Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) whYz válasza jahrn (#49850) üzenetére


whYz
addikt

Nem azert kell xvm-et hasznalni, hogy lasd a statod, hanem, hogy lasd kire szamithatsz.
Egyertelmu, hogy egy 300 win6-os t34-re nem igazan, pontosabban lehet, hogy jo buvohely lesz a maradvanyaibol.

Persze vannak kivetelek :)

(#49852) jahrn válasza whYz (#49851) üzenetére


jahrn
senior tag

"Nem azert kell xvm-et hasznalni, hogy lasd a statod"

Gondolod h a sajat statom nezegetese miatt hasznaltam regebben XVM-et??
A jo stat se feltetlenul jelent sokat, ugye egy suicide scouter is jo xp-t kap, meg az is aki vegig hatul kempel majd amikor az ellenfel nagy tankjai elfogytak akkor elindul.Meg ott vannak ugye a BSC gyerekek is.
Az meg plane nem erdekel h mennyi eselye van a csata megnyeresenek.

[ Szerkesztve ]

(#49853) whYz válasza jahrn (#49852) üzenetére


whYz
addikt

Hat igen, a csata gyozelmi esely az ritkan pontos, viszont a win6 annal inkabb. Ha latod, hogy valaki mar 10k meccset jatszott, es meg mindig csak 600 a win6-ja van, akkor azert sejthetsz valamit.
Nekem se veletlen csak 1040, eleg balf*sz vagyok. :K

(#49854) #35692544


#35692544
törölt tag

én most így állok
még csak most kezdek 5 tankokkal játszani

a másik 3 karakter meg így áll :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49855) RAiN91


RAiN91
őstag

Most, hogy akció van, lehet vissza veszem a Tiger II-t vagy az IS3-at. De nem tudom melyiket. Mindegyiket eléggé utáltam, IS3-at lehet csak azért, mert az IS-en utáltam a 122-est. De már meg van a BL9, csak alig játszottam vele. Tigrisen a középső ágyú van meg, ezt talán jobban szerettem, csak rohadt nagy az egész tank. Írnátok mindegyikről? :) T9-es tankot nem biztos, hogy megvenném már utána.

(#49856) Djuree válasza whYz (#49853) üzenetére


Djuree
félisten

nem olyan rossz az az 1040 már, a többség 1000 alatti effes. nekem 1200 fölött van picivel most, és igenis jó játékosnak tartom magam (persze nem vagyok pró azért) :K persze sokszor elbalfaszkodom én is, ha nincs kedvem, vagy fáradt vagyok, vagy közben fészen dumálok bnőmmel :DD de hát ez van, nem veszem véresen komolyan, csak egy játék, ha elbaszom elbaszom, mérges vagyok olyankor magamra, de így jártam.
sztem az már jó játékos, aki ismeri az apróbb dolgokat, pl. hogy álljon be a tankjával hogy minél nagyobb eséllyel pattanjanak róla, vagy mikor lát ő egy ellent és az mikor nem látja őt, mikor van olyan fedezékben ahonnan ő ki tud lőni, rá viszont nem tudnak. ÉS globálisan átlátja a mapot, mikor hol hogyan tud segíteni a csapatának. ÉS aki tudatosan taktikázik, nem csak megy előre, hanem pl. próbálja hátbakapni az ellent. ÉS aki ismeri a mapokat, nem csak a saját, de az ellenség kiindulópontját is, meg ahova el tudnak jutni, az ütközőpontokat. aki ezeket tudja és ALKALMAZZA az már sztem jó játékos..de ez a playerek csak 20%-a kb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49857) Napfénysüti

Ez a rohadt játék tényleg szívat ma. T5-ben nem enged nyerni. Ilyen a földön nincs. Pedig odateszem magam rendesen de nem tudok ma nyerni. Mindjárt eladom mérgemben az összes 5-ös tankom. :W

AlexWolf: de nem lehetne hogy csak egyszer ne velem legyenek az agyhalottak? Könyörgöm csak egyszer adjon egy értelmes csapatot. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49858) AlexWolf válasza Napfénysüti (#49857) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem szívat, csak most a kredithozam meg az 5xözés miatt az összes gyökér játszik, így sokkal több most a csökkent képességű, mint normál esetben.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49859) #35692544 válasza #35692544 (#49854) üzenetére


#35692544
törölt tag

a 3. lemaradt

(#49860) Macka


Macka
veterán

Szerintetek érdemes a T32-t erőltetni? Nem tűnik igazán jobbnak, mint a T29... :F

(#49861) whYz válasza Djuree (#49856) üzenetére


whYz
addikt

Nalunk a klanba kb en vagyok a leggyengebb, ugyhogy attol fugg. Randonban altalaban olyan kozepesnek szamitok.
Hetente olyan 6-7 pontot ugrik fel a win6om, az milyennek szamit? Ilyen utemben kb fel ev mire bezoldulhetek. :(

(#49862) Djuree válasza Macka (#49860) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha kell az m103 meg majd az e5 akkor mindenképp. jó tank az amúgy, de a t29 nekem is jobban bejött azért.

whYz: az sztem jónak számít :K nekem stabil 1200 körül van, most 1206 asszem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49863) Moleman válasza whYz (#49861) üzenetére


Moleman
addikt

Hány meccsed van és mennyi a wn6-od?
Én napi 6-8 meccset játszok, mostanában különösen rossz a mm, mindig kettővel nagyobbhoz dob, de így is 2-3 pontot emelkedek minden nap (3000 meccs 853 wn6).

(#49864) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nem tudom volt e már, de ha vki meg szeretne szabadulni a szülinapos garázstól, az ily módon megteheti

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49865) RAiN91


RAiN91
őstag

Bónusz kód beírva, T1 heavy-vel játszom. Szokatlan, hogy 40-70k kreditet hoz :D

[ Szerkesztve ]

(#49866) yarsley válasza GrooveHero (#49864) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nekem tetszik a garazs, csak azt a franya repulot lonem le az egrol...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#49867) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

És a verseny megkezdődik a Type-okért és a Razoros cuccokért!!!
[link]
és a bajnokok ligája :)
[link]

Sok szerencsét!! ;)

(#49868) whYz válasza Djuree (#49856) üzenetére


whYz
addikt

Moleman: kb 9k meccs 1040 win6. nem tul jo...

[ Szerkesztve ]

(#49869) grex4 válasza GaburroSan (#49867) üzenetére


grex4
aktív tag

helló.
Meglehet tudni valahonnan hogy kb mennyi xp kéne tankonként a top10hez?

Tierenként dobnak szét 50 type-ot vagy tier 5-8ba összesen 50et? nemtod véletlen?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#49870) LK


LK
addikt

Sziasztok! Ha ma veszek egy 3 napos prémiumot,majd mielőtt még letelne a 3 nap,előfizetek 1 hetesre,akkor a 3. nap után kezdi számolni az egy hetet,vagy aktiválás után azonnal?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49871) [HUN]Dani válasza LK (#49870) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Összeadódik.

magyarsrac

(#49872) vhw válasza LK (#49870) üzenetére


vhw
addikt

Összeadódnak a premiumos napok (tehát így 10 napod lesz).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49873) LK


LK
addikt

Köszi a válaszokat. Fasza. Akkor ha beállítom az egy nap ajándék prémiumot,meg ezeket,akkor 11 nap prémium. Kajak lesz,mert a legutóbb a Valentin napi prémiummal is 900000 kredit jött össze tier 3-4 tankokkal. Akkor most tier ötössel+ prémiummal szétkeresi az agyát az ember.Kell a pénz: T-150,KV1S,Shermann Jumbo,SU100M1,T-29 :) 11 nap alatt simán kijön szerintem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49874) BinLaden


BinLaden
tag

háló!!

a kóla csoki sültkrumpli na meg a lángos árából vissza is vettem a jó kis t1 csetit
sajnos a driver feka lett, vehetek +10000-ért új söfórt :D :D

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49875) Moleman válasza LK (#49873) üzenetére


Moleman
addikt

Bőven. Én talán 2 hete 3 nap prémiummal csináltam 3 milliót, pedig csak 2 napon játszottam. Ezeknek a tankoknak az árát kétszer meg tudod keresni a 11 nap alatt, még a mostani special nélkül is. :)

(#49876) myckey válasza GaburroSan (#49867) üzenetére


myckey
veterán

akkor semmit nem kell tenni,csak róni a köröket,és reménykedni hogy benne leszünk a legjobb brigádba?
semmi dokumentálás ésatöbbi

bocs,de lusta vagyok végig olvasni :B ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49877) AlexWolf válasza BinLaden (#49874) üzenetére


AlexWolf
senior tag

hüle :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49878) LK válasza BinLaden (#49874) üzenetére


LK
addikt

Kár volt,ugyanis köztudott,hogy jobban látnak a sötétben :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49879) Linkin


Linkin
senior tag

A gift shop-nál gondolom a You-részt kell bejelölni hogy magamnak veszem

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49880) RAiN91


RAiN91
őstag

(#49881) BinLaden válasza LK (#49878) üzenetére


BinLaden
tag

az lehet, de olyan tankokkal amelyekben nem ül kokszos azokkal jobban megy a gém ez van temtudok velük micsináni sajnos menniük kell :D

kivétel az M40/43=0,93
kettő füstös is van benne méghozzá a keptön(Alexander Collier) meg az egyik töltő(Lííroy Edvárdzsc) ezek maradnak sajnos.

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49882) #35692544 válasza Linkin (#49879) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem priviben küldök egy nevet amit be kell írnod :DDD ;]

49881 BinLaden : pedig ahogy nézem a képed te is kokszos vagy :P

49880 RAiN91: az szép :C a top gun jól megdobta

[ Szerkesztve ]

(#49883) Moleman válasza whYz (#49868) üzenetére


Moleman
addikt

Ha egyedül játszol random meccseket, akkor jó az. Főleg, ha az elején még nem nagyon tudtál játszani. Nekem úgy ennyi, hogy ez már a 2. accountom, a jobb tankokkal 1600-as átlag effem van, de a többi (és az alacsony átlagtier) lehúzza.

(#49884) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Erre a Second Anniversary Contest: Razer’s Edge -re hova lehet majd beküldeni az eredményeket?
Nem látom sehol, h írná... :S

(#49885) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#49884) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

You don’t need to submit any screenshots or replays – in fact you don’t need to do anything at all! The results will be pulled directly from the database in order to compile the massive list of winners. Szerintem sehová nem kell küldeni.

magyarsrac

(#49886) virkir válasza BinLaden (#49874) üzenetére


virkir
veterán

Csacsi.
Hidd el jó a gyapotszedő legénység.
Elég nekik némi kenyér meg moonshiners lityó azt húzzák az igát derekasan.

Három napomba telt mire összetoboroztam őket :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49887) Tenken válasza virkir (#49886) üzenetére


Tenken
őstag

Felénk nigger nem ül lóra.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#49888) LK


LK
addikt

Nem tudom ki hogy van vele,de T1 és KV1-el is előfordult,hogy egyik nap iszonyat kaki csapatokba rak az MM, tier 7-8ba, majd másik nap kaszálok,mint az állat. Egyik nap éppen csak kiizadom a kétszeres XP-t,másik nap 5-8 tankot lövök ki csatánként. Olyan,mintha a rendszer kompenzálni akarna. Tapasztalatok?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49889) BinLaden válasza virkir (#49886) üzenetére


BinLaden
tag

óóómálygád!!

ezek hármas ikrek :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49890) LK válasza virkir (#49886) üzenetére


LK
addikt

Sherman Jumbo-ról valami véleményt mondanál? Látom van egy. Jobb mint az easy eight ?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49891) Bingisz válasza LK (#49888) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 8-ba nem rak be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49892) #35692544 válasza LK (#49888) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezt hívják szopó ágnak meg nyerő ágnak vagy máshogy fogalmazva a random faktor vagy kedvez vagy nem
a rendszer 50% környékén tart mindenkit hogy a szobanövények is fizessenek mert hamar elmenne a kedvük ha csak állandóan veszítenének
bár vannak kirívó esetek akiket semmi nem tántorít el (20% találati arány, 5-6 körönként 1 kilőtt tank, 100 alatti átlagsebzés több ezer csata után)

(#49893) virkir válasza LK (#49890) üzenetére


virkir
veterán

Azt igazán nem ismerem mert nem vettem még meg.
Az E2 inkább egy heavy stílusú tank, lomhább de jobban páncélozott ahova berakja ott van esélye pattintani és az alaptorony/105-ös kettős elég jó hulldown-ra is.
Szeretem meg elég tűrhetően adta is vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49894) LK válasza Bingisz (#49891) üzenetére


LK
addikt

Lókakit nem. Nem hittem a szememnek,de te ott voltál? :C 0 XP-vel végeztem és 3000 kredittel. 1 lövésre kilőttek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49895) Moleman válasza Bingisz (#49891) üzenetére


Moleman
addikt

Hogyne rakna? Ugyanolyan a mm, mint az Easy 8-nek, vagy bármelyik másik hatos tanknak.
Tessék, hivatalos link. Battle Tiers: 6, 7, 8.

Bocs, azt hittem a Jumboról beszélgetünk. :D Az ötösöket tényleg nem rakja T8-ba, csak ha hülye módon szakaszozol vele.

[ Szerkesztve ]

(#49896) Bingisz válasza LK (#49894) üzenetére


Bingisz
addikt

Replayt, képet vagy akármit szereték róla látni.

De a kv meg a t1 az tier öt...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49897) LK válasza Bingisz (#49896) üzenetére


LK
addikt

LOL. Forgassam vissza az idő kerekét? Amúgy a légy szívest kihagytad.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49898) Cucuska2 válasza LK (#49894) üzenetére


Cucuska2
őstag

Képet.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#49899) [HUN]Dani válasza LK (#49888) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Maximum úgy mehettél t8 csatába, hogy valakivel szakaszoztál aki legalább t6 géppel ment..máshogyan erre nincs esély.
szerk.: Még talán úgy, hogy szintén szakaszba voltál valakivel és az illető valami scout tankkal vagy artyval ment, mert azokat nem csak +2 tier csatába teszi.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#49900) Moleman válasza [HUN]Dani (#49899) üzenetére


Moleman
addikt

Pontosan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.