Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) Angel1981 válasza malnabokor (#49449) üzenetére


Angel1981
veterán

A T95 engem is, sokan azt mondják, még jobb, mint az utódja.
Mondjuk az egész USA TD vonalból ez az egyetlen, ami érdekel, úgyhogy még odébb lesz a megszerzése. :)

Egyébként tudja valaki mi a különbség egy forgatható toronnyal rendelkező TD és egy tank között?

(#49452) #35692544 válasza Angel1981 (#49451) üzenetére


#35692544
törölt tag

a forgó tornyos td-k nek lassabban forog a tornya cserébe nagyobbat sebeznek

(#49453) Djuree válasza jano_77 (#49450) üzenetére


Djuree
félisten

T34, ez nem kérdés. de az is a legdrágább a 3 közül...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49454) Bingisz válasza #35692544 (#49452) üzenetére


Bingisz
addikt

És az életük is kevesebb.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49455) jano_77 válasza Djuree (#49453) üzenetére


jano_77
nagyúr

IS-6 milyen tank?
Látom, hogy könnyített MM besorolása van és ha minden igaz akkor mostanában kapott némi buffot is!?
Azért is kérdezem, mert akkor tudnám húzni az orosz nehéz tankok legénységét is benne: IS-3, IS-8, IS-7 és KV vonal majd.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49456) Angel1981 válasza #35692544 (#49452) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem köszi.
És a valóságban is ez volt a helyzet? :)

(#49457) GrooveHero válasza jano_77 (#49455) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sztem gyenge az ágyúja. A páncél tényleg jó, sokat benyel 0-ra, de az a 175 pen sztem kevés. De kérdezd vhw kollégát, vagy keresd meg a hsz-ét, múltkor írt róla egy kis szösszenetet, ha jól emlékszem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49458) Dr_Syrex válasza Djuree (#49453) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Pedig a 8.8JT az egyik legjobb farmtank, de ha valaki nem szereti a nagy és lomha TD-ket, akkor bizony kiesik a kalapból :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#49459) Djuree válasza jano_77 (#49455) üzenetére


Djuree
félisten

hát is-6-ról sokmindent nem tudok. elég jól pattint az is, ágyúja úgy tudom gyenge.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49460) vhw válasza jano_77 (#49455) üzenetére


vhw
addikt

Agresszíven kell vele játszani, lehetőleg az ellenség oldalába kerülni, a kis pen miatt.
A gyengepontokat nagyon ismerni kell, mivel a premium ammo nem instant "I win" gomb, 175-ről 217-re növeli csak a pent. Ez még így is alul marad a jobb T8 heavy top ágyúkkal szemben.
A páncélzat viszonylag jó, a 160-175-ös ágyúk gyakran pattognak, beforgatva a ~200asok is tudnak. Ettől komolyabbat csak szerencsével fog meg, de inkább nem. (a lánc tud még megenni lövedékeket sebzés nélkül)
A mozgékonyság szintén egész jó (viszonyítás képpen egy SP-t le tud hagyni, fullos IS-3-mal viszont már nem igazán tudja tartani az iramot).

Bevétel: ~2000-2200 sebzésre kb 30-35k tiszta nyereség szokott lenni, premium fiók nélkül. (premmel ez ~50k is van) A lőszer drága, az ágyú pontatlan és kicsi a pen -> úgy kell intézni, hogy üssön is az a lövedék.

Összeségében én igen szeretem. Nekem felüdülés a sok német-amerikai tank után az ilyen durva kőbunkó amivel lehet menni előre. De akinek gondot jelent a kis pen, a gyengepontok ismerete, annak inkább a T34 a jobb választás (bár annak ott a T10 csaták lehetősége) de bizonyára még úgy is többet tud sebezni (->kreditet termelni) mint az IS-6-al.

A másik szempont még mindig az, hogy milyen fejlettebb legénységem van, milyet akarok képezni, milyen tankok irányába akarok fejlődni, ezt is jó figyelembe venni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49461) Csabi04


Csabi04
tag

Ezt a tankot csak ajánlani tudom. Most próbálom a nemet ágat, ha az is ilyen király lesz akkor jó. Gyors meccs volt.
A JgPanthert is full hp-rol szedtem ki. Biztos anyázták a játékot. Rossz hogy nem csinálsz semmit és az arty egyből a játék elején kiszed.

[ Szerkesztve ]

(#49462) jano_77 válasza GrooveHero (#49457) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogyan tudok rákeresni vkinek a hsz-ira? szerk: most látom, hogy közben már írtál is vhw....nagyon köszi!
Annyit még a leírásodra, amit nagyon köszönök, hogy én pont azért is gondoltam az IS-6 ra, mert elsődlegesen orosz heavy legénységet szeretnék húzni és másodsorban a pénz szerzés lenne a lényeg most. Szeretném az IS vonalat végig vinni (most akarom megvenni az IS-3at), majd rátérni a KV vonalra is.
Azt jól értelmezem korábbi leírások alapján, hogy ha tegyük fel megveszem az IS-6, akkor az IS legénységet simán bele tudom ültetni átképzés nélkül!? Majd, ha meg lesz az IS-3 és abba átképzem a legénységet, akkor azt szintén büntetlenül ültethetem be az IS-6ba és így tovább!?
D.Max-ról esetleg tudsz mondani véleményt, használtad már?

Vmelyik nap az egyik csatában összefutottam egy WG-s csókával......sajna nem a mi csapatunkban volt.
2200 WN6-ja volt és berakott még mellé egy 3as szakaszt, amit 2db 19xx és 1db 15xx WN6-os játékos alkotott. Nálunk ha jól emlékszem talán 14xx volt a legmagasabb WN6-al rendelkező és nem volt belőle talán max 2 illetve mellettük az olyan lámák, mint én a magam 1074 értékével. Gondolom nem kell mondanom, hogy melyik csapat nyert!? :B
Gondolom a csókának egész nap csak játszania kell és tesztelni a játékot, tankokat, stb. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49463) Fel


Fel
addikt

Ma 15:00-ig megy a 8.5 teszt #1. Holnap (du.) minden bizonnyal jön a második felvonás.

(#49464) Atlantis válasza Angel1981 (#49451) üzenetére


Atlantis
veterán

Még egy lényeges különbség: némelyik TD-nek nem forog teljesen körbe a tornya, csak korlátozottan.

Fel: óriási, pont ma akartam a teszten rohangálni, máskor úgysincs rá idő, ezek szerint ez elmarad... :(

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49465) Enzolord válasza #35692544 (#49452) üzenetére


Enzolord
addikt

nem nem..:)
Forog a tornya, ugyan azok az ágyúk vannak hozzá, mint a torny nélküliekhez, csak lassabban töltenek...
T30- T95, cirka 2mpel gyorsabban tölt a T95 155ös ágyúja...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49466) Fel válasza Enzolord (#49465) üzenetére


Fel
addikt

"Egyébként tudja valaki mi a különbség egy forgatható toronnyal rendelkező TD és egy tank között?"

Nem az volt a kérdés, hogy mi a különbség a tornyos és a fix felépítményes TD-k között. :)

(#49467) Enzolord válasza Fel (#49466) üzenetére


Enzolord
addikt

:W :W :W

Elnézést kívánok a figyelmetlenségemért..:)
De mostmár tudjátok, mi a különbség a forgó tornyos, és a sima TD közt..:)

(#49469) malnabokor
Igen, elnéztem, a t28 egy *** volt a prototypehoz képest, viszont én most a T95nél vagyok, az egész jó, bár nem nagyon fordul, de legalább lassú, mint a csiga az akácban...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49468) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sajnos, vagy szerencsére több 8-as prémtankom is van, azért mert így nem unom meg a pénz farmolást meg azért mert nem is vagyok túl jó játékos.
A JT 8.8 lomha, lassú de nekem ez hozza a legtöbb pénzt átlag 50-60k prémmel a tiszta haszon de nem egyszer van 100 körüli is.Ismerni kell vele a gyenge pontokat, gyorsan lő és pontos is.Nem látsz vele 10-est!
A Löwe a jelenlegi kedvenc bár nem hoz annyit mint a TD de élvezetesebb vele a játék.Lassú ez is olyan 25 körül a max 100-as 2.sort húzott legénységgel is, az ágyúja kegyetlen pontos és heavyk-hez képest még gyors is szerintem.Néha pattint is valamit de inkább az a jellemző hogy átüti mindenki.Átlag 40-60 k körül marad tisztán de 80-100k is volt már.
A T34 amikor megvettem sokkal jobban tetszett a Löwénél de a 8.4 óta mintha történt volna vmi vele így most nem igazán nyúzom.Gyorsabb mint a német de hegyre nem szeret mászni, nagyobb az alfa sebzése bár 500-akat ritkán sebez, viszont lassaban tölt és iszonyúan pontatlan.Töltés,célzás gyorsítóval stabilizátorral is.Többet pattint mint a német a frontját mindenki ismeri, a teste papír, nem illik mutogatni :)Bevétel kb ugyanannyi mint a némettel.
Superp.Sokkal olcsóbb mint a többi, lassú remek frontpáncél és még mindig sokan nem ismerik hol is kell lőni.Az átütése hagy maga után némi kívánnivalót de golddal tökéletes.Funnak használom a sok goldos lövöldözés miatt nem is tudom mennyit keresne igazán de prémmel csak gold használata mellett is plusszos, 10-től 80k-ig mindent láttam már vele.
Remélem tudtam segíteni és nem sok hülyeséget írtam!

[ Szerkesztve ]

(#49469) malnabokor válasza Enzolord (#49465) üzenetére


malnabokor
senior tag

A kolléga, akinek válaszolt a forgótornyos TD és sima tank közti különbségre kérdezett rá :))
Ellenben igaz amit mondtál, de jobban aggódom amiatt, hogy a T28-nak nem forog a tornya... Házaknál egész testtel be kell fordulnom :(

Szerk: látom jól elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#49470) Angel1981 válasza Fel (#49466) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, nem.
Technikailag nem volt egészen világos, hogy egy külön toronnyal ellátott TD-t miért sorolnak a TD-k közé? :)
Ilyen alapon az összes tankot tarthatnánk TD-nek is.
Tudtommal a legfontosabb különbség a TD-k és a tankok között mind a játékban, mind a valóságban, hogy a TD-k torony nélkül vannak, így alacsonyabbak (kisebb támadható felület), erősebb ágyúval és frontpáncéllal szerelhetőek.

Atlantis: igen, ez valóban fontos momentum, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#49471) Enzolord válasza Tubi1976 (#49468) üzenetére


Enzolord
addikt

A SuperP nem pattint, hanem elnyeli a lövéseket...:)
Technikai kérdés csak, de én is szidtam sokáig, mert rengeteg 0 damages penetrationt lőttem rá..:)

(#49470) Angel1981 Ha jól tudom, a T30at a valóságban TDnek tervezték...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49472) r.laci38


r.laci38
tag

Ez akkora malac volt, hogy ennek már kukoricát kell szórni!
9:40-nél kezdődik a poén!
http://snk.to/f-c7ciwpk7
:K

(#49473) Atlantis válasza Angel1981 (#49470) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért, mert míg mondjuk a T9-es nehéz tankok sebeznek átlag 400-450 körül, addig a T30 átlagsebzése 750 és átütésben is van némi előnye. Más kérdés, hogy lassabban tölt be, de egyszerre képes nagy sebzést bevinni. Az megint más kérdés, hogy a TD-ágyúk szerintem kevésbé megbízhatóak, sokkal több olyan lövést eresztenek, ami 0-t sebez és a lassú töltés miatt ez eléggé bosszantó tud lenni. Emiatt a kedvenc T9-es TD-m a JagdTiger volt, mert az gyorsan és pontosan osztja (a valamivel alacsonyabb) sebzést, nem annyira érezhető, ha valamelyik lövés ne adj'Isten nem sebez. Az angol Tortoise még jobb lehet, a játékban semmi nem oszt ki percenként annyi sebzést (papíron), mint az, de megőszülnék, mire oda eljutok azon az ágon (különben se kell még egy TD, 3 ág bőven elég belőlük).

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49474) GrooveHero válasza Atlantis (#49473) üzenetére


GrooveHero
addikt

Már csak a sebesség miatt is, az egész britt TD ág 1-2 kivétellel csak 20 km/h-val megy. Vagy nem. De az biztos:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49475) vhw válasza jano_77 (#49462) üzenetére


vhw
addikt

Igen átrakhatod őket az IS-6-ba büntetés nélkül.

A Dmax inkább fun tank, mint jó pénzkereső. Jó meccseken ezzel is lehet ugyan 15-20k nyereséget hozni (megintcsak prem nélkül). De a lőszer drága, nem nagyon szabad vele mellélőni, márpedig az ágyú szereti mindig kicsit eltéveszteni a célt.
Megaztán a rejtőzködést jó mielőbb fejleszteni, maximum a kis lövegpajzs szokott néha benyelni egy-egy lövést. Óvatosan hátul maradva kell támogatni a többieket (a nagy kaliberű ágyú miatt így is gyakran fog felvillani bokor mögül is, az ellen meg szereti lőni a relatíve nagy és puha célpontokat, főleg ha elég nagy ágyú van rajtuk).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49476) Enzolord válasza GrooveHero (#49474) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont, ha volt T95öd, nem fogsz panaszkodni a 20km/h miatt, hidd el...:)
Bár még én is csak a 7es brittnél vagyok, de kell egy Tier 10 TD arty..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49477) GrooveHero válasza Enzolord (#49476) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem is, de még az Alekoszt na jó, Alecto:DD csak most fogom kifejleszteni ma

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49478) Angel1981 válasza Tubi1976 (#49468) üzenetére


Angel1981
veterán

Remekül összefoglaltad a dolgokat, köszi, erre emlékezni fogok, amikor közvetlen prémium 8-as vásárlása előtt leszek! ;)

Atlantis: okok, értem, értem! :)

[ Szerkesztve ]

(#49479) Atlantis válasza GrooveHero (#49474) üzenetére


Atlantis
veterán

Hátja, 3-4 ilyen lomha dög egymás után az tényleg sok. A forgótornyos amerikai vonalon csak egy ilyen rakéta volt a T28Prot "személyében", azt még ki lehetett valahogy bírni....(s utána azt hittem, jön a megváltás T30, pedig aztán nagyon nem, de ez egy másik történet. Lényegében a múlt hét egyik legfelemelőbb Wot-os pillanata volt, mikor az E4-et kifejlesztettem és az eddigi legnagyobb fostaligának tartott T30-at kaján vigyorral a pofámon eladtam.)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49480) D1Rect


D1Rect
félisten

Kaptam VGA-hoz egy kódot ami állítólag egész sok mindenre elég.
Meddig lehet ezzel jutni a játékban?
Érdemes nekem ezzel foglalkozni vagy inkább adjam el olyannak aki egyébként is játszik?

(#49481) Enzolord válasza GrooveHero (#49477) üzenetére


Enzolord
addikt

Én kifejlesztettem a 7est de még nem veszek semmit, megvárom, hogy milyen akciók lesznek péntektől, addig csak farmolgatok....

(#49479) Atlantis
Az E4et megvetted? Nekem a kedvenc Tier 10es eddig...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49482) myckey válasza Enzolord (#49476) üzenetére


myckey
veterán

Enzo!
ennyire nem fasza a T28?
már hónapok óta ki van fejlesztve,de még mindig nem szántam rá magam.
most szeretném végre megvenni,de félek hogy agyfaszt kapok :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49483) GrooveHero válasza Enzolord (#49481) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mondjuk érdekes az a 10-es brit TD, az biztos. Néha ha olyanja van kipukkant egy E-75-öt fullról, ha meg olyanja van, akkor sebez a tiger II-be 130!!!-at. :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49484) adrian360 válasza D1Rect (#49480) üzenetére


adrian360
őstag

7500 forintért megy a nagyobbik kód, 2500 -ért a kisebbik neked melyik van ?
az egyik 1hónap premium+7500 gold a másik 1 hónap premium + 2050 gold

(#49485) Enzolord válasza myckey (#49482) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem nagyon nem adta, nem pattogós az eleje, bár én a Protoval fejlesztettem ki, és azután borzasztó szerintem, még úgy is, hogy csak egy lánctalpat kellett fejlesztenem, míg a protoval a T25/2 f*s 105ös ágyújával kellett sokáig csavarni..
Elvileg ugyanolyan a frontjuk a T28nak meg a Protonak, de ég és föld...
Tesztszerveren próbáld ki, én inkább az összes freet rászántam és átugrottam a T95re...

(#49483) GrooveHero Na ja, viszont relatíve sebzéshez képest ebbe a legolcsóbb a gold, és azzal nagyon tudsz aratni szerintem..

(#49480) D1Rect Ha a kisebbik kódod van, és érdekel a játék, akkor érdemes kipróbálnod, veszel egy tier 2 vagy 3 prémet, megtanulsz játszani, lesz sok kredited, és a lényeg, megtapasztalod, hogy szereted e/nem..
Naggyal nem érdemes kezdened, mert, ha nem tetszik a játék, akkor fölöslegesen elszórtál egy 7500 ft értékű kupont...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49486) sith7 válasza D1Rect (#49480) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem érdemes foglalkoznod vele, add inkább nekem :B :D

Viccet félretéve, ha sokat játszol a játékkal, akkor jó lesz, mert pl. 4 hónap prémiumra elég, vagy 1 hónap prémium, és xp átváltás, vagy egy prém tank is kijön a goldból ... már ha a 7500 gold - os kuponod van.

(#49487) Atlantis válasza GrooveHero (#49483) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, ha csak 130 élete van az áldozatnak, akkor csak annyit tud az is lelőni róla.... :DDD

Enzolord: szerintem nem ugyanolyan a frontjuk, a fixtornyos T28 elvileg keményebb, de az alsó része az elejének teljes szélességben könnyen lőhető (legalábbis én ott szoktam). A T28Prot alvázán kisebbek a weak spot-ok, annak meg ugye ott a torony. Mindenesetre sokkal kevésbé szeretem, ha Prot az ellenfél, mintha sima T28. Utóbbinál a gun depression is felezett, így el se nagyon tudja rejteni az alját.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49488) GrooveHero válasza Atlantis (#49487) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egy full hp-s királytigrisről beszélünk El Halluf egyik oldaláról a másikra. Tehát 1600Hp :U mínusz a 130!!!

De majd este belinkelem a képet. Én is úhgy kaptam Skypon. Egy amcsi szerveren lévő srác szokott Live Stream-et nyomni, ő játszik vele kb este 11 körül, annak ott érdekes dolgok :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49489) Enzolord válasza Atlantis (#49487) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, hogy könnyű átlőni a T28at, és én is jobban parázok a prototól, mint a sima T28tól...
Egyszerűen nem jó az a TD.. De a T95 kárpótol szerintem...Ha nem félsz a hihhhhetetlen sebességtől..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49490) D1Rect válasza adrian360 (#49484) üzenetére


D1Rect
félisten

660-hoz volt, sztem az a nagyobbik.
Igazság szerint ha tényleg 7,5K-t ér akkor inkább odaadom valakinek 7000-ért.
Abból kijön nekem pár DOTA2 skin. :D

Úgyis sok 2 microtranzakciós játék egyszerre.

Sztem akkor felrakom apróba. Köszi a segítséget! :R

(#49491) Atlantis válasza GrooveHero (#49488) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak vicceltem, előfordulhat ilyen, valószínűleg HESH lőszert eresztett meg vele a user, aminek vinnie kéne mindent, viszont ez a típus meg el van cseszve a játékban és úgy viselkedik asszem, mint a sima HE. Az meg sebezhet keveset. Röviden: user error volt.

Enzolord: T95 valóban kemény dió, ha akarnék még egy TD-vonalat, biztos azon indulnék el. Hasonló út lenne, mint nálad, vissza a T28Prot-ra, át a sima T28-ra és onnan felfelé...eléggé küzdelmes, idegeket igénylő megoldás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49492) GrooveHero válasza Atlantis (#49491) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, valami ilyesmi volt. Ha jól tudom, akkor 183-as ágyúhoz két fajta lőszer van csak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49493) myckey válasza Enzolord (#49485) üzenetére


myckey
veterán

én meg T25AT gépről mennék rá,szóval elvileg még nagyobbat koppannék,de most sikerül beugrani tesztre,meg is nézem hogy mennyire veszi igénybe az idegrendszerem stockon :DDD

persze hogy alapon kezdem.
mi lenne velem ha feltápolnám,aztán rendes szerón meg kitérnék még a hitemből is :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49494) Enzolord válasza myckey (#49493) üzenetére


Enzolord
addikt

Próbáld ki, de stockként kezdd... Bár, még így is van rá nagyobb ágyú, mint a protora volt..:)

(#49491) Atlantis
Ha szereted a protot, az a plusz 70000 tp nem fog megállítani fullos protoval, de a T28..
Van akinek fekszik, nekem állt...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49495) Angel1981 válasza GrooveHero (#49474) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem személy szerint nagyon szimpi a brit TD-ág, a páncélozottság, és a nagy tűzgyorsaság nekem fontos, mindenképp végig akarom majd vinni legalább a Tortoise-ig. :)

(#49496) GrooveHero válasza Angel1981 (#49495) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jó kis gépek, az biztos, csak valakinek nem jön be a lassúság, szeret inkább mozgékonyabb gépekkel játszani, na annak tuti szenvedés lesz ez az ág. Nekem is meg lesz majd valamikor a 183-as is. Meg a 10 hevi, med, stb, szóval szinte az össze 10-es és 9-es gép ott fog állni a garázsban. Sőt még a 8-asok közül is lesz ott. Nem beszélve a kisebb tierű tankokról. Még van 14 db garázshelyem. De ha elfogy, nem tudom mit fogok csinálni :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49497) jano_77 válasza D1Rect (#49490) üzenetére


jano_77
nagyúr

ment PÜ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49498) Angel1981 válasza Atlantis (#49479) üzenetére


Angel1981
veterán

"és az eddigi legnagyobb fostaligának tartott T30-at kaján vigyorral a pofámon eladtam"

Én hasonlóan jártam, csak az a Schmalturm elit tank volt - az első, és eddig az egyetlen elit tank, amit vettem.
Nagy várakozásokkal ruháztam be rá, és nem spóroltam semmin; 100%-os legénység, equipment, és premium consumables.
Hogy mekkora egy sz@r volt, Te JÓSÁGOS ATYAÚRISTEN!!!!! :W
10. csata után már csak az volt a szempont, hogy egy, legalább egyetlen tankot ki tudjak lőni vele!!!
Katasztrofális szereplés volt az első nap (a többi tankkal hoztam az átlagot), aztán "lefokoztam", megfosztottam az equipmentektől, majd a premium consumables-ektől, a második nap végén, kb. 40 csata után meg úgy döntöttem, hogy ne erőltessük, ami ennyire nem megy; elkenődött arckifejezéssel eladtam a pi**ába! (A legénységet persze megtartottam.)
Mindenkit óvok tőle, mesze a legrosszabb beruházásom eddig!
Remélem a következő prémium tankom jobb vétel lesz, azért kérdezősködöm ennyit.
Most két jelölt van; Super Pershing, és PaK 8.8 Jagdtiger.

[ Szerkesztve ]

(#49499) #35692544 válasza Angel1981 (#49498) üzenetére


#35692544
törölt tag

azt az ágyút a pz4-en nagyon szerettem nem rossz az a vk-db-t meg a vk3001H-t is azzal használtam jó pár top gunt összelőttem, messziről kell sniperkedni vele

meg a vk36-ot azzal akarom használni de még megnézem mit hoz a 0.8.5 a 7,5 konisch lövegre

sőt szerintem a prémium M10 panther is azt az ágyút használja és az 1-tierrel feljebb van

[ Szerkesztve ]

(#49500) vhw válasza Angel1981 (#49498) üzenetére


vhw
addikt

Jól veszem ki, hogy alig ~2 hét leforgása alatt rögtön bevásároltad magad egy tier6 premium tankba, aztán azt hirtelen felindulásból el is adtad, mert "szar". Most pedig egy T8 megvásárlását fontolgatod?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.