Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) ollie válasza Csabi04 (#37250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal is tudsz, ha jó játékos vagy. Ha van prémiumod, elég, ha csak átlagos vagy.

***

(#37252) fradi81


fradi81
veterán

Mostanábaa figyeltem hogy néhány tank neve mellett van egy * jel, az mit jelöl?

moto g72, Ninebot d28e

(#37253) mynames válasza vhw (#37244) üzenetére


mynames
senior tag

Na ezt nem is tudtam!

(#37246) sith7:

Tarts meg fullos 6-os tankot (esetleg 5-öst) farmolni. A KV1S pl egy állat. Nekem fullos és örök darab a garázsban. Hiába 1025 egy skuló mert nyert csatában minimum egy 20-ast hoz, és általában a bukott sem mínuszos. Én emellett tartok még fullos M18-at és VK3601-et, és legalább a duplázásra megjáratom mindet.
Munkatársam is mindig ezüst hiánnyal küzd, most vett booster packot... :DDD Hiába mondtam neki , hogy farmoljon alacsony tierben...

Mai első duplázás M18-cal:

Na jó ez egy jó kör volt, de 8-10k vesztes körben is megvan.

"És mi a hiba a képen ?" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37254) ollie válasza mynames (#37253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a booster pack?

***

(#37255) scyllarus válasza sith7 (#37249) üzenetére


scyllarus
veterán

Az M6-om nekem is majdnem stock, de így is hoz minimális nyereséget, még ha nagyon el is izélek valamit a csatában. Ha meg jó kört fut, akkor pláne. A 90mm-essel lesz majd az igazi. A T1HT-t pont ezért tartottam meg, az mindig jól hoz. A KV-1 is jól hozott, az átmenetileg el van adva, de még visszaveszem valamikor. A Matildával (nem prém angol T4) is lehet jól hozó köröket menni, abba legalább nem kell gold. Ami még jól termelt nekem, az a BDR G1B, amikor már a 90mm-es ágyú volt rajta, most az ARL44 sem veszteséges ugyanazzal a csővel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37256) mynames válasza ollie (#37254) üzenetére


mynames
senior tag

Booster package a hivatalos neve.
1500 gold
2M ezüst
30 nap prémium

Mindez 31.95 Euró... :U

[ Szerkesztve ]

(#37257) ollie válasza mynames (#37253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"És mi a hiba a képen ?"

Dél felé nézel, de az ellenség északra van. :DDD

***

(#37258) nyunyu válasza mynames (#37253) üzenetére


nyunyu
félisten

"És mi a hiba a képen ?" :DDD

Periszkopot, alcahalot komolyan gondoltad a T1HT-re? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37259) SoulReaver válasza mynames (#37253) üzenetére


SoulReaver
veterán

"És mi a hiba a képen ?"

Te nem arra nézel mint a többiek :)

[ Szerkesztve ]

(#37260) DonMedve


DonMedve
addikt

Urak,ez az ingnore list mit takar?Magyar kliensbe,hogy fest,tiltó lista?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37261) mynames válasza ollie (#37257) üzenetére


mynames
senior tag

:DDD akár lehetne az is!

Mostanában egyre többször tapasztalom a lemings' train effektust, erre gondoltam. A képen az látható, hogy kezdés után 54 másodpercel már csak 4 tank van a bal oldalon, abból egy ágyú. Az is látszik , hogy mennyire közelről indult az ellenség is. Ismeritek ezt a pályát ebben a felállásban , nem kell ezt ragoznom azt hiszem.

(#37258) nyunyu: hát kérem szépen a remény hal meg utoljára... Szerinted sz*rt se ér? :DDD

(#37260) DonMedve: katt a kapcsolatokra, majd alulról a második vízszintes a "Tiltólista".

[ Szerkesztve ]

(#37262) p06 válasza mynames (#37253) üzenetére


p06
senior tag

Az hogy 2 celzoval mesz 35km/h-val? :D Mert nallam mostanaban ur sebesseg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37263) Jolet


Jolet
őstag

bocs, ha hülyeséget kérdezek, de a sebzést mi alapján számolja az összesítésnél?
délután volt olyan meccsem, ahol a szemem láttára írt ki 1000 körüli sebzést a tank fölé és a végén még 500 sem volt összesen
:-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37264) Bingisz válasza Jolet (#37263) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyértelmű. A csapattársak sebzését is látod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37265) mynames válasza Jolet (#37263) üzenetére


mynames
senior tag

Az 1000 sebzést biztos nem egyedül osztottad ki. Pont odalőtt még valaki, pont akkor.

[ Szerkesztve ]

(#37266) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a választ mindenkinek, azt hiszem tiger megy, kv-1s jön vissza, mert ez így állóvíz :(

(#37267) DonMedve válasza mynames (#37261) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm!Értelemszerűen akiket erre rakok azokkal nem tesz össze? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37268) D.Orion válasza DonMedve (#37267) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem a fenét nem, csak tudni fogod, hogy na az az idióta ott a piros csillaggal tiltó listán van. :U

(#37269) mynames válasza DonMedve (#37267) üzenetére


mynames
senior tag

Egy darabig én is azt hittem , hogy "na ezt a hülyét sem látom többet"....de sajnos nem. Feljebb írta whw:

"Nem tud neked privátot írni ingame, nem látod csata közben amit esetleg ír."

[ Szerkesztve ]

(#37270) KaYaK válasza diegho (#37162) üzenetére


KaYaK
tag

Ahogy igértem itt van vele az eredményem persze nem "Unicom-os" szintű sőt.... Csak a tank miatt védtem meg... Nerf után tényleg kicsit rosszabb lett de nekem a legjobban tetszik...

élni és élni hagyni...

(#37271) nyunyu


nyunyu
félisten

Bazz, megint kezdi a magas ping -> alacsony fps+szaggat a hang kombot :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37272) DonMedve


DonMedve
addikt

Értem Urak!Köszönöm a segítséget. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37273) diegho válasza KaYaK (#37270) üzenetére


diegho
nagyúr

Hát ez nem valami sok sebzés, nem tudom mennyi a sebzésed a többi tankkal, lehet azok mellett ez jónak számít.

(#37274) scyllarus válasza sith7 (#37266) üzenetére


scyllarus
veterán

Hosszas tanakodás után (azaz az akció utolsó napjára) visszavettem a Tigert én is. (kb. ingyen, P ment félárú H jött), de azóta is erősen gondolkodom, jó ötlet volt-e. Lehet, hogy nekem is megy a levesbe, T7-re a T29-et és a Panthert akarom fixen, nem biztos, hogy kell még több. Azért, hogy 1-1 akcióra elővegyem, még nem biztos, hogy megéri tartogatni. Te is csak megerősítettél ebben, szerintem hasznosan el tudom költeni az árát.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37275) sanya67


sanya67
tag

Hetzer
Sose töltöttem még fel ide replay-t de ez megér egy misét.
Sportértéke nulla (toptank, gold használat).
Viszont érdemes tanulmányozni az ellen elképesztő balfékségét....
Az elején bemákoltam két killt. Aztán látom, hogy a balolddal elesett, 6 tank jön a bázis felé ahol rajtam kívül 2 afk és egy arty baszta a rezet.
Gondoltam kakukk, talán még 1-2 kill összejön de ledarálnak simán.
Kérem szépen, úgy jöttek egyesével mintha én kértem volna....aztán a végén az ellen bázisánál a hetzer már sima ügy volt.

(#37276) sith7 válasza scyllarus (#37274) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is a T29 miatt kezdtem az amerikai vonalat, TigerP az már volt régóta nekem is

(#37277) KaYaK válasza diegho (#37273) üzenetére


KaYaK
tag

Te mennyit sebeztél az E4-el átlagban? Megmutatod?

élni és élni hagyni...

(#37278) diegho válasza KaYaK (#37277) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem nincs E4-em, viszont nincs 10-es tankom 3000 átlag alatt, csak az IS-7, amivel letoltam vagy 500 csatát a legelején, amikor fogalmam sem volt róla miről szól a játék. Az ingame nevem is ugyanaz, mint itt, lehet nézegetni a sebzéseket.

(#37279) crus90


crus90
tag

Üdv mindenkinek.

Valaki mondja meg hogy miért nem megy Fullgrafikán nekem a játék a 8.1-es pach-ota?
Pedig gondolom elégnek kellene lenni-e a gépemnek a játéknak hogy FullHd-ben teljesen max grafikán menjen. :U

Konfigom a következő! És csaj max 35-40fps-el hasít és van amikor le esik 20-25-re is. :U :W
Cuccok
✔ Amd Bulldozer Fx8150★Gigabyte ga-990fxa-ud3★Noctua NH-D14★Geil Evo Leggera 2x4GB DDR3 2133MHz★Cooler Master Haf 922 plus★1TB Wd Black Sata3 64Mb★Asus HD7870 2Gb DCII Top 1100Mhz★Thermaltake Smart 80 Plus 550w★A4-Tech XL-750BH Gamer Mouse★ ✔

Előre is köszönöm. :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#37280) DonMedve válasza diegho (#37278) üzenetére


DonMedve
addikt

"... a legelején, amikor fogalmam sem volt róla miről szól a játék...."-kb. én is így vagyok vele.Megyek azt vagy lövök,vagy lelőnek. :B :DDD :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37281) KaYaK válasza diegho (#37278) üzenetére


KaYaK
tag

De most komolyan ugye nem magadhoz hasonlitasz mikor irtam korábban hogy noob vagyok a játékban.... Szimplán a tankot szerettem volna megvédeni hogy nem egy rakás roncshalmaz... Természetesen más értő kezekben biztos többre képes... Ha nem haragszol nem nézegetem az ingame adataidat mert csak elszomorit. De itt a lényeg a tankon volt...

élni és élni hagyni...

(#37282) Bingisz válasza crus90 (#37279) üzenetére


Bingisz
addikt

Ilyen gyenge lenne a Bull?
Más játékok hogy mennek?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37283) crus90 válasza Bingisz (#37282) üzenetére


crus90
tag

Csak a 8.1-es óta csinálja nekem ezt. :U
Am minden fullon megy, nincs kivétel. :( Ez is fullon megy de van amikor le esik az fps25-re de ott már idegesítő! :W

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#37284) emre válasza Timyyy (#37226) üzenetére


emre
veterán

Grat.

Bocs, de nem tudtam menni.
Illetve lehet hogy egy darabig felfüggesztem a wot-ot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37285) sanya67 válasza emre (#37284) üzenetére


sanya67
tag

Hámimemé'? :U

(#37286) p06 válasza crus90 (#37279) üzenetére


p06
senior tag

Érdekes nekem gyengébb van és megy fullon fHD ban..(csak intel és nVidia) de nem vettem észre telj.beli különbséget a frissítés óta. De ahogy észrevettem elég gagyi módon csak 1 magot használ... de gyári tuningal felhúzva a procit jobban megy, de elég vicces... szegény mag csak pörög mint áll..:DDD.

DonMedve: De ott is csak 1-et ... sajnos

[ Szerkesztve ]

(#37287) DonMedve válasza p06 (#37286) üzenetére


DonMedve
addikt

WoTStarter?Az nem jó?Avval használja a magokat.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37288) Linkin válasza emre (#37284) üzenetére


Linkin
senior tag

Én meguntam nagyon monoton hagyom is a fenébe ennyi volt kb 1 hónap alatt meguntam

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#37289) crus90 válasza p06 (#37286) üzenetére


crus90
tag

8x3600Mhz-t nem hiszem hogy nagyon csapkodni kellene a seggét hogy menjen.. Főleg hogy kisebb konfigokkon meg nagyobb fps-el hasít. :U

Lehet akkor VGA driver lehet a probléma. :K :U

Nincs valami olyan MŰködő progi amivel be tudom kapcsolni pár magot még? :F

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#37290) p06 válasza crus90 (#37289) üzenetére


p06
senior tag

Így ténylegg furcsa. Mert nekem 4x2.4GHz de a turbo vacak miatt 2.7en pörög folyamatosan... Lehet nagy hülyeség de hátha: nem lehet a proci videó gyorsítoját használja, és nem a video kártyát? Laptopon volt ilyen probléma.

(#37291) DonMedve válasza p06 (#37286) üzenetére


DonMedve
addikt

A WoTStarter elvileg pont arra való,hogy használhatod vele a többi magot.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37292) Bingisz válasza crus90 (#37289) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát a legfrissebb catalyst kéne rá....
Nincs olyan progi ami több szálasít, ez annál jóval bonyolultabb.

DonMedve: De az csak kiválasztja hogy melyik magon fusson a játék

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37293) p06 válasza DonMedve (#37291) üzenetére


p06
senior tag

Multkor probálgattam és ha használtam azt a programot akkor is csak 1 mag (1-2-3) ment fullon a többi nem igazán csinált semmit. De lehet ez más miatt volt nem tudom... lehet megint megnézem.

(#37294) Imilenni válasza diegho (#37278) üzenetére


Imilenni
addikt

Miért magadhoz hasonlítod? Egy kurta szóval nem mondta hogy jobb nálad ;)

Press "F" to pay respects.

(#37295) cscsali válasza DonMedve (#37287) üzenetére


cscsali
tag

Te tényleg azt hiszed, ha egy programot nem készítenek föl a több magos használatra, majd egy kis hulladék progi ezt megoldja?

(#37296) Zeratul válasza diegho (#37197) üzenetére


Zeratul
addikt

Élvezet volt végignézni. :R

(#37297) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Meg van az új rekordom! :)
627m-ről lőttem ki egy jgdtigert királytigrissel! :)

(#37298) diegho válasza Imilenni (#37294) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindenkit magamhoz hasonlítok, ki máshoz hasonlítanám. Ez nem arról szólt, hogy ki a jobb. Azt mondta nagyon jó az E4, megkérdeztem mi alapján mondja ezt, az E4 statja pont nem igazolja ezt, hiszen alig tudja megsebezni vele a saját hp-ját átlagban.

(#37299) Cseri0058 válasza diegho (#37197) üzenetére


Cseri0058
őstag

Szép kis kör volt! :)

(#37300) crus90 válasza p06 (#37293) üzenetére


crus90
tag

Ha működik kérlek szólj, addig frissítem a drivert, :K :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.