235) üzenetére


Djuree
félisten

az, hogy a rosseb vinné el. iván elaludt, nem nyomta a gombot :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49238) Napfénysüti válasza Djuree (#49237) üzenetére

Szerintem reklamálj nála. Gondolom elverte Vodkára a pénzünket hogy a rák enné ki a máját! :DDD
Egyébként ha leszel délután pár körre megnézhetjük hogy muzsikál a Foch - Patton páros.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49239) Fel válasza Dobi 562 (#49231) üzenetére


Fel
addikt

A páncélátütés csökkent, a sebzés növekedett. Most 167/225 mm az avg. pen AP/APCR-rel 65/165 sebzés mellett. Teszten 157/221 mm és 165/165 sebzés. Még így is nagyon jó lesz (kb. a T71 top lövegével egy szint).
Szerintem a VK36.01H-n fölöslegessé is teszi a 75 mm L/70 használatát.
Majd meglátjuk mi lesz belőle a véglegesre. Remélem nem nagyon fogják birizgálni..

-------------------------------------------------------------

"Visszakapjuk" a Master Tanker és az Expert medálokat a 8.5-ben. Visszaszínesednek, és ha később még újabb járművek jönnek, akkor sem fognak kiszürkülni. Plusz még egy kis tupir, hogy szépen tierenként, zászlókkal, osztályikonokkal rendezve lesznek a hiányzó fragek.

(#49240) Napfénysüti válasza Fel (#49239) üzenetére

6-os szinten a VK-n is ilyesmi tulajdonságai lesznek? Azon most az L/70-est használom.

Més que un club!

(#49241) Angel1981


Angel1981
veterán

Sziasztok ismét!

Gondolkodom a 8.8 PaK Jagdtigeren.
Valakinek valami tapasztalata?
Ha lehet ilyet kérdezni, "megéri"?

(#49242) Vikthor válasza Angel1981 (#49241) üzenetére


Vikthor
nagyúr

high rate of fire, viszonylag jó pen, sebzés átlagos, de lomha és aránylag könnyen sebezhető, akkor inkább már a 128mm-es tier9-es jagdtiger.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49243) Remus389 válasza jahrn (#49217) üzenetére


Remus389
veterán

a t-90 kicsit tobb annal

Új rendszerek, fejlesztett páncél

nem tudom milyen mértékben, de egy modernizált, átdolgozott, t-72/80

nem szabad lebecsülni, talán nem olyan jó mint a leo, de 3-at lehet venni belőle egy Leo áráért, vagy 5-öt, úgy már más a képlet

és képes rakétát is indítani csovebol, 5km-re

és igen alacsony és kicsi , az is jó benne

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49244) Angel1981 válasza KaiotEch (#49202) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, mi számít "nemrég"-nek? :)
Én bő két hete, és nagyon tetszik!

Vikthor: ok, köszi, de úgy értem, hogyha akarok egy prémium tankot a garázsba állandó használattal, akkor "megéri-e" vagy gondolkodjak másban?
Nem fogalmaztam egyértelműen, bocsi! :)

[ Szerkesztve ]

(#49245) Remus389 válasza Angel1981 (#49244) üzenetére


Remus389
veterán

én a su -100-122-t vagy hogyhivjakot venném

van jagdtigerem igaz, az ingyenes 128mm-es hát jó is meg nem is

inkább azt a gonosz orosz td-t vedd, kisebb, gyorsabb, jobb

ha már kiadsz pénzt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49246) Napfénysüti válasza Angel1981 (#49241) üzenetére

Valaki dícsérte korábban hogy jó a prém 8.8-as Jtiger. Én a minap összeakadtam egyel f2f úgy hogy Löwében voltam. Igazából egyikünknek sem volt fedezéke így szépen szemből nyírtuk egymást és én nyertem. De ettől függetlenül ha szereted a német TD-ket szerintem megfontolandó bár ha jól tudom nem éppen olcsó járgány.

Més que un club!

(#49247) Vikthor válasza Angel1981 (#49244) üzenetére


Vikthor
nagyúr

farmolásra nekem pl Löwe+Type59 van, bár szerintem a többi tier8 premium tank is jól tejel. Löwe-t meg lehet akár sniper tanknak is használni, mert nagyon pontos az ágyúja. Legrosszabb meccsem is 20-30 rongy között tejelt, maximum meg 130 rongy volt, nyilván van aki ennél többet is nyert vele. Ja és nagyon olcsó javítani...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49248) Napfénysüti válasza Vikthor (#49247) üzenetére

Mondjuk a lőszerköltség az ha rendesen lövöldözöl leszed a bruttó haszonból. :)
Tegnap volt egy prémes köröm ahol kikaptunk de keerstem 97.000-et vele ebből mire lejött a lőszer meg egyéb maradt 77.000. Mondjuk ez se rossz egy bukott csatáért. :)

Més que un club!

(#49249) Angel1981 válasza Memphis79 (#49220) üzenetére


Angel1981
veterán

Csatlakozom! :)
És tényleg furcsa lenne, ha a sima csövű ágyú lenne a kerékkötő! Minden más OK, de az nem lehet, mi! :P :))

(#49250) Angel1981 válasza Napfénysüti (#49246) üzenetére


Angel1981
veterán

" Igazából egyikünknek sem volt fedezéke így szépen szemből nyírtuk egymást és én nyertem."

Bocsánat, de f2f ez hogy létezik? :Y
A Jagdtiger frontpáncélja a duplája a Löwének, és az utóbbinak a tűzgyorsasága is kevesebb, mint a fele.
Elhiszem a szitut, de mégis hogy lehet? :F
Ha így van, az nagy csalódás a Vadásztigris kapcsán, azt hittem, szemből szinte lepusztíthatatlan, ez is (kéne hogy legyen) a szépsége a páncélvadászoknak...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.