Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) Napfénysüti válasza Atlantis (#36450) üzenetére

Lehet azt kellene hogy majd mikor a 2. skill eléri az x %-ot akkor az elsőt lecserélni. BIA-t is így tettem több tankomra.
Viszont azt sose tudom hogy ha cserélni akarok skillt akkor a következő skill hány %-os állásánál érdemes? :B

Szerk: hú basszus az sok. Nekem 20-25% rémlett. :F

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#36452) Atlantis válasza Napfénysüti (#36451) üzenetére


Atlantis
veterán

45-50% körül, de egyébként mielőtt megnyomod a gombot, látod is, hogy mennyi % marad meg a már kész képességből. BiA-t én lecseréltem szinte minden gépemen, az majd csak a 3. lesz a legényéknek.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36453) AVarice válasza Dobi 562 (#36384) üzenetére


AVarice
tag

Esetleg külön, külön nincs meg ez vagy tudnátok linkelni egy helye, ahol ezeket megtalálom?

Köszönöm!

(#36454) Mcray válasza Dobi 562 (#36449) üzenetére


Mcray
senior tag

Azzal tisztában vagy, hogy a Sidescrapinggel az IS-3 legnagyobb gyenge pontját kinálod fel egy olyan játékosnak, akinek van kb 180 átütése? Gyakorlatilag ott sebez az ellenfél ahol akar, ha a felé néző löveged alatti részt lövi. Ez főleg a Tigris, Párduc, német tankok és pl a T1 HT, M6 tankokkal jó. Az Orosz gépekkel csak gyenge ellenfelek ellen lehet jó, ha szándékosan nem oda céloznak, hanem az oldaladra vagy a tornyodra.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36455) Dobi 562 válasza Mcray (#36454) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudom, de az átlag 45% körüli player nem tudja. :) Eddig bejött a dolog.

-----------------------------------------------------------
(#36453) AVarice: Itt találsz elég sok mod-ot. Egyébként meg gúgli a jó barátod.

[ Szerkesztve ]

(#36456) diegho válasza Mcray (#36454) üzenetére


diegho
nagyúr

Téves. IS-3al is lehet sidecraper-t csinálni úgy, hogy ne nagyon tudjanak átlőni.

(#36457) Fel válasza diegho (#36456) üzenetére


Fel
addikt

Én láttam olyan elvetemültet, aki tolatva művelte.. Igaz ST-I-gyel.
IS-3-mal, IS-7-tel arra szoktam figyelni, hogy hátratolatáskor (lövésre készülve) a legrövidebb ideig mutassam a döntött frontot. Vagy csak akkor tolatok hátra addig, hogy lőni tudjak, ha az ellen ellőtte már magát.

--------------------------------------------------------------

Más...

A gyermeki lélek apró örömei (péntek esti kép):

Szerencsére hamar kilőttük, aztán már nem sokáig volt jelen, de addig nyomta a viccesebbnél viccesebb dolgokat a chaten..

[ Szerkesztve ]

(#36458) Mcray válasza diegho (#36456) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez jó hír! Kérhetek erre vonatkozó képet vagy egyébb infót, hogy pontosan hogyan kell helyesen csinálni?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36459) myckey


myckey
veterán

én spec a KV-3 tankkal copok ilyen manővernél
rendre átlövik a lövegpajzsom :W
vagy annyira bénákkal találkozom,hogy az neki a kézenfekvő,vagy annyira prók,hogy vágják a szovjet hevik gyenge lövegpajzsát

sorozatosan kapom oda a cumikat
KV-1,T-150 gépnél nem tapasztaltam ilyet

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36460) Djuree válasza Napfénysüti (#36446) üzenetére


Djuree
félisten

zsír :C
nemrég én is leültem a dobozom elé és összeraktam egy nagy motorcsónakot dísznek, amit régen kitaláltam, meg évekig finomítgattam. van egy olyan érzésem h innen van nekem ez a szerelés-barkács érzékem, mindent szétszedek/összerakok :DD meg a kinder tojás, azt is nagyon csipáztam régen, persze az egyszerűbb, de azért kisgyerekként azt is nagyon csíptem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36461) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sajnálom ezt a meccset....


(#36462) diegho válasza Mcray (#36458) üzenetére


diegho
nagyúr

Okosan, ahogy fel leírta.

(#36463) Bingisz válasza Mcray (#36458) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak abban a 3 másodpercben látszódjon a frontlemez, amíg lősz. Amúgy meg kirakod szépen az oladlát és kész. A Spaced armort nem fogják átvinni, a lánc meg a lövések ~100%-át felgogja.

Fel: Ha nem fordulna olyan lassan a KV-5 akkor én is azt csinálnám, hogy seggel előre állok be. Nem látszódna a kupola, amit minenki keres, se a torony mögötti függőleges lemez, meg amúgy is eléggé elöl van a torony, szóval nagyon ki se kéne tolatnom....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36464) sith7 válasza Dobi 562 (#36449) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... így még csak véletlenül se álltam soha meg senkivel szemben :( ... az ember mindig tanul valamit :R

(#36465) _seth_ válasza Bingisz (#36463) üzenetére


_seth_
veterán

KV5-tel már láttam így játszó játékost és elég hatásos volt, én is meglepődtem, hogy elhagyta R2D2-t pedig csak háttal állt be egy szikla mögé részben takarásba :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36466) Mcray válasza diegho (#36462) üzenetére


Mcray
senior tag

Ja ok :) Eddig is ezt csináltam. Már örültem, hogy van valami ennél is jobb módszer :)

KV 5 móka 29:41-től

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36467) g85j


g85j
tag

Üdv mindenkinek!
Új vagyok itt, kb. 3 hónap fórum olvasgatás után regeltem.
WOT-t már nyomom 1 ideje, de eff alapján közel sem tartozom a legjobbak közé.
Viszont nem tartom magam annyira gáznak....Általában az elsők közt érkezem a színhelyekre, vagy próbálok a gyengébbik oldalra sietni, ha látom, hogy helyzet van.
Szóval nem szoktam hátul sunyizni. Ez sokszor a vesztemet is okozza.....
Nem szoktam prém-et venni, sem gold lőszert.Tudom, ez hátrány, de.....majd
Sőt mostanság se töltésgyorsító, se venti, se semmi egyik tankomon sem. Nincs ezüst!

Még annyi, amit meg szeretnék osztani/kérdezni:
Megvan a Tiger II.
Nagyon örültem, alap cuccokkal iszonyat jó köröket mentem. 500-1100 Xp körönként. Ahhoz képest, hogy X-esek közé is simán betett, nem rossz szerintem.
Viszont mióta megvan a 2. lövegem, egyszerűen nem megy. 1-1 jobb kör s vége.
De még a jobb körökben sem tudok ezüstben pluszosan kiszállni.
Ötlet, tanács?

Köszi előre is, további jó fórumozást és csapatást mindenkinek.

(#36468) Jolet


Jolet
őstag

ez se 33%

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36469) Bingisz válasza Mcray (#36466) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát igen. Akkor jó a KV5 ha:

- Nálad kisebb ellenfelek támadnak rád
- Az enemy gyökér
- Az enemy szemből átlőhetetlen tiger2-je szerencsére stock, és még a torony oldalát is mutatja
- Az enemy gyökér
- Mindenki akit nem tudnál szemből átlőni, a seggét vagy az oldalát mutatja
- Az arty nem lő téged
- Ja ha és az enemy gyökér

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36470) SoulReaver válasza Mcray (#36466) üzenetére


SoulReaver
veterán

jól küldi.. :)

(#36471) diegho


diegho
nagyúr

Egyre több a 55-60% win 1500-1700 eff közötti játékos kezd el oktatni mindenkit miután meghal a csatákban. Miért csinálják ezt? Most egy 1PADX-es kezdett el magyarázni nekem, hogy miért úgy állok be, miért nem ház mögé, mert ott tud lőni az arty. Tény, egy lorr 50-es lőtt, de telitalálatnál sebzett 200-at, így vállaltam hogy belém sebez 400-at, amíg spotolva tartok két ellenséges tankot. 480-at kaptam az artytól, meg 800-at két másik tanktól, de a spotolásommal kinyírtunk 2 tankot és még én is lőttem. Mindezt T110-ben. Persze a halott magyarázott nekem, hogy én milyen béna vagyok, mikor őt már 13:45-kor kilőtte az arty. Tényleg fel nem tudom fogni miért csinálják ezt. Most azt hiszi, hogy tud nekem bármi újat is mondani ebben a játékban? Mert hozzátette, hogy nem érti miért van ilyen jó statom. Halkan jegyzem meg, azért, mert én máshogy csinálom...

(#36472) Jolet válasza Bingisz (#36469) üzenetére


Jolet
őstag

akkor nem érdemes a KV-5-öt megvenni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36473) Dobi 562 válasza Jolet (#36472) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem is tudod megvenni mert kivették a game store-ból. Legutoljára decemberben volt újra kapható.

Mcray: megnéztem a KV-5-ös részt és jól csinálta a srác. Kíváncsi vagyok mennyi xp/kredit ütötte a markát. Gondolom 3K xp körül simán kapott.

[ Szerkesztve ]

(#36474) Bingisz válasza Jolet (#36472) üzenetére


Bingisz
addikt

Már nem lehet megvenni.

Szerintem tapasztalt játékosoknak való, mert tudás nélkül csak csalódást okoz.
Vhw mondta el egyszer a véleményét róla, a kérdőjeles kockához hasonlította a Marioból.

"Szerintem a KV5 leginkább egy kérdejőles dobozra hasonlít a Super Mario-ból, minél gyorsabban és tovább ütöd annál több XP-t és creditet ad." (megtaláltam, Cooper aláírásából...)

Persze nem annak ad pénzt aki benne ül, hanem annak aki üti :)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36475) Mcray válasza Jolet (#36472) üzenetére


Mcray
senior tag

Mióta van prémium (arany) lőszer: NEM. Korábban jó volt a fenti paraméterekkel, de főleg a "Ha az ellen gyökér" sor volt akkor is érvényben.

Egyszer régen egy messzi-messzi galaxisban rám támadott két IS-4 (Akkor még tier 9-ek voltak) és két IS-3. Az egyik sebzett IS-3 mat kiszedtem majd a két IS-4-et cincáltam le alacsony HP-ra és az utolsó IS-3 végre rájött, hogy egyedül szarban vagyok és megrohant és megölt. Nevetséges volt, hogy ott szerencsétlenkedtek szó szerint alattam, mert annyira magas a KV-5 és mindegyiknek a torony tetejét simán át tudtam ütni...Ma már Gold lőszerrel bárki átlő és nem szarozik. Ha szerencsém van lepattintok egyszer kétszer, de már félek KV-5-tel menni...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36476) Fel válasza Dobi 562 (#36444) üzenetére


Fel
addikt

"A Random most mellettem állt." - Azért nem mindig.. Párszor eléggé "kilőtt" a célkörből a BL-9.

A TURKish srác jól tolta... A leláncolt tankodat a szikla mögül, ki az ellen elé... Imádom az ilyen barmokat. A minap Type T-34-el voltam egy csatában, már alig élve oldalazva megbújtam egy ház mögött, szemben velem egy ~200 hp-s E8 Shermi. Oldalról érkezik a felmentés... BDR G1B driver nem néz, nem kérdez, fékezés nélkül belém jön oldalról, kilök a Sherman elé.. GG!!

(#36477) Jolet


Jolet
őstag

az egyik legrosszabb amikor elindulsz egy irányba és melléd szegődnek, aztán amikor ott az ellen a többiek végig nézik a rejtekükből ahogy kilőnek téged vagy elszelelnek nagy félelmükben még a csata vége előtt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36478) atti_2010 válasza Bingisz (#36474) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Persze nem annak ad pénzt aki benne ül, hanem annak aki üti :)

Ez nem igaz, a fiamnak van és 30-125k köröket megy vele ami azért nem olyan eldobandó.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36479) Bingisz válasza atti_2010 (#36478) üzenetére


Bingisz
addikt

Én az idézetre Vhw idézetére írtam.

A fiad meg gondolom prémiummal tolja.
Mondjuk anélkül is lehet vele szépen gyűjtögetni, meg szerncsére olcsó bele a lőszer, nem viszi el a bevétel felét, mint a t34, löwe párosnál, de akár az IS6-nál is.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36480) DonMedve válasza Atlantis (#36324) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm az üdvözleteket. :R
Átnézem őket,ahogy lesz időm köszönöm,csak láttam van angol nyelvű is,eminek kicsit híjján vagyok tudásba. :( De csak beletanulok. :B Azt sem tudom melyik tank mire való,hova mit kell figyelni. :F

Egy technikai jellegű kérdésem lenne,hogy nálatok is van olyan,se szó se beszéd kidob asztalra?Tegnap délután 4*,5* kidobott,de csak ha a menüben voltam,játék közben Hál' Isten nem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36481) Enzolord válasza DonMedve (#36480) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem szokott....
Engem a tech treeből dobál ki folyton...
Modokat raktál fel?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36482) atti_2010 válasza Bingisz (#36479) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Prémiumot max egyszer egy hónapban kap, szerintem jól keres a KV5 persze nem egy Löve de nem is került annyiba.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36483) Jolet


Jolet
őstag

olyan mod vagy valami nincs ami az általam kiosztott sebzést mutatja csata közben?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36484) nyunyu válasza Jolet (#36483) üzenetére


nyunyu
félisten

olyan mod vagy valami nincs ami az általam kiosztott sebzést mutatja csata közben?

#35269

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36485) vhw


vhw
addikt

Ezúttal nem valami saját csodás eredményt osztanék meg, hanem azt a mák-sorozatot amit az Type összehozott (és nem azért mert valami vérprofi volt - sima 1000 effes játékos, de annyiszor dobott hatost...:D)

~8.40-től kezdve érdemes nézni. Nem mondom el a részleteket, csak képzeljétek magatokat a helyébe ezekben a szituációkban, hányszor vetettetek volna keresztet :))

replay

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36486) ollie válasza nagysandor88 (#36438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazad van, kis gyereknek nem való lövöldözős játék, még tankos sem. Nekem sem jut eszembe, hogy a lányomat (4 éves) engedjem ezzel játszani.

***

(#36487) Jolet válasza nyunyu (#36484) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36488) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Egy friss csatácska:

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36489) DonMedve válasza Enzolord (#36481) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem,még teljesen szűz.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36490) ollie válasza g85j (#36467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegyél fel néhány replay-t, azt megnézve tudunk tanácsot adni.

***

(#36491) #48613632 válasza atti_2010 (#36488) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez már fotoshop :DDD

(#36492) Enzolord válasza DonMedve (#36489) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg nekem valamelyik modtól lép ki, bár tech tree modot nem raktam fel...
Régebben, 8.2nél akkor dobott ki, mikor a csatát indítottam, most meg akkor, amikor a tech treeben vagyok..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36493) Jolet


Jolet
őstag

csak mert olyan könnyen mondtok itéletet másokra
ez se 33%

ígérem befejeztem
mert velem lenne tele a fórum

:-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36494) #35692544 válasza atti_2010 (#36488) üzenetére


#35692544
törölt tag

az első medál mi?
a többit felismerem :)

(#36495) Bingisz válasza atti_2010 (#36482) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak azért gondolom, mert ahhoz, hogy KV5-el prémium nélkül 120k-s kört csinálj, 6500-7000 körül kell sebezni, ami azért nem kevés....

Jolet: Ez egy átlagos győztes kör.

Igazából nem az a probléma, hogy 33% a találati arányod, hanem az hogy odaengeded a kisfiadat, (a statisztika alapján ítélve rendszeresen) hogy tönkretegye másik 14 ember játékát.

Ez nem Single player, itt másokkal játszunk együtt...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36496) Timyyy


Timyyy
őstag

2 jó kör type-al, akinek kell replay valamelyikről szóljon...
Egyiket nyertük és az első ilyen patrol duty plecsnim, a másikat 4400 sebzéssel buktuk el, a végén én maradtam 113 hp-n, az ellen t28proto 60 hp-n, és kifogyott a lőszerem. Kilőttem mint a 30 AP-t és 4 goldot... a rammelés maradt egyetlen megoldásnak, akkor is max döntetlenre tudtam volna kihozni, de pont szemből mentem és kilőtt. Végeredményben tökmindegy, mert a döntetlen is lényegébe bukó ugyanúgy....

(#36497) atti_2010 válasza #35692544 (#36494) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Kolobanov. Azért nincs túl sok belőle. :)

Bingisz Hát lehet hogy a 120k körét prémel csinálta de azért gyűjtöget vele szépen csak már megunta.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36498) nyunyu válasza #35692544 (#36494) üzenetére


nyunyu
félisten

Kolobanov.
Azt akkor kapod, ha a sajat csapatbol mar csak te vagy eletben, mig az ellennel meg volt legalabb 5 tank, es nyersz.

Egyszer lattam egy pafranyt ugy Kolobanovot "szerezni", hogy Malinovka assaulton vedokent meg kempelni is bena volt, aztan az utolso elotti tankunkat a tamadoido lejarta elott 2 masodperccel vagta ki az ellen.
Durvan bemakolta az allatja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36499) Jolet válasza Bingisz (#36495) üzenetére


Jolet
őstag

hát többek a 33%-on röhögtek jót, amit persze nem sajnálok tőlük

a fiam meg egyetlen a 40 millió hülye között, tehát rajta nem múlik semmi
hacsak egy hülye lenne minden csatában ti lennétek a legboldogabbak

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36500) Timyyy válasza Jolet (#36499) üzenetére


Timyyy
őstag

A fő probléma az hogy a 4 éves gyereked egyáltalán gépezni hagyod csak hogy csendben maradjon, és ráadásul wotot tolsz elé... gyereknevelési tanácsadó a haját tépné az tuti...... és a legszebb az egészben hogy nem érted ez miért rossz taktika.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.