Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Chris0321 válasza jano_77 (#12198) üzenetére


Chris0321
addikt

Elolvasod a szövege fájlt ami benne van, ott le van írva részletesen.

(#12202) virkir válasza #21346560 (#12193) üzenetére


virkir
veterán

Azért szerintem ne vedd le a hirdetést. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12203) Öreghal


Öreghal
csendes tag

Szevasztok!

Tudja valaki, hogy lehet email változtatni és, ha igen akkor hogy lehetséges?
Nagyon fontos lenne mert szolgáltatót váltok és a mostani invitelest elveszik.

Köszönöm.

ollie: köszönöm csak az a gáz, hogy nem tudok angolul.

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#12204) ollie válasza Öreghal (#12203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, de ilyen esetben gondolom a support megváltoztatja neked.

***

(#12205) Patrick76496


Patrick76496
őstag

TankOfPitu18

Szegényt egész csata alatt blokkoltam. :(

Szerencsére a hetzerünk végzett vele, meg is köszöntem neki. Azután éltem még vagy 2 percig, vagy addig sem tartott a csata, mert egy KV-1S, és egy KV-1 az ennyi idő alatt tökéletesen elfoglalt pozíciójából kiszedte a papír lassú bödörőt. :N

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12206) bozont válasza Öreghal (#12203) üzenetére


bozont
veterán

Dehogy veszik, mi már lassan egy éve váltottunk, de még mindig él az inviteles mail címem. Mondjuk azt nem tudom meddig.

(#12207) #21346560 válasza ollie (#12204) üzenetére


#21346560
törölt tag

Úgy tudom tilos eladni....

(#12208) Kucsek válasza Öreghal (#12203) üzenetére


Kucsek
aktív tag

De lehet változtatni.
Küldened kell a supportnak egy emailt - "Ticket" - et.
WoT fórumban jobb felső sarok Technical Support Service - Submit a Ticket - Account Support nyomsz egy NEXT-et alul és már ott is van.Majd pedig kiválasztod a nyelvet.Keress valakit a haverok közül aki beszéli valamelyiket és hamar meg van.
Ide kell leírnod mi a problémád és miért probléma.

Aztán majd ők küldenek egy visszaigazolást ahol pontosan követni kell a lépéseket.Meg kell indokolni ,hogy miért teszed.Kérni fognak egy olyan képet is ahol látható a bankszámlád jó ha találsz olyan tranzakciót és készítesz róla Print-screen-t amikor utaltál nekik pénzt.Ezt JPG formátumban kell csatolni a kérvényhez.
Majd, ha minden megtörtént kapsz egy ideiglenes jelszót, ezzel bejelentkezve kell megváltoztatni amire szeretnéd.
Kicsit macerás, de hamar meg van.A számládról készült képre azért van szükség ,hogy be tudjanak azonosítani nem lopták e el az accountodat.
ha nem beszélsz angolul akkor próbáld németül.

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#12209) forras2 válasza Antonius1978 (#12140) üzenetére


forras2
őstag

A legeslegjobb tank a játékban :K
Azzal tartok minden saját rekordot :U
9 kilőtt tank, 1850 tp, 47k kredit :K
Csak nem tudom mi lesz belőle, ha elveszik tőle a 75-ös ágyút :(

(#12210) Öreghal válasza Kucsek (#12208) üzenetére


Öreghal
csendes tag

Köszönöm a tippet, de nem beszélek nyelveket.

bozont: na ez a gáz, hogy meddig?

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#12211) bozont válasza Kucsek (#12208) üzenetére


bozont
veterán

Ez a számlás dolog érdekes, mi van akkor ha én még sosem vettem tőlük semmit, akkor megadhatok én bármilyen számlaszámot nem tudják mihez kötni.

Öreghal
Akkor itt az ideje megtanulni, legalább egy nyelvet (angol vagy német leginkább), manapság egyre nagyobb szükség van nyelvtudásra a mindennapokban is.

[ Szerkesztve ]

(#12212) wanted5 válasza bozont (#12211) üzenetére


wanted5
őstag

aki komolyan gondolja a játékot az előbb utóbb úgyis vesz valamit, aki meg nem az pont leszarja h oda az acc-ja, max csinál másikat mert ugyis csak puffogtatni megy fel a szeróra

(#12213) [HUN]Dani válasza forras2 (#12209) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem egy nagy nulla lesz, mert a kisebb ágyú nem ér semmit sem. Sajnos nem örülök neki, de nincs mit tenni..

magyarsrac

(#12214) forras2 válasza wanted5 (#12212) üzenetére


forras2
őstag

Én nem veszek semmit, még is komolyan gondolom a játékot :U
Azzal könnyű vigéckedni, ha valamit aranyból hozol össze. Akkor már nem, ha magadnak kell megszenvedned érte. Sztem pont fordítva van, mint ahogy Te írod. Inkább annak fontos, aki szenved vele, időt fecsérel rá, nem annak, aki fizetését bele tolja, hogy 2 csata után legyen 1 löwéje vagy 1 kv5-je :K

[HUN]Dani
És a kisebb ágyú kerül rá, vagy kap 1 újat? :U
Habár mindegy is, remélem azért vissza adják a tp-t meg kreditet, amiért kifejlesztettem, legalább lesz mit bele ölnöm a KV1s-be :DD

[ Szerkesztve ]

(#12215) bozont válasza wanted5 (#12212) üzenetére


bozont
veterán

Attól hogy nem ölök a játékba egy petákot sem, miért ne játszhatnék komolyan? Jó, igaz, nem vagyok klántag sehol és többnyire egyedül játszom random csatákat, de attól még komolyan veszem. És pont azért fájna nagyon ha ellopnák, mert sok időt öltem a játékba hogy eljussak oda ahol most vagyok és nem örülnék ha még egyszer neki kellene fussak. De nem is lopásról volt most szó, hanem csak egy egyszerű e-mail cseréről. És én pl nem tudnám számlával igazolni magam ilyen esetben, mert még nem vettem semmit az accountomra.

[ Szerkesztve ]

(#12216) Antonius1978 válasza forras2 (#12209) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elhiszem, nekem pl nem jott be, lehet meg nem szoktam meg, hogy hogyan kell vele eredmenyesen jatszani.Nezem, hogy 65 csatat mentem vele, 65 kilott tank, 375 atlag tapasztalattal.
Amit nem szerettem, az a lassusaga, eleg vontatottan mozgott, nem fordult elegge, stb, en ezt a tankot nemreg vettem, azaz arra akarok kiterni, hogy elobb mind ruszki meg amcsi kozepes tankjaim voltak, hozzajuk kepest nagyon lomhanak ereztem.
Nos, ha elveszik tole a hosszu 75ost, akkor mar nem fog semmit erni, mivel azonos agyuval a Pz3/4 sokkal gyorsabb, jobban mozog.Igaz az nem pattog ugy, az teny...
En mar amugy is eladtam volt az AMX kedveert, hogy kapjak 1 + helyet.
Persze a soron kovetkezo tankot kikutattam vele.

(#12217) Djuree


Djuree
félisten

hát akkor költsünk el némi zikszpét :DDD

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: Object 212. Elköltött XP: 146 000. Elköltött szabad XP: 0.

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: IS-7. Elköltött XP: 189 200. Elköltött szabad XP: 0.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12218) [HUN]Dani válasza forras2 (#12214) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Remélem, hogy inkább kap egy újat.. de ha nem akkor valóban, legalább az xp-t adják vissza.

magyarsrac

(#12219) wanted5 válasza forras2 (#12214) üzenetére


wanted5
őstag

majd megtudod mikor a 2. - 3. - 4. tier 10-es tankot akarod megvenni, nem azt mondom h milliókat, de aki ki akarja vinni minden nemzet minden ágát annak legalább 1 tier 8-as prémium tankot vennie kell
ha belegondolsz milyen szenvedés 5ös tankokkal több ezer! csatát lemenni h csak 1 nyavalyás tankra összekeresd a pénzt, nem is beszélve a fenntartásáról, és arról h tier 5ön a legtöbb az agyhalott zombi, akkor beláthatod h igazam van
prémiumom nekem is akkor van ha ingyen adják, és prem tankom se a kezdetektől van, 1 ágat önerőből húztam ki, szóval tudom hogy miről beszélek

(#12220) vhw válasza #21346560 (#12188) üzenetére


vhw
addikt

Hát szerintem azért nem nagyon fogsz leragadni nála... részleteket mellőzve; nálam elég rendesen szokott fagyogatni a játék.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12221) forras2 válasza wanted5 (#12219) üzenetére


forras2
őstag

Itt nem erről volt szó :)) Ne csak a tier 10-es ágat nézzük, ha ilyet nyilatkozunk, mint Te, hanem a WoT társadalom apraját-nagyját. Nem csak az számít, aki költ rá, hanem az is, aki nem költ rá, erről volt szó.

(#12222) wanted5 válasza forras2 (#12221) üzenetére


wanted5
őstag

csak az a célod hogy elérd a 10es tankokat nem?
meg ezt ne nekem mondd hanem a fejlesztőknek, engem nagyon nem izgat.
jah és mondj egy példát arra, hogy miként bizonyítod be hogy valóban tiéd az acc és nem loptad?

bármilyen mmo-t nézel a világon, mindig az volt/van/lesz az első aki költ rá, nem véletlen ingyenes, és nem azért találták ki és fejlesztették akár évekig, hogy majd mindenki csak úgy ingyen szórakozzon vele

[ Szerkesztve ]

(#12223) forras2 válasza wanted5 (#12222) üzenetére


forras2
őstag

Nincsenek ilyen nagy céljaim, hogy elérjem a 10-es tankokat. Az a célom, hogy élvezzem a játékot, és le kösse a punnyadással eltöltött szabadidőmet.
Neked mondom, hisz Te írtad az imént, hogy aki nem költ rá, azt nem érdekli az accja, hogy törlődik-e avagy sem :)
Küldjenek 1 emailt, amire válaszolni kell, vagy 1 linket meg kell nyitni benne. Elvileg csak a tulaj tud belépni a saját emailjára.

(#12224) wanted5 válasza forras2 (#12223) üzenetére


wanted5
őstag

nem azt írtam h nem érdekli ha törlik! azt írtam hogy aki komolyan veszi a játékot az előbb utóbb költeni fog rá!
meg mi veszteni valód van ha másikat kell csinálni? 1 nap alatt tier 5-6ba simán fel lehet menni, gondolom az neked meg pont jó ha nem a 10es a célod

[ Szerkesztve ]

(#12225) forras2 válasza wanted5 (#12224) üzenetére


forras2
őstag

igen... De pl a statomnak annyi, ami eléréséhez kevés 1 nap. Annyi a 100%-os legénységeknek, ami elérésére szintén kevés 1 nap.... Annyi a maxra kifejlesztett 5-6-7-es tankjaimnak, aminek eléréséhez szintén kevés 1 nap :))

(#12226) wanted5 válasza forras2 (#12225) üzenetére


wanted5
őstag

nem akarod megérteni miről beszélek
na akkor egy hétköznapi példa: te kinek dolgozol szívesebben? annak aki fizet mondjuk napi 10 ezret? vagy annak aki nem fizet semmit?

(#12227) diegho válasza wanted5 (#12219) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha valaki letol átlagban 30 csatát naponta, annak már hülyeség a tier8 prémium tank, mert minimum 3 hónap prémium accot kap érte és az ugyebár 3k csata, ami alatt jön a kredit és az xp is bőségesen (persze csak akkor, ha van hozzá játéktudás is), ez alatt simán ki lehet húzni 3 ágat és nem kell hozzá prémium tank, mert bizony amíg prémium tankkal farmolod a kreditet, addig húzhatnád az xp-t is abba a tankba, amibe kell. Sosem farmoltam kreditet, mindig mentem előre az ágakon (az elején is, amikor nem volt prémiumom) és igaz felmerült bennem, hogy kéne venni egy prémium tankot csak azért, hogy legyen, de letettem róla, mert így sem tudok mit csinálni a kredittel.

(#12228) Djuree válasza diegho (#12227) üzenetére


Djuree
félisten

de te mester vagy :K nekem előbb megvan az xp mint a kredit, most is az kéne az is-7-re, de mire én azt a potom 7 millát összekalapálom.... :O elment az összes pénzem obj212-re...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12229) Flatron710 válasza Janesz_20 (#12177) üzenetére


Flatron710
tag

KV-2-őt megtanulod használni, kiismered a tankot, akkor elnyűhetetlen lesz VI-os tier-ben... A 107 mm-es Zis-6-os ágyúval!!! Ez fontos!!!

Tűzgyorsaságban és pontosságban messze veri a "troll KV-t" a 152-essel... ( az csak FUN -olni jó... én pl összesen nem lőttem vele 15 lőszert )

Jól időzítesz, helyezkedsz és elit a tank, képzett a legénység.... Megállíthatatlan leszel! VI-os századra csak ezzel megyek - ritkán Grille-vel amivel ha jól tudom 60%-os a win-em - és nem érhet baj, csalódás. Játékélményben hozza a low heavy érzést! :) Sokszor fordítottam már meg a század meccset 1 vs. X játékos ellen a tűzgyorsaságnak hála... A Kv1s nálunk nem jött be.

Ez a saját véleményemet és a klánomban tapasztaltakat tükrözi.

A T150 felejtős...

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#12230) emre válasza diegho (#12227) üzenetére


emre
veterán

Teljes mértékben egyetértek, nekem sem volt prém tankom, most a tájpot is csak kíváncsiságból vettem, igazából nem használom ki. De tény hogy prémium accal teljesen felesleges prém tank.

De azt ne felejtsd el, hogy neked a 7.2-es nagy kredit nerf előtt megvolt szinte mindened. Emlékszel még, hogy az O704-el hogy lehetett keresni az előtt? :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12231) wanted5 válasza diegho (#12227) üzenetére


wanted5
őstag

most lehet választani prémium vagy prém tank, azért a tankra voksoltam mert van hogy hetekig nem játszok semmit, és ha megveszem a prémiumot akkor a szépen letelik, a tank meg ott fog állni a garázsban, nem mind1 azért

(#12232) bozont válasza Djuree (#12228) üzenetére


bozont
veterán

Igen, aki tényleg f2p módon játszik, a credit hiány a legnagyobb hátrány. Nekem legalább is abból van nagy. Meg mivel én leginkább a játékélmény miatt játszok, nem zavar hogy meccsenként átlag 800-1000xp-vel szed(t)em össze a majd 200k-t az IS7-re, nem siettetem a dolgot. Viszont van pár t7-9 tankom amit meg kellene venni (meg most már az IS7 is megvan), ehhez legalább 20m credit kellene és akkor modulokat még nem pakoltam rájuk. Szóval ez miatt lehet majd beruházok egy premium tankba (meg talán 1-2 hónap premiumra is).
A tankok fenntartásával nincs nagy problémám, t9-ig ha már sebez az ember valamit, vesztes kör esetén is minimális a veszteség, vagy null szaldós. A t10 talán már húzósabb, de mostanában keveset játszottam az IS4-gyel, az IS8 jobban bejön.

(#12233) diegho válasza Djuree (#12228) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem vagyok mester, sebezni kell, az hozza a kreditet és az xp-t bőven, a jelenlegi MM pedig nagyon kedvez a kredit farmolásnak a maximum +-2 tier limit miatt, hiszen nincs az, hogy 5-ös tankkal a 10-esek között flangálsz. Jelenleg tier5-6on pillanatok alatt pénzhez lehet jutni, csak a megfelelő tankot kell kiválasztani a farmolásra, ha szükség van rá.

A KV-2 témához annyit, hogy a 152-es nem csak Fun-ra jó, azzal nagyon is szépen lehet alkotni, de tény, hogy a KV-2 csak azért van meg jelenleg, mert szórakozni szeretek vele és eddig csak 1 kört mentem a 107-essel, hogy megnézzem a töltési időt, a többi 152-vel van, mégis elég jó a statom vele. Jelenleg orosz ágon nincs igazán kiemelkedő 7-8-9es heavy tank, ezért én nem ajánlom senkinek egyiket sem, mindkét ágon van szívás, csak hogy kettőt említsek:
IS-4 ágon:
- ST-I nagy szenvedés az elején, mert a KV-4re nincs BL-9, ezért konkrétan egy 2 tier-el lejjebb található ágyúval kell bohóckodni, a top lövege is lassan céloz

IS-7 ágon:
- IS stock ágyúval kell bohóckodni, amíg nincs meg a torony

Egyszerűen az amerikai ág sokkal jobb jelen esetben, de ott nagyon oda kell figyelni, hogy mit mikor hogyan csinálsz.

emre: nekem semmi bajom nem volt O704-el régen sem és most sem, sosem néztem a kreditet, hogy mennyit kapok vele, engem mindig csak az xp érdekelt, a kredit sosem, azért 7.2 óta kihúztam az amerikai heavy és med ágat, valamint az orosz új tankokat, jelenleg elseje óta ~400 csatában szereztem 10millió kreditet, ezzel megint semmit nem tudok csinálni, így nézett ki 7.5 előtt a kredit részem:

ezzel már nem tudok mit csinálni, vettem egy rakás mindent, de már megint 58-nál tartok, ezt lehetetlen elkölteni már.

[ Szerkesztve ]

(#12234) Murder3 válasza diegho (#12227) üzenetére


Murder3
addikt

de ha vki meg csak pár csatáig játszik 1 nap annak meg nagyobb pocséklás mint prémium nincs...főleg napokra meg hetekre..
max a 6 hónapos,3 hónapos 1 éves éri meg csak azok meg horribilis összegűek...

ha a prémiumot csata számhoz kötnék korrekt lenne,de így?

akkor már jobban megéri a premium tank mert az megmarad és akkor használod mikor épp van kedved játszani.

én inkább vennék egy dickermaxot az még nem is olyan drága, mint prémiumot...
t8-ak meg sajnos túl drágák nekem, max az ilyen 3k-s tankok férnének bele.

amúgy hülyeség az, hogy a prémium nem ad lélektani előnyt:D
sokkal bátrabban lehet úgy játszani.

amúgy az mennyire unfair már, hogy ha véletlen én akár egy 250-es sebzést okozok a csapattársamnak kapok vagy 8k mínuszt, de bezzeg ha ő belémlő 500-at és még a comamnderem is kilövi még annyit se kapok h a medkitet fedezze... :W

[ Szerkesztve ]

(#12235) diegho válasza Murder3 (#12234) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt arról volt szó, aki komolyan játszik, az olyan 20-30 csata/nap felett kezdődik szerintem, ha csak napi 10 csata alatt játszanék, biztosan nem vettem volna prémiumot én sem, de prémium tankot sem, akkor inkább lettem volna ingyenélő.

(#12236) emre válasza diegho (#12233) üzenetére


emre
veterán

Nekem úgy tűnt, de nem akarok vitázni, mint említettem lényegében egyet értek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12237) vbbb


vbbb
őstag

Nem tudom mi lelte most a játékot, de egymás utána adott 4*70ezres nyertes kört Löwe-vel. Addig játszom amíg vesztes nem lesz. :)

Ez az utolsó nagyon jó volt, egy E-100al foglaltuk el a zászlót miközben támadtak. Még ilyet!

(#12238) Murder3 válasza diegho (#12235) üzenetére


Murder3
addikt

na igen, de nekem annál nagyobb szenvedés mitn h t5-ös tankokkal kell szarakodnom pl farm végett nincs.

t8-as tankok azért csak megérik mert farmolást élvezetesen lehet bennük játszani és véglegesek...
speciel még egy t5-ös prem tankal is inkább játszok már ha más nicns,ezért van t25-öm...
pz4-el én eventen kívül 1X nem farmoltam csak még mikor kezdtem a játékot...kv-val se még szétválasztás előtt sem pedig megvolt..nem is játszottam, vele most se nagyon tud motiválni az orosz tankok többsége napi 1 játéktól többig...kv3-at a legjobb t7-nek tartok magasan, bár még nem fullos a t29-em, de azzal se érzem, h nagyon játszanom kellene...Német tankokkal játszanék inkább de azon lehetőségek meg nagyon limitáltak...pl most a tigrissel event ide vagy oda nem volt kedvem játszani..annál borzalmasabb tank nincs, főleg h folyamosan a hülye csaptokba kerül..és azzal meg nem nagyon lehet átbillenteni a mérleget, pl kv3-al, de akár is-el is meg biztos a t29-el is ha a csapat pocsék, de egy aktív,áldozatokat hozó aggresszív játékkal meglehet nyerni a csatát, egy tigrissel ezt nem lehet megcsinálni...TigrisP-vel megelhet, de Tigrissel nem...

t8 a lőszer árak miatt inkább süllyesztő és a kt-val nem igazán élvezetes játszani ezer és egy ok miatt, a vk45a legalább 1 fokkal jobb..
e-75 meg király csak az is olyan globális szopóágon van mint a tigris...győzelmi undora van biztos a tanknak.
Panther 2-t sose éreztem túl érdekfeszítőnek, jónak jó, de egyszerűen valahogy túl unalmas az egész...
E-50 van msot újdonságnak, de hát rém fárasztó azt kifejleszteni fullsora...

Talán a Ferdinánd ami ténylegesen élvezetes lehet majd nagy ágyúval.eddig elég jó
csak a td-ekt meg élből nem szeretem...a camp központúságuk miatt unalmas nekem..

a Német ágon kívül a többi nekem csak olyan h van, de nem igazán érdekel..
csak hát a német ágon kevés tank van.
főleg feladatukat tekintve..hiába akarnék én 3 különböző tankot t6-on elég hamar rájöhet az ember h a vk36-on kívül a többinek semmi értelme...avk30h-nak még csak-csak én azt mindig is a 75-ös ágyúval használtam így külön tudtam választani, de a vk30P-vel nem tudtam mit csinálni,semmit nem ad...

Én jobban örülnék ha kijönne single player módba a játék 8k-ért és ott meg kényed kedvedre tudnád modolni a dolgokat.
speciel itt a multi/random része inkább rombolja a játékélményt...

(#12239) vbbb válasza vbbb (#12237) üzenetére


vbbb
őstag

Vesztes kör....90ezerre.... :P

(#12240) ollie válasza diegho (#12227) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez azért nehezen kivitelezhető akkor, ha valaki 5-6 ágat húz egyszerre. Ott nagyobb tiereken már kell farmolni pénzt még egy jó játékosnak is (úgy értve, hogy nagyjából egyszerre éri el az ágakon a magasabb (8+) tiereket).

***

(#12241) [HUN]Dani válasza diegho (#12233) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azért ez a kredit illetve free xp mennyiség igencsak meghökkentő.. brutális! ;)

magyarsrac

(#12242) Djuree


Djuree
félisten

2. köröm a kis szarral (pz38na):

egyből tank jelvény 1. osztály :C
az első köröm szar volt, t7-esek ellen rakott be :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12243) Cooper911


Cooper911
senior tag

Nem megy a teszt szerver?
Képtelen vagyok belépni, valami Login rejected no loginapp response hibát ir ki.
Igen, tűzfalon ki van engedve.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12244) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Újabb gyökér aki szégyent hoz a magyar játékosokra.

Tarathiel2

Jött az M18-al, belém lőtt párat, aztán kilőttem őt. Erre elkezdett anyázni... előbb angolul, aztán magyarul. Előadta, hogy mit fog tenni az anyámmal, meg cheater vagyok és keménykedett egy pár mondatot chaten. Aztán esküdözött, hogy a következő körben ha összekerülünk akkor jól szétba**** a pofámat a jó ku**** anyámmal együtt.

Azt hittem ez a fajta veszíteni nem tudó csak a Call of Dutyban létezik 8-15 éves kör között.

Szerk: És folytatja privát chaten... :D El kéne törölni a nyáriszünet intézményét, agyára megy a kisgyerekeknek a sok szabadidő.

[ Szerkesztve ]

(#12245) #21346560 válasza Cooper911 (#12243) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azt hiszem 2 óránként leállítják....

(#12246) Chris0321 válasza Cooper911 (#12243) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem sem akarja, lehet pihentetik.

(#12247) Cooper911 válasza Chris0321 (#12246) üzenetére


Cooper911
senior tag

Köszi.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12248) Murder3 válasza Cooper911 (#12243) üzenetére


Murder3
addikt

technikai okok miatt leállították és nem tudják mikor lesz újra elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#12249) ollie


ollie
MODERÁTOR

wtf? megyek a t-50-2-vel, közelben egy darab ellenség sincs, erre hirtelen kilőnek egy lövéssel, majd egy pillanatra felvillan tőlem 20 méterre egy IS, persze semmi sem volt köztünk...

***

(#12250) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma folytatódott a pech szériám, most már csak pár csata választ el attól, hogy csökkenjen a wr-om. Késő este feltettem ezt a wot loggert, azóta 8 csatából 1 megnyert és ebből 2 csata volt valamire való a többi az mind fail (vagy a közeli).

Ráadásul megint sikerült találkoznom egy halálosztaggal... Trakesz, Leopard és egy GW Panther, vmi HOD és UL klánokból jöttek. Loltraki mindjárt megtalálta a Ferdinket, az meg egy idő után megunta... Aztán az arty elkezdte lőni a Ferdit, az meg bejezte a műsort. Gyakorlatilag érdemi dolog nélkül vesztettünk...

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.