Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ez már kezd marha idegesítő lenni.

Gondolom még vagy 64-szer kiírják, egyre több nyelven. Először egy, aztán 3, utána 6. A következő mennyi lesz? 128? El sem tudom olvasni normálisan a csatámat, szomorú, hogy telerakják a játékot hirdetéssel, aki vesz, az úgy is vesz gold-ot, aki meg nem, az nem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12952) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#12951) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hogy hogy nem tudod elolvasni a csatádat? Továbbgörgeted aztán annyi... Nehogy már ez legyen a legnagyobb probléma!
-----------------------------------------------------------
Hány ezer csatát kell még lejátszaniuk a piroskáknak az új játékmódokban mire fölfogják, hogy hiába rohannak foglalni ha az ellenél még több arty is él, a csapat 75%-a meg az ütközőhelyeken harcol...
-----------------------------------------------------------
Nem tudom volt-e már, ha igen, bocs a dupláért: lehet tölteni az új xvm verziót, a 2.5.2-t.

[ Szerkesztve ]

(#12953) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#12952) üzenetére


Patrick76496
őstag

El tudom olvasni, de fölöslegesen sok helyet foglal. Nem konkrétan mondtam.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Egyik csatában 2 Top Tankunk, a másodikat is berakom, kicsit jobban fest így a kép.

És ilyen volt a tankja:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12954) Stauffenberg válasza forras2 (#12950) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De ha bankkártyával vagy PayPal-el fizetsz akkor ugyan annyi pénzért sokkal több aranyat kapsz (konkrétan majdnem kétszer annyit). Mindkettő vásárlási móddal úgyan úgy másodpercek alatt megkapod az aranyat.

(#12955) ollie válasza Patrick76496 (#12953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztarohatt...

***

(#12956) jahrn válasza Stauffenberg (#12940) üzenetére


jahrn
senior tag

"Hit them hard!"

Ezt akkor is bemondjak ha a Spaced Armor elso reteget atuti a lovedek, de a masodikat mar nem - ergo sebzes sincs.

(#12957) forras2 válasza Stauffenberg (#12954) üzenetére


forras2
őstag

csak se paypalom nincs se bankkártyám :))

(#12958) ollie válasza forras2 (#12957) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nem is létezel. :P

***

(#12959) Bingisz válasza Mcray (#12938) üzenetére


Bingisz
addikt

Kv5 viszi a prot. tornyát szemből is. Löveg mellett próbáld. Amikor először találkoztam vele 1v1, mikor kv5-el voltam én is nagyony izgultam, de ott átment, és győztem :DD

Dobi: A párduc gunos E50-ek... Általában vagy nem értik, hogy miről beszélek amikor kérdem tőlük a gunt, vagy azt mondják, hogy nincs rá kredit

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12960) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#12953) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én múltkor egy E-50-el találkoztam, ami a párduc 7,5-esével volt felszerelve... Mondtam neki, hogy a Panther II 8,8-asával könnyebb lesz xp-t gyűjteni, azt mondta majd kipróbálja. :) 9-es szinten 130-akat sebezni, rémálom...

(#12961) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Kerek 1000xp-vel tank ász. :DDD
Győzelem!
Csata: Airfield 2012. augusztus 28. 14:24:56
Jármű: PzKpfw III/IV
Szerzett tapasztalat: 1 000
Szerzett kredit: 27 421
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"
nem prémes

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#12962) sith7


sith7
nagyúr

Beszéltük már korábban is, de én lehet lassan leteszem a sarokba ezt a pzkpw 38na - t ... :((

Csak és kizárólag VII - VIII - as szintű tankokkal rak össze, KV, IS, Jagdpanther, Tiger, Löwe stb.

Felderíteni se tudok, mert hiába megyek, akár padlógázzal, akkor is 1 hit vagyok bármelyiknek :(

Tegnap egy KV - nak a seggébe küldtem 3 -t, ami meg se karcolta, lustán megfordult, és bumm

(#12963) ollie válasza [HUN]Dani (#12961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az 1000 XP-s tank ász úgy lehet, hogy kiegyenlíti a prrémiumos és nem prémiumos plecsniket, vagyis prémium esetén 1500-nál kaptad volna.

***

(#12964) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#12960) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mák, hogy nem a PzIV L/70-ese volt rajta. :K Gondolom van olyan, aki nem bír magával, mindenképpen be akar menni csatába az új tankjával, még ha lőszerre, meg modulokra sincs pénze, csak hogy kipróbálhassa. :P

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12965) Djuree válasza sith7 (#12962) üzenetére


Djuree
félisten

na te is nyomod? :DD
ez ilyen, nekem is ilyen volt vele, szenvedős, szerencsére nem sok xp kell a pz4-hez, kitartás addig, én sem tudtam szart sem csinálni. nagyritkán ha top tanknak rakott be, akkor tudtam alkotni pár sok xp-s kört. 2 nap alatt meglett a pz4.
ez nem SC2, itt nem csak az számít ki nyomkodja gyorsabban a gombokat ;] ha nagyok közé rak ne menj előre, várj ki, aztán be az artykhoz, néha összejön.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12966) forras2 válasza sith7 (#12962) üzenetére


forras2
őstag

Azért ne már 1 kv-t akarj átlőni 1 scout tankkal.
Ne csodálkozz, hogy nem viszi át.
Fejleszd ki rajt a lánctalpat, a nagyobbik motort, azt nyél gáz, közben lavírozz jobbra-balra, hogy ne tudjanak olyan könnyen eltalálni.

Kérdés a többiekhez...
Kv1s-en kifejlesztettem a lövegtornyot.
Egyből a 122 mm-esre gyúrjak, vagy megéri kifejleszteni a 85mm-est, és azzal gyűjtögetni a 122-esre? :U

(#12967) psycroptic válasza Dobi 562 (#12960) üzenetére


psycroptic
őstag

Azon a szinten a PII 88-as lövegével sem olyan rózsás a helyzet, mert azért valjuk be, hogy 9-10-es csatákban a 200-220 sebzés sem megállító erő. Abban viszont igazad van, hogy jobban jön az expé vele. Nekem már csak 9k expé kell és meglesz a 105mm cső rá és akkor lesz ne mulass... ;]

Egyébként jó masína az E-50 nekem idáig tetszik vele a játék, remélem a 105-ös pityu sokat dob majd rajta. Imádom, mikor rammolok az ellenbe egy 400-500-at majd még rádurrantok egy 200-asat és majdnem ott vagyok, mint egy BL-10-es sebzés... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#12968) belaazallat válasza forras2 (#12966) üzenetére


belaazallat
addikt

A 85-öst csak akkor, ha mazochista vagy.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12969) Dobi 562 válasza psycroptic (#12967) üzenetére


Dobi 562
addikt

Csak 4-500-at? ;] Így kell rammolni (100% irányított ütközés képességgel):

Azt hittem öngyilkos akció lesz, de nekem megérte hogy belezúgjak 60 km/órával egy helyben álló betcsetbe és még túl is éltem...

-------------------------------------------------
(#12964) patrikgtaivs: Akkor meg is érdemli, mindig hagyni kell kredit tartalékot. :)

-------------------------------------------------
(#12962) sith7: Ha scoutolsz, akkor ne lőj rá a KV-ra, mert egyből felfeded magad. Majd a társaid elintézik, te csak spottolj. Az xp és kredit jár az után sebzés után amit a társaid osztanak ki az általad spottolt tankba! :)

[ Szerkesztve ]

(#12970) ollie válasza Patrick76496 (#12964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért lőszer nélkül elég nehéz kipróbálni egy tankot. :P

(#12968) belaazallat: minden WoT játékos mazochista. Vagy nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#12971) Snooker válasza ollie (#12970) üzenetére


Snooker
senior tag

Jár le a prémium, furcsa mód 5 csatából 5x voltam top BDR-el.. :D

(#12972) psycroptic válasza Dobi 562 (#12969) üzenetére


psycroptic
őstag

Ez igen szép eredmény, biztos a batchat is örült neki... :DDD
Nekem a legtöbb sebzés egy T-29-be volt 500-550 közötti hp-t martam le belőle, de úgy látom van még hova fejlődnöm.

PSNID: Tomy83PS

(#12973) vJokka válasza Atlantis (#12916) üzenetére


vJokka
aktív tag

Így: "Sidescraper"

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#12974) [HUN]Dani válasza ollie (#12963) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Na ez egy tök új információ számomra. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#12975) Dobi 562 válasza psycroptic (#12972) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ilyen csak egyszer volt, hogy ennyit belevertem valakibe ütközéssel. De volt többször olyan is, hogy pár száz HP-s T32 vagy T34 próbált engem rammolni és ő durrant el, én meg nem. Nagyon jó különben játszani az E-50-el, nekem ez az egyik fun tankom. A 105-ös ágyúval brutálisan jó gép. Kár, hogy őt is utolérte a nerf, így most kicsit lomhának tűnik, ha gyorsan kell rammolni (közel van az ellen) akkor nehéz felgyorsulni olyan sebességre, hogy sokat sebezz.

(#12976) forras2 válasza belaazallat (#12968) üzenetére


forras2
őstag

Akkor folytassuk tovább a kérdés sorozatot....
Hogyan éri meg jobban kifejleszteni a 122-es löveget?
Van 360 aranyam. Kapcsoljak be 1 nap prémiumot, és a maradék 110 aranyból csináljak 2750 szabad tp-t, és a maradék 13k tpt összegyűjtögetni, vagy a 360 aranyból 9k szabad tp-t csinálni, és a maradék 6k tp-t simán összegyűjtögetni? :U

(#12977) Snooker válasza forras2 (#12976) üzenetére


Snooker
senior tag

utóbbi

(#12978) Reaper válasza Djuree (#12965) üzenetére


Reaper
őstag

Akkor nem csak én :DDD
De már nem sok kell a PZIV hez, addig meg ahol lehet előrerohanok egy bokorba, álca+periszkóp, és reménykedek, hogy nem fedeznek fel, mert akkor vége a körnek, ezzel a xarral menekülni is esélytelen.

(#12979) .mf


.mf
veterán

Ez a rohadt dilemma...

IS7-et már az eddigi + free xp-vel ki tudnám fejleszteni. Viszont megvenni még elég sokáig nem, több millió hiányzik. Csak ha eladom az IS8-at....
Nehéz döntés. Nem rossz az IS8, pontos és erős ágyú, elég mozgékony, de páncélzata, hacsaknem sikerül hull-down, hátra döntve lennem, akkor szinte minden átüti. Még hatos-hetes tankok is szivatnak oldalról. S a másik, hogy időnként -- nem csak artytól -- kapok olyan lövéseket, hogy egyetlenbe elpukkan a tank (ammorack). Tehát az erősebb páncélnak mindenképp örülnék. Viszont IS7-tel még erősebb ellenfelek is jönnek. Ágyúja pontatlanabb és lassabban tölt. S gondolom még nagyobb kredit-temető, mint az IS8...

Aki IS8-ról ment IS7-re, milyen volt a váltás?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12980) [HUN]Dani válasza sith7 (#12962) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A Pz38Na nekem nagyon tetszett. Elképesztő jó kis gép. Top tankként fenomenális, de ha épp tier 7-be tesz akkor sem kell parázni. A heavy tankokat és a tankvadászokat lehet vele elég rendesen szop@tni. :C Kb 1 hónapja adtam el, igaz csak 50 csatát toltam vele, de minden megvolt rajta még a hetzer és a 7es rádió is. Öltem vele T29et is nem is egyet, szóval nem tudom neked hogy nem sikerült átlőni egy kv-t.

magyarsrac

(#12981) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Itt mindenki felrakta a 8.0 beta patchet?

Erdemes feltenni?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#12982) mynames válasza D.Orion (#12873) üzenetére


mynames
senior tag

Arra gondoltam, hogy prémiummal több creditet termel így nem kell annyit szenvednie a stock tankkal. Én sosem vettem prémiumot, így tudom milyen szenvedés néha egy-egy tank.
Tehát közvetve, de van köze.
A capslock gombot pedig tartogasd másnak.
---
más: SU8 megszerettette velem az artyzást! Kb. bárhogy is sül az adott kör, az sohasem minuszos. Jól sebez (E75-öt is kóstolgattam már), lepattanó pedig szinte nincs is. Amin meglepődtem, hogy oldalról one hiteltem egy KV1S-t is már 100%-ról. És 28 lőszer fér bele, ill. jó a reloadja.
Akinek van hummel-je és használja aktívan kérem írja meg a tapasztalatait fentiek vonatkozásában.

[ Szerkesztve ]

(#12983) forras2


forras2
őstag

Ha valaki unja a balga csapattársakat, akkor az most játsszon :K
8-ból 8 csatát nyertem Kv1s-el, és feltűnően értelmes csapattársakat kaptam többségben :K

(#12984) Stauffenberg válasza forras2 (#12983) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ugyan ezt fordítva. :) Az már bebizonyosodott, hogy személyfüggő éppen kit szívat. Most KV-3-al olyan bénán megy, hogy sokszor 20k kreditet sem kapok a prémiumom ellenére sem. Aztán eltelik pár óra és sorra fogom nyerni a köröket 40-50k kredites hozamokkal.

Csak éppen ez nem vigasztal most ebben a pillanatban amikor minden köröm éppen kijön nullára (javítás, lőszer, stb levonásokkal).

(#12985) #35692544 válasza belaazallat (#12968) üzenetére


#35692544
törölt tag

de a 75-nél szerintem jobb én inkább a kv3-al kihúztam a 122 csövet mert az a 75 nagyon siralmas a kv-1s-en

(#12986) D.Orion válasza mynames (#12982) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt a hsz-t inkább nem is vesézem ki.

(#12987) Dobi 562 válasza .mf (#12979) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó helyen jársz! Nem rég váltottam én is IS-8-ról IS-7-re. A páncélzata az tényleg jó, de az ágyúja nagyon pontatlan tud lenni és nagyon lassan céloz. Közelebbre kell vinni a vasat ha eredményes akarsz vele lenni. Lassabban is gyorsul mint az IS-8. Igazából olyan, mintha nem is az IS->IS-3->IS-8 vonal folytatása lenne, hanem valami külön tank.

110 csatám volt vele eddig (53% győzelmi arány, 2130 átlagsebzés). Most kezdek vele megbarátkozni, az átlagsebzésen javítanom kell mindenképpen, de sajna nagyon sok a félrement lövés, akár kis távolságokból is, pedig elég jó legénységgel használom (100%+100 Elit alakulat+Venti).

Szemből gyújtható (haspáncél lövéssel) mint az E-szériás német kollégai és már előfordult az is, hogy egy Ferdi kilőtt ammo-rack robbanással.

A 7.5-ös peccs előtt ő lehetett a csatatér királya, most úgy gondolom egy 10-es Betcset megeszi reggelire.

A pénzt azt tényleg viszi, marha drága a javítási költség 25-27-ezer kredit ha kilőnek (ha jól emlékszem).

Kíváncsi vagy még valamire? :)

[ Szerkesztve ]

(#12988) mynames válasza Patrick76496 (#12953) üzenetére


mynames
senior tag

Bocs de én nem értem. Mit kellene látni azon a tankon?

(#12986) D.Orion: jobb is neked...

[ Szerkesztve ]

(#12990) vhw válasza mynames (#12988) üzenetére


vhw
addikt

A fantasztikus ágyúját?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12991) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Van brutális 45 csatája a gyereknek, de ott figyel a superpershing.. Szerencsére az ellent "erősítette".. :R Valamivel több, mint 1 perc telt és meghalt, mert berusholt az erdő közepére.

magyarsrac

(#12992) sith7 válasza Djuree (#12965) üzenetére


sith7
nagyúr

Néhanapján ... :DDD

forras2
Ki van fejlesztve minden :U

(#12993) ollie válasza [HUN]Dani (#12991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából ezzel nincs baj, mert még teljesen kezdő. A probléma ott kezdődik, ha már valaki több ezer csatával a háta mögött csinál ilyeneket rendszeresen.

***

(#12994) [HUN]Dani válasza ollie (#12993) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az a helyzet, hogy vannak olyan gyépés állatok akik megcsinálják. Találkoztam már nem 1-el nem 2-vel, de szerintem te is. :K

magyarsrac

(#12995) forras2 válasza sith7 (#12992) üzenetére


forras2
őstag

Akkor meg erőteljesen lavírozz.... nehezebben találnak el, többet tudsz felderíteni, több ideig tudod mutatni a csapattársaknak a gépeket.....
De én megszoktam várni, míg az arcvonalak össze érnek, és utána megyek... Mert akkor látják társak a tankokat, és tudják is őket lőni, így több tp-t és kreditet kapok....

(#12996) Zadia válasza Patrick76496 (#12919) üzenetére


Zadia
senior tag

Tévedtem. :B
Marha jó a Bl-9-es löveg.Mindent átütött amire lőttem.T28prot. szemből. TigerII is papír.

(#12997) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy a "triple buffering" bekapcsolása esetén fps növekedést kéne tapasztalni? Ha igen, akkor vajon miért nem veszek észre ilyesmit a WoT-ban?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12998) ollie válasza AlexWolf (#12997) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból nem lesz gyorsabb. A triple bufferinget azért találták ki, hogy ne kelljen vsyncet bekapcsolni, ami ugye maximálja az FPS-t a monitor max refresh értékére. A vsync meg azért kell, hogy ne legyenek törések a kép kirakásában (amikor középen elcsúszik a frame). Vagyis ha eddig double puffering volt, de nem volt bekapcsolva a vsync, akkor ugyanolyan gyors lesz triple bufferinggel is, csak éppen nem lesz ez a csúszás a framek váltásánál.

Nemtom mennyire érthetően írtam le, olvasd el ezt a cikket.

[ Szerkesztve ]

***

(#12999) jano_77


jano_77
nagyúr

Megtudja mondani nekem vki, hogy mi a különbség az XVM_light és XVM_full verziók között?
Melyiket érdemes felrakni?
Nekem annyira kellene, hogy a csaták előtt lássam a nyerési esélyeket.
OTM- van fent, ha esetleg annyival több a full, akkor engem inkább a light érdekelne valószínűleg.
?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13000) sith7 válasza forras2 (#12995) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, megpróbálom így

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.