Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) 04ahgy válasza Fel (#37099) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Közutálat??? :F :Y Mindkettő a Top5 kedvenceim közt van. :C

(#37094) emre: A kis német Tier5 T-25-tel azért elég jól lehet pénzt gyűjteni. Olcsó a lőszer, bagó a javítás.

Megvan az XP-m a T28 Prototype-ra! :DDD :C

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37102) GaburroSan válasza Enzolord (#37077) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Mint állat! 300 pen mindent visz a pénz meg nem számít mert mellette a T59-el hozzáfarmolok! 300-500 között sebzek MINDENT ha nem pattan le róla! JagdTiger hogy nézett amikor 300 méterről szemből kapott 1 355 dmg-t! :DD :DD Újabb FUN tank! Amíg nem nerfelik az ágyút a T-44 mintájára!

(#37103) Atlantis válasza 04ahgy (#37101) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem egyik se fog hiányozni, Komarin visszatértének viszont örülök, bár előbb várjuk meg, mit csináltak belőle. Még Swamp kéne vissza...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37104) Bingisz válasza Fel (#37079) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt a Komarint rakják vissza, ami most században elérhető?

A közös európai tree-ről semmi? =(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37105) AlexWolf válasza 04ahgy (#37101) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Értsd: Az oroszok utálták

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#37106) 04ahgy válasza AlexWolf (#37105) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Értem már. Az oroszok utálják ezeket, és mivel annyian vannak, mint az oroszok, a szavuk döntő...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37107) emre válasza 04ahgy (#37106) üzenetére


emre
veterán

igazából én is utálom ezeket a pályákat, mondjuk az oroszokat is......

(#37101) 04ahgy

Ha valaki naponta nem csak 10-15 csatát tud menni akkor szerintem tök felesleges prém tank, mert egy prém fiókkal is nagyon jól lehet keresni. Mondjuk ehhez valamilyen szinten tudni kell játszani is...

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37108) Patrick76496 válasza Antonius1978 (#37056) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az én T29-em nem gyúlékony, 94 köröm alatt alig kapott tűzre. Nem tudom a tied honnan származik. ;]

(#37062) +SoulRiever-: Nem erős, csak ott van a spaced armor a kis téglalapokba rejtve az oldala felső részén. Próbáld ki, vagy lepattansz, vagy benyeli.

(#37103) Atlantis: Dragon Ridge-en is alig csináltak valamit, azt még jobban el is rontották. Amit kinézek a wg-ből, az az, hogy kicserélik a skin-t 8.0 style-ra és kész.

(#37030) Taragas: Ha ez megnyugtat, akkor mondom, hogy a klánomban legalább 5 embernek van, és kb még 10, aki azt a vonalat húzza. Még 1000 xp az Uralmash. Nem szerettem ezt a SU-100M1-et, valamiért úgy érzem a SU-101-et sem fogom. De ha olyan jól működik a gold skúlója, mint a T-54-nek, akkor lehet nem olyan rossz. :)

(#37023) Jolet: A T29 nagyon jó kis gép. A pontatlanságon kívül nincs semmi baja, öröm nézni, ahogy pattognak a tornyáról. :)) A Porsche Tigrisre először a löveget kellett volna kifejlesztened, a stock toronyra is rámegy a hosszú 88-as.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#37109) AlexWolf válasza emre (#37107) üzenetére


AlexWolf
senior tag

mi bajod a ruszkikkal? ők is csak egy nép. Köztük is vannak hülyék és kevésbé hülyék.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#37110) 04ahgy válasza AlexWolf (#37109) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én oroszbarát vagyok. :D A tankok terén is...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37111) ollie válasza Pttypang (#37037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 8.0 előtt nem így volt, egyszer megszerezted a pecsnit, és végleg megvolt. Pontosabban a 8.0-ig mert akkor elvették mindenkitől (tőlem is).

(#37042) 04ahgy: kivéve a promó tankokat. Durva is lenne, ha azok is számítanának, mert van olyan, amivel gyakorlatilag esélyed sincs találkozni.

(#37059) Crytec210: IS-nek nincs spaced armorja.

(#37079) Fel: Remélem nem hagytam ki semmi érdekeset...

De, a magyar tech tree-t :P

[ Szerkesztve ]

***

(#37112) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a T43 - as válaszokat, akkor azt hiszem hanyagolom

Djuree
Neked is köszi a megerősítést :R

[ Szerkesztve ]

(#37113) Djuree válasza sith7 (#37112) üzenetére


Djuree
félisten

nekem volt fullos t43-mam, nagyon szar, sosem lesz t44-em, nem vagyok hajlandó mégegy kört menni t43-al...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37114) ollie válasza Djuree (#37113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hasonlóképpen érzek én is. :DDD

***

(#37115) Patrick76496 válasza 04ahgy (#37110) üzenetére


Patrick76496
őstag

Na akkor nem vagy egyedül. Soviet power. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#37116) diegho válasza Djuree (#37113) üzenetére


diegho
nagyúr

Az orosz tankok OP-k ugye?

(#37117) Zeratul válasza Djuree (#37113) üzenetére


Zeratul
addikt

T-43 az orosz "panther" ami a gyengeségét illeti. Kellően lomha hogy ne tud klasszikusan medként használni, gyenge az ágyúja a tierjében, páncélzata alufólia. KV-13 a nerf után mozgékonyabb, jobb a páncélzata ágyú ugyanaz csak egyenlőre vak ág.

(#37118) Atlantis válasza Djuree (#37113) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a végére egész megbarátkoztam a T-43-mal és 50% győzelmi aránnyal adtam el, ami egészen tűrhető esetemben. Persze örültem, mikor meglett a T-44...ami egy másik történet, mostanában hanyagolva van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37119) diegho válasza Zeratul (#37117) üzenetére


diegho
nagyúr

A panther gyenge? Ez valami vicc?

(#37120) Djuree válasza diegho (#37116) üzenetére


Djuree
félisten

hát azt nem tudom, te vagy a szaki :) de az amcsik opabbak :DD ;] T29 nagyon tetszik most, nemsoká T32, mostmár kezdem látni miért a legjobb t8...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37121) RONEX válasza Djuree (#37113) üzenetére


RONEX
csendes tag

Nekem van T-43-mam, és meglepően jó csatákat megyek vele (átlagomhoz képest).
Néha arra gondolok el se adom. Lehet nem teljesen med-ként használod?!

(#37122) Jolet válasza Patrick76496 (#37108) üzenetére


Jolet
őstag

igazából megvolt pár óra alatt a fejlesztés, de nem is figyeltem, hogy az jobb lenne :-(

de ha kész a Tiger P teljesen merre induljak a 3 közül?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37123) Djuree válasza RONEX (#37121) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, majd ha akciós lesz visszaveszem és teszek vele még egy próbát :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37124) ollie válasza Zeratul (#37117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, a Panther teljesen jó tank a tierjében, ahhoz képest a T-43 egy ócskavas.

Még a tier 8-as medeknek sincs akkora penje, mint a Panthernek.

[ Szerkesztve ]

***

(#37125) Napfénysüti válasza ollie (#37114) üzenetére

Bakker de puhányok vagytok. :DDD ;]

Més que un club!

(#37126) Zeratul válasza ollie (#37124) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha bejön neked a meggymagköpő akkor lehet, de én nem tudtam vele játszani lehet hogy nem a VK3002 DB után kellett volna vele próbálkozni.

Panther II KWK 36 8,8cm L/71 mintha nagyobb pennel bírna mint a dióverő meggymagköpő.

Atlantis: nekem minden volt csak pontos nem és feszt pattogott mindenről.

[ Szerkesztve ]

(#37127) Atlantis válasza Zeratul (#37117) üzenetére


Atlantis
veterán

Panther ágyúja nagyon jó, kicsit sebez, de azt gyakran, átütése osztályában a legjobb és pontos is. Ahhoz képest a T-43 csúzlija sehol sincs.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37128) forras2 válasza Zeratul (#37117) üzenetére


forras2
őstag

Mit értesz az alatt, hogy gyenge a panther? :U
Tény, nem túl vastag páncélzata van, de hát mit várunk 1 MEDtől?
Ennek ellenére beforgatva elég sok mindent pattint az orra.
Pontosabb ágyút nem találsz a játékban mint a pantheré. "Repülő légynek lelövöd vele a szempilláját" Vagy legalább is valaki így fogalmazta meg a pontosságát itt :D
Szinte mindent át visz. Tény, nincs nagy sebzése, de nagyon kicsi az újratöltési ideje. Így amíg pl IS-el lősz 1-et, egy 450-es sebzést, addig párduccal 3-atm, egyenként 170-es sebzéssel. :))

(#37129) Napfénysüti válasza forras2 (#37128) üzenetére

Kíváncsi is vagyok rá. Gondolkodom rajta hogy nekiállok a német med ágnak.

Més que un club!

(#37130) Zeratul válasza forras2 (#37128) üzenetére


Zeratul
addikt

Feltéve hogy nem kaptál az elején rögtön ammo rack találatot ami biza nem ritka a panthernél még wet ammo rack-al se.

(#37131) diegho válasza Zeratul (#37130) üzenetére


diegho
nagyúr

Aha... maradjunk annyiban, hogy a panther egy nagyon jó tank.

(#37132) forras2 válasza Napfénysüti (#37129) üzenetére


forras2
őstag

Nagyon jó tank :K
Ha úgy van, nem mersz neki állni, meg tudjuk beszélni, hogy kipróbálhasd ;) :R

Zeratul
Hát, fél kezemen meg tudom számolni, hogy az utóbbi 50 csatában hányszor kaptam vele ammo rack-et.
Többször kapok az IS-el vagy a Tigrissel, mint a párduccal.
Jó tank az a párduc, rossz kifogások ellenére is ;)

[ Szerkesztve ]

(#37133) Zeratul válasza diegho (#37131) üzenetére


Zeratul
addikt

Feltéve hogy tudsz abban a stílusban játszani amit az megkíván, nekem nem sikerült.

Forrás2: fél éve kifejlesztettem már a panther II-t. .

[ Szerkesztve ]

(#37134) diegho válasza Zeratul (#37133) üzenetére


diegho
nagyúr

A stílus és tudás hiánya nem a tank hibája.

(#37135) Zeratul válasza diegho (#37134) üzenetére


Zeratul
addikt

Ez igaz, de nem lehet mindenki maximalista, a nem kedvelt stílusú tankokon valahogy átverekedem magam oszt kész, nem nagyon vagyok hajlandó rá több energiát időt fordítani.

(#37136) Jolet


Jolet
őstag

ma a TigerP-vel beindult a szopóág :-) eddig kb. 10-ből 10 vesztés
de nem csak nekem
átlagban 4-5/15-el kapunk ki
ennyire bénák vagyunk, vagy ennyire jól osztja ki az ellenfelet?
a többi 7 tankommal az első körben nyertünk rögtön

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37137) Sanya válasza diegho (#37131) üzenetére


Sanya
nagyúr

én azt szeretem vele, mikor zsinórban lövöm a hatodik 0 sebzéses átütéseket.
nagyon el kell vele bújni és onnan aljaskodni. A panther 2-vel is bújócska van, de már jobban sebez (igaz nagyobb az újratöltési idő).
Nekem a type jön be jobban, szeretem, hogy pattog :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37138) diegho válasza Zeratul (#37135) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor ne jelentsd ki, hogy az a tank gyenge, mert ez nem igaz. Itt mindenki agyon szidta a német tankokat, elkezdtem velük játszani és eddig mindegyik nagyon jó volt.

(#37139) grex4


grex4
aktív tag

helló.

M3-Lee amcsi tankkal szenvedek és kérdezném hogy az M4 sherman az jó tank? Vagy ezen az ágon merrefelé érdemes elindulni? Gyors mozgékony tankot akarok ami kicsit bírja is a strapát. köcce

AlexWolf:

értem és kösz. Kipróbálom, bár az xp marha lassan jön így nehéz a döntés.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#37140) AlexWolf válasza grex4 (#37139) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nekem tetszett az M3 Lee is, igaz nem tankként hanem TD-kén kell vele bánni.
A shermi tök jó lesz utána.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#37141) ollie válasza grex4 (#37139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sherman tök jó (mind a három), de az igazi királyság az M6-tal jön majd el. :)

(#37140) AlexWolf: ja, hát a mazochistáknak tetszik az M3 Lee is :P

[ Szerkesztve ]

***

(#37142) Bingisz válasza ollie (#37141) üzenetére


Bingisz
addikt

Ahhoz már ki kellene fejleszteni neki a t1 heavyt is. Ha a sherman felé megy, akkor csak a t-29 jóságát tapasztalhatja meg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37143) Zeratul válasza diegho (#37138) üzenetére


Zeratul
addikt

A T-43 hoz hasonlítottam és a közös gyenge tulajdonságaikat soroltam fel mint a lomhaság, a gyenge páncélzat és a gyenge ágyú amit a KWK 36 8.8cm L/56 re értettem mert nagyrészt azzal használtam.

(#37144) diegho válasza Zeratul (#37143) üzenetére


diegho
nagyúr

Panther-nek elég jó a páncélzata a medek között.

(#37145) Pttypang válasza ollie (#37111) üzenetére


Pttypang
veterán

Na akkor már értem :)
A t-43-on gondolkodtam én is, legalábbis ki van fejlesztve, csak nem arra mentem tovább, ha jól emlékszem :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#37146) Cseri0058


Cseri0058
őstag

fúúúúú emberek nagyon ráéreztem a királytigrisre :C
el sem merem képzelni mi lesz itt a top ágyúval... :DDD
hihetetlen jó tank :) az előbb az is7 pattant le rólam 3x :D

[ Szerkesztve ]

(#37147) ollie válasza Cseri0058 (#37146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát az bizony az IS-7-es játékos hibája volt.

***

(#37148) diegho


diegho
nagyúr

Előbb olyan csata lett draw, hogy nem tudom elképzelni mi történt. A végén 2 arty élt az ellennél, nálunk 4 arty 2 tank, spotoltam a 2 ellenfél artyt, egyikbe lőttem, másik kilőtt, kiléptem a csatából, mondván ez simán megvan. Erről lett draw úgy, hogy 1-1 arty maradt életben. WTF?!

(#37149) Atlantis válasza diegho (#37148) üzenetére


Atlantis
veterán

Jók és/vagy szerencsések voltak az ellenfél tüzérei...amúgy milyen arty-k voltak? Némelyik ugye igen gonosz tud lenni TD-módban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37150) Pttypang válasza diegho (#37148) üzenetére


Pttypang
veterán

Tőletek mindenki kiment kávéért. :)

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.