Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) ollie válasza jano_77 (#12800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyenkor írd be nekik, hogy vegyenek inkább Barbit vagy játszanak Hello Kitty Online-t. ;)

***

(#12802) AlexWolf válasza ollie (#12801) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ehhez szerintem minimális angol tudás kéne, de a "noobozook" nagy része kb ennyit tud angolul. Én is a múltkor vadul magyaráztam valakinek, h mé volt hülye, de semmit nem értett szerintem belőle, csak annyit nyomott, hogy "noob" meg "report".

Már lassan egy hete nem toltam normál WoT-ot és egész kisimultam...Bár ma gondoltam megnézem az új fizikát. Hát minden csata elején valaki beírja, hogy "no shot" meg ugyan ezt oroszul, ennek ellenére nem volt olyan csata, ahol ne lőttek volna ki, annak ellenére, hogy én direkt nem lőttem, csak próbálgattam a fizikát...

Qrva jó lenne fizetős változat a WoT-ból!

Szerk: Most válaszoltak a megkeresésemre. Természetesen csak annyit, hogy a legjobb szakembereik agyalnak az ötletemen :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12803) vhw válasza ollie (#12799) üzenetére


vhw
addikt

Nem kell mindig hallgatni az okosokra (persze akkor ha az adott helyzetet jól átlátod, felmérted az erőviszonyokat, melyik oldalon vannak az ellenség tankjai, mennyi HP-val stb...) Szóval minden eshetőséget számításba véve, ha hülyeségnek találod amit mondd, akkor figyelmen kívül kell hagyni.
Bár én leggtöbbször azt tapasztalom, hogy hiába próbálnék segíteni (ha életben vagyok ha nem) a legritkább esetben fogadják meg, pedig ha látom hogy van valami halvány esély a győzelemre, akkor igyekszem tűrtőztetni magam az anyázástól :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12804) forras2


forras2
őstag

Legeslegszebb mondat, amit kaptam most az előbb Fuck you my friend
Az illető vagy homo lehetett, vagy egy 10 éves taknyos, aki hallott 1 mondatot valami szaftos filmben :DDD

(#12805) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ettől a klántól óvakodjatok: Polska Grupa Szturmowa [PGS]

3 tagja egy szakaszban. Ebből 2 afk volt. Gondolom megkérték kis társukat, hogy vigye be őket pár csatába egy kis xp reményében...

Így aztán ez egy szép jubiláló csata lett (500.) E-75-el, és ezzel a győzelmi arányom le is romlott vele 53%-ra (nyár elején 56%-on volt).

Vereség
Widepark 2012. augusztus 27. 14:12:23
E-75 Szerzett tapasztalat: 859 Szerzett kredit45 541

[ Szerkesztve ]

(#12806) emerico2004


emerico2004
aktív tag

új megoldást találtam a saját csapatban hátul kempelő top tankokra ,nehéz tankokra.
szépen leláncolom , nem sérül tőlem sem vonnak sokat majd ha gondja van vele beírom hogy minek az neked úgysem használod.....

(#12807) vhw válasza emerico2004 (#12806) üzenetére


vhw
addikt

Azért te is igen ráérhetsz csata közben, ha a hátul kempelő top tankok láncának lövöldözgetésével vagy elfoglalva... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12808) #21346560 válasza vhw (#12807) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DDD :C

(#12809) emerico2004 válasza vhw (#12807) üzenetére


emerico2004
aktív tag

ez konkrétan t5-t7-ben ahol 1-1 t7 volt. nálunk egy tigris odaát valami francia valamit
én elindultam a tigrissel hogy együtt majd.....

100m se ment és beállt az első bokorba.... és természetesen amikor az arty-ra ment a felfedező tank meg se mozdult , tehát a védem az arty-t kifogás se állja meg...

(#12810) emerico2004 válasza emerico2004 (#12809) üzenetére


emerico2004
aktív tag

a többiek meg nem tudták átlőni a francia t7-et

(#12811) #21346560 válasza emerico2004 (#12810) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem válaszolni kell magadnak, hanem rányoni a szerkeszt gombra, vagy gyűjtöd a hsz-t? :P

(#12812) execute93


execute93
őstag

Sziasztok, Prémium tagság milyen előnyökkel jár? Illetve hogyan lehet venni?
Megtetszett a játék, csak egyenlőre nem tudom hol kezdjem el vele az ismerkedést. Magyarítás van?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#12813) vhw válasza emerico2004 (#12810) üzenetére


vhw
addikt

Melyik T5 tank nem tudta átlőni a T7 franciát (minden bizonnyal AMX M4)?
PzIV-től kezdve KV, Sherman stb. mind bucira lövi szemből is. Oldalról meg T4ek is gond nélkül...

execute93: a launcherben fent a kis zászlóra kattintva tudsz nyelvet változtatni,
A prem acc pedig plusz 50% cerditet és xp-t ad neked (->gyorsabb lesz a fejlődésed, kevésbbé fogsz kredit hiánnyal küzdeni)
Venni a hivatalos honlapon tudsz, ha bejelentkeztél.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12814) Öreghal


Öreghal
csendes tag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. augusztus 27. 14:40:27
Jármű: PzKpfw 38H735 (f)
Szerzett tapasztalat: 3 498 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 16 512
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Üdv.

(#12815) execute93 válasza vhw (#12813) üzenetére


execute93
őstag

E-sport élet mennyire van itt?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#12816) Stauffenberg válasza execute93 (#12812) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha ennyire a játék elején vagy szerintem még nem szükséges prémiumot venni. Tier 5-ig eljutni pofonegyszerű nélküle is (Tier 1-4 csak pár óra), de Tier 6-ot abszolválni sem nagy mutatvány. Utána kezdenek fokozatosan lassulni az események.

A prémium pedig +50% XP és +50% kredit hozammal jár minden egyes csata után. Azaz gyorsabb a fejlődés és egy új tankra hamarabb szeded össze a pénzt.

De ha rögtön az elején befizetnél akkor a worldoftanks.eu oldalon bejelentkezel és fizetsz a neked tetsző módon. Szerintem az SMS fizetés nem éri meg, fizess bankkártyával vagy PayPal-el.

E-Sport: Már maga a szó is vicces, hogy a szobában döglést sportnak nevezzük. De amúgy a WoT már hivatalosan is WCG "sportág". Van egy jó klánrendszer a játékban, ehhez kapcsolódóan meg a Clan Wars amiből "igazi" pénzt is ki lehet húzni (csak a játékon belül költheted el prémium cuccokra, akár előfizetésre, akár lőszerre, stb).

[ Szerkesztve ]

(#12817) forras2 válasza Stauffenberg (#12816) üzenetére


forras2
őstag

Hááát azért a tier 5-ben már elkezdődik a szopás, a tier 6 meg teljes szopóág már :U

(#12818) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült mennem egy jó kört E-50-el. A végén a Bélával szemben nagy szerencsém volt, 1-1 lövés hiányzott mindkettőnknek a halálhoz. Az xvm 25%-ra adta nekünk a csatát, de az ellennél volt 1 afk T34, szerintem ez döntött.

Prémiumos, 5750 sebzés. Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#12819) execute93 válasza Stauffenberg (#12816) üzenetére


execute93
őstag

Értem. Nekem még teljesen új, de a játékmenete megtetszett nagyon. Gondolom tankokat lőszereket stb, ilyeneket lehet venni, nem? Itt számít a skill? Vagy csak az elhelyezkedés stb?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#12820) marked one94 válasza forras2 (#12817) üzenetére


marked one94
őstag

Ha ráérzel a játékra akkor T8ban sincs gond ;)

You'll Never Walk Alone

(#12821) vhw válasza forras2 (#12817) üzenetére


vhw
addikt

Miért is szopás a T6? Az új MM-el teljesen játszható.

execute93: egyénibe a skill nagyon is számít, de 15vs15 felállásnál lehetsz bármilyen pro, ha a csapattársak zöldségek, rántanak magukkal téged is...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12822) Patrick76496 válasza D.Orion (#12757) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, aztán megnéztem a wot-news-on, az effjét, ott 800 valamennyi volt. Érdekes, hogy ilyen bugokat csinál az XVM, mostanában csomószor nem is megy a csatákban, csak néhány player statját színezi be.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12823) forras2 válasza vhw (#12821) üzenetére


forras2
őstag

PzIV csak 5-ös, de vele van tapasztalatom ilyen téren főként.
7.5 előtt tény, hogy 8-as tankok közé is bekerülhettem vele, de 10-ből 6× az első 5 közé kerültem, így számítottam a csatában.
Most, 7.5 után 10-ből 7× az utolsó 5-be dob PzIV-el, azért is hanyagolom kicsit azt a gépet.
És lássuk be, azért T29, KV1s és hasonló gépekkel szemben a PzIV esélytelen :U
Plusz a szopás attól függ leginkább, hogy milyen társakat kapsz. :o

okos67
Szopást nem arra értem, hogy minuszt termel a tank. Hanem a játékélményre.
Párducom is többet visz mint hoz, de élvezem vele a játékot :U

[ Szerkesztve ]

(#12824) #35692544 válasza forras2 (#12817) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát nem vagyok megelégedve a játékkal de erről nekem sem ez a véleményem a 6-os tankok még teljesen játszhatók a tier 7-től már vannak bukó körök prém nélkül az új karival nem is megyek 7es tank fölé
maradok a jó kis op tankoknál vk3601, m18 hellcat, t-29, t1-hevy, kv1-s, is, és még talán a tigris de szerintem az a leggyengébb

(#12825) Stauffenberg válasza forras2 (#12817) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tier 5-ben? Mikor én azt tapostam több tankkal is, akkor még nem volt prémiumom és elvoltam, mint hal a vízben. Szerintem a Tier 5 még prémium nélkül is simán játszható. Még nem mínuszosak a körök, olcsó a lőszer és a javítás. Tier 6 már határeset, de a Tier 7-nél már bejön a képbe, hogy "De jó lenne ha lenne Prémiumom".

(#12826) Snooker


Snooker
senior tag

Ez a 8.0 valami katasztrófa...a lövegek hangja, a grafika, ez a hegytetőrőlugrálás..... ezt nem kellene beletenni..

(#12827) #35692544 válasza Snooker (#12826) üzenetére


#35692544
törölt tag

már van 0.8.0 vagy teszt szeron vagy?

(#12828) Stauffenberg válasza execute93 (#12819) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Számít a skill, de ez nem Call of Duty vagy Counter Strike. Itt másfajta tehetségre van szükség.

Legfontosabbak (fontossági sorrendben):

1.) Ne legyél hülye. A játékosok 90%-a úgy közelíti meg a játékot, mint egy CoD-ot... ebből aztán folyton szopás van, mert nem lehet tőlük játszani, nem érdekli őket a csapatérdek. Ha veszít a csapat akkor mindenki bukja a busás XP jutalmat, ezért érdemes legalább kicsit odafigyelni a társakra, ha kilövik őket akkor érdemes alkalmazkodni hozzá.

2.) Próbálj taktikázni. A jó helyezkedés pont annyira fontos skill, mint a CoD-ban egy 2387462348 méterről leadott tökéletes fejlövés. Ha rosszul helyezkedsz ledarálnak, ha jól helyezkedsz te darálsz le mindenkit. Itt a kempelés taktikai elem (persze ezt is lehet hülyén vagy értelmesen csinálni).

3.) Ismerd meg a tankod, játssz a neki megfelelő stílusban. Két azonos szintű heavy és két azonos szintű light tank között is lehetnek nagy különbségek.

4.) Olvasd el a FAQ-kat a játék mechanizmusáról. Ismerd meg a rejtőzködési rendszert, ismerd meg a kredit rendszert, stb. Nem a frag hanem az okozott damage számít. Mentem már úgy extra jó kört, hogy nem lőttem ki senkit.

Meg persze sok egyéb jön ehhez. De a legfontosabb szabály: Ne legyél hülye! ha visszaolvasol a topikban, akkor látod, hogy a jobb játékosok folyton panaszkodnak az értelmileg csökkentett módban működőkre akik tönkreteszik a jó játékot.

(#12829) #35692544 válasza Stauffenberg (#12828) üzenetére


#35692544
törölt tag

4.) és az egészet eldobhatod ha szopó ágon vagy
amit itt elég sokan tagadnak de szerintem van

ENSK: főutca közepén állok és nem látom az oldalt elhaladó tankokat kb: 150-200 m (egyik ház mögött láttam a tankokat elhaladtak előttem nem látszottak a másik ház mögött megint megjelentek)
látótávolságom: 350m +25% binokulár természetesen 2-15 csata, de szopóág nem létezik, de tudom ezt csak én találom ki mert ilyen nincs egyébként hogy lehetne valakinek 60% a winrátája
Az enyém is 55% mert amikor szopat akkor abbahagyom amikor meg enged játszani akkor hosszú órákig játszom

(#12830) Preda


Preda
aktív tag

Tuti, hogy ma van a lemmingek napja egymás után rak be olyan idióták közé, hogy az nem igaz. Csapat nagy része piros meg 1000 eff alatti brainless-zombi. Beírom nekik hogy nem kéne mindenkinek egy oldalon menni kéne help a másik oldalra. Pingelek minden semmi reakció. Aztán pálya közebén még marad egy ember mondom jöhetne segíteni, de nem ő ott jól elvan. Engem letámadnak 5-en semmi gond a másik oldali lemmingek meg nem bírnak kinyírni ennyi idő alatt senkit.Ezek után nekiállnak csodálkozni, hogy miért vesztünk. Komolyan mondom IQ teszthez kötném a játékot.

(#12831) Dobi 562 válasza #35692544 (#12829) üzenetére


Dobi 562
addikt

A szopóágat is ki lehet játszani:

Én kipróbáltam azt, amit itt olvastam régebben (azt hiszem fsb írta), hogy ha az első csata bukta, akkor hagyom egy időre azt a tankot és megyek másikkal. Ha nyerek, akkor addig megyek azzal a tankkal amíg nem bukok egyet, aztán jöhet a következő járgány. Így azért összejönnek szép nyerő sorozatok.

Persze volt már olyan is, hogy az összes gépemmel bukó volt az összes első csata...

Sajnos ha éppen ráfeküdtél egy adott fejlesztési ágra, akkor így is-úgy is azzal a tankkal fogsz menni amivel tovább tudsz lépni, ilyenkor el nem tudsz mit csinálni... Illetve, dehogynem, törekedhetsz a jobb játékra.

Én személy szerint nem rendelkezek olyan képességekkel, hogy egyedül eldöntsek egy csatát, így csupa átlag alatti stat-tal rendelkező játékokkal teli csapatban csak a minél több sebzésre törekszem, hogy legalább a kreditet visszahozzam. Sokszor még ezt is képesek megakadályozni a csapat(?)társak...

(#12832) aLstaR


aLstaR
tag

Sziasztok!

Nálatok működik a Login Server?

Engem nem enged csatlakozni a játék, azt írja:
A hálózathoz való csatlakozás nem lehetséges.

Tegnap este még tudtam vele játszani, csak ma nem enged fel.

(#12833) #35692544 válasza aLstaR (#12832) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem lőttél ki több saját tankot egy körben?
és bannoltak 1 napra ;]

velem előfordult nem bírom a hülyéket és irtom őket :U

[ Szerkesztve ]

(#12834) aLstaR válasza #35692544 (#12833) üzenetére


aLstaR
tag

Nem lőttem saját tankot, nem szoktam. Esetleg valami más ötlet?

(#12835) Stauffenberg válasza #35692544 (#12829) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem mondom, hogy nincs szopóág, mert engem is berak.

Engem tegnap szopatott, de csak akkor ha KV-3-al mentem... biztos bosszút áll, hogy itt a hétvégi event és én inkább elutazom a barátnőmmel, minthogy kockuljak.

Tegnap este értem haza és minden mással lehetett rendesen menni, de a KV-3-at, csak olyan csatába volt hajlandó besorsolni ahol idióta csapattársaim voltak.

(#12836) csaabz válasza #35692544 (#12833) üzenetére


csaabz
őstag

Ha teamkiller vagy, az rosszabb a hülyéknél... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12837) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Vele találkoztam ma a játékban. T34-el jött és szerencsére az ellenfélnél volt top tankként. Kb 20 mp alatt kilőtték Widepark pályán..

magyarsrac

(#12838) #35692544 válasza csaabz (#12836) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát nem hagyom hogy büntetlenül lövöldözzenek hátulról a 8-éves gyerekek ha rosszabb ha nem
csak úgy nem lövök ki senkit, de aki direkt belém lő az kiiktatom a játékból ha tudom
volt olyan (ferdi) aki azért lőtt belém mert szerintem beálltam a helyére

[ Szerkesztve ]

(#12839) vJokka


vJokka
aktív tag

Sikerült kicsit növelnem az XP rekordom (premes), bár az eleje nehezen indult :D

Victory!
Battle: Abbey 2012. augusztus 27. 16:48:35
Vehicle: T-50-2
Experience received: 2 427
Credits received: 35 644

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#12840) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Type 59-re melyiket érdemesebb felrakni? Vert. stab., vagy célzásgyorsító?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12841) ollie válasza Patrick76496 (#12840) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindkettő + venti. Legalábbis én így használom. A lőszerrekesz robbanás túl ritka ahhoz, hogy vizes lőszerrekeszt tegyek fel.

***

(#12842) virkir válasza ollie (#12841) üzenetére


virkir
veterán

Azért ha egy körben van 4-5 type akkor egy minimum blowup-al száll el. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12843) Patrick76496 válasza ollie (#12841) üzenetére


Patrick76496
őstag

Csak egy hely van, Venti + Rammer van rajta. A vizes lőszerrekeszt én is sajnálom a hely miatt, inkább rakok neki biztonságos elhelyezést, a T-44-em azzal együtt soha nem pukkant el, persze a lőszer rekesz gyakran sérül, mondjuk az IS-3-on is. Meglátom melyikre lesz szükség, a T-44 sima utazással nem olyan rosszul lő menet közben, majd ha fullos lesz a legénység, kiderül mennyi idő kell Guoyan Zeng-nek a becélzáshoz. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12844) ollie válasza virkir (#12842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valóban. Mondjuk én már olyan ritkán megyek a type-pal, hogy nem is emlékszem utoljára mikor volt nálam ilyen.

***

(#12845) D.Orion válasza diegho (#12769) üzenetére


D.Orion
veterán

Az csak egy dolog, hogy valamire írsz egy választ így randomba. Az meg egy másik, hogy ha nem követed az egész topikot folyamatosan(mert ezt egyébként is szinte lehetetlen a néha napi 100+ hsz miatt), akkor legalább az ilyen esetekben kövesd végig az eseményt. Ha megtetted volna, akkor láttad volna(de sok a volna, ha nem lett volna), hogy én is rájöttem később, hogy nem az én lövésem volt és meg is válaszolták miért nem lehetett az. Így a te hsz-ed tök felesleges volt, plusz még mást is kissé megsértettél egy másik hsz-el. Hifiről játszom, dübörög a játék, és nem vagyok olyan pro, hogy kívülről tudjam a legénységi szövegeket, így talán érthető ha nem lehet tisztán érteni, hogy mit is mond a legénység. Anno nekem is tellett AKG fülesre, de most még egy myaudio fos sincs.

Tisztellek, mert jó játékos vagy, de legközelebb légy szíves ilyen esetben olvasd végig az esemény lefolyását. Ha meg nincs rá időd, akkor ne szólj bele a közepébe mikor már rég vége van.

[ Szerkesztve ]

(#12846) Snooker válasza #35692544 (#12827) üzenetére


Snooker
senior tag

Csak a teszt, de akkor is, a grafon már nem hiszem h nagyon csiszolnak és ez sztem kva ronda...legalábbis nekem a mostani jobban tetsziK!!!!

(#12847) L-e-f-i-e válasza ollie (#12844) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én megyegetek vele mostanában sokat és nem robbant, sőt sérülni is csak néha sérült, nem robbanósabb mint bármely más tank már egy ideje, vagy csak jól forgatom és nem mutatom a veszélyes oldalát...

=^-^=

(#12848) vbbb


vbbb
őstag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. augusztus 27. 17:06:20
Jármű: PzKpfw 38H735 (f)
Szerzett tapasztalat: 1 885
Szerzett kredit: 18 654
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

11kill

:DDD

Nehogy azt higgye bárki, hogy ezzel a tragaccsal mindig nyer az ember...sőt....de poénos vele mászkálni kis tierbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#12849) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Mostanában a Hetzerrel (7,5 cm PaK 39 L/48) megyek a legtöbbet és összejött az xp a 10,5 cm StuH 42 L/28 lövegre.
A WoT fórumon inkább a 10,5öst mondják jobbnak.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak vele (összevetve a 7,5ös PAK-al)?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#12850) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#12849) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a 7,5-essel használtam anno. Pár csatában kipróbáltam a 10,5-öst de olyan pontatlan volt, hogy nem tetszett. Ezzel szemben van aki arra esküszik. Szerintem próbáld ki te is és eldöntheted melyik jön be jobban. A 7,5-ös ágyú pontosabb, gyorsabb, nagyobb átütéssel és kisebb sebzéssel, a 10,5-es lassú, pontatlan, kicsi az átütése de brutálisat sebez.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.