Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) nyunyu válasza Angel1981 (#49470) üzenetére


nyunyu
félisten

Technikailag nem volt egészen világos, hogy egy külön toronnyal ellátott TD-t miért sorolnak a TD-k közé? :)

Mert az amerikaiak II.VHban csak a gurulo bunkereket tartottak tanknak, aminek az elsodleges feladata a gyalogsag tamogatasa lett volna.
Tankok elharitasara gyengen pancelozott, igy gyorsabban mozgo cuccokat terveztek, amivel konnyen az ellenfel oldalaba/hataba lehetett kerulni.
Ezeket hivtak TDnek, lasd M10 Wolverine, aztan atragadt a M18 Hellcatra, meg az M36 Jacksonra is.

Nemetek katonai doktrina viszont teljesen mas volt, mas filozofia menten terveztek a tankokat illetve az azokat elharito PanzerJagereket, meg az alapjaul szolgalo tankrol elnevezett tobbi JagdPanzert+tobbi JagdAkarmit.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49602) #95904256 válasza jahrn (#49585) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hogy lehet a minimap-en bekapcsolni a típusok ( esetleg nevek ) kijelzését?
( Más hókosz-pókusz nem kell nekem a minimap-re. )

(#49603) marked one94 válasza vhw (#49592) üzenetére


marked one94
őstag

Oké holnap átolvasom, köszi :R

You'll Never Walk Alone

(#49604) Bingisz válasza marked one94 (#49603) üzenetére


Bingisz
addikt

Addigra lehet, hogy fent se lesz....
De nagyon örülök annak, hogy csak nagyon ritkán szabadulnak át ide az SG-ről játékosok...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49605) bullseye válasza vhw (#49592) üzenetére


bullseye
addikt

nabammeg, ez kemény volt!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49606) nyunyu válasza RAiN91 (#49579) üzenetére


nyunyu
félisten

T9-es tankok prem nélkül mennyire minuszos köröket generálnak?

Ha nulla sebzessel kiszed az arty, az elbol minusz 18k, marpedig egy GWTiger kepes egy lovessel kiloni egy M103-at, T8 artykrol nem is beszelve...

Kb. 3000 kiosztott sebzesnel lesz nullszaldos a kilott M103 javitasi koltseg+loszer.
Annyit meg keptelenseg loni, ha van legalabb harom arty...

Ugyhogy reszemrol a heten megy a levesbe, legalabb felszabadul egy garazshely az akcios tankoknak. :DDD
Nem hinnem, hogy a kifejlesztett T110E5-ot mostanaban meg fogom venni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49607) jahrn válasza #95904256 (#49602) üzenetére


jahrn
senior tag

Ooo, oszinten nem tudom mi tette be a jatekba. Az a helyzet h egy rakas mindenfele mod van fent. De ha jol remlik az XVM-ben is van ilyen opcio.

No ezzel is meglett az Ace Tanker

Ahhoz kepest h az elejen utaltam ezt a tankot, most mar ott tartok h valszeg vegleg megtartom.

(#49608) Daywalker


Daywalker
addikt

Ezzel a mai pöccsel ma valamit nagyon elkúrtak, legalábbis nálam. Folyamatosan kidobál desktopra csata után, de néha előtte is. Pöcs előtt nem csinálta.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#49609) babferi válasza Daywalker (#49608) üzenetére


babferi
tag

Hmm , nalam is elofordult ez vagy haromszor a mai nap folyaman :(((

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49610) Enzolord válasza Daywalker (#49608) üzenetére


Enzolord
addikt

Engem akkor dobál ki, ha belépek a tech treebe, és fogalmam sincs, hogy miért..
Nincs fönn tech tree modom, egy darab se, nem értem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49611) Enzolord


Enzolord
addikt

Azt ki tudja megmondani, hogy kik a szuper teszterek, és hogyan lettek azok, illetve van e rá mód, hogy valaki az legyen?
Az a 3 tier 110es tank ami bejött xtrába, nagyon kipróbálnám, főleg a Löwe 4502b szerelemgyerekét..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49612) vhw válasza Enzolord (#49611) üzenetére


vhw
addikt

Arról lekéstél, bezárt a bazár az eu supertestereknek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49613) jahrn válasza Enzolord (#49611) üzenetére


jahrn
senior tag

"Löwe 4502b szerelemgyerekét"

Huhh, megegy Siemkawagen...
En inkabb a Cyclops-ot probalnam ki, de az O907 is tetszik - mondjuk az utobbinak borzalmas lehet a gun depression-ja a tornyat nezve.

De ahogy vhw irta, EU szamara nincs tobbe supertest a sok kiteregetes miatt.

[ Szerkesztve ]

(#49614) AurorA85


AurorA85
csendes tag

Ma volt egy jó kis meccsem :))

http://kepfeltoltes.hu/view/130410/shot_215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#49615) Enzolord válasza vhw (#49612) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez szomorú..
De ellenfélként találkozhatunk majd vele, akár tesztszerveren, vagy az teljesen külön faj?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49616) Fel válasza Enzolord (#49611) üzenetére


Fel
addikt

Lehetett jelentkezni, taglalva az elhivatottságodat a játék iránt, ecsetelve mi mindennel járulhatnál hozzá a fejlesztés folyamatához, bla bla bla... Aztán shit happened...

P.S.: Szerintem egyszerű kifogás volt az európaiak kizárására a fenti. Nem akarták, hogy benne legyenek, kapóra jött a sok kiszivárgó hír/kép a 8.5-ből, lehúzták a rolót..

Későbbire: Elvileg teszten összefuthatsz velük. Kérdés, hogy akarják-e és méltóztatnak-e kedves zupatesztészek megmutatni magukat.
---------------------------------------------------------------

Ez meg csak úgy...

AMX 13F3AM szenvedős..

[ Szerkesztve ]

(#49617) Tenken válasza Angel1981 (#49511) üzenetére


Tenken
őstag

Megnéztem az noobmétered én is. Az igazság az, hogy igencsak gyenge vagy. Persze ez még az eleje, de ha már most beruházol, az kétségtelen véristván génekre utal. Nem tudom, mit takar a 20 év fps tapasztalat pontosan, de hülyeséget is lehet csinálni hosszú időn keresztül. Maga az időintervallum önmagában nem garantál vagy támaszt alá semmit. A stílusodat elnézve pedig - ugyan nem szeretnék személyeskedésbe vagy fals előítéletekbe bocsátkozni, de - meglehetősen bárdolatlan, kezdő benyomást kelt.

Nekem az a véleményem, hogy HA itt leszel még 1000 csata után is, akkor biztosan meg fogod bánni, hogy eladtad a prém pzIV-et. Még akkor is, ha rájössz, hogy alapvetően nem a stílusod, mert pl arty-zol vagy akármi...

(#49616) Fel:
Valószínűleg mi túl jók vagyunk a WG-nek. Itt nincs olyan fizetési hajlam+birka hozzáállás, mint a többi régióban. ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#49618) munnergep


munnergep
senior tag

M4A3E8 - Tier 6-os (tehát vele azonos) csatában: 24 lövésből 19(!!) - Enemy hit! meg penetration! meg mindenféle lófasz duma damage nélkül... eddig ez a gun golddal megtöltve pusztított és szaggatott. Fura.
Most már tuti beállítom a replayek felvételét, mert érdemes néha egy-két dolgot rögzíteni :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49619) mynames válasza Fel (#49577) üzenetére


mynames
senior tag

Megnéztem. :(( Felháborító.
Ennek mi volt az értelme? :F Én az ilyeneket végleg kitiltanám..

(#49614) AurorA85:

Ez most photoshop? :D Hogy hoztad össze? Replay-t kéünk és gratula!

[ Szerkesztve ]

(#49620) Macka válasza Tenken (#49617) üzenetére


Macka
veterán

Az enyémet (gregaszkoller) ne nézd meg, mert én tényleg noob vagyok. Inkább tetriseznem kellene. :DDD

(#49621) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az EU szerveres 2nd anniversary akció megegyezik majd az US szerveressel: [link]

(#49622) Macka


Macka
veterán

Katasztrófális a Tiger II-vel az arányom: 65 csatából 16-ot éltem túl. Ezzel egy pillanatra sem lehet megállni, mert abban a pillanatban lő ki a T5 arty. De tényleg...kb minden második csatában a kiba;>* arty szed ki (elnézést az itteni artysoktól, csak most mérges vagyok).

(#49623) AurorA85 válasza mynames (#49619) üzenetére


AurorA85
csendes tag

Itt a replay.
A történethez hozzá tartozik,hogy előtte vagy 7 csata vesztes volt és mindben volt 1400 feletti sebzésem és 3-4 killem ráadásul vagy 4 szer még le is amatőröztek a csapattársak :W Itt is egyedül maradtam jóformán és a végén már a nyomás miatt amikor a 10. tankot is kilőttem beírtam,hogy nem vagyok amatőr :D

http://mwreplays.com/replay/Y2EWBDS4NEOE/

[ Szerkesztve ]

(#49624) Napfénysüti

Tegnap megvolt azb utolsó csatám a T32-vel. Ledupláztam és eladtam. De nem azért mert rossz tank, sőt! Nagyon kedveltem ajánlom mindenkinek aki gondolkodik rajta mert jó gép. Csak vannegy rakat 8-as gépem aztán mást is ki akarok próbálni na meg ott van az M103 amit jó lenne megvenni. Bár ezzel szerintem vérok ahogy olvasom kellene még free xp-t gyűjtenem a középső löveghez.

Viszont lenne egy kérdésem: ugye most lesz T8-as akció (azért is adtam el a T32-őt hogy annyit ne bukjak rajta) és gondolkodom egy új T8-as gépen. Két lehetőségem van:
Tiger II
KV-4

Tigerem már egyszer régen volt de akkor még elég béna voltam és nem ment vele azért is adtam el. Viszont most már az akkori tudásomhoz képest azért fejlődtem így tuti nem szenvednék vele túlságosan na meg amúgy is bírom a német vasakat. Kontra: van Löwém ami azért hasonló járgány.

Kv-4-em még nem volt soha nemrég fejlesztettem ki. Ez azért érdekel mert ellenfélként igen erős páncélzatúnak tűnik plusz ahogy hallom van rá egész jó ágyú.

Ti melyiket vennétek a helyemben?

Més que un club!

(#49625) Djuree válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


Djuree
félisten

KV-4 sztem. TIgerII is jó, de azt oldalról 100% átviszi minden, a KV-4-et meg sokszor onnan sem lehet átlőni. ágyúja is fasza :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49626) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Mai első csata szuperül sikerült.

Ez a totális idióta lelőtte a 2 artynkat majd sorra sebezte a többi csapattagot, köztük engem is. Miért kell az ilyeneknek ezzel a játékkal játszani? Vajon élvezi azt, hogy a többi játékosnak tönkreteszi a játékát? Elég sokan reportoltuk, de nem hiszem, hogy érne valamit is.

magyarsrac

(#49627) Jolet válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


Jolet
őstag

a KV-4-et a végére nagyon megutáltam, de az utána következő ST-1 a legújabb kedvencem, ezt tuti megtartom
igaz prémiummal, de remekül lehet vele farmolni
egyetlen halálom, ha 3 vagy több arty van egy nyílt mezős pályán
bár ez mindenkire halálos :-)

http://www.youtube.com/watch?v=Qs4bD_VVchg

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49628) Napfénysüti válasza Jolet (#49627) üzenetére

Miért utáltad meg a KV-4-et?

Més que un club!

(#49629) Atlantis válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


Atlantis
veterán

Tiger II. Teljesen Löwe-stílus, az meg már nem lehet idegen. KV-4 szerintem egyáltalán nem vészes ellenfél, papíron kemény ugyan, de egy hatalmas tohonya dög, tele gyenge ponttal, ágyúja mondjuk oroszos viszonylatban egészen pontos. A KT legnagyobb ágyúja még mindig az egyik kedvencem az egész játékban, bár az E50M és a M103 fullos ágyúja is remek darabok.

M103-mal tényleg várj, míg a középső puskát rá nem tudod tenni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49630) Jolet válasza Napfénysüti (#49628) üzenetére


Jolet
őstag

mert valami történt vele és sorra vesztettem, és nem volt találatom, és könnyen kilöttek és még sorolhatnám
persze lehet én voltam a béna, de akkor előtte amíg összeszedtem 90.000 tp-t miután kifulloztam miért nem?
így aztán meguntam és szabad tp-ből megvettem az ST-1-et és azóta úgy érzem révbe értem
de ez ne keserítsen el téged és én is inkább őt ajánlom, mint a Tigris II-őt
a top ágyújával jól lehet operálni és elég ütésálló a kaszni is, csak meg kell találni a megfelelő stílust hozzá
ami nem olyan, mint az IS-3-é

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49631) jano_77 válasza AurorA85 (#49614) üzenetére


jano_77
nagyúr

10 medál egy csatában....?!? :Y
Bazzz....ezt hogy a túróba sikerült?!? A többiek, másik csapat mit csinált?
Amúgy gratula, nagyon szép eredmény! :C

(#49621) Dobi 562: vagyis azzal, amit itt korábban ha jól rémlik GaburroSan belinkelt!? Amikor a 8as tankok és 6os artyk 30%-al lesznek olcsóbbak, illetve prém tankok 15%-al? Na ez eddig a nap híre számomra, nagyon örülök neki, még akkor is, ha játszani valszeg egy csatát sem fogok tudni majd a 7végén - Párizsba utazom :B -, de hétfőn du.-este majd jól bevásárolok! :C :)) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49632) Napfénysüti válasza Atlantis (#49629) üzenetére

na bakker teljesen elbizonytalanítotok hogy mi legyen. :DDD

M103-al biztos hogy várok, most van 10k free xp-m és ahogy nézem ahhoz kellene egyből 25k. Na az nem most lesz meg. :(

Més que un club!

(#49633) Angel1981 válasza vJokka (#49583) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép munka, grat! :R

(#49634) Linkin válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


Linkin
senior tag

Kv4 nekem ez a tank az abszolút kedvenc ha tudod használni nagyon sok tank nem tud át lőni ágyuja pontos oroszhoz képest nekem már a második képesség fejlődik és elég fürge lett. Én nem cserélném le Tiger 2 re

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49635) sutyi^ válasza AurorA85 (#49614) üzenetére


sutyi^
senior tag

Replayt, különben fotosopp. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#49636) Djuree válasza sutyi^ (#49635) üzenetére


Djuree
félisten

ott a replay is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49637) AurorA85


AurorA85
csendes tag

Adtam már replay-t,de itt van megint+ még kép

http://mwreplays.com/replay/Y2EWBDS4NEOE/

(#49638) Angel1981 válasza nyunyu (#49601) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönöm az alapos okfejtést, így már világos! :R

Tenken: Semmi gond, egyszerűen nem ismersz. Emlékezz a szavaimra, 5000 csata után is itt leszek még, arra mérget vehetsz! ;)

[ Szerkesztve ]

(#49639) myckey válasza Napfénysüti (#49632) üzenetére


myckey
veterán

KV-4
Full Stock állapotban is használható,csak lehetőleg kerüld el vele a kanyargós,dimbesdombos részeket
egyszerű a taktika.
odamész az ellen arcába,aztán hadd szóljon
na persze nem pont így,de érted te

Mondjuk nekem a komplett KV vonulat-T-150 bagázs tetszik,szóval én cseppet elfogult is vagyok velük :B

M103 tényleg gyötrelem T32 löveggel.
Én át éltem,tudom mit beszélek,sajnos :O

ja é elmehetsz a ....amiért nem szólt utso t32-re :K :(((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49640) Tenken válasza Angel1981 (#49638) üzenetére


Tenken
őstag

Úgy legyen! :R

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#49641) Angel1981 válasza Dobi 562 (#49621) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi az infót! :R
Hát, szó-szó........
El tudtam volna viselni több bónuszt is, de ki a kicsit nem becsüli...... :)

49640 Tenken: Tudod, nem is értem, eddig ez a játék hogy maradhatott ki az életemből, amikor tankmániás vagyok. Régen modelleztem, vannak tankos könyveim, rengeteg dokumentumfilmet néztem már róluk, és a wikipédiát is sokat bújom. :)
Elismerem, kicsit hirtelen voltam, de tisztelem tapasztaltabb játékostársaimat. Az ok, hogy nagyon lelkes vagyok, és nagyon sokat jár az agyam a játékon, szeretnék jó lenni benne. :) (Persze attól még nem hanyagolom el egyéb teendőimet.)
Elit tankot nem azért akarok, hogy "huhh! most aztán megmutatom ki vagyok!" hanem azért, hogy farmoljak, illetve hogy a free xp-n keresztül "húzzam" az aktuális fő jelöltemet, amit fejleszteni akarok.
Sajnos csak hétvégeken érek rá, pedig ha tehetném sokkal többet játszanék, talán még alakul majd úgy....

[ Szerkesztve ]

(#49642) aginor válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


aginor
addikt

Tigris2-re egy voks, he bele szólhatok. :B
Nekem volt/van mindkettő, és a kv-4 az egyik legutálatosabb tank a játékban, amivel találkoztam. Szemből se nehéz meglőni, oldalról meg úgy kicsontoznak, hogy tenni nem tudsz ellene semmit. 1. mert lassú mint a dög. 2. mert hiába vastag a pánclzat, ha nincs szögbe állítva és 200pennel már szemből is meglőnek, nem hogy oldalról. Ugye T8 áltag pen a nehéz tankok esetén 220mm. A legbosszantóbb viszont számomra az, hogy hihetetlen könnyú felgyújtani. Volt nem egy olyan csatám, ahol kétszer is égtem. Mág most is jól emlékszem, hogy az első nap amikor megvettem, 6 csatát mentem vele, ez alatt hétszer égtem.. Most ott tzartok, hogy eladom a fenébe, mert még a 3x szorzónál is komolyan kényszeríteni kellett magamat, hogy kivigyem a garázsból és még több, mint 200k xp-t kellene összegereblyézni vele az ST-1-hez, ami a miatt elindultam vele.
Remélkem tudtam segíteni a kis kirohanásommal. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#49643) myckey válasza aginor (#49642) üzenetére


myckey
veterán

ezek szerint nem a kedvenced :DD

egyébként tudnék olyat,aki hasonló véleménnyel van a tiger 2 ről :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49644) Linkin válasza aginor (#49642) üzenetére


Linkin
senior tag

Több mint 400 meccset mentem a kv4-el és a páncélozott valami überbrutál csak tudni kell használni szögben állítani ha meg érzed hogy oldalról lőnek meg akkor riszálni kell

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49645) aginor válasza myckey (#49643) üzenetére


aginor
addikt

Hát nem a barátom az biztos. Nekem mondjuk ez a szuper pontos 107-es ágyú sem tetszik, olyan hihetetlen lassan céloz, ha meg nem várod meg míg össze szűkül a célkereszt, akkor meg borzasztó pontatlan. Most van rajta 20k kx, és nem tudom hogy gyűjtsek még 7k-t a nagy motorra, vagy vegyem meg ~17k xp-árt a nagy tornyot. Amennyire látom ált. nem a tornyot lövik át, hanem inkább a teknőt, mert azzal könnyebb dolguk van.

A Tigris2-nek is megvannak a nyavalyái (pl: nem túl vastag a bundája), de számimra klasszisokkal jobban használható, sőt, élvezetes tank volt.

Linkin: ok, erre nem tudok mit mondani. Tök fölösleges riszálni bármit is szerintem, ha már az első lövéssel kigyújtanak (az 1000hp veszetség ha nem vagy elég gyors). Egyszerűen olyan lassú, hogy nem lehet vele normálisan reagálni a kialakult helyzetre. Tegnap miegpróbáltam beduplázni, Siegfrid line pálya, top tank voltam, gondoltam, hogy ha máskor nem is, de most mehetek előre aratni. Nagy hiba volt, másodiknak haltam meg a csapatból, szemből szedték ki a beforgatott tankomat..
Nem mondom, hogy rossz, csak azt hogy számomra használhatatlan (a Churchill7-el együtt).

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#49646) myckey válasza aginor (#49645) üzenetére


myckey
veterán

egyébként majdnem stock tankról nem illik csúnyákat mondani :B ;)
szóval ha nekem valami nem jön be,akkor előbb kihúzom,utána szidom
meg általában ezt szokták mondani az okosak

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49647) Stauffenberg válasza aginor (#49642) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én csípem a KV-4-et. Tényleg hajlamos gyulladni, de kell egy poroltó és kész. Azért nem olyan könnyű átlőni, rengeteget pattint magáról. Igazi Bud Spencer típus, bele kell menni a csetepatéba, ha leszakadsz a többiektől és túl jó célpontot nyújtasz az gáz. Én a 122mm-es löveggel is elvoltam, pedig van aki szerint az már KV-3-ra is kevés (a KV-3 az eddigi egyik legjobb tankom, közel 60% győzelmi aránnyal). A 107mm-es löveg pedig nem rossz, de a KV-4-re már határozottan igaz, hogy nem a távolból kell vele csipegetni, hanem közel menni és a leggyengébb pontokat támadni. Ez Tier 8-ban már mondhatni természetes.

Nem tudom már hány plecsnit kaptam KV-4-el a legtöbb elnyelt lövés miatt. Ezzel menni kell. nem gyors, de sose vedd le a gázról az ujjad, mire odaérsz az ellenséges bázisra pont vége a körnek és jó esetben kiosztottál 2500-3500 dmg-t vagy még többet.

(#49648) aginor válasza myckey (#49646) üzenetére


aginor
addikt

Amiket írtam, azok később sem fognak változni. A teknő páncélzata fix, lövegből pedig a top van rajta, a motor/kuplung sem lesz masszívabb, az alap tornyával pedig nincs bajom, mindamellett, hogy a fejlesztettnek még jobb lesz a védettsége. Lehet kellene rá a vezetőnek az a skill, ami csökkenti a gyulladásokat, meg talán majd a fejlesztett motor is jót tesz a szekérnek, de kutyából attól ettől még nem lesz szalonna. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#49649) .mf válasza Napfénysüti (#49624) üzenetére


.mf
veterán

Én a helyedben a 8-as heavyk közül a T32-őt venném. Vissza. :P
Személyes kedvencem közülük az AMX 50 100, de azzal nem heavyként kell játszani, és a játékstílusa is szokást, tapasztalatot és skillt igényel.
KV4 van, fullos és a legénysége is a második skilljénél tart, de nem szeretem túlzottan. Csak az ST1 miatt tolom még, de max csak a duplázókat, máskülönben nem szoktam kivinni a garázsból. Páncélozottnak páncélozott, alacsonyabb tierek ellen vicces, hogy mennyit pattannak rólad, de ha már 8-asok is vannak, könnyen átlövik. Beforgatás, sidescraping csak egy fokig segít. Nagyon lassan mozog és még annál is lassabban fordul (test is, torony is) - körbecirkálnak, meg resetelni sem érsz vissza. Óriási célpont. Lassú és nagy, így arty is szereti lőni. Időnként kigyullad (amit T32 elég ritkán szokott).
Tiger 2-m nem volt még, de szerintem jobb nála: elölről az is elég páncélozott (sőt, néha nehezebben lövöm át a döntött páncélját, mint a KV4 csupa függőleges páncélját), jobb ágyú, és valamivel gyorsabb is.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49650) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hogy ma elérhető-e a teszt szerver? Frissítettem a klienst, de nem enged be és nem tudom hogy a hiba nálam van, vagy nem megy már a teszt szeró vagy hogy mi a helyzet... :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.