Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Timyyy


Timyyy
őstag

Wot fizika videó

22:30-tól mindenképp érdemes nézni 6-7 percig, a legviccesebb rész :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12302) Atlantis válasza Djuree (#12295) üzenetére


Atlantis
veterán

Látod, van értelme olvasni a topicot.

Már kíváncsi vagyok, a statom milyen mélységekbe való süllyedését érzi elégnek a WG...eddig tényleg nem volt 10-ből egyetlen olyan csata sem, ahol a 40%-ot elérte volna az esélyünk. Ennek ellenére 2-t nyertünk, de ez akkor is kritikán aluli. Mi a halálos péklapátért nem lehet azt a nyomorult MM-et úgy megírni, hogy mindig a 40-60% tartományba essen a csata elején az esély? Inkább várok +5s-et csataindításkor, hogy tudjon kellően válogatni a szabad játékosokból...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12303) HungAryan válasza Snakeiboy (#12291) üzenetére


HungAryan
tag

Ez így van, csak annyi kiegészítéssel, hogy egy ágyú több tankra is felmegy. Így értelemszerűen a nagyobb szintű jobb tűzgyorsaságot ér el. És az adatoknál ezért is látsz több értéket.

WT account: Cpt_Hungarian

(#12304) Djuree válasza forras2 (#12297) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12305) Chris0321 válasza Sanya (#12292) üzenetére


Chris0321
addikt

Megvásárolva:
Ferdinand' vettél. Elköltöttél kredit: 2 570 000.

Csak meg lett végre, igaz nem maradt egy vasam sem de majd megyek még pár kört a T34-emmel. A láncot felraktam free xp-ből mert az alapra nem ment volna fel a 105mm-es és a rádió is, a periszkóp és a töltésgyorsító is kell. Remélem nemsokára én is ki tudom próbálni majd.
Én a Jp-n is a 105mm-est használom, nem érdekel a lőszerár. Régen drágálottam a KT fenntartását és ezt úgy oldottam meg, hogy nem használtam sokat max. bedupláztam.
Nem értem meg az olyan embereket akik nagy tankkal bemennek egy csatában és alap ágyút használnak, esetleg nem mennek előre csak elvannak hátul mert drága a javítás.

(#12306) Stauffenberg válasza Chris0321 (#12305) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amióta prémiumom van, sokkal bátrabban megyek előre, nem tartok a javítástól. Nem játszom többet napi 1-2 óránál, de az elmúlt 1 hétben 1.500.000 kreditet farmoltam, főként KV-3-al, amivel nem nehéz egy körben 50-60 ezer kreditet összelövöldözni (olykor többet is). A lőszer drága, javítás drága, de általában megáll 20 ezer körül ha ki is lettem lőve és még így is van 30-40.000 kredit profitom.

Pedig korábban egy vesztes kör még anyagilag is veszteséges volt, már csak azért is, mert féltem attól, hogy túl sokba kerül anyagilag ha hősködök és ezért nem is voltam ott nagyon az események sűrűjében, ezáltal az XP és kredit mennyiség is kicsi volt.

Szerintem a 10 euró nem vészes egy havi prémiumért.

(#12307) ollie válasza Chris0321 (#12305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem meg az olyan embereket akik nagy tankkal bemennek egy csatában és alap ágyút használnak, esetleg nem mennek előre csak elvannak hátul mert drága a javítás.

Na igen, ha 1-2 top tank csinál ilyet, akkor nagy eséllyel amúgy is vesztünk miattuk, akkor meg úgy is kilövik őket, csak kicsit később. De ezt sokan nem képesek felfogni.

***

(#12308) Atlantis válasza Chris0321 (#12305) üzenetére


Atlantis
veterán

Legyen vele szerencséd, szerintem a JagdPantherII sokkal jobb gép, fordulékonyabb, gyorsabb, ágyúja meg ugyanaz. rohadjon meg a WG, hogy a "mi időnkben" még csak az a nyomorult Ferdinand volt T8-on, ami totál kilóg a sorból.

Más: rogyadozó idegrendszerem megkímélése végett vettem egy PzII-t, úgyis hiányzott ez a vonal a német fából. Első csatában Tank ász, Top Gun...rohadt jó volt, olyan régen mentem már Province-on. :) találati arányomat fogja rontani a kis mocsok gépágyúja, 86 lövésből csak 52 talált, s ez még jó arány vele, ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12309) Djuree válasza Atlantis (#12308) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg én is mentem tegnap egy kört kis 2-es tankkal és province-ra rakott. miért szedték ki a nagyobb tankoktól azt a pályát? nem tetszik a pálya, de néha 1-2 kör jó volt rajta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12310) ollie válasza Atlantis (#12308) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várjál csak, mi is jön később a fában? Pz3/4? Mit is akartál te megkímélni? ;]

***

(#12311) Atlantis válasza Djuree (#12309) üzenetére


Atlantis
veterán

jó kérdés...talán mert mindenki csak kempelt rajta, viszont alacsony osztályban még bátrabbak/tapasztalatlanabbak a népek... :)

ollie: ja, lesz olyan is, miért, az nem jó? Úgy rémlik, mikor még PzIV-gyel toltam, egészen jó ellenfél volt a III/IV. Fürge, egész jó csúzlival.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12312) Djuree válasza Atlantis (#12311) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a 3/4 nagyon szar. nekem nem jött be. de akkor neked be fog ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12313) Atlantis válasza Djuree (#12312) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehetséges... :) majd átugrom, ha nem jön be...igazából ezt a vonalat csak azért kezdtem el, hogy a hiányzó elemeket kifejlesszem a német fában, meg kicsit szívassam az újoncokat. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12314) ollie válasza Atlantis (#12311) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb 1 előnye van, a fürgesége. Gyakorlatilag scoutnak jó, de ahhoz egy picit nagy, és ezért könnyen eltalálják. Amúgy nem rossz tank akkor, ha nem a klasszikus med szerepet próbálod vele játszani, mert mednek tényleg nem jó. Light/med vegyes szerepet érdemes kialakítani neki.

***

(#12315) Rém válasza Atlantis (#12308) üzenetére


Rém
tag

Azért egy fullos Ferdivel a mai napig lehet egy csatához érdemben hozzászólni!
Nem olyan rossz az.

(#12316) Atlantis válasza Rém (#12315) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak a hajad eldobod, mire fullos lesz, plusz én nem kedveltem meg a legnagyobb ágyút, nagyon sok a "szellemlövés" vele teljesen beszűkült célzóval is. Persze mikor betalál, akkor üt, de a papíron látott adatai alapján nagyobb pontosságot vártam volna tőle.

ollie: meglátjuk, sok fejleszteni való nem lesz rajta, hamar át lehet lépni, ha úgy alakul.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12317) Rém válasza Atlantis (#12316) üzenetére


Rém
tag

Ezen a szintem már minden hajeldobós, mire fullos lesz. Mentél már ISU 152 vagy Objekt 704-el amin BL-10 van? Rögtön átértékeled a sok szellemlövés és a pontosság fogalmát. :D

(#12318) Sanya válasza Kelvin (#12298) üzenetére


Sanya
nagyúr

töltési időt figyelembe véve nem biztos, hogy rosszabb hatásfokkal dolgozik, mint a számomra most elérhető 10,5-ös :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12319) ollie válasza Sanya (#12318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most nem tudom megnézni, de penben nincs különbség? Egy dolgot viszont mindenképpen kiemelnék, hogy a TD-nél a legfontosabb az alpha sebzés.

***

(#12320) Sanya válasza ollie (#12319) üzenetére


Sanya
nagyúr

a kép kattintásra új lapon teljes méretben megtekinthető

akkor kipróbálom a drágább, nagyobbat sebző löveggel is :)

a jagdpantheren is az van, ott kezdem megszokni :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12321) Stauffenberg válasza Atlantis (#12311) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is elkezdtem ezt az ágat. A PzIII teljesen kifejlesztve a kutyafasz hosszúságú csővel egész szépen darál a saját szintjén. Csak az MM sokszor berakja scoutnak igazán nagy tankok közé. Nem egy klasszikus scout, én az olyan köröket nem szerettem. Viszont low tier csatában az egyik legdurvább ellenfél.

Most a PzIII/V pörög nálam ezen az ágon, de elég vegyesek az érzelmeim. Gyors és fürge, mindent free XP-ből fejlesztettem ki, de nem érzem benne azt amit az M4 Shermannál éreztem Tier5 med ágon. Sok lövése lepattog. Ennek ellenére az első napján mentem vele egy majdnem Top Gun kört.

(#12322) Atlantis válasza Rém (#12317) üzenetére


Atlantis
veterán

ISU152-m van, de még nincs meg rá a nagy ágyú, hát, lehetséges, hogy visszasírom majd akkor a Ferdit. Kicsit egyébként már bánom, hogy az orosz TD-vonalnak nekiálltam, O704 volt az egyik célgép, de már az sem olyan félelmetes ellenfél, mint volt akkoriban, már nem vágyom rá annyira.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12323) psycroptic válasza Timyyy (#12301) üzenetére


psycroptic
őstag

Így még vicces de ha ezt fogják csinálni élesben is, akkor úgy lehet ráhagyom a fenébe.

PSNID: Tomy83PS

(#12324) diegho válasza ollie (#12319) üzenetére


diegho
nagyúr

a TD-nél a legfontosabb az alpha sebzés.

Akkor ezek alapján a legjobb high tier td a JagdE-100 a legrosszabb pedig a Foch lenne?

(#12325) Atlantis válasza ollie (#12319) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyon jó az alpha sebzés, mikor egy AMX melléd áll és simán kinyiffant, míg te csak állsz és nézel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12326) ollie válasza diegho (#12324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Nyilván rengeteg egyéb dolog is számít.

(#12325) Atlantis: ez aztán igazán nem releváns megjegyzés volt. Mi köze a sebzésedhez ahhoz, hogy melléd áll egy AMX?

[ Szerkesztve ]

***

(#12327) predator00


predator00
tag

nem tudni mikor fog újra menni a teszt szeró? száguldoznék egyet BT-2vel ;]

(#12328) vbbb


vbbb
őstag

Olyan mint a tegnapi nap lehetne még többször is! Ekkora Eff-em még sose volt a nap végére...

Name Total Per battle
Victory ratio: 66.67%
Battles: 21
Efficiency: 2647.55
Average tier: 7.24
Experience: 16698 795.14
Capture points: 146 6.95
Defense points: 83 3.95
Damage: 30381 1447
Kills: 25 1.19
Spotted: 14 0.67

Gyanítom lesz ennek még böjtje...

[ Szerkesztve ]

(#12329) Atlantis válasza ollie (#12326) üzenetére


Atlantis
veterán

Annyi köze van hozzá, hogy semmire nem mész abban az esetben a nagy sebzéseddel, mert képtelen vagy ráfordulni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12330) forras2


forras2
őstag

Ilyen nincs, és mégis van.... :W
Nem hiszem el, hogy azt a szemét type59-et párduccal még hátulról sem tudom sebezni :(((
8-at lőttem bele hátulról 150 méterről a hosszú 75-ös ágyúval, és mind a 8 pattant :W :o

(#12331) Stauffenberg válasza Atlantis (#12329) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem szedett már le T-50 apránként csipegetve mikor KV-2-vel voltam. Budi torony, 152mm-es trollcanon és iszonyú lassú fordulási sebesség. Már csak ketten voltunk játékban, ő sebzett rajtam kicsiket, de én nem tudtam ráfordulni, pedig mindenhogyan próbáltam. Épület, szikla, domboldal, semmi nem volt a közelben ahova elmehettem volna, hogy keresztbe tegyek neki és ne tudjon körberohanni engem.

Valahol 40% HP körül írtam neki chaten, hogy kész, feladtam, már nem próbálom meg lelőni, mert semmi értelme ennek a forgolódásnak. Még vagy 2 percig eresztette belém a lövéseket mire sikerült leszednie.

Szóval ez egy jó példa volt arra, hogy egy könnyű tank milyen könnyen elbánhat egy több szinttel magasabban lévő nehéz tankkal 1v1 felállásban.

(#12332) Djuree válasza Stauffenberg (#12331) üzenetére


Djuree
félisten

én is-4-el voltam múltkor, srác is-3-ban lövöldözött 10 méterről de minden pattant. írta hogy feladja, esélytelen átlőnie :DDD pedig is-3 bőven át tudja lőni, ha tudja hol a weakspot...de azért jólesett :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12333) marked one94 válasza Atlantis (#12329) üzenetére


marked one94
őstag

Ennek mi köze van az agyúhoz? Ha melléd áll valami, lehet rajtad egy BL10is bas***tod...

You'll Never Walk Alone

(#12334) Sanya válasza Stauffenberg (#12331) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegyük hozzá, hogy gyors könnyű tank jó ágyúval :) ()de szerintem te is erre gondoltál)
egy amx 40 nem csinálna ilyet :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12335) Djuree válasza Sanya (#12334) üzenetére


Djuree
félisten

meg az tetű lassú is amúgyis...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12336) Stauffenberg válasza Sanya (#12334) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az AMX40-ig bírtam elviselni a francia tankokat... :D Tegnap adtam el, mert 1 hónapja be sem léptem vele csatába. Pedig teljesen ki lett fejlesztve. Majd ha lesz elég free XP-m a következőre akkor kifejlesztem. Ahhoz úgysem kell a tanknak a garázsban állnia.

(#12337) Sanya válasza Djuree (#12335) üzenetére


Sanya
nagyúr

csak akkor miért lett light tank?
az elc meg miért nem td? :) vannak érdekességek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12338) Djuree válasza Stauffenberg (#12336) üzenetére


Djuree
félisten

az a játék legszarabb tankja :K 70xp-t tudtam vele összeszedni, adtam is el :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12339) #21346560 válasza Djuree (#12338) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem baromi jó tank, de hát ugyebár ízlések és pofonok....

(#12340) forras2 válasza Djuree (#12338) üzenetére


forras2
őstag

én 407 xp-ig elmentem vele :DDD

(#12341) Djuree válasza #21346560 (#12339) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, 105 csata. türelmes ember vagy :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12342) Atlantis válasza marked one94 (#12333) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha van tornyod, ami forog, akkor nem éppen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12343) #21346560 válasza Djuree (#12341) üzenetére


#21346560
törölt tag

No igen, türelem az kell hozzá :DDD
Volt olyan csata, hogy elindultam az ellenfél bázisa felé, útközben "találkoztam" kilőtt tankokkal, aztán elkezdték foglalni a bázist a társaim, majd mire odaértem volna, addigra el is foglalták... csak mentem-mentem-mentem....

(#12344) Szilu válasza #21346560 (#12339) üzenetére


Szilu
tag

Itt melyik adat mutatja azt, hogy ez egy jó tank? :D

(#12345) marked one94 válasza Atlantis (#12342) üzenetére


marked one94
őstag

Jó de most a Ferdi volt a téma meg az ágyúja, most meg belekevered a amcsi TD-ket. Amúgy meg azokat is simán körbe lehet rohangálni. Vagyis a T30at 1v1 egy med vagy light tank könnyedén megeszi. T28 proto-ról meg nem is beszélve...

You'll Never Walk Alone

(#12346) Atlantis válasza marked one94 (#12345) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem, itt a TD-kről általában volt szó, hogy a nagy alpha számít. Erre mondom, hogy nem éppen, a fordulékonyság nekem fontosabb a TD-ken is.

Persze, hogy azokat is körbe lehet futni, de több esélyed van tenni valamit ellene.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12347) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki esetleg egy kis szakasz ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12348) Djuree


Djuree
félisten

na ilyen is lesz. milyen fasza lesz mikor majd jgpze100-ak meg mausok kempelnek a kémény mögül a tetőkön :DDD :W :O fogom a nagy kenyérvágókésem és tökönszúrom magam akkor...
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12349) forras2 válasza Djuree (#12348) üzenetére


forras2
őstag

Hát, azért remélem az ilyen bugokat kiszedik belőle :K
Ha esetleg még sem, akkor majd szólj nekem, meglegyintem én neked azt a kést, ne fáradozz ilyenekkel :DDD

(#12350) Djuree válasza forras2 (#12349) üzenetére


Djuree
félisten

ha vki jönne játszani 4-es vagy 7-es tankkal az vegyen fel aztán mehet. vagy 10-ig sztem leszek.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.