Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) #48613632 válasza nyunyu (#36698) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ahh, köszike :R

Más:
Azért a Tigrinccsel már vigyázni kell. 7/7 lövés 1000dmg, és kábé nullszaldós vagy, ha megdöglesz:

(#36702) diegho válasza jano_77 (#36699) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze, biztosan jó lenne tier7 medre 203pen-es ágyú... gondolkozz már kicsit!!!!

(#36703) jano_77 válasza diegho (#36702) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért szerinted az normális, hogy egy 7-es med egy 6-os ágyújával szaladgál a csatában? :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36704) diegho válasza jano_77 (#36703) üzenetére


diegho
nagyúr

T-43? KV-13? Milyen ágyújuk van? Egyéb kérdés?

(#36705) Pttypang válasza jano_77 (#36703) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkább gyengébb legyen, mint túl erős... :)

Everybody lies.

(#36706) Atlantis válasza jano_77 (#36703) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne viccelj, még a T8-as medeknek sincs (Panther II-t és az angolt leszámítva) 203-as átütésű csúzlija. Nagyon OP lenne az az ágyú a 3002-n.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36707) forras2 válasza diegho (#36695) üzenetére


forras2
őstag

Igen! De pl azt nem mutatja meg, hogy Te a csapat szerint játszol, vagy saját elképzelés szerint.
Mert ha teszem azt, össze jössz 1 olyan csapattal, ami a lemming elvet követi, Te 1-2 játékossal mész másik irányban, nem biztos, hogy olyan sebzéseket ki tudsz osztani, mint normális elosztású esetekben.
Őőő ez nem mentegetőzés. Mert én tudom magamról, hogy rossz játékos vagyok, ez csak a véleményem.

Más...
És amit nem tudok, az az, hogy mikor kezdtem a játékot... mert mindenhol csak azt írja, hogy mikor regeltem, nem azt, hogy mikor mentem az első csatát. De ha jól emléxem, akkor már játszottam, amikor a 7.2 kijött.

(#36708) nyunyu válasza #48613632 (#36701) üzenetére


nyunyu
félisten

Azért a Tigrinccsel már vigyázni kell. 7/7 lövés 1000dmg, és kábé nullszaldós vagy, ha megdöglesz:

Minel feljebb mereszkedsz, annal inkabb igy van.
T9-ben mar 2000 korul kell sebezni ahhoz, hogy egyaltalan a javitasi koltseget fedezze.

Altalaban nem is sikerul annyit osszehoznom az M103-mal, mert valahogy mindig megtalalnak az artyk, aztan ropkodnek a 6-800HP minuszok.

Tobbi hetes heavy top agyujaba amugy dragabb a loszer, mint a Tigrisbe.
T29-be valonak darabja egy ezres.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36709) jano_77 válasza diegho (#36704) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom, mert nincs ilyen tankom. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36710) forras2 válasza nyunyu (#36708) üzenetére


forras2
őstag

Az IS-be is 1k/lőszer. Amikro pattanok vele, vagy mellé lövök, mindig szoktam is mondani, mínusz 1k :D

(#36711) diegho válasza forras2 (#36707) üzenetére


diegho
nagyúr

No nézzük csak utóbbi 3 körömet, amiből 2 bukta és 2 brutális lemming csapat volt:

Úgy látszik rám nem igaz, hogy szar csapatban nem lehet sebezni.

(#36712) Napfénysüti válasza jano_77 (#36709) üzenetére

8-as medeknek ilyen 170 körüli pennel rendelkező ágyik vannak (T-43, Type...). :)

Més que un club!

(#36713) forras2 válasza diegho (#36711) üzenetére


forras2
őstag

Hol írtam én azt, hogy szar csapatban nem lehet sebezni? :U
Olvasd el még egyszer az előző írásomat. Van benne 1 "nem biztos" összetételű szó páros.
Akkor ezt értelmezzük kicsit.
A nem biztos nem azt jelenti, hogy tutira nem, hanem azt, hogy nem feltétlenül van az úgy, mint más helyzetben. Így már oké? :P ;]

(#36714) Djuree válasza diegho (#36711) üzenetére


Djuree
félisten

szép körök :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36715) kanyipicske válasza diegho (#36711) üzenetére


kanyipicske
tag

Épp akartam kérdezni, ha lemming train van Te mit csinálsz?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#36716) jano_77 válasza Djuree (#36714) üzenetére


jano_77
nagyúr

tényleg azok.....álom körök számomra. :(((

gratula :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36717) diegho válasza forras2 (#36713) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell semmiféle összeesküvés elméleteket gyártani, sem pedig megmagyarázni, hogy azért nem sebzel eleget, mert sokszor szar a csapat. Az előfordul, hogy az embert kilövi az arty az elején, vagy kap egy ágyú+ammorack lövést és nem tud sebezni eleget, de ez nem folyamatos. Aki nem tud eleget sebezni, az elsősorban magában keresse a hibát, ne a játékban és a csapattársakban. Nem értem miért arról megy itt állandóan a téma, hogy azért nem sebeztek mert... és még véletlenül sem kerül szóba, hogy azért nem, mert ennyire vagytok képesek. Ez a tény, nincs ezzel semmi baj, nekem sincs vele bajom, de ne az legyen már, hogy mindig másra van fogva minden. Mindenki el tudja dönteni mennyire jó ebben a játékban, valamint mindenkinek meg lehet nézni a statisztikáját, abból úgyis látszik mi az igazság. Tény, hogy nagyon sokszor béna a csapat és sok miattuk a bukta, de legalább mindent elkövetek, hogy sebezzek annyit, amennyit csak lehet, hiszen ki tudja, lehet lövök 3 ammorack-et egymás után és még meg is tudom fordítani. Sosem kell egy csatát leírni, mindig az adott helyzethez kell alkalmazkodni és kihozni a maximumot belőle, még akkor is, ha szinte biztos a bukás, ha így álltok hozzá, akkor sokkal jobban fogjátok élvezni is a csatákat és a sebzésetek is nőni fog, valamint el kel felejteni az xvm-et, mert sokan hajlamosan már a kör elején eldönteni, hogy ez bukta.

kanyipicske szinte mindig lemmingeznek, de nem baj, így több sebzés jut nekem.

[ Szerkesztve ]

(#36718) kanyipicske válasza diegho (#36717) üzenetére


kanyipicske
tag

De akkor fogod magad és elmész a másik irányba oldalt fogni és folyamatosan tolatni?

Más én tudom, hogy mi a hibám 6k meccs alatt a !15!% túlélésem
De még így is meg van az 50%

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#36719) forras2 válasza diegho (#36717) üzenetére


forras2
őstag

Akinek inge, az vegye magára, tehát én nem teszem. Hisz én sosem mondtam azt, hogy tudok játszani, hogy én jó játékos vagyok, sőt még azt sem, hogy átlagos. Én tudom magamról, hogy rossz játékos vagyok. És azt is mondtam párszor, hogy pont ezért nem megyek platoonban, mert low vagyok, és nem akarom elbaszni más játékát. ;)

(#36720) Spenike


Spenike
tag

Skacok van ez az XVM addon ennek nem kellene néha frissíteni az adatokat mert nekem pl. már biztos nem annyi a hit% amit kiír vagy ezt manuálisan kell frissíteni ?? és ha igen hol?

(#36721) Djuree válasza Spenike (#36720) üzenetére


Djuree
félisten

azt hiszem frissít magától de elég ritkán, talán 2 hetente.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36722) diegho válasza kanyipicske (#36718) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden attól függ mit látok a minimapon.

(#36723) Pttypang válasza diegho (#36722) üzenetére


Pttypang
veterán

Megnéznék egy streamet, lehetne ott lesni pár dolgot szerintem, a helyzetekre való reakciókkal kapcsolatban.. :U :K

Everybody lies.

(#36724) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

A Jagdtiger-t mikor nerfelték le ennyire?
3 hónap után elővettem, de valami borzalom lett :(

unQL-Gyusza91

(#36725) Napfénysüti válasza forras2 (#36719) üzenetére

Nem feltélen rontod azzal a másik játékát. Sőt lehet szakaszban tudsz segíteni vagy te magad is látsz jó dolgokat és fejlődsz. Régen akartalak is többször hívni. :)

Més que un club!

(#36726) FoBCRaistlin válasza SoulReaver (#36649) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Azok a festések mik a tankokon? Hit zone-ok?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36727) diegho válasza Pttypang (#36723) üzenetére


diegho
nagyúr

Gondolkoztam rajta, hogy csinálok videót, nem replay-ből, hanem rendesen garázsból indított csatákból, ahol folyamatosan mondom mit miért csinálok, de 2 okból nem fog ez létrejönni. Elsősorban kéne ehhez egy free program (csak legális szoftvert használok) és egy jobb net, mert 256kb feltöltéssel nem poén felrakni a videókat. Másodsorban pedig sok olyan ember is megnézné és tanulna belőle, akik engem folyamatosan piszkáltak, a hátam mögött mindennek elmondtak stb, nos az ilyeneknek miért is segítenék?

(#36728) FoBCRaistlin válasza diegho (#36727) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Pedig sokan örülnének neki, pl én is! :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36729) Atlantis válasza Gyusza91 (#36724) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudok róla, hogy nerfelték, szerintem jó TD, németesen gyúlékony, de mégis nyugodtabb szívvel megyek vele, mint pl.: a szintén T9-es T30-assal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36730) grunge válasza diegho (#36727) üzenetére


grunge
addikt

Támogatom! :) Vedd fel a hangot külön ha más nincs és utána össze lehet ollózni talán.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#36731) jano_77 válasza Napfénysüti (#36725) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem is érdemes platoon-t kipróbálni, mert sokat tud javulni, fejlődni az ember, ha oda figyel. :K

EZT láttátok már?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36732) Gyusza91 válasza Atlantis (#36729) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Nem a gyúlékonysággal van a bajom...az nem is zavar, mert az kiküszöbölhető
Azért kicsit röhej, hogy a kb. a vele azonos méretű e75-nek jobb camu-ja van...kb. dupla olyan távról spottolnak ki, mint ha e75-ben ülnék...

unQL-Gyusza91

(#36733) diegho válasza grunge (#36730) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd még meglátom, de az biztos, hogy ha csinálok ilyent nem most hirtelen lesz. Ja és a videót mivel vegyem? Fraps nem ingyenes, van még msi afterburner ami tud rögzíteni talán.

[ Szerkesztve ]

(#36734) Atlantis válasza jano_77 (#36731) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet benne valami, egyre többször gondolkodom rajta, hogy néha jó lenne társakkal menni. Csak időben nehéz lenne összehozni.

Guysza91: na ez igaz, rejtőzködni azt nehéz vele, de ez nem a JTiger sajátossága, korábban sem volt szerintem az a sunnyogós gép, egyszerűen a spot rendszer finoman szólva sincs a helyzet magaslatán.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36735) jano_77 válasza Atlantis (#36734) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én most sem vagyok jó (még csak épp átlagos) játékos, de korábban sokkal rosszabbul ment, nagyon sokszor meghaltam, mert mentem előre a fejem után és természetesen kilőttek ideje korán. Mióta szakaszban játszom, amikor csak tudok, sokat tanultam a szakasz társaimtól és szerintem fejlődtem is. Érdemes kipróbálni.

13 órási játékot olvastátok? Milyen fasza, hogy munkaidőben csinálnak ilyeneket!? Köszi WG! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36736) GrooveHero válasza diegho (#36733) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egy alternatíva. Nem olvastam nagyon utána, csak gugliztam egyet. Otthoni használatra ingyenes.
Azt nem tudtam/tudom, hogy az MSI afterburner is tud ilyet, csak videokártya fordulatszámhoz használom.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#36737) Jolet


Jolet
őstag

az előbbi meccsen beálltam fedezékbe a JP IV-el erre egy barom a KV-2-essel elkezd kitolni a fedezékből
ráfordulok hogy értse, de akkor szemből is tol
rálövök hogy értse baj van, de alig sebzem direkt
erre tol és rám lő
a következő lövésem pont a kijelölt zónán találja, persze direkt és vége
erre elkezd noobozni
akkor most én vagyok a hülye?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36738) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Szasztok! Kérdésem lenne azokhoz akik a T-44-en az IS ágyúját használják! Érdemes kifejleszteni??Én a T34_2-el nyomom de az ugyan az ahogy láttam! 18-17k xp kell az 1ik illetve a másikhoz! Maradjak a kisebb sebzésű, de nagyobb átütésűnél? Mondjuk a töltési idő a kisebbnek kedvez mert azzal ketőt lövök míg a másikkal 1-et! :D

szerk: IMÁDOM EZT A KIS GÖRCSÖT!!!

[ Szerkesztve ]

(#36739) ollie válasza GrooveHero (#36736) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor már inkább ez. Open source és biztos elboldogul DX és OGL felvétellel is.

***

(#36740) Napfénysüti válasza Gyusza91 (#36732) üzenetére

a rejtőzködés valóban nem az erőssége de azt leszámítva szerintem remek TD. Én legalábbis nagyon szeretem és maradni fog a garázsban.

Més que un club!

(#36741) jano_77 válasza Jolet (#36737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól tetted! Az ilyen idiótáknak ez kell!
Én úgy vettem észre, hogy ilyenkor be sem kékül az ember!?
Vagy lehet, ehhez sok ilyen kell rövid időn belül? :F
Az biztos, hogy 7végén volt egy csata, mikor szakaszban voltunk 3-an, bázisról kiindulva egyik csapattársunk elkezdte bőszen lőni egy másik cst-t, mire többen is neki estünk és ki is lőttük. Nekem nem lett retorzíó, pedig lőttem rendesen. Nem tudom ez mitől függ WG-nél?
De ha ilyet látok biztos, hogy megtorlom.....menjen az ilyen a **csába!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36742) GrooveHero válasza ollie (#36739) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ahogy tetszik :))
Mondom, nem nagyon volt kedvem utána nézni itt melóhelyen. csak gyorsan megkérdeztem a barátomat :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#36743) Imilenni válasza GaburroSan (#36738) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát..én a múltkor megkaptam a magamét..hogy a kisebb sebzésű ágyút használtam :)..De én azt mondom hogy a páncél átütés fontosabb..hisz ha nem tudod átlőni a páncélt akkor nincs sebzés

Press "F" to pay respects.

(#36744) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki szakasz esetleg ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36745) Pttypang válasza diegho (#36727) üzenetére


Pttypang
veterán

Rendben, ha esetleg a problémákat mégis megoldanád, és rászánnád magad, akkor majd szólj, szerintem szívesen megnéznénk páran, tanuló szándékkal :)

Everybody lies.

(#36746) SoulReaver


SoulReaver
veterán

2db valaki szakasz velem? :) szoknom kell az IS-3 -at... :U

(#36747) diegho


diegho
nagyúr

Volt szerencsém egy csodálatos magyar játékoshoz: (sőt talán a legcsodálatosabbhoz)

61500 csatát tolt le és még mindig fogalma sincs a játékról! Ez brutális, valami hihetetlen módon semmi köze nincs a csatákhoz, de rendületlenül tolja és gondolom "tanítja" a sok követőjét arra hogyan legyenek ők is szánalmasan szar játékosok 61000 csata után is. A kis alattvalója 0-t sebzett természetesen...

Viszonyításképpen én ennyit:

[ Szerkesztve ]

(#36748) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#36746) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Engem meghívhatsz ha gondolod !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36749) Jolet


Jolet
őstag

ti nem szoktátok a házakat lerombolni távoli lövésekkel, ha várható, hogy mögé bújik az ellen?
én régebben amíg vártam a felbukkanását mindig lövöldöztem őket
persze ez a találati arányomat rontotta, de legalább nem volt fedezékük

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36750) virkir válasza diegho (#36711) üzenetére


virkir
veterán

Ezeket véletlenül nem a konisch-al lőtted?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.