Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) Atlantis válasza Mcray (#13346) üzenetére


Atlantis
veterán

Rosseb foglalkozik vele ennyit, én is a pontossági szórásnak tudom be vagy inkább annak, hogy a szerveren még nem oda célzok, mint ahová gondolom.

Más: egész jó lesz a hétvégi akció, tuti megint tele lesz "profikkal" a játék. Sebaj, majd lesz valahogy. M4-et én is visszaveszem egy kicsit.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13352) #35692544 válasza diegho (#13320) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem tartom magam jó játékosnak 55% 1360eff
azt nem értem ha egyik nap folyamatosan átlövöm az 1-2 tierrel magasabb tankokat is 500 méterről akkor a következő nap miért pattanok folyamatosan az 1-2 tierrel kisebbekről 100-200 méteren belülről
pl: arl44 90mm 260 penetráció egyik nap a type-ot ott lövöm át ahol akarom másnap a pz4, t-50 oldaláról lepattan
sebzek vele 220-260 között a következőnap jó ha elérem a 200 sebzést de inkább 160-190 között van és az nagyon nem mindegy hogy 3 lövésből vagy 4-8 lövésből (2 általában lepattan ilyenkor)lehet kiszedni egy hasonló besorolású tankot
ez a legnagyobb bajom a játékkal
ezt nevezem szopó ágnak ilyenkor általában 5-15 vagy ehhez nagyon közeli a végeredmény és folyamatosan ilyen csatákba tesz be bármilyen tankkal
és ehhez semmi köze nincs a játéktudásomnak vagy az MM besorolásának
és aki azt mondja több ezer csata után azt mondja hogy ilyet nem tapasztalt az szerintem nem mond igazat (ez most nem személy szerint neked szól)

(#13353) AlexWolf válasza grunge (#13350) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ez meg mi? Mi a fax az a Maus 2???

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13354) Timyyy válasza grunge (#13350) üzenetére


Timyyy
őstag

:Y :Y :Y
Ez csak egy rossz vicc, ez csak egy rossz vicc.... nem húzom fel magam, csak egy nagyon szar vicc..... :Y :Y

(#13355) grunge válasza Timyyy (#13354) üzenetére


grunge
addikt

Ugye? Ahelyett hogy ekkora orbitális baromságokat posztolgatnak igazán csinálhatnának valamit az E100 235 pen vicc értékével például. Vagy átszabhatnák a hülye váltón lövés ---- > motor égés német lehúzó hatását is. :o

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13356) diegho válasza #35692544 (#13352) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerinted ez másnál nincs? Mikor 3 lövésem egymás után 368 IS-7el? Mikor az 5-ös francia arty oldaláról pattanok 2szer BL-10el? Ez nem szopóág, ez a random faktor, ez mindenkinél jelen van, élj együtt vele. A csaták végkimenetelét pedig szintén a random és a játéktudás együtt befolyásolja, nincs értelme ezen rágódni, ha nem tetszik így, ahogy van, keress másik játékot, amiben nincs ekkora random faktor.

(#13357) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Akinek Ferdije van az gyorsan kezdje farmolni az xp a Jagdtigerre mert utánna bambi! Hehehe Tier 7es lesz!

(#13358) grunge válasza diegho (#13356) üzenetére


grunge
addikt

Bizony random, kiveszik a "tudást" eléggé sokszor. Tegnap E100-al egy VK3002 (220 hp) tornyát hátulról telibe lőttem ugy 150m-ről, PENETRATION! 0 dmg. Köszi WG!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13359) #35692544 válasza grunge (#13350) üzenetére


#35692544
törölt tag

azt azért lássuk be hogy a tigrisnek a leggyengébb a lövege a 7 tierű tankok közül és a német ágon a hevy tanok nem 5-tiertől indulnak mint a többi nemzetnél
mondjuk a maus 2 túlzásnak érzem de gondolom a maus elég jelentős nerfet fog kapni
lehet hogy a leopard1-t ki fogom fejleszteni az a tank tetszik :)

diegho : egyszer már abba hagytam ez miatt de sajna nincs más ingyen játszható elvileg csalásmentes játék (cod, cs, vh+aim jobban zavar)
azt hívom szopó ágnak amikor 20 csatából 14-16 ilyen
és igen számolom és idegesít (tudom ideges ember nincs csak hülye) ezt is vállalom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13360) Djuree válasza ollie (#13341) üzenetére


Djuree
félisten

ez:
"nem elég az eff, mert ha ehhez alacsony nyerési átlag párosul, ez szinte biztosan azt mutatja, hogy nem csapatjátékos az illető, mert nem segíti a csapatát a nyerésben, hanem csak öncélúan játszik"

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13361) Fel válasza GaburroSan (#13357) üzenetére


Fel
addikt

"...a competely idiotic one that will never come true, I must say. Looks hilarious, though! :)"

Fordítsam mit jelent? :U

(#13362) belaazallat válasza grunge (#13350) üzenetére


belaazallat
addikt

Löwe bekerül a rendes tankok közé? Mi lesz helyette, ami prémium?

Akinek meg van a Löwe, annak csak cserélik a tankját új prémiumra, vagy megmarad neki?

(#13361) Fel

Légy szíves, mert nem igen tudok angolul. (Talán kamu az egész?!)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13363) ollie válasza AlexWolf (#13353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És észrevetted, hogy a Löwe nem prémium lenne a továbbiakban?

Ja, hogy csak poénkodott. HAHAHA!

(#13362) belaazallat: igen, csak jópofizott, de a kommentekből látszik, hogy sokan komolyan vették.

[ Szerkesztve ]

***

(#13364) grunge válasza belaazallat (#13362) üzenetére


grunge
addikt

Ezt nem tehetik meg, szórakoznak a community-vel. Jó hogy ennyire ráérnek. persze majd a KT lemegy Tier7-be, hogyne! komolytalan. Fura hogy ráérnek ilyenekre.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13365) ollie válasza Djuree (#13360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem cáfoltad semmivel.

(#13359) okos67: szóval ez csak egy poén volt overlord részéről, de a tigriseknek nagyon jó ágyúik vannak, az IS-nek meg a KV-3-nak (ugyanaz) rosszabb.

[ Szerkesztve ]

***

(#13366) pws válasza grunge (#13355) üzenetére


pws
aktív tag

Sajna úgy tűnik semmi ötlete nincs a WG-nek. Sem a játékmódokban, sem az MM-ben nem fejlődnek. Így marad, hogy a régi tankokat nerfelik és új SciFi tankokat raknak be. Költsed a pénzt, meg prémiumot. Az elején még szépen el lehetett játszani normál acc-al. Most 2 nap alatt felzabál 1 mill kreditet, ha Tier 8-9-10 tankokkal megyek.

(#13367) AlexWolf válasza ollie (#13365) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Basszus én is csak a képet néztem meg el sem olvastam a bejegyzést.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13368) Atlantis


Atlantis
veterán

Szerencsére csak egy vicc....biztos sok volt a vodka neki. Még szerencse, hogy nem magyarok, hazánk vezéreinek a bejelentéseiről is sokszor azt gondolom/remélem, hogy ez csak ugye vicc, oszt persze kiderül, hogy mégsem... ;] :( node ez nem ide tartozik

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13369) Mcray


Mcray
senior tag

Kicsit összejött a dolog, már ami a tankozáshoz szükséges feltételeket illeti.

-Feleségem csak vasárnap jön haza aludni, majd megy tovább rokonhoz egy hétre
-Veszek egy hét prémet féláron
-Dupla credit + 5X xp+ 1.5X...

Mióta játszom, nem volt ilyen jó dolgom. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13370) ollie válasza Mcray (#13369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, a végén még kiderült, hogy a WG nem az ördög maga. :D

***

(#13371) belaazallat válasza ollie (#13363) üzenetére


belaazallat
addikt

Azért én várnék egy hasonló átrendezést minden nemzetnél.

Mert egy két tank a folyamatos fejlesztéseknek, új ágak/tankok behozatalának köszönhetően elég kedvezőtlen hatásai lettek az adott tank játszhatóságával szemben.

Lennének ötleteim, de messze vagyok a tűztől.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13372) #35692544 válasza ollie (#13365) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát a kv3 107-es lövege nem olyan szar
de a tigris rövid 88-sával kínszenvedés összeszedni a lánctalp torony 88/L70 negyvenezer xp kombinációját prém nélkül
az is igaz hogy pontosságban az orosz ágyuk sehol nincsenek a némethez képest

nem az ördög de hogy én már egy fillért sem adok nekik az is biztos ;]
hát a rövid 88-nál sokkal jobb a 107 nem a top ágyukról beszélék

[ Szerkesztve ]

(#13373) ollie válasza #35692544 (#13372) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kicsi az IS/KV-3 ágyújának kicsi a penje a tierjében, valszeg a legkisebb.

A Tigrisek ágyúinak a penje és a pontossága is nagyobb.

Ja várjál, 107-es löveg? Azt vicc lenne tier 7-ben használni.

[ Szerkesztve ]

***

(#13374) Timyyy válasza Fel (#13361) üzenetére


Timyyy
őstag

Totál röhej, hogy ilyenekre ráérnek, amíg erre b*sszák el az időt, addig nem lehetne programozgatni kicsit a játékon? Szerintem k.va mód ráférne az agyatlan baromságaik helyett....

(#13375) jano_77 válasza Looserke (#13324) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt hogyan, mivel tudom megnézni? Mert amit a letöltésnél leszedtem, azt nem tudja megnyitni a windows!? wotplay a kiterjesztése?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13376) [HUN]Dani válasza jano_77 (#13375) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem sikerült megnézni. Letöltöd pl. az asztalra, rákattintasz 2x és elvileg el kell indulnia a WoT-nak. Lehet az volt a probléma nálad, hogy bent voltál játékban, de úgy nem lehet elindítani.

magyarsrac

(#13377) ollie válasza jano_77 (#13375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, ne legyen elindítva a játék, és úgy kattints rá. Ha így sem indul, akkor társítsd a wot exe-hez a fájlt.

***

(#13378) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

A Rammer (magyarul döngölő) az mi?

(#13379) diegho válasza GaburroSan (#13378) üzenetére


diegho
nagyúr

Gun Rammer - töltésgyorsító

(#13380) Djuree válasza ollie (#13365) üzenetére


Djuree
félisten

dehogynem, nekem magas az effem és alacsony a win ratiom :K és mégis csapatjátékos vagyok....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13381) ollie válasza Djuree (#13380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az 51%-os win ratio magasnak számít.

***

(#13382) jano_77 válasza ollie (#13343) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem is értem, hogy német ágon miért nincs semmi akciós tankocska?!? :U :O

(#13376) [HUN]Dani: jaaa....vagy úgy! akkor ez most nem fog menni, mert munkában vagyok, és itt nincs fent, a rendszergizda nem engedélyezte, mondván, hogy túl sok portot kell megnyitni és veszélyes. :o
Akkor otthon megnézem.
:R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13383) Djuree válasza ollie (#13381) üzenetére


Djuree
félisten

ja jó, akkor nem szóltam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13384) Fel


Fel
addikt

Mostanában hanyagoltam ezt a wotot, de hogy lesz ez az event, úgy gondoltam veszek majd T-34-et és T-34-85-öt. Úgyhogy a pénznyomdákat beindítom mára:

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. augusztus 31. 12:28:22
Vehicle: T34
Experience received: 3 066 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 93 334
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun, Sniper

De szép lett volna, ha van prémiumom.. De a 8.0 kiadásáig tuti nem veszek.
16 lövés, 16 találat, 7 kill, 5146 sebzés.
Replay itt: [link]

------------------------------------------------------------

Ha már 8.0....

Ugye a Pz. IV-ről lekerül a Vader sisak, és vele együtt a KwK 42 L/70 is. Ezt gondolom sokan tudják már. De az lehet nem, hogy az L/70 páncélátütését 150mm-re növelik. Ez nem is lesz rossz... Úgyis venni akartam egy stock Panthert és a 3002 DB-n is jól jöhet majd a 2. med ág érkezésekor.

Na de a fekete leves...

veider:"Сидели мы тут, пили чай и хрустели сушками. Подумалось нам, что влияние брони на результат боя стало значительно меньше, если сравнить с теплыми ламповыми патчами типа 6.4. Досадно стало. Поэтому было решено уменьшить нормализацию до 4-5 градусов в патче 8.0.

Что это принесет игрокам:
-броня станет крепче под углами,
-стрелять бездумно станет нецелесообразно."

Fordítva: We sat there, drinking tea and crunching crackers. It occurred to us that the effect of the armor on the result of the battle was much less when compared with the warm vacuum-tube type patch 6.4. Vexed. Therefore, it was decided to reduce the normalization of 4-5 degrees in patch 8.0.

It will bring the players:
-armor will become stronger at angles
-shoot mindlessly become impractical.

Csökkenteni akarják a normalizációt, aminek igencsak nagy (negatív) hatása lesz az AP és APCR lövedékek páncélátütésére, ferde páncélzaton. Hogy ez most jó lesz-e vagy sem, mindenki döntse el maga, mert van pozitív és negatív oldala is (A WG számára inkább pozitív.. Goldammo rulez^^).

Talán jövő héten már lesz 8.0 teszt... Talán.

[ Szerkesztve ]

(#13385) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Egy tank eladási ára általában hány % a vételi árhoz viszonyítva? Nem vagyok wot közelben, nem tudom megnézni most.

(#13386) Napfénysüti válasza ollie (#13381) üzenetére

Milyen értékek számítanak átlagos játékosnak?

Més que un club!

(#13387) longwild válasza grunge (#13358) üzenetére


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Elég régóta megy ez a talált, de nem sebzett vita. Gyanítom, hogy az alábbi esetet modellezik a maguk módján a WG-s fiúk.

Video [link]
Tekerjetek 5:35-re, amikor a sarat elkezdik lemosni a ruszki T34-ről.

Na mi az ott?

Hangsúlyozandó, hogy ez egy működő, NEM kilőtt tank páncélja!

Bye

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#13388) Patrick76496 válasza Eagle16 (#13306) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm! :R

Találtam egy képet az ST-2-ről is, aminek úgy látszik dupla lövege van. :F Érdekes tankok lettek volna, ha megépülnek. Mák, hogy az Object 279 nem került be eddig a játékba, abból volt prototípus is, az lenne igazi orosz. :) Ötletem nincs, hol lehet átütni.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13389) ollie válasza Napfénysüti (#13386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

efficiency: 900-1200
win ratio: 48-50% (de ebben nem vagyok 100%-ig biztos, de az 51 már átlag felettinek számít).

[ Szerkesztve ]

***

(#13390) Veatta válasza Ranger^41 (#13385) üzenetére


Veatta
aktív tag

50%

(#13391) Napfénysüti válasza ollie (#13389) üzenetére

Ha ez a mérvadó akkor én abszolút átlagos vagyok (995 eff, 50%). Azt hittem még alatta állok. :)

Més que un club!

(#13392) CptMisi válasza Stauffenberg (#13283) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát érdekes. Annak ellenére, hogy nekem ez az első igazi med tankom, nagyon élvezem vele a játékot, nem is adtam el, mondván fejlesztem még a legénységet. Szívesen is megyek vele.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#13393) Reaper válasza Fel (#13384) üzenetére


Reaper
őstag

Ez szép! Te melyik löveget használod a T34-en?

(#13394) diegho válasza Reaper (#13393) üzenetére


diegho
nagyúr

Az egyetlent, amit lehet gondolom.

(#13395) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Állt a T30-am mellett ma egy T34 indulásnál. Baszki a két tank teljesen egyforma, ugyan ott vannak még a hit zone-ok is. Meg minden (ásó, kapa, nagyharang stb). Ez most akkor hogy?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13396) CptMisi válasza grunge (#13364) üzenetére


CptMisi
őstag

Gondolom nem is vetted észre: "a competely idiotic one that will never come true, I must say. Looks hilarious, though! :)"
Érdemes végigolvasni. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#13397) jahrn válasza Patrick76496 (#13388) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat az UFO hull alatti resz nekem egy nagy weakspotnak tunik.
Az ST-2 meg 2 agyuval teljesen agyhalott/alkesz tervezok munkajanak tunik. Tobbet er 1 nagyobb kaliberu agyu (persze a lovegcso hossza is lenyeges) mint 2 kissebb .

(#13398) #35692544 válasza Napfénysüti (#13386) üzenetére


#35692544
törölt tag

0-599 = rossz játékos
600-899 = átlag alatti játékos
900-1199 = átlagos játékos
1200-1499 = jó játékos
1500-1799 = nagyon jó játékos
1800+ = "epic" játékos

(#13399) ollie válasza AlexWolf (#13395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez már nekem hónapokkal ezelőtt feltűnt ,amikor kifejlesztettem a T30-at a T34-ből. :)

***

(#13400) AlexWolf válasza ollie (#13399) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem eddig nem volt még T34-em, amcsi ágat nemrég kezdtem komolyabban húzni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.