Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Stauffenberg válasza ollie (#12749) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csak gratulálni tudok a WG-nek...

Megyek a T20-al és ebben a körben csak egy Löwét tudtam csépelni (nagy dara volt, majdnem nulla saját veszteséggel, én a lista végén voltam, nem sok szerep jutott).

Kilőttem 12 lövést a Löwe-re. Ebből csak egy pattant le, az összes többi átment és kivétel nélkül mindegyik 0%-ot sebzett.

A kör végén kaptam kb 300 XP-t és 9500 kreditet. Azaz még csak esélyt sem ad arra, hogy ezzel a szaros tankkal bármit is kezdjek. Győztes kör, 11 sikeres találat és ez a jutalom.

Nem tudom, hogy a WG-nél melyik nyomorult fejlesztő találta ki, hogy legyenek 0 sebzéssel végződő lövések, de csak gratulálni tudok neki. Ezzel még jobban szívatják azokat akiket a matchmaking a lista végére sorol.

Márpedig a T20 jó tank a saját szintjén. De az MM szinte soha nem sorsolja lista közepénél magasabbra így csak egy merő szopás az egész.

(#12752) ollie válasza Stauffenberg (#12751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is van néhány tank a játékban, melyekkel bármit csináltam, egyszerűen bukta volt. Az egyik ilyen volt nálam is a T20, a másik meg a Tiger. Utóbbival valami 33%-os winrátám van, bárhogy is erőlködtem, nem ment.

***

(#12753) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Fincsi!

Victory!
Battle: Mines 2012. augusztus 27. 0:00:44
Vehicle: M26 Pershing
Experience received: 1 273
Credits received: 36 651
Battle Achievements: Confederate, Sniper

Prem nélkül

[ Szerkesztve ]

(#12754) Ranger^41 válasza ollie (#12752) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Pedig a t20 nagyon mókás, csak óvatosan kell, mert papír :D

(#12755) Ranger^41 válasza Stauffenberg (#12751) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Én egyszer kv1s-el jártam így, én orral álltam a kv felé, ő meg 90°ban az oldalát mutatta, kb 200m-re volt. Nekem az összes lövésem átment, és 0% sebzés mindegyik, neki is átment midnen lövése, de 150neket harapdált rendesen, akkor nagyon felhúztam magam :D

(#12756) Patrick76496


Patrick76496
őstag

LoL? :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12757) D.Orion válasza Patrick76496 (#12756) üzenetére


D.Orion
veterán

44% Winratio, érdekes egy bug, 54% a hit ratio. Azért a 233 csata alatt kiosztott 40000dmg nem kevés, ezen a szinten szerintem. Bár azt nem értem, hogy az avg xp miért csak kb. 170, ha ilyen sok a dmg. Ez sehogy nem klappol.

[ Szerkesztve ]

(#12758) emre válasza Ranger^41 (#12754) üzenetére


emre
veterán

így van, ennyi :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12759) Atlantis válasza Stauffenberg (#12751) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak egyetérteni tudok, én se értem, ha egy lövés átüt, akkor az miért nem sebez?

Múlt nap volt szó az ágyúk átlagtól eltérő sebzéséről. Az is furcsa, hogy felfelé nem lehet 25%-nál magasabb eltérés, de lefelé igen? Tegnap 2-szer egymás után ~150 körül sebeztem egy KV-4-et a T34-gyel (igaz, messze volt tőlem)...kérdem én, ezt hogy a rossebbe, mikor 400 az átlagsebzése az ágyújának? Biztos én találtam el, bemondta az ember...

Szóval a találati és a spot rendszert érdemes lenne átnézniük, utóbbi egy külön misét megérne megint. Persze tudom, hiába károgunk, ha nem tetszik, nem kell használni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12760) Djuree válasza Atlantis (#12759) üzenetére


Djuree
félisten

az a legjobb mikor artynál eltűnik a lövedék. lövök egyet és becsapódás sehol a célterületen :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12761) Atlantis válasza Djuree (#12760) üzenetére


Atlantis
veterán

Ilyennel még nem találkoztam, bár ha a sima lövések képesek eltűnni, akkor a tüzérségé miért ne?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12762) vhw válasza Atlantis (#12759) üzenetére


vhw
addikt

Miért ne lehetne az átlagtól felfelé eltérő sebzés? Az az elméleti maximum, ami ugyanúgy előfordul mint a minimum.
Az a 150es sebzés a T34-el teljes képtelenség, akkor a kérdéses esetnél benyelte a lövésed és valaki más találatát jelezte.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12763) Atlantis válasza vhw (#12762) üzenetére


Atlantis
veterán

Az nehéz lett volna, mert már csak ketten voltunk a pályán, bázist foglalt a koma, kénytelen voltam messziről elereszteni rá, hogy reseteljem...hja, és AP volt, nem HE... hacsak a madarak nem tojták le és az nem ütött rajta akkora likat... :)

Amúgy hol írtam én, hogy nem lehet eltérő sebzés? Csak azt írtam, hogy felfelé van egy 25%-os korlát, lefelé viszont mintha nem lenne.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12764) Antonius1978 válasza Atlantis (#12743) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne is mondd, tegnap velem is megesett egy ilyen.Tamdo palya, fak takarasaban vagyok, es varok.Egyszercsak kapok egy lovest, oda a motor, loszerrekesz, legenysegbol valaki.
Gondolkodom, a kutyafajat, vajon ki fedezett fel...
Hat egy barom E-50-es lott belem, hogy miert alldogalok, miert nem tamadok.Na persze tamadjunk, amikor vagyunk 3-an azon az oldalon...Es 1/3 elete maradt a tankomnak miutan belemlott...Odafordultam, kerdem miert csinaltad ? Azt mondja, o nem nezi el nekem hogy ott ancsonrgok.Mondom, jo, de miert nem irod hogy tamadni akarsz (te barom)?
Aztan en is belelottem, persze homlokpancelba, hogy pattanjon, nem akartam sebezni, hogy nyerjunk fontosabb volt.Szerencsere nyertunk.
Hala a fennvalonak, havonta egyszer tortenik velem ilyesmi, hogy valami seggfej nem bir magaval...

(#12765) pws válasza Atlantis (#12763) üzenetére


pws
aktív tag

Hát ez nem Tank szimulátor, hanem arcade lövöldözős játék. Ha van benne bármilyen sebzési algoritmus, abban +- 100% random faktor is van. Talán így akarták kiegyenlíteni a valós technikai különbségeket. PL a 88mm páncéltörő ágyúnak 1 lövés elég volt a korabeli tankokhoz.

(#12766) Sanya válasza Stauffenberg (#12751) üzenetére


Sanya
nagyúr

amikor kv-mal egy másik kv-ra lövök, minimum célkeresztről 6 lövés, 2 találat, 0 sebzés, közben ő a 97 hp-jával kilőtt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12767) csaabz válasza Stauffenberg (#12751) üzenetére


csaabz
őstag

Egyszer azt mondták, nem tudnak mit csinálni a nullás sebzésekkel... :( :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12768) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sikerült elsőre egy jó csatába kerülnöm .:

Azért ez már mégiscsak dúrva , hogy nyolc :Y Artyt rak be oldalanként T9 csatába ! Elmehet a WG a P&csába !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12769) diegho


diegho
nagyúr

Csak egy dolog.

Olyan nem létezik, hogy AP-val a +-25%-on kívül sebezzetek. Eddig 31,5 millió dmg-et osztottam ki, de egyszer sem sebeztem AP-val ezen a határon kívül.

(#12770) vhw válasza jozefgucci1 (#12768) üzenetére


vhw
addikt

Hát ez marhára de T10es csata, ráadásul reggel 9kor, mit vártok ilyenkor? Kevés ember van fent, szűkült a T9-10es csaták MM-je, nincs több töltelék T6-7 tank.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12771) pws válasza csaabz (#12767) üzenetére


pws
aktív tag

Mondta a WG azt is, hogy a user mod-ok okozzák :DDD
Persze olyannak is, aki nem használ semmi mod-ot. A WOT forum tele van ilyen topic-kal.

(#12772) ollie válasza diegho (#12769) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig néha előfordul, hogy a minimum alatt van a sebzés. Kb olyan a sebzés, mint amikor HE-t töltesz ugyanabba az ágyúba, és nem üt át. Nálam is előfordult, meg csapattársnál is láttam. Direkt volt, hogy rákérdeztem, hogy te most HE-vel lövöd az ellenséget? És a válasz az volt, hogy nem.
Bár lekopogom, a legutóbbi patch óta nem találkoztam ezzel, de volt egy idő, amikor rendszeres volt.

***

(#12773) diegho válasza ollie (#12772) üzenetére


diegho
nagyúr

Sosem volt ilyen, de nem vitatkozok, ti tudjátok én csak hobbiból játszok.

(#12774) #35692544 válasza diegho (#12769) üzenetére


#35692544
törölt tag

pedig van rendesen hogy a minimumot vagy alatta sebzek vagy bemondja hogy penetration armor és általában 5-15 a csata vége már az első 2-3 lövésnél tudom hogy ez lesz nem tudom hogy milyen algoritmus alapján de egy napot enged játszani utána 2-3 napot szopat a játék 30-35% gyözelmi arányokat enged csak

(#12775) AlexWolf válasza Djuree (#12760) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Láttad még az ellent, amikor becsapódott vagy már eltűnt?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12776) Timyyy válasza diegho (#12773) üzenetére


Timyyy
őstag

Legtöbbször az áll az ilyen tévhitek mögött, hogy a júzerek 90%-a messziről karcolgatja az angol nyelv értelmezését, és fogalmuk sincs hogy amit mond az valójában micsoda, és mit jelent, és hogy sebezni kellett volna de miért nem, hiszen azt mondta a legénység....
Ezért felesleges az ilyen panaszokra válaszolni, mert szentül hiszik hogy ha a legénység ezt mondta akkor ők bizony annyit sebeztek. Véletlenül sem más lövésével esett egy időbe a tök irreális érték, miközben az övék lepattant, vagy sima nullás lett.

[ Szerkesztve ]

(#12777) virkir válasza diegho (#12773) üzenetére


virkir
veterán

Nem azt mondom, hogy általános de előfordult és talán előfordulhat.
Amikor kijöttek a franciák nagyon sokan panaszkodtak az ARL44-en a DCA45 rendszeres alulsebzésére mert amikor az az ágyú tudna 180-300 között sebezni akkor rendszeres volt a 100-120 körüli átütött sebzése.
Ezt elvileg javították azóta de nem tartom kizártnak a háttérben csavargatás eredményeként, hogy bizonyos ágyúk időnként alulteljesítenek.
Meg milyen dolog az, hogy a 15 cm sFH 36 L/30 három telitalálatból lő egy 79hp-t meg két nullást egy T95-be szemből. nahát...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12778) ollie válasza Timyyy (#12776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#12779) diegho válasza #35692544 (#12774) üzenetére


diegho
nagyúr

Az sem igaz, hogy valakit szopat a játék és csak 30-35% nyerési arányt enged, ez mind a random faktornak köszönhető, tegnap volt egy kör, amiben 3 mellét lőttem 140m-ről T29-el, utána még sikerült 2db 0-t is kiosztanom, van ez így, köv körben 2000xp felettit lőttem. Van amikor semmi nem jön össze, ez része ennek, de a 30-35% win rate-et enged az csak mítosz. Nekem is volt szar napom, amikor ideges voltam és nem ment a játék, kb 3 havonta 1 ilyen van - utánanézhetsz planetwot-on, hogy milyen napjaim vannak, de a 30-35% win rate nem csak a játéknak, vagy a csapattársaknak, hanem magadnak is köszönhető.

ollie: azzal az a helyzet, hogy replay nélkül meg sem történt.

[ Szerkesztve ]

(#12780) Atlantis


Atlantis
veterán

Remek, szépen burkoltan le lettem hazugozva is. Köszönöm.

Nagyon örülök neki, ha a mesterek még nem futottak bele ilyenbe, talán bizonyos játékszám és eff érték elérése ez alól is mentesít. Magamfajta balfaszokat viszont néha többek közt ilyenekkel is idegesít a játék, nem mondom, hogy általános, de 100-ból akad egy olyan csata, ahol valamelyik géppel előfordul minimum alatt teljesítő lövés. Jellemzően ezek 3-400m-re vagy még távolabbra eleresztett példányok. Nem a legénység bemondására alapozom, van OTM kijelzés (nem a beépített), plusz a tegnapi eset még egyértelműbb volt. Eddig nem szoktam replay-t felvenni, de lehet érdemes lenne bekapcsolnom.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12781) Timyyy válasza ollie (#12778) üzenetére


Timyyy
őstag

Az a helyzet hogy egyetértek diegho-val.
Replay-t, vagy nekem egyértelmű hogy benézett valamit.

[ Szerkesztve ]

(#12782) Stauffenberg válasza csaabz (#12767) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért nem?

Korábban ilyen nem volt. Egyszer kihagytam 5-6 hónapot a játékban és akkor jött pár változtatás és akkoriban került a játékba az átütő nullás sebzés is... erre a bullshitre tértem vissza. Ha bekerült akkor ki is kerülhetne. Értelmetlen.

Vagy pattanjon le, ne üsse át, mindegy. Csak ne legyen az, hogy át tudom ütni és semmi nem történik. Vagy legalább egy alap XP és kredit járna az átütésért és ezt kéne felszorozni a DMG-ből vonatkoztatott értékkel.

Mert nonszensz, hogy van 11 átütő találatom és úgy végződik a kör, mintha semmit sem sebeztem volna... mintha valami pancser hülyegyerek lennék.

(#12783) #35692544 válasza diegho (#12779) üzenetére


#35692544
törölt tag

csak az a baj hogy leszámoltam 20 db 15-5 csata volt egymás után (volt benne 15-2 meg 15-7 is) ebből 7 nyertünk
utána inkább kiléptem meguntam hogy a t-29 105 ágyúja nem úti át a tier 4-5 tankok oldalát

tegnap este engedett játszani 20 győzelemre 8 vereség jutott
utoljára 20-án engedett ilyen arányokat hét közben 30-50% engedett tudom mert számolom
1 év játék meg közel 15k csata után ez az arány elég rendszeres nem hiszem el hogy 1 nap tudok játszani utána 2-3 napig meg nem

(#12784) Djuree válasza AlexWolf (#12775) üzenetére


Djuree
félisten

ööö mi? ezt nem értem. épp az hogy nem csapódott be sehova a lövedék. az ellen meg ott volt, de lövedék sehova nem ment. és nem távoli ház vagy ilyesmi fogta be, mert nem volt semmi akadálya a lövésnek.

néztem profi artys vidiket, úgy nyomják, hogy meg sem nézik hova lőnek a counter arty miatt. lőnek és már mennek is ki isten nézetből, mennek is arrébb egyből az artyval.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12785) diegho válasza #35692544 (#12783) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ez így lenne nem lenne 60% win rátám nem gondolod?

(#12786) AlexWolf válasza Djuree (#12784) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azt hittem arra gondoltál, amikor eltűnik az ellenfél és eltűnik az éppen rálőtt artilövedék is. Mert ugye ha olyankor nincs robbanás, akkor az azt jelenti, hogy közvetlen a találat.

Mindenki más: Apa kezdődik...megint.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12787) vhw válasza Atlantis (#12780) üzenetére


vhw
addikt

Nem kell mellre szívni, nem hazugozott senki. De ez neten főleg elterjedt "nézet": screenshot vagy meg sem történt.
Ha olyan gyakori ez a probléma, akkor nem okoz gondot számos screenshotot/replayt készíteni róluk, mert az az igazság, még én se nagyon futottam bele ilyesmi. Az már előfordult, hogy egy-egy lövés után gondoltam, hogy ezt ne, ez már tényleg minimum alatti volt. Kilépve a meccs után a garázsban ellenőrizve kiderült pont a minimum értéket adta, csak annyira természetellenesen kicsi volt, hogy elsőre nehéz volt elhinni a csata hevében. Én se tudom mindenegyes löveg pontos min-max sebezéseit kapásból.

okos67: inkább egy nap összejön minden, máskor meg nem és ez múlik az illető képességein is, avagy az épp játszott tankokon (netán platoon társakon) Aki/k tapasztaltabb/ak, azoknak többször jön össze "minden".

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12788) Zeratul válasza virkir (#12777) üzenetére


Zeratul
addikt

ARL-44 en erősen nerfelve volt az az ágyú, bár AMX 50 100 se volt valami híres. GW pantherral nekem a negatív rekordom 3 (nem elírás) hp egy ferdi oldalába, telibe verve. Ugyanaz a ferdi mikor hátat fordított kapott egy halálos 900hp lövést a popójára ugyanabból az ágyúból.

(#12789) Djuree válasza AlexWolf (#12786) üzenetére


Djuree
félisten

ja nem, azt tudom hogy van olyan.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12790) #35692544 válasza vhw (#12787) üzenetére


#35692544
törölt tag

folyamatosan egész nap és rendszeresen heteken keresztül 1nap megy utána 2 meg nem ezt azért te sem hiszed el

(#12791) Atlantis válasza vhw (#12787) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem szívtam mellre. Viszont nem szoktam félrebeszélni, tudom, mit láttam, aki elhiszi, elhiszi, aki nem, nem. Téma részemről lezárva, tény, hogy nem tudok replay-t mutatni róla.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12792) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Én nem értem, miért kell a játéknak szopóágra tennie, azért, mert veszek egy Type-ot. Artic Region-on IS-4-ünk lemegy a tóhoz G9-be, mutatja az oldalát, aztán pedig csodálkozik, hogy kilövik. Írja, hogy hacker IS-8, amikor megmondtam neki az elején, hogy jöjjenek fel. Magyar is volt, legalább egyszerűbb volt vele beszélni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12793) Djuree


Djuree
félisten

haver most akar accot csinálni. van-e valami kód vagy jóság amit új accal lehet aktiválni? tank vagy gold vagy akármi.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12794) forras2 válasza Djuree (#12793) üzenetére


forras2
őstag

Haverom simán regizett kb 2 hónapja... Volt 1 küldetés sorozat, aminek a végén kapott 1 nap prémiumot, meg kapott 1 tankot, azt hiszem jenki M37-es artyt.
Nem tudom, hogy akkor volt-e valami event, vagy az újonnan regizetteknek mind így van :U

(#12795) ollie válasza Patrick76496 (#12792) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, erről az a - kb 600-as effel, de 10k csatával rendelkező - IS-6 tulaj jut eszembe, aki rögtön a játék elején elindult nyílegyenesen a nyílt terepen világot látni. Írom neki, hogy nem kéne mennie, mert ki fogják lőni. 1 perc múlva küldözgeti a helpeket, amikor 3 ellenséggel találkozik szembe. Csapat felhördül, hogy én vagyok a második top tank (KV-4), menjek segíteni neki. Én persze rögtön írtam, hogy megy a halál, semmi értelme, szóltam neki, hogy ne menjen. Ez után én voltam persze az unfair játékos, aki nem tud csapatban játszani.

***

(#12796) jano_77 válasza forras2 (#12794) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én M3 Stuartot kaptam a gyak. végén + garázshely

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12797) forras2 válasza jano_77 (#12796) üzenetére


forras2
őstag

Nem tudom mitől függ ez, hogy ki mit kap :U de ha jól emléxem, akkor Ő garázshelyet nem kapott :U

(#12798) Patrick76496 válasza ollie (#12795) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ismerős, tudnak a játékosok noob-ozni rendesen. :K A kedvencem, amikor egy másik IS-6 írta Himmelsdorfon, hogy thanks for arty support. :D Persze ott is vannak belőhető helyek, de ahhoz felspotolt álló célpontok kellenek. Kedvenc map még mindig. :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12799) ollie válasza Patrick76496 (#12798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap este szólt be nekem (T110E4) meg egy IS-4-esnek egy akkor már rég kilőtt csapattárs (asszem E-50M-mel volt), hogy gyávák vagyunk, mert nem rohanjuk le az egyetlen, közelünkben levő ellenséget (E-100). Persze azt szóvá tettem, hogy még 3 arty is minket sasol (mert már nem élt más a csapatunkból így tuti volt, hogy ránk figyeltek), viszont erre csak annyit tudott kinyögni, hogy na és, attól még gyávák vagyunk.

Tegnapelőtt volt egy olyan, hogy a csapatban ketten voltunk T110E4-gyel. Mikor már vesztésre álltunk (rajtam kívül talán még ketten éltek a csapatból, de az ellenfélnek még a fele), az akkor már halott másik E4 írta nekem, hogy menjek foglalni. Kicsit furcsálltam, mert az enyémnél jobb statjai voltak, és tudtam, hogy nyílt terepen tudok csak odamenni a bázishoz, de hát ugye ha nem megyek noob leszek, és szinte amúgy is biztos, hogy vesztünk, így elindultam. Nem értem el a bázist, amikor kilőttek. Na ekkor is elkezdett engem noobozni.

***

(#12800) jano_77 válasza ollie (#12799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap úgy jártam, hogy az ellen elkezdte foglalni a bázist, a csapattársak legalább 4e-n a bázis körül, de egyik sem lőtt egyet sem a foglalóra, pedig már 50% felett jártak.
Nekem kellett oda rohannom a térkép másik feléről, majd mikor oda értem és rálőttem, persze senki nem támogatott a leseikből. Hagyták, hogy szétszedjenek. :W No comment.
Természetesen veszítettünk. :O
Csak tudnám miért játszanak ilyenek, inkább vigyék le a kutyát sétálni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.