Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2751) MichaelSD válasza Kareszovics (#2749) üzenetére


MichaelSD
őstag

Amúgy nem kell minden zeg-zúgba benézni. Kell egy Loot Detectorrol és egy Thief's Wittel felszerelt frame. Master Thief optionális, de jól jöhet.

Ehhez már csapat kell, mert aki ezeket viszi gyengébb lesz...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2752) Kareszovics válasza MichaelSD (#2751) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nehogy azt hidd, hogy én ennyit gondolkodok ezen a játékon azért. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2753) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Na, meglett az Mastery Rank 17 és kaptom +1 loadout slotot. Ez kedves volt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2755) MichaelSD válasza MichaelSD (#2754) üzenetére


MichaelSD
őstag

Na jó a linkelés nem sikerült, sorry.

Defense

new Hacking

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2756) anubys1984 válasza MichaelSD (#2755) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Hú, a defense-nek nagyon örülök. Utáltam ott hagyni a jó kis lootokat, csak azért, mert valamire hajtottunk.
A 17-es mastery-hez meg gratulálok. Mennyire nehezek az Interception teszetek?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2757) MichaelSD válasza anubys1984 (#2756) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én pont átcsúsztam, de íjjal ment, ami nem igazán optimális. 3 pontot kell védeni, de kettőt távolről többé-kevésbé lehet védeni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2758) durma77 válasza MichaelSD (#2757) üzenetére


durma77
csendes tag

Gratula michael! Ez az új defense is egész jónak tűnik de miért ilyen színes? :D A végén kiesik a szemem... Ha a jutalom marad ugyanaz mint eddig csak mindet megkapjuk nagyon jó lesz nekünk... Most kijöttem egy odd-ből 50-ig vittük... Ha ez bejött volna már (ha nem nerfelik úgymond a jutalmat) akkor nekem most lenne 30 t2 exterminate kulcsom 19 forma blueprintem, 1 ember prime helmetem... De sajnos szerintem le fogják venni a dolgot mert különben túl jó lenne.. Túlságosan megérné... Ha jól látom a képen a csavo két kor óta kapott modot... No erre mondjuk nagyon nem vágyom...

(#2759) Rickeffe válasza MichaelSD (#2717) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

LOL
OFF
A GUI-t jónak találják? :D
ON

Rickeffe

(#2760) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez mock-upok, tehát nem véglegesek. Úgy hogy még ne vegyünk mérget, hogy így fog kinézni.

Miért ha Survivalen 40 percet bent vagyok, ott is kapok 8 cuccot. Szerintem nem lehetetlen.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2761) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Gyerekek egy pont hiányzik eventből, de nincs türelmem hozzá. Rhino beszopódott 0/4-re, mert alacsonyabb szintű barátomnak segítettem, hogy Neki is minden jóság meglegyen. Keltünk-feküdtünk... :O :DDD

Még publichoz sincs kedvem, pedig tuti sima lenne.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2762) MichaelSD


MichaelSD
őstag

KItartás, egy pont még összejön! Én is szenvedtem a végén...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2763) anubys1984 válasza Kareszovics (#2761) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Meglett az event. Az utolsó két három run azért már kihívás volt. Főleg az utolsó. Reive is kellett már hozzá. 13-ig fejlesztés alatt lévő Frosttal mentem, de a snow globe pl akkora volt, mint egy hógolyó. XD
A végre inkább elővettem a Rhino - Soma párost, de így sem volt sétagalopp. Játékmechanikailag ugyan primitív egy event, viszont kihívás azért akad benne.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2764) durma77 válasza anubys1984 (#2763) üzenetére


durma77
csendes tag

Én 7 pontnál járok de nagyon kinlodok vele.. Eddig soloban toltam de valahogy nem találtam izgalmasnak.. Nem is azért kinlodok vele mert nehéz... Illetve nehéz de a t4 keményebb... Csak az meg is éri :D Ha valakinek van kedve phoboson kinlodni majd ceresen szóljon XD amúgy mi értelme ennek? Mármint hogy elveszik azt amiért egy warframe warframe? Snow globe hogolyo... Ash olyan mintha nem lenne semmi.. Hiába ugranek oda az ellenfelhez nincs range... A másik a dread... Olyan lassú a vesszo mintha eldobtam volna :D Nekem valahogy a cryoticos dolog jobban bejött :D

(#2765) Kareszovics válasza anubys1984 (#2763) üzenetére


Kareszovics
addikt

"de a snow globe pl akkora volt, mint egy hógolyó. XD"

Én biztonságra mentem és Rhino, de ott meg az lett egy idő után gyanús, hogy stomp és mégis rohan mindenki tovább. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2766) Ribi válasza Kareszovics (#2765) üzenetére


Ribi
nagyúr

Meg a chargeot benyomom, beadja az effektet és ugyanott vagyok. Mondom mi a ... :)
Szerencsére a shield még mindig hasznos volt, 1x sem sikerült meghalnom, cserébe még mindig bírtam szedni embert.
Viszont nem sokan keresgélték a ládikókat :(

(#2767) r00r1 válasza Ribi (#2766) üzenetére


r00r1
aktív tag

Én végig rusholtam az egészet soloban, az első próbálkozásnál találtam egy ládát, a 2. már untam, így monoton gogogo módon szaladtam és lőttem. :DDD
Mondjuk Nyxel elég könnyű az élet. Pláne hogy ezen a héten vagy a jövő héten jön a prime. Arra már el is különítettem egy kisebb vagyon platinumot, mert nem nagyon akarok meló után farmolni. Rhinot és Lokit farmoltam (monjuk akkor melóm se volt...), de Nyxhez már nincs türelmem. 75% discountot kaptam tegnap, vettem 1000p-t abbót 800-t rászánok a teljes setre az 1. nap.

(#2768) Kareszovics válasza Ribi (#2766) üzenetére


Kareszovics
addikt

Talán, ha háromszor találtuk meg a 3/3 cache-t. Bár 2/3-ig is van értelme a kulcsok miatt, esett T4 Def + MD.

MÁS: előző posztokat olvasgatva jól értem-e: lehet érdemes megtartani a Def kulcsokat, ha tényleg elkezdi "hatványozni" a rewardot, mint Surv-nál?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2769) Ribi válasza Kareszovics (#2768) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én megnéztem 1 videót, hogy hol lehetnek, de volt pár hely, amiről nem is tudtam, hogy létezik. Plusz volt amikor totál nyilvánvaló helyre teszik, csak a nagy rohanásban épp nem nézel be a sarokba akkor nem veszed észre.

(#2770) r00r1


r00r1
aktív tag

Más: mennyi esélyt láttok arra, hogy a héten már érkezik Nyx Prime?

(#2771) MichaelSD válasza r00r1 (#2770) üzenetére


MichaelSD
őstag

@r001
PSre holnapot mondtak, úgy hogy elég valószínű

@Kareszovics
Kulcsokat mindig érdemes megtartani. De ez nem most lesz, a kép csak egy rajz tervezet.
Most mondjam azt hogy gondolkodni kéne? :) :) Loot Detector és a Thief Modok kellenek.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2772) r00r1 válasza MichaelSD (#2771) üzenetére


r00r1
aktív tag

Holnap????? :Y
Nem szerdánként van patchnap?

(#2773) MichaelSD válasza r00r1 (#2772) üzenetére


MichaelSD
őstag

PS4re, de azért nem venném kézpénznek.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2774) r00r1 válasza MichaelSD (#2773) üzenetére


r00r1
aktív tag

Késő, én már készpénznek vettem. A 14:30-as hype vonattal indultam, nyugat felé haladok... :DDD

(#2775) r00r1 válasza MichaelSD (#2773) üzenetére


r00r1
aktív tag

Lejárt a szerkesztési időm, de hagy dícsérjem meg az avatarod, kurva jó! A játékban is megvan Excal Prime?

(#2776) MichaelSD válasza r00r1 (#2775) üzenetére


MichaelSD
őstag

<--- The First has arrived to Prohardver :)

Igen, a kedvencem. Founder vagyok, szerény Grandmaster címmel. *köhög* :)

Köszönöm szépen, éppen átcsúszott a rostán a képszerkesztőknél.

INVASION: Uranus és Orokin Cellt ad!!!

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2777) Peterson_ válasza MichaelSD (#2776) üzenetére


Peterson_
addikt

Zsír:D
Használd egészséggel:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2778) MichaelSD válasza Peterson_ (#2777) üzenetére


MichaelSD
őstag

Még egyszer köszönöm szépen!
Aki nem tudja, Peterson_ a művész mester aki megalkotta eme Tenno arcképet.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2779) Rickeffe válasza MichaelSD (#2778) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

ez tényleg karaj :D

Rickeffe

(#2780) r00r1 válasza Rickeffe (#2779) üzenetére


r00r1
aktív tag

Karaj? Hol? mondjuk a csülköt jobban kultiválom :DDD

(#2781) durma77


durma77
csendes tag

Helo!
Elkezdtek érdekelni a specterek. Innentől tele lettem kérdésekkel. Például használnak kepesseget? Ha igen honnan is lesz energiajuk? A tornyokban a death orbok hatnak rájuk? Nomeg nagy kérdés fel lehet e őket támasztani. Plusz emellé kérdés hogy tud e valaki olyan helyet mondani ahol vapor spectert lehet könnyen szerezni.. Phaset tudok gyűjteni de vaport..

(#2782) MichaelSD válasza durma77 (#2781) üzenetére


MichaelSD
őstag

Melyik Spectre hol lelhető ld. táblázatban.

A Spectrek ugyanolyan lesz mint, de a modok nem számítanak bele semmibe (frame, fegyverek).

Fel lehet éleszteni őket, de a élesztés közben agyonlőhetik őket. Lista mit tudnak és mit nem.

@Rickeffe
Majd kérhetsz magadnak más framet arcképnek, ha betöltötted a kritériumokat. Már kitapostam az utat! :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2783) r00r1


r00r1
aktív tag

Megérkezett Nyx prime!!!!!!!!

(közben fanatikus tag lettem!)

[ Szerkesztve ]

(#2784) durma77 válasza MichaelSD (#2782) üzenetére


durma77
csendes tag

Elvileg kap energiát az energy siphontol de valójában az én specterem egyszer használt kepesseget és schluss...

(#2785) durma77


durma77
csendes tag

Elkezdtem szemezni megint a lövészpuskakkal... Megakadt a szemem a lankán... Valakinek van véleménye róla? :)

(#2786) anubys1984 válasza r00r1 (#2783) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Végülis nem rossz, de számomra továbbra is a Loki Prime a favorit a külsőt tekintve.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2787) MichaelSD válasza anubys1984 (#2786) üzenetére


MichaelSD
őstag

<---- :)

Jesszusom, ez a Nyx Prime ritka csúnya lett! Ez rosszabb, mint a Rhino Prime...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2788) RaidenZz


RaidenZz
csendes tag

Na kinek hogy tetszik a Nyx Prime? Nekem nem jön be. :(

(#2789) durma77 válasza RaidenZz (#2788) üzenetére


durma77
csendes tag

Nem akarlak megbántani de.... Láttam már szebbet :D
Amúgy valaki válaszoljon ha lehet! Mivel lehetvhosszutavon többet elérni? Quanta vagy lanka?

(#2790) MichaelSD válasza RaidenZz (#2788) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mondjuk egy előnytelen kép, de tény, hogy nem lett szép.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2791) RaidenZz válasza MichaelSD (#2790) üzenetére


RaidenZz
csendes tag

Nem lehet róla előnyös képet csinálni mindenhogy randa. :D Mondjuk egy Vauban vagy Ash Prime-nak jobban örültem volna.

(#2792) MichaelSD válasza durma77 (#2789) üzenetére


MichaelSD
őstag

A kettőt nem lehet összehasonlítani. A Lanka a sniper, A Quanta egy laser, ami elsősorban nem távolságra. Amúgy Quanta használhatóbb.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2793) Attis24


Attis24
csendes tag

Srácok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. 3-as mobil defense kulcsot szeretnék farmolni, de a sikertelenségem az ember prime megjelenése óta tart, ugyanis akkor használtam el az utolsót, azóta egy sem esett. :( Valami tapasztalat, melyik pályára érdemes menni?

(#2794) anubys1984 válasza RaidenZz (#2791) üzenetére


anubys1984
aktív tag

A szépség ugye szubjektív dolog, szerintem a Nyx prime a jobban sikerültek közé tartozik. Mondjuk nem tudom, minek erőltetni egyfolytában ezt a fehér/fekete-arany vonalat, Ember Prime pl sokkal egyedibben néz ki, itt is ki lehetett volna valamit találni... Ash Prime szerintem pont veszettül bénán fog kinézni, ha ebbe a vonalba akarják beerőltetni.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2795) MichaelSD válasza Attis24 (#2793) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem volt szerencséd.
T3 MD kulcsokat, mint minden T3 kulcsot Survival küldetésekben kapsz. Pluto / Paulus, Ceres / Egeria, Ceres / Nuovo és Neptun / Triton.
Kulcsokat kapni 15. percben és minden rákövetkező 20-ban van esélyed.

Itt a táblázat.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2796) MichaelSD válasza anubys1984 (#2794) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az Ember Prime is fekete/arany, de tény hogy jobb design.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2797) Ry0K3N válasza Attis24 (#2793) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Miért mit akarsz kiszedni onnan?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2798) Attis24 válasza MichaelSD (#2795) üzenetére


Attis24
csendes tag

Köszi, ezeket vágom én is. Abban reménykedtem, hogy van valami konkrét tapasztalata valakinek. Most is lenyomtam 5 meccset különböző 20+-os survivon, de még 3-as kulcs sem akar esni, nem hogy pont mobile defense. U11 óta egy darab 3-as mobil def kulcsot nem sikerült szereznem, akkor is csak úgy sikerült, hogy kunyiztam valakitől egyet... XD

(#2799) Attis24 válasza Ry0K3N (#2797) üzenetére


Attis24
csendes tag

Ott van a Scindonak valami alkatrésze.

(#2800) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2797) üzenetére


MichaelSD
őstag

Pedig más megoldás nincs.

10% esély 15 percenként, ezeken a bolygókon:
Sedna - Yemaja
Eris - Phalan
Eris - Nimus
Neptune - Triton
Ceres - Nuovo
Pluto - Palus

5 kör kevés. Statisztikailag minden 10-en kapnál egyet, ha szerencséd van.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.