Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3601) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy tudom elérni, hogy Mag a "Pull" képessége olyan erős legyen, hogy magához vonzzon mindent, ne csak a kisebb ellenfeleket (tárakat, modokat, életet, mindent).
Több felhasználónál láttam, de senki sem adott rá választ. :F
Gondolom mod kártyával lehetséges.

Előre is köszönöm! :R

(#3602) wjbhbdux válasza Daffchy (#3601) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Greedy Pull nevű augment mod húzza be a tárgyakat is, perrin és loka syndicatek árulják. +Range növelő modok hogy minél messzebbről működjön.

/s

(#3603) Daffchy válasza wjbhbdux (#3602) üzenetére


Daffchy
őstag

Nagyon köszönöm az információt. :R
Gondolom elég ritka kártya lehet... de valamikor csak hozzá jutok. :))

(#3604) Maxtreme válasza Daffchy (#3603) üzenetére


Maxtreme
addikt

ahogy írták. Vagy syndicate, vagy veszel. 10p körül már kapható.

(#3605) Źşë' válasza Ry0K3N (#3600) üzenetére


Źşë'
addikt

én általában 1x esek be a textúra alá, de akkor onnan ki nem jövök, csak zuhanok egyfolytában... szerencsére ritkább nálam, kb havi 1x :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3606) Maxtreme válasza Źşë' (#3605) üzenetére


Maxtreme
addikt

szintén. textúrába ragadásnál meg ugye ott a /unstuck parancs.

(#3607) Daffchy válasza Maxtreme (#3604) üzenetére


Daffchy
őstag

Bocs a láma kérdésért, de mi az a Syndicate? :F
Azt látom, hogy a Navi mellett bal oldalt van, de nem találtam pontos leírást mi is az valójában.
Angolom gyenge, így nem jöttem rá...

[ Szerkesztve ]

(#3608) woker válasza Daffchy (#3607) üzenetére


woker
aktív tag

Gyakorlatilag frakciók akiknél az elvégzett küldetések után standinget tudsz szerezni illetve vannak speciális -napi- küldetések (3) amit csak a szindikátushoz csatlakozók tudnak elérni és ezekért sokkal több standinget kapsz plusz el van rejtve a pályán 3-9 tárgy amit a relayeken további standingért tudsz beváltani. Ehhez csak annyit kell tenned, hogy felteszed a warframedre az adott frakció regáliáját (minél magasabb szinten vagy úgy lesznek elérhetők azok a regáliák amik egyre több standinget bónuszt adnak).
Amire ügyelnek kell, hogy amint elérted a következő szinthez szükséges standinget úgy adományoznod kell az adott szindikátusnak, hogy folytathasd a fejlődést és ezek egyre drágábbak azaz simán több 100k credit és prime alkatrész is lehet a tarifa az utolsónál de amennyiben szeretnéd a szindikátus által ajánlott augment modokat (warframe képességeket és fegyver tulajdonságokat módosítanak) és fegyvert úgy a max szintet el kell érned. Továbbá minden szindikátusnak van szövetségese akinél standinget kapsz van miközben a szindikátusodnak dolgozol, van egy szindikátus akivel szemben áll azaz mérsékelt mennyiségű negatív standinget szerzel (2 negatív szint van összesen) és van egy ellensége akinél még több negatív standinget szerzel és amikor eléred a -1. szintet akkor az adott szindikátus elkezd vadászni rád hasonlóan a stalkerhez csak itt egy kisebb csapat eximus típusú ellenfél jelenik meg amelyek mennyisége nő ha eléred a -2. szintet és igen kellemetlen meglepetést tudnak okozni ha nem vagy felkészülve arra, hogy a nyakadba szakad egy adag ilyen-olyan magas szintű eximus.

[ Szerkesztve ]

(#3609) Daffchy válasza woker (#3608) üzenetére


Daffchy
őstag

Nagyon köszönöm ezt a részletes leírást! :R

Holnap nekiállok és megnézem, hogy működik ez a gyakorlatban... :)

(#3610) gabezzz222 válasza Maxtreme (#3606) üzenetére


gabezzz222
csendes tag

Köszi az infót, ez az "unstuck" dolog nekem új.
simán a chat ablakba kell írni, ha jól sejtem?

(#3611) wjbhbdux válasza gabezzz222 (#3610) üzenetére


wjbhbdux
veterán

igen, visszarak az utolsó helyes pozícióba és a végén küld egy jelentést a hibás pályáról a fejlesztőknek.

/s

(#3612) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Durván 1 éve toltam (költöttem is nem is keveset rá , de aztán jött az a Perfect World vásárlás stb , elhagyta magát a játék , buggok buggok hátán.) WoW mellet kerestem még valamit , leszedtem , hát kellemeset csalódtam benne :) de ha jól látom PvP még mindig kb semmi ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3613) Daffchy válasza woker (#3608) üzenetére


Daffchy
őstag

Nem tiszta, hol tudom elvégezni ezeket a frakciós küldetéseket, a naviban vannak jelekkel jelölt küldetések (nem az alertekre gondolok), de azokból számomra nem derül ki, hogy melyik frakció (ha ez az egyáltalán) mert nem ugyan az a jel.
Nem találtam hozzá normális videot-t, esetleg nem tudsz egyet? Ami be is mutatja pontosan mit kell csinálni. :R

(#3614) wjbhbdux válasza Micsurin (#3612) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Conclave révén már van 4v4 CTF, TDM és DM mód is, a PVE résztől elkülönített (mértékkel) balanceolt frame, fegyver és mod választékkal.

Daffchy: mindegyiken van pár darab medallion elrejtve a földön (olyan szobákban ahol kinyitható szekrények, ládák szoktak lenni), amiket összegyűjtve a relayen a szobájukban bonus repre váltható, érdemes loot detectorral menni ezekre.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3615) Micsurin válasza wjbhbdux (#3614) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R köszönöm.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3616) woker válasza Daffchy (#3613) üzenetére


woker
aktív tag

Igazából akkor csak a szemorvost tudom javasolni, ugyanis a szindikátusi küldetéseknél (amihez van egy külön összefoglaló menüpont akár csak az alerteknél: lásd itt) az első oszlopban a szindikátus logója van amihez az adott küldetés tartozik de ha ez nem lenne elég akkor amint kiválasztod oda is visz az adott pályához és kapsz egy választómenüt ahol kiírja, hogy xy szindikátushoz tartozó küldetést akarod csinálni vagy a normált esetleg alertet/nightmaret.
Továbbá a normál térképen is az adott szindikátus logójával meg van jelölve a bolygó ahol a küldetés van a bolygót kiválasztva pedig még az adott pálya is ki van emelve enyhén rózsaszínes pirossal és a szindikátus logója akihez tartozó küldetés található ott.

Tényleg nem hiszem el, hogy ilyen bonyolult lenne megtalálni ezeket mert ehhez még angoltudás sem szükségeltetik csak észrevenni, hogy a bolygókon/pályákon szereplő logók azonosak a szindikátuséval akiknek dolgozni akarsz.

(#3617) MichaelSD válasza Daffchy (#3601) üzenetére


MichaelSD
őstag

A sydicate küldetésekhez Mastery Rank 3 kell. A csillagtérképen fent a négy ikon közül az egyik.
Azt hiszem kell venni egy Sigilt (csillagtérképtől balra van a syndicate konzol), amit fel kell tenni a framedre, de már rég játszottam ezt a részt.

Wiki itt: http://warframe.wikia.com/wiki/Syndicates

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3618) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tegnap valami olyasmit olvastam az alliance chatben hogy a köv frissítésben a boltort akarják legyengíteni. (most hogy ez vonatkozik e a prime verzióra is, az passz..mondjuk az alap már most is messze van a jótól szerintem )
Az infót kéretik fenntartásokkal kezelni, mivel neten erről semmi infót nem találtam.

(#3619) wjbhbdux válasza Maxtreme (#3618) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem bánnám, nem a legjobb hogy bármilyen fegyvert tesznek a játékba, mégis ahhoz kell visszatérni mert az a legjobb.

/s

(#3620) Maxtreme válasza wjbhbdux (#3619) üzenetére


Maxtreme
addikt

hmm én már elég régóta ezt használom a legtöbbet primary-nek

Egészen hatásos. :D

(#3621) Źşë' válasza wjbhbdux (#3619) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg bánnám mert nem azért b*sztam bele annyi formát ^^')

egyébként nem csak a boltor prime hatásos... vannak még nagyon is jó fegyverek (meg nagyon hulladékok is amin még maga Csak Norisz sem tud segíteni)

egyébként későbbi T4ekben meg már amúgy is elkél a jobb fegyó, és akkor most oda meg majd légpisztollyal megy mindenki... továbbá magasabb T4 időtartamnál már a 7formás boltor prime is kezd kevés lenni... picit tényleg elborult a gyógyszerük, mesa, saryn érthetetlenül erős, a többi framenél meg néhol kezd kukázódni a képesség - egy T4es defet egy jól moddolt mesa kis segítséggel lehoz szinte egyedül 20-25ös körig lazán - ezen jót nevettem múltkor

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3622) Maxtreme válasza Źşë' (#3621) üzenetére


Maxtreme
addikt

na igen.
Mesa, gmag, speed nova, frost.. kb unalomig lehet vinni a t4defet :) (bár ha az ember hosszúra tervezi akkor okosabb döntés a slow nova, mivel 200-al futó bombard káros lehet az egészségre.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#3623) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Csúnya a boltor ezért soha nem használtam. Nekem nyóc.. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3624) Maxtreme válasza MichaelSD (#3623) üzenetére


Maxtreme
addikt

Te harcba mész vagy divatbemutatóra? :D

[ Szerkesztve ]

(#3625) Źşë' válasza MichaelSD (#3623) üzenetére


Źşë'
addikt

ilyen feltételekkel biztos ezerrel tolod a fészbukot meg yolo és swag is vagy :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3626) MichaelSD válasza Maxtreme (#3624) üzenetére


MichaelSD
őstag

Már ha meglátnak megijednek! :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3627) Zola01


Zola01
tag

Promó kód (3 napos xp/credit búúúszt): TwoGrakata :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#3628) Źşë' válasza Zola01 (#3627) üzenetére


Źşë'
addikt

:R faja, köszi, archwingre tökéletes lesz :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3629) Lackki


Lackki
senior tag

kapott már vki bant a játékban? :D
sikerült kiérdemelnem 20 évet...

elég sokan hirdettek már olyat amit nem lehet eladni warframeben "WTS csgo gift" meg "weps/dota2 items".
Gondoltam akkor én meg írok, hogy wtb csgo keys. Jöttek is a szuper ajánlatok, de rámírt egy gondolom admin vagy vmi ilyesmi, hogy ilyet nem szabad és ne csináljam. Mondom oké, de miért? Mert szabályzat nem engedi és elsőre csak figyelmeztetés, aztán trade ban 1 hónap, majd végleges account ban. Oké fiam, akkor nem csinálom. Ez volt 1 hete... Ma este meg lépnék be és egyből 20 év :D

Kicsit úgy érzem magam mint akit a hév alá löknek és nem bírságot fizet. Nem mondom, hogy nem esik szarul, soha nem kaptam még sehol bant.
Persze support nincs hétvégén.

Privátot hamarabb észreveszem

(#3630) Źşë' válasza Lackki (#3629) üzenetére


Źşë'
addikt

uh ez valóban túl kemény büntetés... picit elgurult az admin gyógyszere - remélem sikerül valamit intézni velük

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3631) Lackki válasza Źşë' (#3630) üzenetére


Lackki
senior tag

pont jókor amúgy :D
pont a héten sikerült befejeznem az össes fegyver kihúzását :) így már semmi nem maradt ami fejleszthető és mehettem volna PVP :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#3632) Hege1234


Hege1234
addikt

quanta vandal-hoz mennyire jó a heavy caliber ?
csak mert leszedi az accuracy-t

(#3633) Lackki válasza Hege1234 (#3632) üzenetére


Lackki
senior tag

és mire kell accuracy egy quantanal? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#3634) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Az új Excalibur nagyon gagyi lett... Sejtettem volna.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3635) Hege1234 válasza Lackki (#3633) üzenetére


Hege1234
addikt

okk de mintha olvastam volna valahol hogy nem jó hozzá használni
de akkor lehet kevertem a fire rate-el

(#3636) Maxtreme válasza MichaelSD (#3634) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát nem vitték túlzásba a "remasterelést" ahogy néztem.
Sokat nem szórakoztam vele (annyira nem szeretem) de 1-2 kör után az jött le hogy jobb lett volna ha nem nyúlnak hozzá... :D

Más:
Nem tudom volt e róla szó, de a köv prime acces tatalma:
- Ash Prime
- Carrier prime
- Vectis prime

Az új frame pedig valami ying yang nevű csoda lesz.

Ash-ről és a Vectisről találtam 1-1 képet, bár nem tudom mennyire hitelesek..

[ Szerkesztve ]

(#3637) MichaelSD válasza Maxtreme (#3636) üzenetére


MichaelSD
őstag

Játszottam az Excaliburral többet. Nem lett rossz....iszonyú rossz lett! :)

A Radial Blind most finisher damaget ad, ami lassú és külön kell modolni.
Kaptunk lézerkardot (de gyerekes), ami úgy nézz ki mint a lovassági szablya (gagyi), ami teljesen feleslegessé tenné a közelharci fegyvereket, ha nem használna néhány modot azokból. Érted, nem azt használod, de a mod hat, persze nem mind, mert miért is...
RB úgyanolyan pocsék maradt. A SDt nem néztem meg, de nem is fogom. :(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3638) MichaelSD válasza MichaelSD (#3637) üzenetére


MichaelSD
őstag

Excalibur szobor.
Kíváncsi vagyok mennyiért megy el. Az utolsó 1000 Euro felett volt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3639) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Darbonál Vauban van ma Platinumért a Relayeken.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3640) Maxtreme válasza MichaelSD (#3639) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem rég néztem én is, de akkor már out of stock volt... :)

(#3641) MichaelSD válasza Maxtreme (#3640) üzenetére


MichaelSD
őstag

Akkor nem rég fogyhatott ki... :(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3642) Maxtreme válasza MichaelSD (#3641) üzenetére


Maxtreme
addikt

jah. :) (mondjuk nekem hálisten van..nem mintha használnám, de van :D )

(#3643) MichaelSD válasza Maxtreme (#3642) üzenetére


MichaelSD
őstag

Amúgy jó frame, csak csúnya. :)

Most hogy elcseszték az Excaliburt, nézegetem mivel játszak, de egyik frame se szépség. ;)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3644) Maxtreme válasza MichaelSD (#3643) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ha már a szépségre megyünk,. sztem a nova prime kifejezetten jól néz ki.

(#3645) Rickeffe válasza MichaelSD (#3637) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Mi az hogy finisher-t ad és hogy lassú és hogy külön kell modolni? :D Egy ideje elég ritkán tudok belépni.

Rickeffe

(#3646) MichaelSD válasza Rickeffe (#3645) üzenetére


MichaelSD
őstag

@Maxtreme
Afrikai tőrzstag :)

@Rickeffe
Ugyanazt csinálja, mintha a földön lenne és megtámadnánd. Ez a Finisher.
A fénygally nem modolható, de bizonyos modokat használ a fegyverből és a frameből is. Logikátlan.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3647) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Tegnap jó nap volt. legyőztük Stalkert kétszer, G3at kétszer. RNGsus, we love you! :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3648) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok.
Már hallottam 2 embertől is olyasmit hogy havidíjassá akarják tenni a játékot? Ez igaz, vagy csak az "online blikk" megint dolgozik ?:)
Szép nagy bukta lenne belőle..

(#3649) Zola01 válasza Maxtreme (#3648) üzenetére


Zola01
tag

Úgy emlékszem, hogy sokszor elmondták a készítők, hogy a játék f2p lesz "örökre". Nem hiszem, hogy fizetős lenne.

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#3650) MichaelSD válasza Maxtreme (#3648) üzenetére


MichaelSD
őstag

"online blikk"

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.