Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) munnergep válasza GaburroSan (#49399) üzenetére


munnergep
senior tag

Új garázs :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49402) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Wazze de jól néz ki a garázs!!!Az a 2éves felirat kisebb már nem is lehetne! :D

(#49403) Angel1981 válasza Napfénysüti (#49398) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Talán nálunk más lesz, és kicsit hasznosabb - persze ki a kicsit nem becsüli.... :)

(#49404) Napfénysüti válasza Angel1981 (#49403) üzenetére

Én ezt is értékelem mert van pár tankom ami a lsitában szerepel jobb kredithozammal. Na meg akciósan is tudok venni. Feltéve ha ez lesz itt is az akció. De erre nem tenném a fejemet viszont ha másképp akcióznak Európában én jobbra semmiképp nem számítok.

Més que un club!

(#49405) Angel1981 válasza Napfénysüti (#49404) üzenetére


Angel1981
veterán

És akkor ami akció lesz, az valszeg péntek reggeltől hétfő reggelig fog élni?

(#49406) Djuree válasza Angel1981 (#49396) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom a prem előfizu :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49407) Djuree


Djuree
félisten

tényleg elég halovány. főleg hogy darab t8-at nem akarok venni most perpill. a superpershinget haverral megvetetem végre, még lehet én is beruházok rá, kicsit izgat :) kell nekem egy 3. t8 prem? nem! de! :DDD

számolgattam kicsit mai árfolyamokon hátha másnak is segít a döntésben (márha nálunk is 15% akciós lesz):

super pershing (7200 gold alapból, 6120 akciósan)

6600ft akciós bundle-ben (1,08ft/gold)
7500ft = 6150 gold + 3 hó prem innen ph-ról véve (3db nvida "kiskód", 2500ft/kód-al számolva) (0,55ft/gold)
5940ft = 5500 gold a honlapon (1,08ft/gold)

egyértelmű melyik éri meg legjobban, a többi 2 csomag meg tök egyforma áron van....habár az 5500 gold nem elég, ebből 2 kell ha nincs tartalékolva gold vkinél.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49408) #95904256


#95904256
törölt tag

Mikorra várható a 0.8.5?

(#49409) GrooveHero válasza Djuree (#49407) üzenetére


GrooveHero
addikt

Eszméletlen lassú. :O Oké, raktak bele vasat, nem az a gond. Én is meg vettem, mert hú szuperpörsing, meg ilyenek, meg haver mondta, hogy látta vlahol képen, hogy 38-cal tud menni.
Azt mondom, meg a nagy büdös lóf...szóval nem megy az annyit, esetleg szakadékban hátszéllel zsírzott lejtőn megközelítheti a gyökét, de nem éri el, az hótziher. Az más kérdés, hogy keveset mentem mostanság, a Ferdit húztam, azzal farmoltam össze 1 millát, miközben kihúztam a JagdTigert.
Most a a Löwe-be vagyok kicsit belebuzulva, nem tudom, hogy megvegyem e, talán segít egy kicsit, hogy olcsóbb lesz. Egy kicsit.:DD
Amúgy mi róla a vélemény?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49410) Djuree válasza GrooveHero (#49409) üzenetére


Djuree
félisten

jah tudom h lassú, de a kv-5 se egy ferrari, már megszoktam. de ez a legolcsóbb t8 prem és nekünk itt most ez a legfontosabb szempont sajnos :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49411) Angel1981 válasza GrooveHero (#49409) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem a páncélzat fontosabb, mint a mozgékonyság, abban hogy áll az SP?

(#49412) GrooveHero válasza Angel1981 (#49411) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azon a téren nincs gond a SuperPershinggel, eszméletlenül jól páncélozott. Az esetek nagy részében nekem még az obj. 704 AP-t is fogta, nem beszélve az E-75, IS-8, M103 lövéseiről, de az össze többiéről is, amik ha nem célzottak a kupolára, akkor bizony szépen pattannak :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49413) Djuree válasza GrooveHero (#49412) üzenetére


Djuree
félisten

azt a fost én se tudom h kéne lőni, minden képes róla pattanni, néha még oldalról is :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49414) Angel1981 válasza GrooveHero (#49412) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon köszi! :R
Ha akciós lesz, igencsak elgondolkodom rajta! ;)

Djuree: foooooos? Szidod, mert nem lehet kilőni?!?!? Akkor ez az én tankom! :D

[ Szerkesztve ]

(#49415) Napfénysüti válasza GrooveHero (#49409) üzenetére

Nekem több mint fél éve van Löwe. Ez az egyetlen prém 8-as gépem. Azt kell mondjam ha az SP-t utálod mert lassú akkor sajnos a Löwe sem lesz jó neked. Ez talán még lassabb. cserébe van rajta egy remek ágyú így nem kell állandó közelharcba bocsátkozni. ha tehetem én is több száz méterekről sniperkedek vele. Onnan nehezen lőnek rám is célba míg én simán betalálok. Gyorsan lő amúgy és korrekten sebez illetve van átütése bár utóbbiban a T34 jobb. A tornya képes pattintani mert kerek de az alváza nem túl acélos azt rejteni kell. Időnként mint több német gép ez is hajlamos szemből gyengülni. Én mindezek mellett/ellenére szeretem igen jó vele farmolni a legtöbb csatám is ebben a gépben van. :K
Csak lenne gyorsabb kicsit... :U
Viszont még ami negatívum hogy drága: sokkal többe kerül mint az SP vagy a KV-5 (amikor kapható).

Djuree: ha az SP-re írtad akkor tegnap egy T-44-el majdnem sikerült kifilézni egyet F2F-ben. Szerencsétlen SP nem bírt lekövetni a tornyával én meg körberohangáltam. Egyébként a Löwével sem okoz gondot az SP ellenként mert a kupolán azt a vetőcsövet röhögve be lehet lőni. Mondjuk ha rutinos az ellen és mozgatja akkor nagyobb kihívás viszont egyszer neki is céloznia kell. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49416) Atlantis válasza GrooveHero (#49409) üzenetére


Atlantis
veterán

Löwe talán a leglassabb T8-as prém, kikövezett sík úton sem éri el a papíron megadott sebességét....ha meg közepes vagy nagy ellenállású talajra tévedsz vele, akkor kb. megőszülsz, mire a harchoz odaérsz Lassan fordul, páncélja sokat nem ér, gyúlékony, az ágyúja mondjuk jó. Mindemellé akkora, mint egy hangár, nemrég magasítottak is rajta, mert hát történelmileg hűnek kell lennie (ennyit arról, hogy nem nerf-elik a prémium vasakat). Én még egyszer nem adnék ki érte egy nyamvadt gold-ot se, árnyéka annak, amilyen volt, mikor megvettem. Hja, és kedvezményes MM se jár neki...

Jó lenne nekem is egy olyan prémium vas, ami kedvezményes MM-et kap, teszten - ha tudom - kipróbálom a FCM-SP-IS-6 triót. Jelenleg talán ezek a legjobbak, ha valaki TD-t szereti, annak meg a JT 8.8.

Angel: gyenge pontján SP-t bármi átlövi, amivel szembetalálkozhat, ha viszont nem gyenge ponton lövik, akkor viszont bármit benyel sebzés nélkül. Páncélja tehát jó. Szerintem amúgy az ágyú a legnagyobb gondja, nem a sebessége. Sokat kell vele aranyat lőni, úgy meg már nem olyan jó farmtank.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49417) GrooveHero válasza Djuree (#49413) üzenetére


GrooveHero
addikt

Talán ez majd segít. :K
Messziről nehéz el találni, közelről azonban pikk-pakk lehet vele végezni.
Amúgy érdekesség, hogy sniper módban néha a célzott lövés is pattan, ha ellene játszók, de menet közben leadott lövés simán a célzókört a tankon tartva zsinórban adja be a sebző lövéseket :F
Érdekes.

Atlantis FCM nem jön be, valahogy nekem nem tetszik, bár nem próbáltam, szóval olyan messzemenő következtetéseket nem akarok levonni. SuperPeshing meg van, JagdTigerem meg van egy 9-es a garázsban.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49418) [HUN]Dani válasza GaburroSan (#49399) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez volt az a 32megás frissítés, legalább is erre gyanakszom. :DDD

Rendes szaggat a menü..

(#49419) r.laci38: Egy orosz 152mm X ágyú. Object704-en és ISU-152-n használható.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#49419) r.laci38 válasza jahrn (#49382) üzenetére


r.laci38
tag

Mi az a BL-10?

(#49420) GrooveHero válasza r.laci38 (#49419) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az ISU-152 (tier8 orosz TD) és az Obj. 704 (tier9 orosz TD) 152mm-es lövege. Nagyon jó penje és sebzése van.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49421) r.laci38 válasza GrooveHero (#49420) üzenetére


r.laci38
tag

Kösssz. Azt hittem, vmi wot-os szleng.
:U
Más!
Többen linkeltetek be olyan képet, ami a tankok sebezhetőségét jelezte különböző színekkel. Sőt. Olyan replayt is mintha láttam volna, amelyiken játék közben látszottak azok a színek. Ez valami letölthető mod?
:F

[ Szerkesztve ]

(#49422) Atlantis válasza GrooveHero (#49417) üzenetére


Atlantis
veterán

FCM-nek ránézésre csak páncélja nincs, a többiben viszont jó, kb. pont ellentéte a SP-nek. A francia mozgékony, remek ágyúval, amibe nem kell aranyat tölteni ahhoz, hogy átüss valamit, cserébe sérülékeny. A SP meg ugye lassabb és körülményesebb az ágyú, de jobban bírja a törődést. Innentől ízlés kérdése, meg esetleg azé, hogy ki milyen legénységet akar húzni későbbi felhasználásra.

Azért a garázsodban lévő JagdTiger és a prémium JT nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49423) GrooveHero válasza Atlantis (#49422) üzenetére


GrooveHero
addikt

Credit termelésben meg sebzésben, fordulásban, hp-ban biztos eltérnek. ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49424) Atlantis válasza GrooveHero (#49423) üzenetére


Atlantis
veterán

Hátja, végülis csak ebben. :D

Igazából a meglévő Löwe és T34 gépeimmel is egyetlen bajom van: rohadtul nincs idő menni velük, örülök, ha a duplákat megcsinálom az "éles" gépekkel, kreditfarmolásra már nem jut idő, lassan már hétvégén se...ezen az se segítene, ha vennék egy harmadikat, úgyhogy győzködöm magam, hogy ne csábuljak el. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49425) GrooveHero válasza Atlantis (#49424) üzenetére


GrooveHero
addikt

Valahogy így vagyok vele én is. Nem is megyek szinte t34-gyel, pedig kéne, mert kiszámoltam, 23 millió kredit kellene, ha az összes gépet visszavenném, és akkor még nagy részéhez nincs se legénység, se felszerelés, se lőszer, semmi. Úgyhogy most csak vegetálok. Egy 150k xp-s ferdi grind után most a JagdTigerrel csak duplázgatok, max két-három csata plusz van vele, még 1-2 dupla, oszt annyi, a rosseb aki leduplázza azt a sok tankot, ha kell rá a dupla, ha nem. Na jó, az 5x-ösöket azért nem hagyom majd ki, de a 10-esek csak rosdásodnak, valamelyikhez meg szimplán kedvem nincs.
Egy kis lista, amit most hirtelen vissza kéne vennem tankokat, mert legyen ott a garázsban, vagy mert még fejleszteni kell:

Tiger II ->legyen a garázsban, mert jó
IS-3 ->legyen a garázsban, mert jó
S-51->legyen a garázsban, mert jó
T-44 ->T62A
ISU-152->obj. 268 (hóeke:DD)
ARL-V39 ->50F155
Churchil I. brit 10-es heavy
Hummel GWE
IS-8 ->legyen a garázsban, mert jó
4502A ->legyen a garázsban, mert jó
E-75 ->legyen a garázsban, mert jó
M7 med. ->T57 heavy
T1 heavy ->legyen a garázsban, mert jó
KV-1 ->legyen a garázsban, mert jó
M6 ->legyen a garázsban, mert jó

stb...

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49426) RAiN91 válasza Napfénysüti (#49384) üzenetére


RAiN91
őstag

Azt elfelejtettem írni, hogy HE-vel használom a trollgunt. AP-val esélytelen, a 135-ös pen nagyon kevés T7-ben.
Nem egyedül kell menni, és nem is kempelni kell a bokorban :) De ezt nem magyarázom, mindenkinek más a játékstílusa.

[ Szerkesztve ]

(#49427) Napfénysüti válasza RAiN91 (#49426) üzenetére

HE-vel is tapasztaltam a sok sebzés nélküli találatot de persze jobb mint az AP. Csak engem HE-vel sem győzött meg. Mondjuk a középső löveggel is szenvedek. tegnap este meglett a top löveg is rá de csak 1 gyors kört mentem vele.

Més que un club!

(#49428) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Egy kis AMX 13 75 replay. Ki gondolna hogy tulelem mikor felfedem magam a bokrok kozul? En nem hittem hogy tul lehet elni, de lathatoan meglepodtek az ellenfelek. Eredmeny 5000+ spot damage :)

[link]

Miert?????

(#49429) Angel1981 válasza GrooveHero (#49417) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmmm.....
Tetszik ez a "szinező"! :)
Ez valami program, vagy utólagos módosítás?

(#49430) Atlantis válasza GrooveHero (#49425) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép lista...én nem szoktam megtartani egyetlen gépet se az utód kifejlesztése után, szóval ez a "legyen a garázsban, mert jó" verzió nincs. Minek legyen, ha nem lesz idő/kedv menni velük? Éppen elég most az is, hogy az összes elképzelt fejlesztési vonalam aktív (értsd: tudok haladni minden szálon) és ezeket finanszírozni tudom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49431) Napfénysüti válasza Atlantis (#49430) üzenetére

Én párat megtartok és megyek is velük. :)
Pl: Ferdi, T29, T1HT, VK3601H, T49

Més que un club!

(#49432) Bingisz válasza GrooveHero (#49425) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezek a tankok egy két hónapon bellül biztosan lesznek akcióban, szóval akár a felét is megspórolhatod a kiadásaidnak. A nyolcasokat megveszed most, az 5 6 7-re meg úgy is van valamilyen event mindig. Egyedül a tier 9 amit az idei golden joystick előtt szerintem nem fognak leárazni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49433) AlexWolf válasza Napfénysüti (#49431) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én elég sok tankot megtartok. A felsoroltak közül (már ha nálunk is ezek lesznek) a következők vannak meg vagy vásárolhatóak vissza:

30%-os csapatból:
T28 prot
Pershing
Panther 2
IS-3
KV-4-et meg kéne venni
t32-t meg kéne venni
Tiger 2

100%-os csaptaból ami megvan:
T49
AT2
Stug III
M4 Sherman
M7
PzKPFW 4
Type T-34 (ez most a legkedvencebb tankom a játékban)
KV1
(Churchill 1 és BDR G1B tankokat visszavehetném)

50%-os csapat:
T-50-2
T-50
59-16
Leopard
Hummel
Crusader

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49434) Atlantis válasza Napfénysüti (#49431) üzenetére


Atlantis
veterán

Klánigények miatt én is kénytelen leszek majd pár T6-os és T8-as vasat majd beszerezni. IS-3-as mondjuk épp aktuálisan húzott tankom, így azzal egyenlőre megelégszenek (én nem rajongok érte, amint meglesz az IS-8, repül is a garázsból...ennyiszer semmiben nem robbantottak fel full HP-ról szemből, mint ezzel a vacakkal+az orosz pontosság).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49435) GrooveHero válasza Angel1981 (#49429) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez csak egy garázsban készített screenshot-ra lett rárajzova. Szinte majdnem az összes tankról találsz ilyet ITT

Atlantis Lehet, hogy csak én vagyok a zidióta, de úgy tervezem, (még nem 100%) hogy a garázsban megmaradó tankok ráadásul historcial accurate lesznek, tehát a Tigrisen (hopp el is felejtettem felírni a listára, de a 23 millában benne van ennek is az ára) nem lesz hosszú 88-as, ahogy a Királytigrisen se lesz 10.5. Stb. Mert amikor végére érek a játékban nagyjából 2063-ban, akkor amikor be lépek a garázsba, minden tank úgy álljon ott, ahogy eredetileg kitalálták

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49436) Jolet


Jolet
őstag

nem lehet leszedni ezt a rohadt teret a garázsból?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49437) RAiN91


RAiN91
őstag

Nekem frissítette, de még sem indul el, azt írja frissítsem. Rámegyek, hogy újratölt, kiírja, hogy a legfrissebb verziót futtatom, és ezt a végtelenségig játszhatnám, nem tudok bejelentkezni. Ez mitől van? A héten 1x már újratelepítettem, nem akarom mégegyszer :)

(#49438) Atlantis válasza GrooveHero (#49435) üzenetére


Atlantis
veterán

Mindenkinek megvan a maga bogara... :D Azért csatába ne nagyon indulj a szándékosan alulkonfigolt gépekkel, mert nem fognak megdicsérni érte.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49439) Angel1981 válasza GrooveHero (#49435) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek, köszönöm, meg van a mai olvasgatni való! :R

(#49440) GrooveHero válasza Atlantis (#49438) üzenetére


GrooveHero
addikt

Áh, nem, nyugi:DD De ez csak a magam baromsága, lehet semmi nem lesz belőle. Még messze lesz a vége, meg a world of battleships-et is ki akarom majd próbáni, sztem addigra lesz belőle valami.
Na igen, ezz a 23 milka ez úgy lett összeszámolva, hogy nem vettem figyelembe, hogy akciózzák a tankokat.
De ha csak év vége felé lesz leárazás a 9-esekre, akkor nem várok annyit. Belépek a jétékba, bedobom magam a prem. tankokba, oszt kb 2 millát egy nap alatt ki lehet farmolni. Bemész csatába, ha kilőnek, kijössz, beülsz a másikba, ha azt iskilövik, akkor jön a harmadik, és így tovább. Pikk-pakk megy ám :DD :P

Angel1981 igazán nincs mit ;)

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49441) Angel1981 válasza GrooveHero (#49440) üzenetére


Angel1981
veterán

"De ha csak év vége felé lesz leárazás a 9-esekre, akkor nem várok annyit."

Ismét leírom, még viszonylag új vagyok, de a játék nagyon tetszik (utoljára a Metro 2033 volt az, ami ennyire bejött), így tele vagyok kérdésekkel. :)

Ezek a "leárazások"
1. be vannak jelentve előre pl. a honlapon?
2. függnek-e valamitől (pl. valami ünnepség, stb.)?

(#49442) BaLee válasza Angel1981 (#49441) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nincsenek, maximum a havi kalendáron lévő névből lehet tippelgetni több/kevesebb sikerrel de mindig csak adott pénteken derül ki mi lesz leárazva hétvégén.

Leggyakoribb Tier 4-6ig a leárazás, Tier7 ritka, Tier8 meg mint a fehér holló...

Ünnepekkor szokott lenni nagyobb leárazás, utoljára karácsony és szilveszter környékén voltak nagy akciók. Ez a 2 éve jubileum kivétel.

(#49443) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Gyerekek ez az Super Pershing eszméletlen jó, ha ráérezünk a tankra! Ma is 3 lőttek szemből alig találtak el (csak előre hátra kellet mennem hogy a gyenge pontokat ne találják el), sok kárba veszett 1000 credites lőszer nyeltem be! :DD Persze sokszor akkor lehet vele tarolni mikor kevés a 9 tier tank a csatában, szóval nem bántam meg hogy megvettem!
Remélem sok ilyen csatában fog nekem orgazmust okozni!:D

(#49444) Bingisz válasza Angel1981 (#49441) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a havi kalendárium: [link]
Minden hétvégén van valamilyen event, ilyenkor vannak leárazások. Általában max. tier 7-ig áraznak le tankokat, tier 8-9-et csak nagyon ritkán.
Azt, hogy mit áraznak le a hétvégén, péntekenként szokták felrakni a hivatalos oldalra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49445) GrooveHero válasza Angel1981 (#49441) üzenetére


GrooveHero
addikt

1. igen
2. igen

1.-höz. A honlapon is, de itt a fórumon is a kollégák belinkelik, hogy milyen aktuális események várhatóak.
2.-hoz. Általában évfordulók. Valós eseményeken alapuló évfordulók, partraszállás, El Alamein-i csata, háború vége Európában, stb. Ha olvasod a fórumot mindenről tájékozódni fogsz, ha más nem is, Fel kolléga biztos értesíti majd itt a nagyérdeműt :K
A többit meg már leírták a többiek, hogy milyen szintű tankokat áraznak le, stb.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49446) adrian360 válasza Bingisz (#49444) üzenetére


adrian360
őstag

Most nézem hogy a hétvégi event pénteken kezdődik, szóval egy nappal hamarabb mint szokott :) akkor elvileg már holnap kiderül hogy mi az akció

(#49447) Steelheart2 válasza Angel1981 (#49441) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Péntekenként a hivatalos oldalon kirakják a hétvégi akciot.Abbol megtudod,hogy melyik tankokat veheted meg akciosan.A naptárat havonta cserélik és már ott is lehet következtetni.Én probálok akciosan tankokat venni.Kifejlesztem,de csak akkor veszem meg,ha akcios.Igy volt a jagdpantherral is és a KV-4 el.Elég sok tankom ki van fejlesztve és csak megvenni kell.Most a jagdpanther jol hozza a pénzt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#49448) Angel1981


Angel1981
veterán

Ok, ismételten köszönöm mindenkinek! :R :R

(#49449) malnabokor


malnabokor
senior tag

Ha nekünk is olyen akciók lesznek, akkor erős dilemában leszek hogy melyiket vegyem meg: Amx 13.90, vagy T28. Sajnos csak egyikre van pénzem... A T28Prototype az nagyon bejött, kifejlesztettem belőle a T28-at és T-30 at is, és annak ellenére hogy nem túl nyereséges (prémium nélküll) mégis gyakran megyek vele. Kíváncsi vagyok, hogy a T28 mennyire lesz más :) Valószínűleg arra ruházok be, mert a T95 és utódja nagyon érdekel :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#49450) jano_77 válasza Bingisz (#49397) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is örülnék, ha ugyan az az akció lenne mint az amcsiknál.
Rögtön meg is venném az IS-3, ami már ki van fejlesztve, meg felszerelném minden földi jóval.
Van pár tankom a 100%-ot hozók listájából illetve Terveztem úgy is, hogy vennék egy prém tankot, kapóra jönne a 15% kedvezmény.
Kérdés, hogy melyik tankot ajánlanátok inkább a 3 közül:
1. IS-6
2. T34
3. Super P.

Örülnék, ha írnátok pro és kontra érveket a tankokról.

Köszönöm

ui.: Dicker Maxról milyenek a vélemények, mennyire használható vas játékélményileg illetve kredit és XP ügyileg?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.