Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) Enzolord válasza Djuree (#36787) üzenetére


Enzolord
addikt

7750 csata csak a T34-gyel...
Ha nem kapcsolja be a gyorsított képzést, és átlag 900 xp-t kap meccsenként, abból is kihúz egy teljes nemzetséget...:)
Tényleg nincs élete...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36802) Pttypang válasza Antonius1978 (#36800) üzenetére


Pttypang
veterán

Én viszont most küzdök a kv-13-al az IS-ért.. fogom is a fejem, mivel ugye az alap toronnyal van egyenlőre...
A t-34-85 után elég harmatos, mivel ugye az már fullos volt, és a kv-13-nak meg kell a torony, hogy megkaphassa a t-34-85 jó kis ágyúját :)

Everybody lies.

(#36803) Napfénysüti válasza vhw (#36770) üzenetére

Csak egy betűben tér el a nevünk. Meg hála égnek azért a játékteljesítményben is. :DDD

Més que un club!

(#36804) krisss93 válasza SoulReaver (#36793) üzenetére


krisss93
aktív tag

Na nekem 3000-ért a múlthéten csak 1st classt adott :D

(#36805) BaLee válasza SoulReaver (#36798) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ebben az orosz heavy ágban az a jó, hogy a KV-1-től elkezdve folyamatosan az volt az aktuális kedvencem ahol tartottam.

KV-1 után a KV-1S sebzése és sebessége felüdülés volt, utána az IS plusz hpja és a kicsit gyorsabb sebzése, az IS-3-re nem vártam annyira de mikor meglett megszerettem és az egyik legjobb tank a játékban a kategóriájában (mert hülyebiztos) és most az IS-8-nál tartok ami szintén egy remek kis jószág fullosra fejlesztve. 1500-2000 sebzés alatt ritkán jövök ki vele csatából...

(#36806) #48613632 válasza diegho (#36727) üzenetére


#48613632
törölt tag

Gondolkoztam rajta, hogy csinálok videót, nem replay-ből, hanem rendesen garázsból indított csatákból, ahol folyamatosan mondom mit miért csinálok, de 2 okból nem fog ez létrejönni. Elsősorban kéne ehhez egy free program (csak legális szoftvert használok) és egy jobb net, mert 256kb feltöltéssel nem poén felrakni a videókat. Másodsorban pedig sok olyan ember is megnézné és tanulna belőle, akik engem folyamatosan piszkáltak, a hátam mögött mindennek elmondtak stb, nos az ilyeneknek miért is segítenék?

Diegho, a legnagyobb tisztelettel. Nem a tudásod miatt piszkálnak, hanem a stílusod miatt. Persze nem muszáj velem egyetértened, ez csak az én véleményem, meg az is lehet, hogy nincs igazam.

Jah, igen. FRAPS valóban nem ingyenes, de ha bevállalod, szerintem összedobnánk az árat, mondjuk 1000 forintonként. Én a magam részéről beszállok. Összejöhet, ha vannak, akiket valóban érdekel, én már csináltam hasonló gyűjtést.

De nézzük:
FRAPS ára 25 angol font
Ez lefordítva kb 9000 jó magyar forint, ami 9 aktív fórumozót jelent, illetve 8-at, mert én máris benne vagyok. Ha Te áldásod adod rá, akkor átküldöm a Paypalodra, ami remélem van.

[ Szerkesztve ]

(#36807) #48613632 válasza #48613632 (#36806) üzenetére


#48613632
törölt tag

Sajnos lejárt a szerkesztési limit, így itt folytatom.
Az az igazság, hogy nálam fraps jött be egyedül, próbáltam MSI Afterburnert, meg egy csomó in-game recordert, ami fellelhető volt a google alapján. Semmi ingyenes nem jöhetett számításba. :(

De, ha netán belemész a játékba, aminek itt többen örülnének, akkor mielőtt megvesszük ezt a cuccot, azért próbáld ki egy "demo" verzióval, hogy képes e a géped játék közben rögzíteni, mert szvsz kell hozzá kakaó.
Plusz egy 10 perces menet kb 10-15 giga lesz, amit még le kell tömnöd utólag. (Vagy tudsz használni codecet a rögzítéskor, de akkor még combosabb gép kell)

(#36808) BaLee válasza #48613632 (#36807) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Így van, nagyon combos gép kell hozzá. Az adatlapomon látható géppel fullHD-ban sokszor 10-15fps körülire esett a felvétel sebessége fraps alatt. A játék ssd-ről ment a rögzítés vinyóra történt (ssd ugye nem arra van kitalálva, hogy videónként 10-15 gigás írással megterheljük). Azért észrevehető a szaggatás, a nemrég belinkelt T34-es videómnál meg lehet nézni.

Utána a tömörítés már nem sok, sima Windows Movie maker is csinált a ~11 gigás nyers aviból 3-400 megás mp4-et és nem volt talán 10 perc sem.

(#36809) #48613632 válasza BaLee (#36808) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nálam a Fraps nem okoz gondot, de!

Egyfelől én nem in-game rögzítek!
Másrészt levettem az fps-t 25-re, szándékosan.
Harmadrészt valami nagyon enyhe tömést használok, amit utólag divx konverterrel átméretezek. (Ez utóbbi ingyenes, csak az mpeg4 pluginért kell fizetni, de az meg kell a ....omnak :DDD )

Egyébként kipróbáltam az Általatok korábban linkelt Debug és Taksi rögzítőket. Nálam mindkettő fehér screent produkál, az egyik alatt azonban van hang is :DDD

Már emlékszem, az MSi Afterb.-vel is ez volt a gond, egyedül a Fraps teszi a dolgát rendesen.

szerk:
BaLee
Pedig elég komoly a cuccod, az enyémhez képest legalábbis. Szerintem ne in-game rögzíts, hanem replayból, és utólag alámondod, akár felvétel közben. Akkor legalább nem zavar a 25fps játék közben, a videohoz pedig már elegendő.

[ Szerkesztve ]

(#36810) BaLee válasza #48613632 (#36809) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem ingame rögzítek természetesen, hanem demóból. Látszik is a videón, hogy zárójelben a rögzítés fps-e, mellette meg az volt eredeti fps a rögzítő játékosnál.

[ Szerkesztve ]

(#36811) SoulReaver válasza BaLee (#36805) üzenetére


SoulReaver
veterán

IS-3 tényleg elég ütős... Pontosabb a BL-9 :) még fejlődik az elit alakulat, nemsokára lesz kessem egy töltés gyorsítóra, ventilátor már van, aztán már csak nekem kell hozzá szoknom, h hatékony legyek vele.. bár most volt egy meccsem vele,Tank ász még várat magára... :)

(#36812) Antonius1978 válasza Pttypang (#36802) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajnos, epp a 7es szintu kozepes tankok kozul epp a KV13-at nem kenyeztettek el jo loveggel, igaz cserebe ott volt a sebessege legalabb, amivel kepes voltal nehez tankokat korbekerulni...Most az is elveszett (-10 a vegsebessegbol, azaz 49 az 59 helyett), szoval rosszabb sebesseg, szarabb loveg mint altalaban mas 7es tankokon (pl Panther jo a szivoszallal, sot nagyon jo az a 198 atutes, T20nak asszem 160 az atutes de jo az atlagsebzese, T43 kapott 100mm agyut is, asszem azt most szinten elvettek, francia dobtarasokat nem tudom, az angol Comet is mintha 170 atutessel de keves sebzessel lenne, kb mint a Panther szivoszala stb).
Nem is ertem hogy miert van ez, hisz regebb a T-34/85-nek volt 100mm-es agyuja, az SU85-nek meg 107mm-es, es az sem vilagos, hogy miert sebez egy 85mm-es loveg atlag 180at, mig egy 88-as es 90-es atlag 240et...Ha mar szar az atutes, legalabb 200-210-220-ra felvihetnek a sebzest (amugy emeltek rajta, regebb csak 160 volt).

(#36813) #48613632


#48613632
törölt tag

Na fasza .. ammorack betalált, 1076 dmg :Y

(#36814) grex4


grex4
aktív tag

helló.

Új vagyok még a játékban és lenne egy olyan kérésem hogy ajánljatok már nekem olyan ágat a játékban ami jó és élvezet játszani rajta.

Szovjet vonalon megyek és az A-20as tank egy rakás szerencsétlenség, a T-28as hibátlan de akkora mint egy busz és közepes tankhoz méltatlan a páncélja. KV-1-et most szereztem meg de rémálom a lassúsága. 6perc elérni vele a célhoz és szanaszét kapják addigra. Tudom én vagyok a béna, olvasgattam rengeteget már, youtube videókat is néztem meg FAQ-okat de semmi más nincs bennük csak az elmélet, amúgy meg régi leírás mind. Nekem az tűnt fel a játékban hogy annyira kivan egyensúlyozva minden oldal minden tankja és csata tier beosztása hogy egyik tankkal sem élvezet játszani. Vagy pöpec és 4 szinttel magasabb tankokkal rak össze vagy egy rakás szerencsétlenség viszont akkor jó tier-be oszt be. Azt látom hogy a történelmi hűsége 0 és akármelyik tankot is nézem ki magamnak, az éveken át tartó nerfelés miatt kizárt hogy jó tank lesz. Tudom hogy nincs tökéletes tank de jólenne nagy látótáv, tierhez méltó páncél, valami sebesség a löveget már meg sem említem inkább. Szóval egy jó kis ág kell valamely nemzeten belül. köszönöm előre is ha létezik ilyen.

üdv

(#36815) vhw válasza grex4 (#36814) üzenetére


vhw
addikt

US heavy ág pl. (a T110 végű), vagy a medium.
Az M3 Lee után már egyenesbe jönnek (bár én nem utáltam azt a tankot se)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36816) #48613632 válasza grex4 (#36814) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem spec a KV-1 nagyon bejön. Az igaz, hogy lassú, de ha odaér, akkor oszt rendesen. Abból kifejlesztheted a T-150-et, vagy ha gyorsabbra vágysz, akkor a KV-1s-t. Ez utóbbinak viszont gyengébb a páncélja.
Abban viszont már most biztos lehetsz, hogy nem fogsz olyan tankot találni, ami gyors, erős, és átüt mindent. Valamit valamiért alapon mindnek van hátránya, és előnye egyaránt.

(#36817) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Hát nekem eddig a tigris 2 hatalmas nagy csalódás. :(((
Egyszerűen hihetetlen könnyen felderítenek. Szinte akárhol észre vesznek :((
Eddig a köreim 80%-t buktam vele...

[ Szerkesztve ]

(#36818) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mai best.


Replay

Duplázós köröm lett volna... :W :W

(#36819) grex4 válasza vhw (#36815) üzenetére


grex4
aktív tag

köszi az ötletet. Tényleg jónak tűnik az az ág.

pitepeti71: Hibátlannak tűnik a KV-1S nekem is, de nem hinném hogy annyit játszok majd a KV-1-el hogy meglegyen...
T-150 meg a számok alapján dettó a KV-1. Tudom hogy nincs hibátlan tank, nem is célszerű hogy mindenki azzal játsszon, csupán olyan ágat keresek ahol értelmes tankok vannak. Úgy látom az USA lesz az. (Tier 5-6ig gondolkodok egyenlőre)

Ja és még annyit szeretnék megkérdeni hogy miből kikövetkeztethető egy tank majdani sebessége?

Tele van a játék mértékegységekkel és számokkal de ezekből nem tudom (szerintem nem is lehet) kikövetkeztetni előre.

Ja amugy diospite a játékbeli nevem, nincs 300csatám még.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#36820) fradi81 válasza grex4 (#36814) üzenetére


fradi81
veterán

Lassú tankkal fedezéket kell keresni, mert szétszedik. A szovjet nehéztank elég könnyű, a közepes se lehet rossz. A német páncélvadász is laza. Most elkezdtem én is az amerikai nehéztank vonalat, a T1 heavy már jó, előtte van csak szenvedés.

Tank sebessége: Megnézed youtube-on :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#36821) vhw válasza grex4 (#36819) üzenetére


vhw
addikt

A végsebesség szerepel az adatok között, az hogy mennyire mozgékony, azt meg tudod kérdezni másoktól, akiknek már van.
Vagy viszonyítasz; megnézed a már meglévő tankjaid lóerő/tonna arányát, aztán megnézed ugyanezt az ismeretlen tanknál. Ha lényegesen jobb, akkor jobban gyorsul, agilisebb, ha kevesebb akkor lomhább (persze a mozgékonyságának érzetét befolyásolja a tank fordulási sebessége és a gördülési ellenállása a különböző talajtípusokon - amik rejtett adatok - de a Le/t aránnyal már tudsz egy megközelítőleges képet alkotni a tankról)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36822) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gyűlölöm a type-ot...... mellékeltem a ripléjt... tudom béna vagyok meg minden... de ő sem tudott kilőni xD
itt

(#36823) echterion válasza diegho (#36695) üzenetére


echterion
nagyúr

Olvastam itt a korábbi beszélgetéseiteket Djuree-val és egy kérdésem lenne: mennyi tier pontonkénti sebzés az, amire azt mondjuk, hogy jó játékos (zöld az effije :)) )?

**********

(#36824) #48613632


#48613632
törölt tag

Az mitől van, hogy az XVM stat hol mutatja részleteket, hol pedig nem? Arra gondolok, amikor a nevek mellett megjelenik a játszott körök száma, a WR és az efi.

(#36825) grex4 válasza vhw (#36821) üzenetére


grex4
aktív tag

Persze így néztem én is, mégis elszáguld a KV-1S a KV-1-es mellett így ez bukó. (tudom a sofőr is számít meg a vadi új motor de akkor is) A megközelítőleges képpel viszont egyetértek. Megnézem az amcsi ágat, lóerőben és súllyal is jobban állnak, páncél meg mit sem ér néha kivéve elöl.

KV-1et nemlehet sehogy gyorsabbá tenni? (könnyebb torony vagy könnyű puskával se?) Esetleg a 2fokkal gyorsabban forduló lánctalp ér bármit is?

üdv

(#36826) Pttypang válasza grex4 (#36825) üzenetére


Pttypang
veterán

2 fokkal gyorsabban fordul, meg nagyobb a teherbírás.

Everybody lies.

(#36827) vhw válasza grex4 (#36825) üzenetére


vhw
addikt

De ne a fán jobb klikkel nézd a még ki nem fejlesztett tankok adatait. Azoknak a stock felszerelését látod, csak a garázsban lévő felszerelt tankoknál mutatja az aktuális felszereltséget. Szóval nézd meg nézd meg az új tanknál a legjobb motor adatait.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36828) ollie válasza BaLee (#36818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jujj, 3800 sebzés tier 6-on nagyon szép. Kár, hogy nem nyertetek.

***

(#36829) #48613632


#48613632
törölt tag

Ez a Lucky ez most úgy értendő, hogy látok egy teamkill-t az ellenfélnél, 10m-en belül??? :F

szerk: És tényleg ... igaz, csak a staton látszik, de mindjárt visszanézem, szvsz az uccsó másodpercben lehetett :DD

[ Szerkesztve ]

(#36830) Pttypang válasza #48613632 (#36829) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, gondolom ezt úgy kell értelmezni, hogy elvileg valaki épp ütközéssel szeretne téged kivonni a forgalomból, viszont a társa közben lő rád, és a saját társát találja el, aki megmurdál tőle :)
Valami ilyesmi lehet az elképzelés.. :DDD Szóval igen, egy team kill 10 m-en belül :D

Everybody lies.

(#36831) krisss93


krisss93
aktív tag

Farmolni a T1- a jobb vagy az M6?

(#36832) diegho válasza echterion (#36823) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a jó játékost 300-tól felfelé mondanám, ezért nem tartom magam jó játékosnak.

(#36833) Patrick76496 válasza Atlantis (#36633) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az elején volt pár gyulladásom a 3 géppel, de a Black Prince-t nem szokott kigyulladni, nem hagyom, hogy a valagamba kerüljenek. Sokszor én is lövöm az Infantry heavy-k motorterét, beléjük eresztek 2-3 lövést, de nem akarnak gyulladni. A löveg tényleg gyenge, ha rosszul hat rá a random faktor, elég, hogy a skúló a KV-1S döntött részére kerüljön és kész... A gun depression is siralmas, viszont a BP -8-asa már egész kellemes.

(#36682) Jolet: A SU-100 nagyon jó kis gép a 122 mm-es csöve nagyon brutál. Már a 100-assal is egész jó köröket lehet menni, annak is van 175 átütése. A kisebb sebzést kompenzálja a rövidebb töltésidő. Valaki csak ezzel a löveggel használja, nem a 122-essel, a játékstílustól függ.

(#36661) pitepeti71: A Tiger rövid 88-asának miért ilyen nagy a célkarikája? :Y Oké, hogy ez csak 0,38-as, viszont ekkora szórást utoljára az IS D-25T-jénél láttam. Durva, mikor a 100-as crew 0,02-t javít ennek a lövegnek a pontosságán, még ha a venti nem is. Esetleg a Crosshair mod miatt van?

(#36738) GaburroSan: Szvsz használd a nagyobb átütésű 100-assal (59-100T), mivel a 122-es pontossága és célzásideje nagyon gyenge abban a tier-ben egy közepes tanknak.

(#36776) Timyyy: Szerintem sokaknak beletört a bicskája abba az ágba a SU-101-nél, esetleg valakinek már a SU-100M1-nél. :) Saját tier-ben kicsi átlagsebzés, gyenge gun depression és átütés. Egyébként még mindig nem értem miért kellett nerfelni őket a 8.0 CT2-ben, amikor amúgy sem lettek volna OP-k. T7-ben egy 219-es átütésű 320-as sebzésű elfér, mivel az AC Mle. 46-nak is 232/300 ez a 2 adat. Vagy T8-ban sem sok egy TD-nek a 268-as átütés és a 440-es átlagsebzés. Gondoljunk csak a Ferdi-JP2 párosra (246/490), vagy az AC Mle. 48-ra (267/400). Ja és Diegho is megmondta, hogy szar a 263-mas Objektum. :D

(#36777) krisss93: Szerintem T4 felett a SU-100M1 és az Object 268 kivételével az összes orosz td jól néz ki, bár ízlés kérdése. ;)

(#36747) diegho: Csak egy élő példa arra, hogy a mennyiség nem minőség. Annyira nem kegyetlenül rossz, egy mai átlag WoT player szintjét hozza.

Ha már a sebzésről is ejtettél szót, ezekkel a tankokkal milyenek az utánuk írt körönkénti átlagsebzések?
Type 59: 1506; IS-8: 2186; T-54: 1782; T29: 1782; Chi-Ha: 400; GwPanther: 1530; Black Prince: 1752; Type T-34: 666; M5A1 Stuart (kínai): 631

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#36834) #48613632 válasza Patrick76496 (#36833) üzenetére


#48613632
törölt tag

"A Tiger rövid 88-asának miért ilyen nagy a célkarikája?"

Ekkora. Miért? Ez nagy? Vagy honnan veszed?

(#36835) diegho válasza Patrick76496 (#36833) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem nincs gond azokkal a sebzésekkel, talán a T-54 ami kicsit kevésnek tűnik, a többi jó, kínai vackokkal nem tudom mi számít jónak, szóval azt nem tudom.

(#36836) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valaki ment már itt tigris 2-vel?

(#36837) echterion válasza diegho (#36832) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, ha neked nincs ennyi, akkor vajon kinek? :))

(#36836) Cseri0058: A kedvencem. Miért?

[ Szerkesztve ]

**********

(#36838) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
A Cyclone filter mit ad a motornak?
50% növeli a teljesítményét(gyorsabb-erősebb lesz ) ,vagy nehezebb kilőni?
A Fejlesztett torziós rugók a lánc tartósságát-erejét növeli vagy van kihatással a sebességre-fordulékonyságra is??
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#36839) Cseri0058 válasza echterion (#36837) üzenetére


Cseri0058
őstag

Te hogyan szoktál vele menni nyílt terepes pályán? Mert nagyon könnyen észrevesz az ellen engem. Pl.: van az a nyílt pálya aminek a közepén van egy rét és fent a folyo mögött van egy domb. Na ott a rét 2 felén induntunk. Elindultam felfele a dombra és szinte a kezdőnkön kiszurtak engem induláskor... Meg ugy általában nagyon hamar felfednek.

(#36840) Sunsetjoy válasza diegho (#36747) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Tudomásom szerint a HAC-S(eletchi) egy olyan alklán volt, ahová azok mentek, akiknek nem volt kötelező olyasmi, mint a HAC főklánnak (ami már máshová fuzionált), vagy a HAC-R alklánnak (TS, CW, TC). Azóta, hogy nem vagyok közelükbe, nem tudom mi változott.

Talán az is lehetséges, hogy az egy jóképű megosztott account... de tényleg siralmas teljesítmény.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#36841) Patrick76496 válasza #48613632 (#36834) üzenetére


Patrick76496
őstag

Összevetettem a képet az IS-8-asom M62-T2-esével, csupaszon mindkettő 0,38-as, 100-as legényekkel 0,36. Vedd úgy, hogy nem szóltam, a 2 eltérő crosshair miatt sokkal pontatlanabbnak hatott, mivel nálad a 2 záró körív közelebb van a célkarikához és a belső célkereszt (nálad kör) is kisebb. :R
Szerk.: Csak azért írtam, mert volt már rá példa, hogy a papíron írt adatoktól eltérő pontosságot láttam gyakorlatban. Amikor a SU-100 0,43-mas 122-esének kisebb volt a szórása, mint a Somua S-40 0,41-es 75-ösének. Igaz a legénység a SU-100-on jobb volt, viszont a 100%-os SU-100 pontossága egyezik a 50-99%-os Somua-éval.

(#36835) diegho: Akkor rendben van, köszi a véleményt. A T29-et elírtam, azzal 1855.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#36842) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok,hogy csináltok screenshotot a játékban?Nem találtam meg a billjét,pedig kerestem... :F :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36843) Patrick76496 válasza DonMedve (#36842) üzenetére


Patrick76496
őstag

A printscreen billentyűt megnyomod, és kiírja a képernyő alján, hogy hova mentette.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#36844) scyllarus válasza DonMedve (#36842) üzenetére


scyllarus
veterán

Prnt Scrn :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#36845) vhw válasza zsloti (#36838) üzenetére


vhw
addikt

A cyclone-tól csak nehezebb lesz kilőni a motort (plusz HP-t ad neki)

A fejlesztett felfüggesztés ugyanezt csinálja a lánccal, nehezebb lesz lelőni, meg ugye plusz terhelhetőséget ad.

Más hatásuk nincs, ami befolyásolná a tank mozgékonyságát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36846) sith7


sith7
nagyúr

Igazatok volt, a hosszú 88 - assal nagyon jó ez a Tiger :K .. még egy kezdőnek is, mint én :B

(#36847) _seth_


_seth_
veterán

Ez nem az én napom... ma már másodjára lő ki a csapattársam, mindezt kb 5 csatából... :(((

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36848) Enzolord válasza Sunsetjoy (#36840) üzenetére


Enzolord
addikt

Én találkoztam tegnap az egyik HAC-Res kisgyerekkel...
Akkora paraszt volt, hogy hihetetlen...
Annyi cyberkaratés magyar tizenpár éves kis k*cs*g van fenn, hogy az valami borzasztó....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36849) DonMedve válasza scyllarus (#36844) üzenetére


DonMedve
addikt

...és patrikgtaivs köszönöm! :B :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36850) Patrick76496 válasza Enzolord (#36848) üzenetére


Patrick76496
őstag

Minő véletlen, én is találkoztam ma egyel. Már a csata elején kiírta, hogy noob a csapata. Mivel nem volt arty, ezért felmásztam T29-el a domb tetejére, A2-be El Halluf-on, és mivel szegény T7 heavy-k még mindig nem tudják, hogy a T29 tornyát fölöslegesen lövik, ezért hamar elfogytak. :) Ezután még egyszer kiírta ugyan azt, amit az előbb. Eredmény:

Victory Map: !El Halluf 2013. január 29. 20:58:38
Vehicle:: T29
Exp: 1 310 + Credits: 34 874
Achievements: : Steel Wall, Sniper
3392 dmg

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.