Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#208) BullZeye válasza FrezeR (#205) üzenetére


BullZeye
veterán

Van újabb, ami állítólag NÉHÁNY embernél kihozza a hibát. Kapcsold ki auto frissítést, és nem lesz baj, én szeretek veszélyesen élni, és stresszben, szóval hagytam (elfelejtettem kikapcsolni és hajnali 3kor jött az email, hogy újraindult, reggel szted milyen stresszben ébredtem? (led ki van kapcsolva nekem)

Nekem is első szerkezet, sőt linuxot max ubuntut láttam/használtam, ettől függetlenül percek alatt fent volt tartalmas guide nélkül is a Transmission, szóval ne aggódj, azóta pedig linkeltem egyet ahol szóról szóra kell követni és csak ctrl+C, jobb gomb putty-ba 5-6x.

És jah, 50F6640-et vettem végül 289 ezerért hangfallal, mert Cetelem kártya csak 180ks limites volt, de az áruház igazgató, és nagyon rendes cetelemes lányoknak köszönhetően méltányosságból kaptam 20% helyett 15% árengedményt (éjszakai vásárlás, meg 5%(17k) jófejségből), meg persze az ajándék hangprojektort, de mivel más is ilyen szemfüles volt, ezért hamar elkapkodták a készletet már hétvégén a samsung akcióban, és csak november 25-e után érkezik a boltba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.